Nazwa: Europejski Festiwal Szermierki
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 04.06.2011
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Cieślar Zuzanna | 108 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 08.11.2000 |
2. | DOMAŃSKA Lidia | 0 | DRAGON ŁÓDŹ | 26.06.1999 |
3. | OLSZEWSKA Aleksandra | 19 | KKSZ KONIN | 21.05.1999 |
4. | NEROBA Ksenia | 0 | ||
5. | Okine Marta | 109 | KS KARABELA | 08.11.2000 |
6. | VOLKOVA Evgenya | 0 | ||
7. | MALEC Kinga | 54 | DRAGON ŁÓDŹ | 05.12.1999 |
8. | Fic Michalina | 41 | KKSZ KONIN | 08.02.1999 |
9. | SMOCZYŃSKA Paulina | 113 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 12.10.2000 |
10. | Marciniak Agata | 51 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 10.01.1999 |
11. | ZARYCHTA Maria | 111 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 28.04.2000 |
12. | KĘSY Julianna | 0 | KKSZ KONIN | 17.12.1999 |
13. | JANICKA Weronika | 43 | AZS AWF KATOWICE | 03.09.1999 |
14. | TURAŁA Aleksandra | 0 | DRAGON ŁÓDŹ | 15.12.2000 |
15. | KŁYŚ Alina | 47 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 19.09.1999 |
16. | TESKOWSKA Daria | 0 | KKSZ KONIN | 17.10.1999 |
17. | SOBCZYK Kalina | 46 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 05.03.1999 |
18. | FOLIMONOVA Ekaterina | 0 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Marciniak Agata | O.Ś. AZS POZNAŃ | 10.01.1999 | zakwalifikowano |
2. | VOLKOVA Evgenya | zakwalifikowano | ||
3. | NEROBA Ksenia | zakwalifikowano | ||
4. | SOBCZYK Kalina | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 05.03.1999 | zakwalifikowano |
5. | DOMAŃSKA Lidia | DRAGON ŁÓDŹ | 26.06.1999 | zakwalifikowano |
6. | KĘSY Julianna | KKSZ KONIN | 17.12.1999 | zakwalifikowano |
7. | MALEC Kinga | DRAGON ŁÓDŹ | 05.12.1999 | zakwalifikowano |
8. | KŁYŚ Alina | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 19.09.1999 | zakwalifikowano |
9. | JANICKA Weronika | AZS AWF KATOWICE | 03.09.1999 | zakwalifikowano |
10. | Fic Michalina | KKSZ KONIN | 08.02.1999 | zakwalifikowano |
11. | FOLIMONOVA Ekaterina | zakwalifikowano | ||
12. | OLSZEWSKA Aleksandra | KKSZ KONIN | 21.05.1999 | zakwalifikowano |
13. | Okine Marta | KS KARABELA | 08.11.2000 | zakwalifikowano |
14. | SMOCZYŃSKA Paulina | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 12.10.2000 | zakwalifikowano |
15. | TURAŁA Aleksandra | DRAGON ŁÓDŹ | 15.12.2000 | zakwalifikowano |
15. | TESKOWSKA Daria | KKSZ KONIN | 17.10.1999 | zakwalifikowano |
16. | Cieślar Zuzanna | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 08.11.2000 | zakwalifikowano |
18. | ZARYCHTA Maria | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 28.04.2000 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | NEROBA Ksenia | ||
2. | JANICKA Weronika | AZS AWF KATOWICE | 03.09.1999 |
3. | SOBCZYK Kalina | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 05.03.1999 |
3. | VOLKOVA Evgenya | ||
5. | Marciniak Agata | O.Ś. AZS POZNAŃ | 10.01.1999 |
6. | DOMAŃSKA Lidia | DRAGON ŁÓDŹ | 26.06.1999 |
7. | Fic Michalina | KKSZ KONIN | 08.02.1999 |
8. | TESKOWSKA Daria | KKSZ KONIN | 17.10.1999 |
9. | KĘSY Julianna | KKSZ KONIN | 17.12.1999 |
10. | OLSZEWSKA Aleksandra | KKSZ KONIN | 21.05.1999 |
11. | KŁYŚ Alina | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 19.09.1999 |
12. | MALEC Kinga | DRAGON ŁÓDŹ | 05.12.1999 |
13. | FOLIMONOVA Ekaterina | ||
14. | Okine Marta | KS KARABELA | 08.11.2000 |
15. | TURAŁA Aleksandra | DRAGON ŁÓDŹ | 15.12.2000 |
16. | Cieślar Zuzanna | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 08.11.2000 |
17. | SMOCZYŃSKA Paulina | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 12.10.2000 |
18. | ZARYCHTA Maria | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 28.04.2000 |