Nazwa: XV Ogólnopolski Turniej \"Gwiazdka ze szpadą\"
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 03.12.2011
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Rachwalik Michał | 1 | UKS START OPOLE | 29.09.2000 |
2. | WILCZYŃSKI Bartosz | 116 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 01.04.2000 |
3. | GÓRAL Marcin | 35 | UKS MDK OLIMP LUBIN | 08.10.2000 |
4. | Adamczyk Patryk | 40 | AZS AWF KATOWICE | 24.05.2001 |
5. | Migas Piotr | 0 | PIAST GLIWICE | 13.04.2002 |
6. | KASPEROWICZ Adam | 115 | KS SZPADA WROCŁAW | 06.05.2000 |
7. | MARKIEWICZ Sebastian | 109 | AKS MIKOŁÓW | 12.08.2000 |
8. | ZAJĄC Piotr | 2 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 09.03.2000 |
9. | PIOTROWSKI Karol | 31 | UKS KOSYNIER GLIWICE | 11.05.2000 |
10. | RUTZ Stanisław | 41 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 07.03.2001 |
11. | BIELA Karol | 0 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 21.08.2002 |
12. | SZURLEJ Bartłomiej | 3 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 19.09.2000 |
13. | KUFREJ Jacek | 30 | UKS VICTORIA GAJ | 25.10.2000 |
14. | ROMAŃCZUK Piotr | 107 | UKS MDK OLIMP LUBIN | 14.12.2001 |
15. | CHLEBIEJ Ivo | 42 | PIAST GLIWICE | 04.06.2001 |
16. | CEBO Kacper | 5 | UKS KOSYNIER GLIWICE | 30.08.2000 |
17. | BRZEZIAK Tomasz | 105 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 22.05.2001 |
18. | Cnotalski Przemysław | 0 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 18.04.2002 |
19. | MAKOWSKI Maksymilian | 28 | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 22.06.2000 |
20. | GODLEWSKI Bartłomiej | 0 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 02.06.2002 |
21. | DUDZIAK Piotr | 25 | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 14.05.2000 |
22. | MYŚLIWIEC Paweł | 44 | AKS MIKOŁÓW | 24.08.2000 |
23. | IŻYKOWSKI Juliusz | 98 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 11.06.2000 |
24. | MALINOWSKI Eligiusz | 0 | RMKS RYBNIK | 18.01.2000 |
25. | PROKOP Rafał | 6 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 08.05.2000 |
26. | PAWŁOWSKI Michał | 102 | AKS MIKOŁÓW | 10.11.2000 |
27. | RUDAKIEWICZ Paweł | 57 | MDK NR 1 BYTOM | 19.09.2000 |
28. | NOGANOWICZ Karol | 24 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.10.2001 |
29. | Kardaszewicz Jan | 0 | KS AGH Kraków | 23.09.2001 |
30. | Koc Franciszek | 7 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 29.04.2000 |
31. | PYKA Gerard | 0 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 25.06.2001 |
32. | MARCINIAK Wiktor | 0 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 16.09.2002 |
33. | BORYCKA Maciej | 8 | UKS KOSYNIER GLIWICE | 14.03.2000 |
34. | KOZIEŁ Cyprian | 22 | PKS MILENIUM SKAWINA | 11.09.2000 |
35. | WESOŁOWSKI Michał | 96 | PIAST GLIWICE | 18.06.2001 |
36. | KOŁPA Piotr | 9 | KS OLIMP LUBIN | 17.09.2000 |
37. | KUFEL Jerzy | 93 | AZS AWF KRAKÓW | 12.01.2000 |
38. | LIPIŃSKI Kamil | 0 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 21.06.2000 |
39. | PIŁAT Mateusz | 19 | MKS GRYF MIELEC | 30.04.2000 |
40. | RUSIN Bartłomiej | 89 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 18.08.2000 |
41. | KOLCZYK Paweł | 71 | UKS START OPOLE | 21.03.2001 |
42. | BREŃSKI Bartłomiej | 10 | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 11.04.2000 |
43. | TRZOS Tadeusz | 0 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 01.08.2000 |
44. | Huwer Kamil | 18 | AZS AWF KATOWICE | 25.07.2001 |
45. | JENDRUSZ Marcin | 72 | AKS MIKOŁÓW | 02.05.2001 |
46. | JERANEK Adam | 0 | UKS KOSYNIER GLIWICE | 05.08.2002 |
47. | GERAS Mateusz | 17 | KKS KRAKÓW | 02.05.2000 |
48. | PIEKARZ Michał | 11 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 30.12.2000 |
49. | SPLEŚNIAŁY Bartłomiej | 91 | RMKS RYBNIK | 20.11.2000 |
50. | MARCINIAK Jarosław | 16 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 28.07.2000 |
51. | KOTULSKI Przemysław | 12 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.02.2000 |
52. | BŁAŻEWICZ Krystian | 0 | KS SZPADA WROCŁAW | 27.01.2002 |
53. | SAJEWICZ Mikołaj | 13 | UKS KOSYNIER GLIWICE | 07.05.2000 |
54. | NOSAL Tomasz | 75 | UKS TRÓJKA RADLIN | 19.12.2001 |
55. | Gramza Maciej | 0 | KS SZPADA WROCŁAW | 21.02.2002 |
56. | KIEDROWSKI Rafał | 15 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 09.02.2000 |
57. | BIAŁAS Maciej | 14 | RMKS RYBNIK | 08.12.2000 |
58. | KOZŁOWSKI Filip | 79 | AZS AWF KATOWICE | 28.12.2001 |
59. | BROŻEK Wojciech | 56 | UKS KOSYNIER GLIWICE | 23.08.2000 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Rachwalik Michał | UKS START OPOLE | 29.09.2000 | zakwalifikowano |
2. | MARCINIAK Jarosław | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 28.07.2000 | zakwalifikowano |
3. | SZURLEJ Bartłomiej | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 19.09.2000 | zakwalifikowano |
4. | BORYCKA Maciej | UKS KOSYNIER GLIWICE | 14.03.2000 | zakwalifikowano |
5. | Huwer Kamil | AZS AWF KATOWICE | 25.07.2001 | zakwalifikowano |
5. | DUDZIAK Piotr | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 14.05.2000 | zakwalifikowano |
7. | RUTZ Stanisław | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 07.03.2001 | zakwalifikowano |
8. | JENDRUSZ Marcin | AKS MIKOŁÓW | 02.05.2001 | zakwalifikowano |
9. | ZAJĄC Piotr | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 09.03.2000 | zakwalifikowano |
10. | CHLEBIEJ Ivo | PIAST GLIWICE | 04.06.2001 | zakwalifikowano |
11. | KIEDROWSKI Rafał | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 09.02.2000 | zakwalifikowano |
12. | KOLCZYK Paweł | UKS START OPOLE | 21.03.2001 | zakwalifikowano |
13. | KOŁPA Piotr | KS OLIMP LUBIN | 17.09.2000 | zakwalifikowano |
14. | LIPIŃSKI Kamil | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 21.06.2000 | zakwalifikowano |
14. | Koc Franciszek | T.S. WISŁA KRAKÓW | 29.04.2000 | zakwalifikowano |
16. | PROKOP Rafał | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 08.05.2000 | zakwalifikowano |
17. | KOZIEŁ Cyprian | PKS MILENIUM SKAWINA | 11.09.2000 | zakwalifikowano |
18. | GERAS Mateusz | KKS KRAKÓW | 02.05.2000 | zakwalifikowano |
19. | PIŁAT Mateusz | MKS GRYF MIELEC | 30.04.2000 | zakwalifikowano |
20. | Cnotalski Przemysław | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 18.04.2002 | zakwalifikowano |
21. | BIAŁAS Maciej | RMKS RYBNIK | 08.12.2000 | zakwalifikowano |
22. | KUFREJ Jacek | UKS VICTORIA GAJ | 25.10.2000 | zakwalifikowano |
23. | MARKIEWICZ Sebastian | AKS MIKOŁÓW | 12.08.2000 | zakwalifikowano |
24. | SAJEWICZ Mikołaj | UKS KOSYNIER GLIWICE | 07.05.2000 | zakwalifikowano |
25. | GÓRAL Marcin | UKS MDK OLIMP LUBIN | 08.10.2000 | zakwalifikowano |
27. | Adamczyk Patryk | AZS AWF KATOWICE | 24.05.2001 | zakwalifikowano |
28. | BROŻEK Wojciech | UKS KOSYNIER GLIWICE | 23.08.2000 | zakwalifikowano |
29. | CEBO Kacper | UKS KOSYNIER GLIWICE | 30.08.2000 | zakwalifikowano |
30. | IŻYKOWSKI Juliusz | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 11.06.2000 | zakwalifikowano |
31. | MAKOWSKI Maksymilian | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 22.06.2000 | zakwalifikowano |
31. | PIEKARZ Michał | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 30.12.2000 | zakwalifikowano |
33. | NOGANOWICZ Karol | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.10.2001 | zakwalifikowano |
34. | Kardaszewicz Jan | KS AGH Kraków | 23.09.2001 | zakwalifikowano |
35. | PAWŁOWSKI Michał | AKS MIKOŁÓW | 10.11.2000 | zakwalifikowano |
36. | BRZEZIAK Tomasz | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 22.05.2001 | zakwalifikowano |
37. | KOTULSKI Przemysław | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.02.2000 | zakwalifikowano |
38. | BŁAŻEWICZ Krystian | KS SZPADA WROCŁAW | 27.01.2002 | zakwalifikowano |
39. | Gramza Maciej | KS SZPADA WROCŁAW | 21.02.2002 | zakwalifikowano |
39. | PIOTROWSKI Karol | UKS KOSYNIER GLIWICE | 11.05.2000 | zakwalifikowano |
41. | KOZŁOWSKI Filip | AZS AWF KATOWICE | 28.12.2001 | zakwalifikowano |
42. | WILCZYŃSKI Bartosz | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 01.04.2000 | zakwalifikowano |
43. | ROMAŃCZUK Piotr | UKS MDK OLIMP LUBIN | 14.12.2001 | zakwalifikowano |
44. | SPLEŚNIAŁY Bartłomiej | RMKS RYBNIK | 20.11.2000 | zakwalifikowano |
45. | BREŃSKI Bartłomiej | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 11.04.2000 | zakwalifikowano |
45. | TRZOS Tadeusz | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 01.08.2000 | zakwalifikowano |
47. | KUFEL Jerzy | AZS AWF KRAKÓW | 12.01.2000 | zakwalifikowano |
48. | MYŚLIWIEC Paweł | AKS MIKOŁÓW | 24.08.2000 | zakwalifikowano |
49. | RUDAKIEWICZ Paweł | MDK NR 1 BYTOM | 19.09.2000 | zakwalifikowano |
50. | RUSIN Bartłomiej | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 18.08.2000 | zakwalifikowano |
51. | WESOŁOWSKI Michał | PIAST GLIWICE | 18.06.2001 | zakwalifikowano |
52. | PYKA Gerard | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 25.06.2001 | zakwalifikowano |
53. | GODLEWSKI Bartłomiej | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 02.06.2002 | zakwalifikowano |
54. | NOSAL Tomasz | UKS TRÓJKA RADLIN | 19.12.2001 | zakwalifikowano |
55. | Migas Piotr | PIAST GLIWICE | 13.04.2002 | zakwalifikowano |
56. | KASPEROWICZ Adam | KS SZPADA WROCŁAW | 06.05.2000 | zakwalifikowano |
57. | BIELA Karol | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 21.08.2002 | zakwalifikowano |
58. | MARCINIAK Wiktor | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 16.09.2002 | zakwalifikowano |
59. | MALINOWSKI Eligiusz | RMKS RYBNIK | 18.01.2000 | zakwalifikowano |
60. | JERANEK Adam | UKS KOSYNIER GLIWICE | 05.08.2002 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Rachwalik Michał | UKS START OPOLE | 29.09.2000 |
2. | KIEDROWSKI Rafał | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 09.02.2000 |
3. | BIAŁAS Maciej | RMKS RYBNIK | 08.12.2000 |
3. | CHLEBIEJ Ivo | PIAST GLIWICE | 04.06.2001 |
5. | SZURLEJ Bartłomiej | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 19.09.2000 |
6. | ZAJĄC Piotr | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 09.03.2000 |
7. | KOŁPA Piotr | KS OLIMP LUBIN | 17.09.2000 |
8. | PIEKARZ Michał | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 30.12.2000 |
9. | DUDZIAK Piotr | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 14.05.2000 |
10. | Koc Franciszek | T.S. WISŁA KRAKÓW | 29.04.2000 |
11. | PROKOP Rafał | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 08.05.2000 |
12. | PIŁAT Mateusz | MKS GRYF MIELEC | 30.04.2000 |
13. | GÓRAL Marcin | UKS MDK OLIMP LUBIN | 08.10.2000 |
14. | CEBO Kacper | UKS KOSYNIER GLIWICE | 30.08.2000 |
15. | KOTULSKI Przemysław | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.02.2000 |
16. | PIOTROWSKI Karol | UKS KOSYNIER GLIWICE | 11.05.2000 |
17. | MARCINIAK Jarosław | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 28.07.2000 |
18. | BORYCKA Maciej | UKS KOSYNIER GLIWICE | 14.03.2000 |
19. | Huwer Kamil | AZS AWF KATOWICE | 25.07.2001 |
20. | RUTZ Stanisław | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 07.03.2001 |
21. | JENDRUSZ Marcin | AKS MIKOŁÓW | 02.05.2001 |
22. | LIPIŃSKI Kamil | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 21.06.2000 |
23. | GERAS Mateusz | KKS KRAKÓW | 02.05.2000 |
24. | KUFREJ Jacek | UKS VICTORIA GAJ | 25.10.2000 |
25. | SAJEWICZ Mikołaj | UKS KOSYNIER GLIWICE | 07.05.2000 |
26. | Adamczyk Patryk | AZS AWF KATOWICE | 24.05.2001 |
27. | IŻYKOWSKI Juliusz | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 11.06.2000 |
28. | MAKOWSKI Maksymilian | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 22.06.2000 |
29. | WILCZYŃSKI Bartosz | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 01.04.2000 |
30. | TRZOS Tadeusz | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 01.08.2000 |
31. | MYŚLIWIEC Paweł | AKS MIKOŁÓW | 24.08.2000 |
32. | GODLEWSKI Bartłomiej | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 02.06.2002 |
33. | KOLCZYK Paweł | UKS START OPOLE | 21.03.2001 |
34. | KOZIEŁ Cyprian | PKS MILENIUM SKAWINA | 11.09.2000 |
35. | Cnotalski Przemysław | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 18.04.2002 |
36. | MARKIEWICZ Sebastian | AKS MIKOŁÓW | 12.08.2000 |
37. | BROŻEK Wojciech | UKS KOSYNIER GLIWICE | 23.08.2000 |
38. | NOGANOWICZ Karol | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.10.2001 |
39. | Kardaszewicz Jan | KS AGH Kraków | 23.09.2001 |
40. | PAWŁOWSKI Michał | AKS MIKOŁÓW | 10.11.2000 |
41. | BRZEZIAK Tomasz | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 22.05.2001 |
42. | BŁAŻEWICZ Krystian | KS SZPADA WROCŁAW | 27.01.2002 |
43. | Gramza Maciej | KS SZPADA WROCŁAW | 21.02.2002 |
44. | KOZŁOWSKI Filip | AZS AWF KATOWICE | 28.12.2001 |
45. | ROMAŃCZUK Piotr | UKS MDK OLIMP LUBIN | 14.12.2001 |
46. | SPLEŚNIAŁY Bartłomiej | RMKS RYBNIK | 20.11.2000 |
47. | BREŃSKI Bartłomiej | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 11.04.2000 |
48. | KUFEL Jerzy | AZS AWF KRAKÓW | 12.01.2000 |
49. | RUDAKIEWICZ Paweł | MDK NR 1 BYTOM | 19.09.2000 |
50. | RUSIN Bartłomiej | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 18.08.2000 |
51. | WESOŁOWSKI Michał | PIAST GLIWICE | 18.06.2001 |
52. | PYKA Gerard | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 25.06.2001 |
53. | NOSAL Tomasz | UKS TRÓJKA RADLIN | 19.12.2001 |
54. | Migas Piotr | PIAST GLIWICE | 13.04.2002 |
55. | KASPEROWICZ Adam | KS SZPADA WROCŁAW | 06.05.2000 |
56. | BIELA Karol | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 21.08.2002 |
57. | MARCINIAK Wiktor | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 16.09.2002 |
58. | MALINOWSKI Eligiusz | RMKS RYBNIK | 18.01.2000 |
59. | JERANEK Adam | UKS KOSYNIER GLIWICE | 05.08.2002 |