Nazwa: XV Ogólnopolski Turniej \"Gwiazdka ze szpadą\"
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 03.12.2011
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Michalak Damian | 1 | PIAST GLIWICE | 04.04.1999 |
2. | TUSZKIEWICZ Kamil | 23 | UKS MDK OLIMP LUBIN | 22.01.1998 |
3. | ZGUD Jacek | 228 | AZS AWF KRAKÓW | 22.10.1999 |
4. | TUREK Jan | 69 | PIAST GLIWICE | 10.06.1999 |
5. | MAZURKIEWICZ Mateusz | 24 | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 20.07.1998 |
6. | RYSZKIEWICZ Artur | 25 | MKS KUSY SZCZECIN | 13.04.1999 |
7. | Truchanowski Andrzej | 20 | PIAST GLIWICE | 20.06.1998 |
8. | BIAŁY Piotr | 0 | PKS MILENIUM SKAWINA | 26.11.1998 |
9. | NIKIEL Marcin | 2 | AZS AWF WROCŁAW | 15.01.1998 |
10. | MENCEL Bartłomiej | 58 | RMKS RYBNIK | 09.01.1998 |
11. | ROMANIEC Paweł | 18 | UKS MDK OLIMP LUBIN | 25.02.1999 |
12. | KOCIOŁEK Mikołaj | 72 | GKS ALLEZ GLIWICE | 02.09.1998 |
13. | WRÓBEL Kamil | 67 | AZS AWF KATOWICE | 22.01.1998 |
14. | CICHACZEWSKI Bartłomiej | 26 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 02.02.1998 |
15. | DZIEKAN Krystian | 94 | MKS GRYF MIELEC | 09.11.1998 |
16. | KORDAS Kacper | 3 | RMKS RYBNIK | 16.03.1998 |
17. | WRÓBEL Krzysztof | 53 | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 17.02.1998 |
18. | BARTOLEWSKI Wacław | 4 | PIAST GLIWICE | 21.07.1998 |
19. | MIKOŁAJCZYK Jakub | 0 | AKS MIKOŁÓW | 25.06.1998 |
20. | Urban Karol | 16 | AZS AWF WARSZAWA | 07.08.1998 |
21. | Kałuziński Ryszard | 27 | RMKS RYBNIK | 01.09.1999 |
22. | MUSZYŃSKI Witold | 75 | UKS KUKUŁKI KATOWICE | 24.03.1999 |
23. | GWIŻDŻ Jakub | 0 | PIAST GLIWICE | 15.08.1998 |
24. | SIUDAK Aleksander | 30 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 12.03.1999 |
25. | JANIK Krzysztof | 76 | PIAST GLIWICE | 02.04.1999 |
26. | MAZUR Adam | 93 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 23.06.1998 |
27. | ĆWIELĄG Tomasz | 5 | MUSZKIETER GLIWICE | 13.02.1998 |
28. | KOLAŃCZYK Wojciech | 6 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 14.07.1999 |
29. | BAR Michał | 50 | PIAST GLIWICE | 20.01.1999 |
30. | SMUSZ Jan | 14 | AZS AWF KRAKÓW | 24.12.1998 |
31. | ANTONIAK Konrad | 28 | MUSZKIETER GLIWICE | 02.06.1998 |
32. | HAUDER Sebastian | 77 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 26.02.1999 |
33. | GRODECKI Łukasz | 106 | PIAST GLIWICE | 15.06.1999 |
34. | Krzemiński Antoni | 7 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 07.04.1998 |
35. | JANECKI Iwo | 34 | KKS KRAKÓW | 01.06.1999 |
36. | LECHOWICZ Bartosz | 48 | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 10.08.1998 |
37. | Ralko Filip | 13 | AZS AWF WROCŁAW | 09.05.1999 |
38. | PALA Krzysztof | 12 | AZS AWF KRAKÓW | 19.05.1998 |
39. | KOŁODZIEJ Jakub | 85 | RMKS RYBNIK | 12.06.1999 |
40. | Strączyński Wiktor | 35 | AZS AWF KRAKÓW | 14.10.1999 |
41. | BLANIK Karol | 8 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.01.1998 |
42. | BIAŁOWĄS Krzysztof | 47 | PIAST GLIWICE | 07.04.1998 |
43. | GHIESS Paweł | 85 | UKS KOSYNIER GLIWICE | 18.08.1999 |
44. | MAZUREK Jakub | 41 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 22.09.1999 |
45. | SZAJTHAUER Robert | 80 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 24.06.1999 |
46. | Fryc Szymon | 10 | AZS AWF KRAKÓW | 06.08.1998 |
47. | Lubieniecki Wojciech | 11 | KS AGH Kraków | 08.12.1999 |
48. | SKUBAJA Dominik | 45 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 02.05.1999 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | KORDAS Kacper | RMKS RYBNIK | 16.03.1998 | zakwalifikowano |
2. | KOLAŃCZYK Wojciech | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 14.07.1999 | zakwalifikowano |
3. | Michalak Damian | PIAST GLIWICE | 04.04.1999 | zakwalifikowano |
4. | Urban Karol | AZS AWF WARSZAWA | 07.08.1998 | zakwalifikowano |
5. | Lubieniecki Wojciech | KS AGH Kraków | 08.12.1999 | zakwalifikowano |
6. | ĆWIELĄG Tomasz | MUSZKIETER GLIWICE | 13.02.1998 | zakwalifikowano |
7. | Krzemiński Antoni | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 07.04.1998 | zakwalifikowano |
8. | BARTOLEWSKI Wacław | PIAST GLIWICE | 21.07.1998 | zakwalifikowano |
9. | CICHACZEWSKI Bartłomiej | T.S. GÓRNIK RADLIN | 02.02.1998 | zakwalifikowano |
10. | NIKIEL Marcin | AZS AWF WROCŁAW | 15.01.1998 | zakwalifikowano |
11. | JANECKI Iwo | KKS KRAKÓW | 01.06.1999 | zakwalifikowano |
12. | ZGUD Jacek | AZS AWF KRAKÓW | 22.10.1999 | zakwalifikowano |
13. | Truchanowski Andrzej | PIAST GLIWICE | 20.06.1998 | zakwalifikowano |
14. | Fryc Szymon | AZS AWF KRAKÓW | 06.08.1998 | zakwalifikowano |
15. | JANIK Krzysztof | PIAST GLIWICE | 02.04.1999 | zakwalifikowano |
16. | BLANIK Karol | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.01.1998 | zakwalifikowano |
17. | PALA Krzysztof | AZS AWF KRAKÓW | 19.05.1998 | zakwalifikowano |
18. | BAR Michał | PIAST GLIWICE | 20.01.1999 | zakwalifikowano |
19. | RYSZKIEWICZ Artur | MKS KUSY SZCZECIN | 13.04.1999 | zakwalifikowano |
20. | LECHOWICZ Bartosz | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 10.08.1998 | zakwalifikowano |
21. | SKUBAJA Dominik | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 02.05.1999 | zakwalifikowano |
22. | SIUDAK Aleksander | T.S. WISŁA KRAKÓW | 12.03.1999 | zakwalifikowano |
23. | Ralko Filip | AZS AWF WROCŁAW | 09.05.1999 | zakwalifikowano |
24. | MENCEL Bartłomiej | RMKS RYBNIK | 09.01.1998 | zakwalifikowano |
25. | KOŁODZIEJ Jakub | RMKS RYBNIK | 12.06.1999 | zakwalifikowano |
26. | HAUDER Sebastian | T.S. GÓRNIK RADLIN | 26.02.1999 | zakwalifikowano |
27. | TUSZKIEWICZ Kamil | UKS MDK OLIMP LUBIN | 22.01.1998 | zakwalifikowano |
28. | DZIEKAN Krystian | MKS GRYF MIELEC | 09.11.1998 | zakwalifikowano |
29. | MIKOŁAJCZYK Jakub | AKS MIKOŁÓW | 25.06.1998 | zakwalifikowano |
30. | TUREK Jan | PIAST GLIWICE | 10.06.1999 | zakwalifikowano |
31. | MAZURKIEWICZ Mateusz | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 20.07.1998 | zakwalifikowano |
31. | ROMANIEC Paweł | UKS MDK OLIMP LUBIN | 25.02.1999 | zakwalifikowano |
33. | WRÓBEL Krzysztof | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 17.02.1998 | zakwalifikowano |
34. | GWIŻDŻ Jakub | PIAST GLIWICE | 15.08.1998 | zakwalifikowano |
35. | GHIESS Paweł | UKS KOSYNIER GLIWICE | 18.08.1999 | zakwalifikowano |
36. | Strączyński Wiktor | AZS AWF KRAKÓW | 14.10.1999 | zakwalifikowano |
37. | ANTONIAK Konrad | MUSZKIETER GLIWICE | 02.06.1998 | zakwalifikowano |
38. | BIAŁOWĄS Krzysztof | PIAST GLIWICE | 07.04.1998 | zakwalifikowano |
39. | MAZUR Adam | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 23.06.1998 | zakwalifikowano |
40. | BIAŁY Piotr | PKS MILENIUM SKAWINA | 26.11.1998 | zakwalifikowano |
41. | SZAJTHAUER Robert | T.S. GÓRNIK RADLIN | 24.06.1999 | zakwalifikowano |
42. | MUSZYŃSKI Witold | UKS KUKUŁKI KATOWICE | 24.03.1999 | zakwalifikowano |
43. | KOCIOŁEK Mikołaj | GKS ALLEZ GLIWICE | 02.09.1998 | zakwalifikowano |
44. | WRÓBEL Kamil | AZS AWF KATOWICE | 22.01.1998 | zakwalifikowano |
45. | GRODECKI Łukasz | PIAST GLIWICE | 15.06.1999 | zakwalifikowano |
46. | MAZUREK Jakub | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 22.09.1999 | zakwalifikowano |
47. | SMUSZ Jan | AZS AWF KRAKÓW | 24.12.1998 | zakwalifikowano |
48. | Kałuziński Ryszard | RMKS RYBNIK | 01.09.1999 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Lubieniecki Wojciech | KS AGH Kraków | 08.12.1999 |
2. | KOLAŃCZYK Wojciech | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 14.07.1999 |
3. | ĆWIELĄG Tomasz | MUSZKIETER GLIWICE | 13.02.1998 |
3. | BARTOLEWSKI Wacław | PIAST GLIWICE | 21.07.1998 |
5. | KORDAS Kacper | RMKS RYBNIK | 16.03.1998 |
6. | Urban Karol | AZS AWF WARSZAWA | 07.08.1998 |
7. | RYSZKIEWICZ Artur | MKS KUSY SZCZECIN | 13.04.1999 |
8. | HAUDER Sebastian | T.S. GÓRNIK RADLIN | 26.02.1999 |
9. | Michalak Damian | PIAST GLIWICE | 04.04.1999 |
10. | CICHACZEWSKI Bartłomiej | T.S. GÓRNIK RADLIN | 02.02.1998 |
11. | NIKIEL Marcin | AZS AWF WROCŁAW | 15.01.1998 |
12. | JANECKI Iwo | KKS KRAKÓW | 01.06.1999 |
13. | BLANIK Karol | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.01.1998 |
14. | BAR Michał | PIAST GLIWICE | 20.01.1999 |
15. | LECHOWICZ Bartosz | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 10.08.1998 |
16. | SKUBAJA Dominik | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 02.05.1999 |
17. | Krzemiński Antoni | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 07.04.1998 |
18. | ZGUD Jacek | AZS AWF KRAKÓW | 22.10.1999 |
19. | Truchanowski Andrzej | PIAST GLIWICE | 20.06.1998 |
20. | Fryc Szymon | AZS AWF KRAKÓW | 06.08.1998 |
21. | JANIK Krzysztof | PIAST GLIWICE | 02.04.1999 |
22. | PALA Krzysztof | AZS AWF KRAKÓW | 19.05.1998 |
23. | SIUDAK Aleksander | T.S. WISŁA KRAKÓW | 12.03.1999 |
24. | Ralko Filip | AZS AWF WROCŁAW | 09.05.1999 |
25. | MENCEL Bartłomiej | RMKS RYBNIK | 09.01.1998 |
26. | KOŁODZIEJ Jakub | RMKS RYBNIK | 12.06.1999 |
27. | MIKOŁAJCZYK Jakub | AKS MIKOŁÓW | 25.06.1998 |
28. | WRÓBEL Krzysztof | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 17.02.1998 |
29. | GWIŻDŻ Jakub | PIAST GLIWICE | 15.08.1998 |
30. | GHIESS Paweł | UKS KOSYNIER GLIWICE | 18.08.1999 |
31. | ANTONIAK Konrad | MUSZKIETER GLIWICE | 02.06.1998 |
32. | BIAŁOWĄS Krzysztof | PIAST GLIWICE | 07.04.1998 |
33. | TUSZKIEWICZ Kamil | UKS MDK OLIMP LUBIN | 22.01.1998 |
34. | DZIEKAN Krystian | MKS GRYF MIELEC | 09.11.1998 |
35. | TUREK Jan | PIAST GLIWICE | 10.06.1999 |
36. | ROMANIEC Paweł | UKS MDK OLIMP LUBIN | 25.02.1999 |
36. | MAZURKIEWICZ Mateusz | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 20.07.1998 |
38. | Strączyński Wiktor | AZS AWF KRAKÓW | 14.10.1999 |
39. | MAZUR Adam | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 23.06.1998 |
40. | BIAŁY Piotr | PKS MILENIUM SKAWINA | 26.11.1998 |
41. | SZAJTHAUER Robert | T.S. GÓRNIK RADLIN | 24.06.1999 |
42. | MUSZYŃSKI Witold | UKS KUKUŁKI KATOWICE | 24.03.1999 |
43. | KOCIOŁEK Mikołaj | GKS ALLEZ GLIWICE | 02.09.1998 |
44. | WRÓBEL Kamil | AZS AWF KATOWICE | 22.01.1998 |
45. | GRODECKI Łukasz | PIAST GLIWICE | 15.06.1999 |
46. | MAZUREK Jakub | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 22.09.1999 |
47. | SMUSZ Jan | AZS AWF KRAKÓW | 24.12.1998 |
48. | Kałuziński Ryszard | RMKS RYBNIK | 01.09.1999 |