Turniej

Nazwa: Europejski Festiwal Szermierki
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 04.06.2011


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Zuzanna Cieślar 108 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 08.11.2000
2. Lidia DOMAŃSKA 0 DRAGON ŁÓDŹ 26.06.1999
3. Aleksandra OLSZEWSKA 19 KKSZ KONIN 21.05.1999
4. Ksenia NEROBA 0
5. Marta Okine 109 KS KARABELA 08.11.2000
6. Evgenya VOLKOVA 0
7. Kinga MALEC 54 DRAGON ŁÓDŹ 05.12.1999
8. Michalina Fic 41 KKSZ KONIN 08.02.1999
9. Paulina SMOCZYŃSKA 113 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 12.10.2000
10. Agata Marciniak 51 O.Ś. AZS POZNAŃ 10.01.1999
11. Maria ZARYCHTA 111 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 28.04.2000
12. Julianna KĘSY 0 KKSZ KONIN 17.12.1999
13. Weronika JANICKA 43 AZS AWF KATOWICE 03.09.1999
14. Aleksandra TURAŁA 0 DRAGON ŁÓDŹ 15.12.2000
15. Alina KŁYŚ 47 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 19.09.1999
16. Daria TESKOWSKA 0 KKSZ KONIN 17.10.1999
17. Kalina SOBCZYK 46 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 05.03.1999
18. Ekaterina FOLIMONOVA 0

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Agata Marciniak O.Ś. AZS POZNAŃ 10.01.1999 zakwalifikowano
2. Evgenya VOLKOVA zakwalifikowano
3. Ksenia NEROBA zakwalifikowano
4. Kalina SOBCZYK UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 05.03.1999 zakwalifikowano
5. Lidia DOMAŃSKA DRAGON ŁÓDŹ 26.06.1999 zakwalifikowano
6. Julianna KĘSY KKSZ KONIN 17.12.1999 zakwalifikowano
7. Kinga MALEC DRAGON ŁÓDŹ 05.12.1999 zakwalifikowano
8. Alina KŁYŚ TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 19.09.1999 zakwalifikowano
9. Weronika JANICKA AZS AWF KATOWICE 03.09.1999 zakwalifikowano
10. Michalina Fic KKSZ KONIN 08.02.1999 zakwalifikowano
11. Ekaterina FOLIMONOVA zakwalifikowano
12. Aleksandra OLSZEWSKA KKSZ KONIN 21.05.1999 zakwalifikowano
13. Marta Okine KS KARABELA 08.11.2000 zakwalifikowano
14. Paulina SMOCZYŃSKA TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 12.10.2000 zakwalifikowano
15. Aleksandra TURAŁA DRAGON ŁÓDŹ 15.12.2000 zakwalifikowano
15. Daria TESKOWSKA KKSZ KONIN 17.10.1999 zakwalifikowano
16. Zuzanna Cieślar ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 08.11.2000 zakwalifikowano
18. Maria ZARYCHTA TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 28.04.2000 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Ksenia NEROBA
2. Weronika JANICKA AZS AWF KATOWICE 03.09.1999
3. Kalina SOBCZYK UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 05.03.1999
3. Evgenya VOLKOVA
5. Agata Marciniak O.Ś. AZS POZNAŃ 10.01.1999
6. Lidia DOMAŃSKA DRAGON ŁÓDŹ 26.06.1999
7. Michalina Fic KKSZ KONIN 08.02.1999
8. Daria TESKOWSKA KKSZ KONIN 17.10.1999
9. Julianna KĘSY KKSZ KONIN 17.12.1999
10. Aleksandra OLSZEWSKA KKSZ KONIN 21.05.1999
11. Alina KŁYŚ TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 19.09.1999
12. Kinga MALEC DRAGON ŁÓDŹ 05.12.1999
13. Ekaterina FOLIMONOVA
14. Marta Okine KS KARABELA 08.11.2000
15. Aleksandra TURAŁA DRAGON ŁÓDŹ 15.12.2000
16. Zuzanna Cieślar ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 08.11.2000
17. Paulina SMOCZYŃSKA TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 12.10.2000
18. Maria ZARYCHTA TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 28.04.2000

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy