Turniej

Nazwa: Europejski Festiwal Szermierki
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 04.06.2011


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Aleksandra STANUCH 8 MKS KUSY SZCZECIN 18.01.1999
2. Marcelina MOLENDOWSKA 0 WARTA ŚREM 21.10.2001
3. Klaudia WILAMOWSKA 259 SKS FLESZ ŚWIDNICA 16.08.2000
4. Barbara ROŻNIECKA 204 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 01.03.2000
5. Jadwiga PŁUCIENNIK 0 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 30.07.1999
6. Weronika MARUCHA 266 SKS FLESZ ŚWIDNICA 30.11.2001
7. Zuzanna GŁOWIŃSKA 0 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 04.09.1999
8. Katarzyna MAJGIER 63 PIAST GLIWICE 28.01.1999
9. Aleksandra KRAMER 0 SKS FLESZ ŚWIDNICA 06.09.2002
10. Anastasia STRELKOVSKAYA 0
11. Wiktoria SKRZYPCZAK 26 AZS AWF WARSZAWA 25.02.1999
12. Julia KYRCZ 45 PIAST GLIWICE 08.01.1999
13. Alicja PAWLUK 0 SKS FLESZ ŚWIDNICA 21.02.2002
14. Zofia GODLEWSKA 0 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 27.06.2000
15. Martyna MOLENDOWSKA 0 WARTA ŚREM 22.08.1999
16. Maria WIELICZKO 88 ST. SPORTOWE GOCŁAW WARSZAWA 26.01.1999

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Aleksandra STANUCH MKS KUSY SZCZECIN 18.01.1999 zakwalifikowano
2. Maria WIELICZKO ST. SPORTOWE GOCŁAW WARSZAWA 26.01.1999 zakwalifikowano
3. Wiktoria SKRZYPCZAK AZS AWF WARSZAWA 25.02.1999 zakwalifikowano
4. Julia KYRCZ PIAST GLIWICE 08.01.1999 zakwalifikowano
5. Weronika MARUCHA SKS FLESZ ŚWIDNICA 30.11.2001 zakwalifikowano
6. Barbara ROŻNIECKA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 01.03.2000 zakwalifikowano
8. Katarzyna MAJGIER PIAST GLIWICE 28.01.1999 zakwalifikowano
9. Klaudia WILAMOWSKA SKS FLESZ ŚWIDNICA 16.08.2000 zakwalifikowano
10. Zuzanna GŁOWIŃSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 04.09.1999 zakwalifikowano
10. Anastasia STRELKOVSKAYA zakwalifikowano
11. Alicja PAWLUK SKS FLESZ ŚWIDNICA 21.02.2002 zakwalifikowano
12. Marcelina MOLENDOWSKA WARTA ŚREM 21.10.2001 zakwalifikowano
13. Jadwiga PŁUCIENNIK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 30.07.1999 zakwalifikowano
14. Zofia GODLEWSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 27.06.2000 zakwalifikowano
17. Aleksandra KRAMER SKS FLESZ ŚWIDNICA 06.09.2002 zakwalifikowano
18. Martyna MOLENDOWSKA WARTA ŚREM 22.08.1999 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Aleksandra STANUCH MKS KUSY SZCZECIN 18.01.1999
2. Maria WIELICZKO ST. SPORTOWE GOCŁAW WARSZAWA 26.01.1999
3. Wiktoria SKRZYPCZAK AZS AWF WARSZAWA 25.02.1999
3. Julia KYRCZ PIAST GLIWICE 08.01.1999
5. Barbara ROŻNIECKA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 01.03.2000
6. Katarzyna MAJGIER PIAST GLIWICE 28.01.1999
7. Weronika MARUCHA SKS FLESZ ŚWIDNICA 30.11.2001
8. Anastasia STRELKOVSKAYA
9. Klaudia WILAMOWSKA SKS FLESZ ŚWIDNICA 16.08.2000
10. Zuzanna GŁOWIŃSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 04.09.1999
11. Jadwiga PŁUCIENNIK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 30.07.1999
12. Alicja PAWLUK SKS FLESZ ŚWIDNICA 21.02.2002
13. Marcelina MOLENDOWSKA WARTA ŚREM 21.10.2001
14. Zofia GODLEWSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 27.06.2000
15. Aleksandra KRAMER SKS FLESZ ŚWIDNICA 06.09.2002
16. Martyna MOLENDOWSKA WARTA ŚREM 22.08.1999

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy