Nazwa: Puchar Polski II
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 22.10.2011
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | GRYGLEWSKI Krystian | 1 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 20.06.1994 |
2. | GAWLIKOWSKI Karol | 21 | WROCŁAWIANIE | 20.08.1995 |
3. | POPIEL Michał | 22 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 12.08.1994 |
4. | PODRALSKI Maciej | 49 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 09.12.1997 |
5. | CHOIŃSKI Patryk | 23 | AZS AWF WARSZAWA | 07.03.1995 |
6. | MAĆKOWIAK Kacper | 46 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 01.01.1996 |
7. | KOLAK Patryk | 20 | AZS AWF POZNAŃ | 02.02.1993 |
8. | KOPER Damian | 2 | AZS AWF POZNAŃ | 25.05.1992 |
9. | NIEDZIELSKI Piotr | 0 | POLONIA 1912 LESZNO | 02.02.1997 |
10. | BASIŃSKI Mikołaj | 3 | AZS AWF POZNAŃ | 10.03.1992 |
11. | ŻMIJEWSKI Filip | 24 | AZS AWF WARSZAWA | 26.02.1995 |
12. | SAWCZYN Mateusz | 45 | WROCŁAWIANIE | 05.01.1996 |
13. | KOSICKI Aleksander | 18 | BUDOWLANI TORUŃ | 30.04.1994 |
14. | PERESADA Wojciech | 53 | AZS AWF WARSZAWA | 17.09.1992 |
15. | SKRZYPKOWSKI Amadeusz | 43 | UKS ATENA GDAŃSK | 26.06.1996 |
16. | KNITTER Mateusz | 25 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 07.08.1993 |
17. | KOZŁOWSKI Szymon | 4 | AZS AWF POZNAŃ | 28.07.1994 |
18. | NIEDZIELSKI Łukasz | 19 | POLONIA 1912 LESZNO | 07.09.1992 |
19. | PRZYŁUSKI Dominik | 17 | AZS AWF WARSZAWA | 24.03.1995 |
20. | RZĄDKOWSKI Andrzej | 26 | WROCŁAWIANIE | 04.03.1997 |
21. | KOPER Krystian | 42 | AZS AWF POZNAŃ | 04.02.1995 |
22. | ŻURAWSKI Bartosz | 0 | AZS AWF POZNAŃ | 10.06.1997 |
23. | FRANCESON Filip | 5 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 24.10.1993 |
24. | KOZŁOWSKI Mateusz | 52 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 06.07.1995 |
25. | ADAMSKI Łukasz | 0 | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 15.10.1994 |
26. | PILSZAK Marek | 0 | UKS ATENA GDAŃSK | 06.06.1997 |
27. | Strzelecki Alex | 27 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 12.12.1995 |
28. | PRZEDNOWEK Adrian | 16 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 23.02.1993 |
29. | Surwiłło Jakub | 6 | AZS AWF WARSZAWA | 21.12.1993 |
30. | METZA Oskar | 7 | AZS AWF POZNAŃ | 05.02.1993 |
31. | Lica Marcin | 0 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 22.08.1996 |
32. | SIESS Michał | 13 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 10.05.1994 |
33. | SOBCZAK Piotr | 28 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 23.06.1995 |
34. | TARASIEWICZ Maxime | 56 | WROCŁAWIANIE | 11.02.1997 |
35. | NOWOSIELSKI Ksawery | 8 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.07.1993 |
36. | BIES Miłosz | 15 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 11.07.1994 |
37. | MASZKOWSKI Marek | 31 | AZS AWF WARSZAWA | 28.03.1995 |
38. | SZULPIN Patryk | 0 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.12.1997 |
39. | KASPRZYK Dawid | 58 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 21.07.1995 |
40. | DE BAZELAIRE Ludwik | 0 | AZS AWF WARSZAWA | 27.05.1997 |
41. | ŻABICKI Ignacy | 10 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 30.11.1993 |
42. | JANKOWIAK Dominik | 32 | AZS AWF POZNAŃ | 15.03.1993 |
43. | KONIECZNY Tomasz | 14 | AZS AWF WARSZAWA | 17.02.1996 |
44. | SAMOREK Dominik | 35 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 14.07.1996 |
45. | KALINOWSKI Jakub | 60 | WROCŁAWIANIE | 14.06.1996 |
46. | SZEWCZYK Szymon | 29 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 16.01.1994 |
47. | JUREWICZ Jakub | 12 | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 08.01.1993 |
48. | PRZEDPEŁSKI Aleksander | 0 | AZS AWF WARSZAWA | 19.08.1996 |
49. | KRUKOWSKI Jędrzej | 61 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 13.08.1997 |
50. | Cegielski Bartosz | 11 | AZS AWF POZNAŃ | 13.05.1995 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | NOWOSIELSKI Ksawery | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.07.1993 | zakwalifikowano |
2. | KOZŁOWSKI Szymon | AZS AWF POZNAŃ | 28.07.1994 | zakwalifikowano |
3. | Surwiłło Jakub | AZS AWF WARSZAWA | 21.12.1993 | zakwalifikowano |
3. | KOPER Damian | AZS AWF POZNAŃ | 25.05.1992 | zakwalifikowano |
5. | KOSICKI Aleksander | BUDOWLANI TORUŃ | 30.04.1994 | zakwalifikowano |
6. | ŻABICKI Ignacy | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 30.11.1993 | zakwalifikowano |
7. | SIESS Michał | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 10.05.1994 | zakwalifikowano |
8. | RZĄDKOWSKI Andrzej | WROCŁAWIANIE | 04.03.1997 | zakwalifikowano |
9. | BASIŃSKI Mikołaj | AZS AWF POZNAŃ | 10.03.1992 | zakwalifikowano |
10. | GRYGLEWSKI Krystian | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 20.06.1994 | zakwalifikowano |
11. | KOLAK Patryk | AZS AWF POZNAŃ | 02.02.1993 | zakwalifikowano |
12. | Cegielski Bartosz | AZS AWF POZNAŃ | 13.05.1995 | zakwalifikowano |
13. | BIES Miłosz | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 11.07.1994 | zakwalifikowano |
14. | GAWLIKOWSKI Karol | WROCŁAWIANIE | 20.08.1995 | zakwalifikowano |
15. | JUREWICZ Jakub | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 08.01.1993 | zakwalifikowano |
16. | KNITTER Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 07.08.1993 | zakwalifikowano |
16. | Strzelecki Alex | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 12.12.1995 | zakwalifikowano |
18. | METZA Oskar | AZS AWF POZNAŃ | 05.02.1993 | zakwalifikowano |
19. | FRANCESON Filip | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 24.10.1993 | zakwalifikowano |
20. | SZEWCZYK Szymon | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 16.01.1994 | zakwalifikowano |
21. | PODRALSKI Maciej | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 09.12.1997 | zakwalifikowano |
22. | CHOIŃSKI Patryk | AZS AWF WARSZAWA | 07.03.1995 | zakwalifikowano |
23. | POPIEL Michał | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 12.08.1994 | zakwalifikowano |
24. | PERESADA Wojciech | AZS AWF WARSZAWA | 17.09.1992 | zakwalifikowano |
25. | KALINOWSKI Jakub | WROCŁAWIANIE | 14.06.1996 | zakwalifikowano |
26. | JANKOWIAK Dominik | AZS AWF POZNAŃ | 15.03.1993 | zakwalifikowano |
27. | NIEDZIELSKI Łukasz | POLONIA 1912 LESZNO | 07.09.1992 | zakwalifikowano |
27. | KOZŁOWSKI Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 06.07.1995 | zakwalifikowano |
29. | NIEDZIELSKI Piotr | POLONIA 1912 LESZNO | 02.02.1997 | zakwalifikowano |
30. | TARASIEWICZ Maxime | WROCŁAWIANIE | 11.02.1997 | zakwalifikowano |
31. | DE BAZELAIRE Ludwik | AZS AWF WARSZAWA | 27.05.1997 | zakwalifikowano |
31. | ŻMIJEWSKI Filip | AZS AWF WARSZAWA | 26.02.1995 | zakwalifikowano |
33. | KASPRZYK Dawid | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 21.07.1995 | zakwalifikowano |
34. | SOBCZAK Piotr | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 23.06.1995 | zakwalifikowano |
35. | PRZEDNOWEK Adrian | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 23.02.1993 | zakwalifikowano |
36. | PILSZAK Marek | UKS ATENA GDAŃSK | 06.06.1997 | zakwalifikowano |
37. | MASZKOWSKI Marek | AZS AWF WARSZAWA | 28.03.1995 | zakwalifikowano |
38. | KONIECZNY Tomasz | AZS AWF WARSZAWA | 17.02.1996 | zakwalifikowano |
39. | PRZYŁUSKI Dominik | AZS AWF WARSZAWA | 24.03.1995 | zakwalifikowano |
40. | MAĆKOWIAK Kacper | KU AZS-UAM POZNAŃ | 01.01.1996 | zakwalifikowano |
41. | ŻURAWSKI Bartosz | AZS AWF POZNAŃ | 10.06.1997 | zakwalifikowano |
42. | SAWCZYN Mateusz | WROCŁAWIANIE | 05.01.1996 | zakwalifikowano |
43. | KRUKOWSKI Jędrzej | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 13.08.1997 | zakwalifikowano |
44. | SZULPIN Patryk | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.12.1997 | zakwalifikowano |
45. | SKRZYPKOWSKI Amadeusz | UKS ATENA GDAŃSK | 26.06.1996 | zakwalifikowano |
46. | PRZEDPEŁSKI Aleksander | AZS AWF WARSZAWA | 19.08.1996 | zakwalifikowano |
47. | Lica Marcin | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 22.08.1996 | zakwalifikowano |
48. | ADAMSKI Łukasz | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 15.10.1994 | zakwalifikowano |
49. | KOPER Krystian | AZS AWF POZNAŃ | 04.02.1995 | zakwalifikowano |
50. | SAMOREK Dominik | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 14.07.1996 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | KOZŁOWSKI Szymon | AZS AWF POZNAŃ | 28.07.1994 |
2. | Surwiłło Jakub | AZS AWF WARSZAWA | 21.12.1993 |
3. | FRANCESON Filip | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 24.10.1993 |
3. | BASIŃSKI Mikołaj | AZS AWF POZNAŃ | 10.03.1992 |
5. | KOSICKI Aleksander | BUDOWLANI TORUŃ | 30.04.1994 |
6. | ŻABICKI Ignacy | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 30.11.1993 |
7. | GRYGLEWSKI Krystian | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 20.06.1994 |
8. | KNITTER Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 07.08.1993 |
9. | NOWOSIELSKI Ksawery | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.07.1993 |
10. | KOPER Damian | AZS AWF POZNAŃ | 25.05.1992 |
11. | SIESS Michał | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 10.05.1994 |
12. | RZĄDKOWSKI Andrzej | WROCŁAWIANIE | 04.03.1997 |
13. | KOLAK Patryk | AZS AWF POZNAŃ | 02.02.1993 |
14. | Cegielski Bartosz | AZS AWF POZNAŃ | 13.05.1995 |
15. | BIES Miłosz | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 11.07.1994 |
16. | JUREWICZ Jakub | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 08.01.1993 |
17. | GAWLIKOWSKI Karol | WROCŁAWIANIE | 20.08.1995 |
18. | METZA Oskar | AZS AWF POZNAŃ | 05.02.1993 |
19. | SZEWCZYK Szymon | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 16.01.1994 |
20. | CHOIŃSKI Patryk | AZS AWF WARSZAWA | 07.03.1995 |
21. | POPIEL Michał | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 12.08.1994 |
22. | PERESADA Wojciech | AZS AWF WARSZAWA | 17.09.1992 |
23. | NIEDZIELSKI Łukasz | POLONIA 1912 LESZNO | 07.09.1992 |
24. | KASPRZYK Dawid | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 21.07.1995 |
25. | SOBCZAK Piotr | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 23.06.1995 |
26. | PRZEDNOWEK Adrian | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 23.02.1993 |
27. | PILSZAK Marek | UKS ATENA GDAŃSK | 06.06.1997 |
28. | KONIECZNY Tomasz | AZS AWF WARSZAWA | 17.02.1996 |
29. | PRZYŁUSKI Dominik | AZS AWF WARSZAWA | 24.03.1995 |
30. | MAĆKOWIAK Kacper | KU AZS-UAM POZNAŃ | 01.01.1996 |
31. | SZULPIN Patryk | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.12.1997 |
32. | KOPER Krystian | AZS AWF POZNAŃ | 04.02.1995 |
33. | Strzelecki Alex | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 12.12.1995 |
34. | PODRALSKI Maciej | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 09.12.1997 |
35. | KALINOWSKI Jakub | WROCŁAWIANIE | 14.06.1996 |
36. | JANKOWIAK Dominik | AZS AWF POZNAŃ | 15.03.1993 |
37. | KOZŁOWSKI Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 06.07.1995 |
38. | NIEDZIELSKI Piotr | POLONIA 1912 LESZNO | 02.02.1997 |
39. | TARASIEWICZ Maxime | WROCŁAWIANIE | 11.02.1997 |
40. | DE BAZELAIRE Ludwik | AZS AWF WARSZAWA | 27.05.1997 |
40. | ŻMIJEWSKI Filip | AZS AWF WARSZAWA | 26.02.1995 |
42. | MASZKOWSKI Marek | AZS AWF WARSZAWA | 28.03.1995 |
43. | ŻURAWSKI Bartosz | AZS AWF POZNAŃ | 10.06.1997 |
44. | SAWCZYN Mateusz | WROCŁAWIANIE | 05.01.1996 |
45. | KRUKOWSKI Jędrzej | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 13.08.1997 |
46. | SKRZYPKOWSKI Amadeusz | UKS ATENA GDAŃSK | 26.06.1996 |
47. | PRZEDPEŁSKI Aleksander | AZS AWF WARSZAWA | 19.08.1996 |
48. | Lica Marcin | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 22.08.1996 |
49. | ADAMSKI Łukasz | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 15.10.1994 |
50. | SAMOREK Dominik | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 14.07.1996 |