Nazwa: Europejski Festiwal Szermierki
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 05.06.2011
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | KUPCZYŃSKI Łukasz | 11 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 13.03.1999 |
2. | DŁUŻNIEWSKI Jędrzej | 121 | AZS AWF WARSZAWA | 23.11.2000 |
3. | Dziublewski Maurycy | 67 | KKSZ KONIN | 22.07.1999 |
4. | Lademann Karol | 26 | AZS AWF WARSZAWA | 14.06.1999 |
5. | Białecki Cezary | 59 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 13.06.1999 |
6. | STĘPIEŃ Hubert | 73 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 12.11.1999 |
7. | TADEUSZ Jakub | 87 | KKSZ KONIN | 15.07.1999 |
8. | ZGÓRZAK Maciej | 124 | AZS AWF WARSZAWA | 25.04.2000 |
9. | Prokopowicz Mateusz | 54 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 23.08.1999 |
10. | WYSOCKI Krystian | 34 | KKSZ KONIN | 09.04.1999 |
11. | Troć Jędrzej | 0 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 30.03.1999 |
12. | ROWIŃSKI Dawid | 84 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 30.11.1999 |
13. | RYCZKOWSKI Michał | 116 | DRAGON ŁÓDŹ | 25.02.2000 |
14. | Mikołajczyk Bartosz | 89 | KKSZ KONIN | 18.01.1999 |
15. | RZEPKA Antek | 39 | UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA | 22.06.1999 |
16. | ZANDECKI Michał | 48 | KKSZ KONIN | 23.02.1999 |
17. | BEREZIN Georgy | 0 | ||
18. | CESARE Barba | 0 | 14.01.2000 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | BEREZIN Georgy | zakwalifikowano | ||
2. | KUPCZYŃSKI Łukasz | O.Ś. AZS POZNAŃ | 13.03.1999 | zakwalifikowano |
3. | Lademann Karol | AZS AWF WARSZAWA | 14.06.1999 | zakwalifikowano |
4. | ZANDECKI Michał | KKSZ KONIN | 23.02.1999 | zakwalifikowano |
5. | Białecki Cezary | MUKS VICTOR WARSZAWA | 13.06.1999 | zakwalifikowano |
6. | DŁUŻNIEWSKI Jędrzej | AZS AWF WARSZAWA | 23.11.2000 | zakwalifikowano |
7. | RZEPKA Antek | UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA | 22.06.1999 | zakwalifikowano |
8. | Prokopowicz Mateusz | UKS 13 BIAŁYSTOK | 23.08.1999 | zakwalifikowano |
9. | WYSOCKI Krystian | KKSZ KONIN | 09.04.1999 | zakwalifikowano |
10. | RYCZKOWSKI Michał | DRAGON ŁÓDŹ | 25.02.2000 | zakwalifikowano |
11. | STĘPIEŃ Hubert | KU AZS-UAM POZNAŃ | 12.11.1999 | zakwalifikowano |
12. | Troć Jędrzej | O.Ś. AZS POZNAŃ | 30.03.1999 | zakwalifikowano |
13. | Dziublewski Maurycy | KKSZ KONIN | 22.07.1999 | zakwalifikowano |
14. | TADEUSZ Jakub | KKSZ KONIN | 15.07.1999 | zakwalifikowano |
15. | ZGÓRZAK Maciej | AZS AWF WARSZAWA | 25.04.2000 | zakwalifikowano |
16. | CESARE Barba | 14.01.2000 | zakwalifikowano | |
17. | Mikołajczyk Bartosz | KKSZ KONIN | 18.01.1999 | zakwalifikowano |
19. | ROWIŃSKI Dawid | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 30.11.1999 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Lademann Karol | AZS AWF WARSZAWA | 14.06.1999 |
2. | KUPCZYŃSKI Łukasz | O.Ś. AZS POZNAŃ | 13.03.1999 |
3. | BEREZIN Georgy | ||
3. | Białecki Cezary | MUKS VICTOR WARSZAWA | 13.06.1999 |
5. | ZANDECKI Michał | KKSZ KONIN | 23.02.1999 |
6. | RZEPKA Antek | UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA | 22.06.1999 |
7. | Prokopowicz Mateusz | UKS 13 BIAŁYSTOK | 23.08.1999 |
8. | Troć Jędrzej | O.Ś. AZS POZNAŃ | 30.03.1999 |
9. | WYSOCKI Krystian | KKSZ KONIN | 09.04.1999 |
10. | DŁUŻNIEWSKI Jędrzej | AZS AWF WARSZAWA | 23.11.2000 |
11. | STĘPIEŃ Hubert | KU AZS-UAM POZNAŃ | 12.11.1999 |
12. | CESARE Barba | 14.01.2000 | |
13. | TADEUSZ Jakub | KKSZ KONIN | 15.07.1999 |
14. | Dziublewski Maurycy | KKSZ KONIN | 22.07.1999 |
15. | RYCZKOWSKI Michał | DRAGON ŁÓDŹ | 25.02.2000 |
16. | Mikołajczyk Bartosz | KKSZ KONIN | 18.01.1999 |
17. | ZGÓRZAK Maciej | AZS AWF WARSZAWA | 25.04.2000 |
18. | ROWIŃSKI Dawid | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 30.11.1999 |