Turniej

Nazwa: Europejski Festiwal Szermierki
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 05.06.2011


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Anna ZAMELEK 66 IKS LESZNO 30.07.1999
2. Patrycja SCHMIDT 5 MKS KUSY SZCZECIN 21.07.1999
3. Anastasiya SADIY 0
4. Margarita BAYKOVA 0
5. Antonina MACHAŁA 67 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.08.1999
6. Raluca DRAGHICI 0
7. Sylwia LENARD 73 D' ARTAGNAN URSYNÓW 14.12.1999
8. Maria RENKE 62 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 01.08.1999
9. Joanna Toporska 8 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 29.03.1999
10. Michalina BRODA 74 D' ARTAGNAN URSYNÓW 30.09.1999
11. Andreea GHEORGHE 0
12. Martyna MIŁOGRODZKA 9 UKS ATENA GDAŃSK 06.04.1999
13. Patrycja BIAŁKOWSKA 58 POLONIA 1912 LESZNO 06.05.1999
14. Anna HAVLÍCKOVA 0
15. Aleksandra Jeglińska 10 AZS AWF WARSZAWA 27.12.1999
16. Weronika KWIATEK 52 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 30.03.1999
17. Paulina DARDA 101 MKS KUSY SZCZECIN 28.03.2000
18. Joanna RÓŻYCKA 127 UKS-I BOHUN TORUŃ. 04.11.2000
19. Zofia KĘDZIORA 140 UKS ATENA GDAŃSK 23.05.2000
20. Julia JANIK 126 UKS ATENA GDAŃSK 18.03.2000
21. Renata TOMCZAK 13 IKS LESZNO 29.05.1999
22. Martyna MOLENDOWSKA 49 WARTA ŚREM 22.08.1999
23. Julia MICHNIEWICZ 102 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.02.2000
24. Arina IENA 0
25. Jagoda DYBA 47 POLONIA 1912 LESZNO 22.09.1999
26. Karolina MURAWSKA 121 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.03.2001
27. Julia LIDZBARSKA 17 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 13.05.1999
28. Alicja POLEK 0 WROCŁAWIANIE. 03.01.2000
29. Oliwia SZABELSKA 103 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 04.04.2000
30. Anna TARANENKO 0
31. Joanna KARPIAK 104 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 09.10.2000
32. Weronika KRÓL 20 POLONIA 1912 LESZNO 10.03.1999
33. Stepanka NEMCOVA 0
34. Zofia GODLEWSKA 125 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 27.06.2000
35. Zuzanna BOBER 48 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 27.07.1999
36. Malwina Bytner 105 WROCŁAWIANIE. 25.04.2000
37. Amita BERTHEIR 0 15.12.2000
38. Natalia MUKLEWICZ 46 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 28.01.1999
39. Zuzanna ROMPCZYK 120 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 21.08.2000
40. Kamila BOBKOWSKA 22 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.01.1999
41. Sesil SALI 26 AZS AWF POZNAŃ 23.01.1999
42. Karolina PIETROSZEK 107 MKS KUSY SZCZECIN 20.06.2000
43. Hanna DZIWOSZ 119 MKS KUSY SZCZECIN 12.10.2001
44. Natalia SYCZ 42 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 04.02.1999
45. Maria SADOWSKA 109 POLONIA 1912 LESZNO 04.01.2000
46. Martyna BUKSIŃSKA 117 IKS LESZNO 31.10.2000
47. Esther LAI 0 03.05.2000
48. Zuzanna GŁOWIŃSKA 30 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 04.09.1999
49. Ivanna GAYDAY 0
50. Kinga MAJSZEWSKA 116 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 06.10.2000
51. Laura SZOSTAK 38 WROCŁAWIANIE. 05.09.1999
52. Barbara ROŻNIECKA 110 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 01.03.2000
53. Marzena CZERWIŃSKA 35 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 06.03.1999
54. Dariia MYRONIUK 0
55. Sylwia ŁUCZAK 31 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 30.06.1999
56. Weronika Wisoky 0 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 03.07.2000
57. Martyna KRAŚNICKA 114 BUDOWLANI TORUŃ 17.06.2000
58. Kinga Pijaczyńska 113 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2000
59. Julia Pander 32 WROCŁAWIANIE. 01.02.1999
60. Marta Kaczmarek 34 IKS LESZNO 13.03.1999
61. Alicja KOZŁOWSKA 112 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 14.02.2000
62. Hanna RENKE 174 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 06.06.2001

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Renata TOMCZAK IKS LESZNO 29.05.1999 zakwalifikowano
1. Raluca DRAGHICI zakwalifikowano
3. Amita BERTHEIR 15.12.2000 zakwalifikowano
4. Sesil SALI AZS AWF POZNAŃ 23.01.1999 zakwalifikowano
4. Martyna MIŁOGRODZKA UKS ATENA GDAŃSK 06.04.1999 zakwalifikowano
6. Zuzanna BOBER KS AZS AWFIS GDAŃSK. 27.07.1999 zakwalifikowano
7. Aleksandra Jeglińska AZS AWF WARSZAWA 27.12.1999 zakwalifikowano
8. Esther LAI 03.05.2000 zakwalifikowano
9. Barbara ROŻNIECKA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 01.03.2000 zakwalifikowano
10. Sylwia ŁUCZAK UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 30.06.1999 zakwalifikowano
11. Margarita BAYKOVA zakwalifikowano
12. Julia LIDZBARSKA KS AZS AWFIS GDAŃSK. 13.05.1999 zakwalifikowano
13. Natalia SYCZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 04.02.1999 zakwalifikowano
14. Anna TARANENKO zakwalifikowano
15. Patrycja SCHMIDT MKS KUSY SZCZECIN 21.07.1999 zakwalifikowano
16. Marzena CZERWIŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 06.03.1999 zakwalifikowano
17. Kamila BOBKOWSKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.01.1999 zakwalifikowano
17. Maria RENKE UKS DE LA SALLE GDAŃSK 01.08.1999 zakwalifikowano
19. Oliwia SZABELSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 04.04.2000 zakwalifikowano
20. Maria SADOWSKA POLONIA 1912 LESZNO 04.01.2000 zakwalifikowano
20. Alicja KOZŁOWSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 14.02.2000 zakwalifikowano
22. Paulina DARDA MKS KUSY SZCZECIN 28.03.2000 zakwalifikowano
23. Patrycja BIAŁKOWSKA POLONIA 1912 LESZNO 06.05.1999 zakwalifikowano
24. Joanna Toporska KS AZS AWFIS GDAŃSK. 29.03.1999 zakwalifikowano
24. Malwina Bytner WROCŁAWIANIE. 25.04.2000 zakwalifikowano
26. Antonina MACHAŁA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.08.1999 zakwalifikowano
27. Julia MICHNIEWICZ WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.02.2000 zakwalifikowano
28. Joanna KARPIAK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 09.10.2000 zakwalifikowano
29. Weronika KRÓL POLONIA 1912 LESZNO 10.03.1999 zakwalifikowano
30. Weronika Wisoky WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 03.07.2000 zakwalifikowano
31. Michalina BRODA D' ARTAGNAN URSYNÓW 30.09.1999 zakwalifikowano
31. Julia JANIK UKS ATENA GDAŃSK 18.03.2000 zakwalifikowano
33. Joanna RÓŻYCKA UKS-I BOHUN TORUŃ. 04.11.2000 zakwalifikowano
34. Karolina PIETROSZEK MKS KUSY SZCZECIN 20.06.2000 zakwalifikowano
35. Anna ZAMELEK IKS LESZNO 30.07.1999 zakwalifikowano
36. Kinga Pijaczyńska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2000 zakwalifikowano
37. Marta Kaczmarek IKS LESZNO 13.03.1999 zakwalifikowano
38. Ivanna GAYDAY zakwalifikowano
39. Zuzanna GŁOWIŃSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 04.09.1999 zakwalifikowano
40. Laura SZOSTAK WROCŁAWIANIE. 05.09.1999 zakwalifikowano
41. Hanna RENKE UKS DE LA SALLE GDAŃSK 06.06.2001 zakwalifikowano
42. Martyna BUKSIŃSKA IKS LESZNO 31.10.2000 zakwalifikowano
43. Natalia MUKLEWICZ FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 28.01.1999 zakwalifikowano
44. Hanna DZIWOSZ MKS KUSY SZCZECIN 12.10.2001 zakwalifikowano
45. Martyna MOLENDOWSKA WARTA ŚREM 22.08.1999 zakwalifikowano
46. Stepanka NEMCOVA zakwalifikowano
47. Dariia MYRONIUK zakwalifikowano
48. Andreea GHEORGHE zakwalifikowano
49. Weronika KWIATEK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 30.03.1999 zakwalifikowano
50. Arina IENA zakwalifikowano
51. Julia Pander WROCŁAWIANIE. 01.02.1999 zakwalifikowano
52. Sylwia LENARD D' ARTAGNAN URSYNÓW 14.12.1999 zakwalifikowano
53. Zofia KĘDZIORA UKS ATENA GDAŃSK 23.05.2000 zakwalifikowano
55. Alicja POLEK WROCŁAWIANIE. 03.01.2000 zakwalifikowano
56. Anastasiya SADIY zakwalifikowano
56. Zofia GODLEWSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 27.06.2000 zakwalifikowano
58. Martyna KRAŚNICKA BUDOWLANI TORUŃ 17.06.2000 zakwalifikowano
59. Jagoda DYBA POLONIA 1912 LESZNO 22.09.1999 zakwalifikowano
60. Zuzanna ROMPCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 21.08.2000 zakwalifikowano
60. Karolina MURAWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.03.2001 zakwalifikowano
63. Anna HAVLÍCKOVA zakwalifikowano
67. Kinga MAJSZEWSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 06.10.2000 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Margarita BAYKOVA
2. Martyna MIŁOGRODZKA UKS ATENA GDAŃSK 06.04.1999
3. Esther LAI 03.05.2000
3. Julia LIDZBARSKA KS AZS AWFIS GDAŃSK. 13.05.1999
5. Amita BERTHEIR 15.12.2000
6. Aleksandra Jeglińska AZS AWF WARSZAWA 27.12.1999
7. Renata TOMCZAK IKS LESZNO 29.05.1999
8. Joanna Toporska KS AZS AWFIS GDAŃSK. 29.03.1999
9. Sesil SALI AZS AWF POZNAŃ 23.01.1999
10. Zuzanna BOBER KS AZS AWFIS GDAŃSK. 27.07.1999
11. Raluca DRAGHICI
12. Anna TARANENKO
13. Kamila BOBKOWSKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.01.1999
14. Patrycja SCHMIDT MKS KUSY SZCZECIN 21.07.1999
15. Maria RENKE UKS DE LA SALLE GDAŃSK 01.08.1999
16. Patrycja BIAŁKOWSKA POLONIA 1912 LESZNO 06.05.1999
17. Sylwia ŁUCZAK UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 30.06.1999
18. Barbara ROŻNIECKA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 01.03.2000
19. Maria SADOWSKA POLONIA 1912 LESZNO 04.01.2000
20. Oliwia SZABELSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 04.04.2000
21. Weronika Wisoky WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 03.07.2000
22. Alicja KOZŁOWSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 14.02.2000
23. Paulina DARDA MKS KUSY SZCZECIN 28.03.2000
24. Anna ZAMELEK IKS LESZNO 30.07.1999
25. Julia MICHNIEWICZ WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.02.2000
26. Weronika KRÓL POLONIA 1912 LESZNO 10.03.1999
27. Malwina Bytner WROCŁAWIANIE. 25.04.2000
28. Julia Pander WROCŁAWIANIE. 01.02.1999
29. Joanna KARPIAK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 09.10.2000
30. Kinga Pijaczyńska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2000
31. Ivanna GAYDAY
32. Anastasiya SADIY
33. Marzena CZERWIŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 06.03.1999
34. Julia JANIK UKS ATENA GDAŃSK 18.03.2000
35. Karolina PIETROSZEK MKS KUSY SZCZECIN 20.06.2000
36. Jagoda DYBA POLONIA 1912 LESZNO 22.09.1999
37. Natalia SYCZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 04.02.1999
38. Stepanka NEMCOVA
38. Marta Kaczmarek IKS LESZNO 13.03.1999
40. Zuzanna GŁOWIŃSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 04.09.1999
41. Laura SZOSTAK WROCŁAWIANIE. 05.09.1999
42. Weronika KWIATEK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 30.03.1999
43. Joanna RÓŻYCKA UKS-I BOHUN TORUŃ. 04.11.2000
44. Andreea GHEORGHE
45. Natalia MUKLEWICZ FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 28.01.1999
46. Antonina MACHAŁA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.08.1999
47. Hanna DZIWOSZ MKS KUSY SZCZECIN 12.10.2001
48. Michalina BRODA D' ARTAGNAN URSYNÓW 30.09.1999
49. Anna HAVLÍCKOVA
50. Martyna BUKSIŃSKA IKS LESZNO 31.10.2000
51. Hanna RENKE UKS DE LA SALLE GDAŃSK 06.06.2001
52. Dariia MYRONIUK
53. Zofia KĘDZIORA UKS ATENA GDAŃSK 23.05.2000
54. Martyna MOLENDOWSKA WARTA ŚREM 22.08.1999
55. Alicja POLEK WROCŁAWIANIE. 03.01.2000
56. Sylwia LENARD D' ARTAGNAN URSYNÓW 14.12.1999
57. Arina IENA
58. Martyna KRAŚNICKA BUDOWLANI TORUŃ 17.06.2000
59. Zofia GODLEWSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 27.06.2000
60. Karolina MURAWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.03.2001
61. Zuzanna ROMPCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 21.08.2000
62. Kinga MAJSZEWSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 06.10.2000

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy