Turniej

Nazwa: Europejski Festiwal Szermierki
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 05.06.2011


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Anna SZYMCZAK 1 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 22.08.1997
2. Wiktoria SZEWCZYK 245 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.12.1998
3. Klaudia PUŁA 92 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 02.05.1997
4. Dorota ROŻNIECKA 96 SKS RADOMYŚL WIELKI 29.10.1997
5. Marta ADRIAN 0 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 18.07.1997
6. Alicja KOLĘDA 223 WROCŁAWIANIE. 21.05.1998
7. Adrianna FRĄCKOWIAK 2 WROCŁAWIANIE. 07.10.1997
8. Marianna JANKOWSKA 64 UKS ATENA GDAŃSK 01.10.1997
9. Zofia BRONIKOWSKA 201 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 14.01.1998
10. Patrycja RUDZIŃSKA 233 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 11.07.1998
11. Aleksandra NIWIŃSKA 60 UKS ATENA GDAŃSK 01.06.1997
12. Beata ŻUROWSKA 8 WROCŁAWIANIE. 08.09.1997
13. Małgorzata STRACHOWSKA 202 UKS RIPOSTA OLSZTYN 15.04.1998
14. Daria SEMUKHINA 0
15. Julia WĄSOWICZ 13 UKS ATENA GDAŃSK 12.10.1997
16. Olga DIACHENKO 0
17. Alicja SZOSTAKIEWICZ 0 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 19.04.1998
18. Julia STRACHOWSKA 203 UKS RIPOSTA OLSZTYN 15.04.1998
19. Katarzyna KRYCHOWSKA 0 UKS ATENA GDAŃSK 06.08.1998
20. Katarzyna Matysiak 204 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.11.1998
21. Natalia ROJDA 228 AZS AWF POZNAŃ 17.03.1998
22. Anna JERECZEK 55 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 23.03.1997
23. Aleksandra FRĄCKOWIAK 20 WROCŁAWIANIE. 07.10.1997
24. Marcella SPLIT 0
25. Dominika PAŁKA 206 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 29.01.1998
26. Paulina WILASZEK 59 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 12.11.1997
27. Zuzanna MATUSZEWSKA 29 UKS ATENA GDAŃSK 01.10.1997
28. Alicja WĘGRZYN 219 AZS AWF POZNAŃ 28.05.1998
29. Karolina PISKORSKA 53 UKS ATENA GDAŃSK 11.12.1997
30. Julia Wojtaluk 207 KU AZS-UAM POZNAŃ. 15.09.1998
31. Nicole WONG 0 26.04.1998
32. Julia Walczyk 31 KU AZS-UAM POZNAŃ. 28.10.1997
33. Sara ŻELECHOWSKA 32 KU AZS-UAM POZNAŃ. 14.12.1997
34. Matylda CURYŁO 48 WROCŁAWIANIE. 05.07.1997
35. Julia DOMAŃSKA 253 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 03.08.1998
36. Aleksandra SPIECZYŃSKA 215 MKS KUSY SZCZECIN 15.04.1998
37. Katarzyna ZAJĄC 38 BUDOWLANI TORUŃ 21.10.1997
38. Aarya BERTHIER 0 11.01.1998
39. Alla COLOKOLENKO 0
40. Karolina KAPRAL 214 MKS KUSY SZCZECIN 21.05.1998

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Aleksandra FRĄCKOWIAK WROCŁAWIANIE. 07.10.1997 zakwalifikowano
2. Julia WĄSOWICZ UKS ATENA GDAŃSK 12.10.1997 zakwalifikowano
4. Beata ŻUROWSKA WROCŁAWIANIE. 08.09.1997 zakwalifikowano
5. Adrianna FRĄCKOWIAK WROCŁAWIANIE. 07.10.1997 zakwalifikowano
6. Katarzyna ZAJĄC BUDOWLANI TORUŃ 21.10.1997 zakwalifikowano
7. Alicja SZOSTAKIEWICZ KS AZS AWFIS GDAŃSK. 19.04.1998 zakwalifikowano
7. Nicole WONG 26.04.1998 zakwalifikowano
8. Alla COLOKOLENKO zakwalifikowano
9. Anna SZYMCZAK KS AZS AWFIS GDAŃSK. 22.08.1997 zakwalifikowano
10. Julia Walczyk KU AZS-UAM POZNAŃ. 28.10.1997 zakwalifikowano
10. Sara ŻELECHOWSKA KU AZS-UAM POZNAŃ. 14.12.1997 zakwalifikowano
12. Aleksandra SPIECZYŃSKA MKS KUSY SZCZECIN 15.04.1998 zakwalifikowano
13. Zuzanna MATUSZEWSKA UKS ATENA GDAŃSK 01.10.1997 zakwalifikowano
14. Dominika PAŁKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 29.01.1998 zakwalifikowano
15. Dorota ROŻNIECKA SKS RADOMYŚL WIELKI 29.10.1997 zakwalifikowano
16. Aleksandra NIWIŃSKA UKS ATENA GDAŃSK 01.06.1997 zakwalifikowano
17. Marianna JANKOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 01.10.1997 zakwalifikowano
18. Julia STRACHOWSKA UKS RIPOSTA OLSZTYN 15.04.1998 zakwalifikowano
19. Anna JERECZEK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 23.03.1997 zakwalifikowano
20. Marcella SPLIT zakwalifikowano
21. Natalia ROJDA AZS AWF POZNAŃ 17.03.1998 zakwalifikowano
22. Matylda CURYŁO WROCŁAWIANIE. 05.07.1997 zakwalifikowano
23. Marta ADRIAN WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 18.07.1997 zakwalifikowano
24. Paulina WILASZEK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 12.11.1997 zakwalifikowano
25. Karolina PISKORSKA UKS ATENA GDAŃSK 11.12.1997 zakwalifikowano
26. Aarya BERTHIER 11.01.1998 zakwalifikowano
27. Zofia BRONIKOWSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 14.01.1998 zakwalifikowano
28. Olga DIACHENKO zakwalifikowano
30. Karolina KAPRAL MKS KUSY SZCZECIN 21.05.1998 zakwalifikowano
31. Małgorzata STRACHOWSKA UKS RIPOSTA OLSZTYN 15.04.1998 zakwalifikowano
32. Alicja WĘGRZYN AZS AWF POZNAŃ 28.05.1998 zakwalifikowano
33. Daria SEMUKHINA zakwalifikowano
34. Julia DOMAŃSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 03.08.1998 zakwalifikowano
35. Wiktoria SZEWCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.12.1998 zakwalifikowano
36. Patrycja RUDZIŃSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 11.07.1998 zakwalifikowano
39. Katarzyna KRYCHOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 06.08.1998 zakwalifikowano
41. Julia Wojtaluk KU AZS-UAM POZNAŃ. 15.09.1998 zakwalifikowano
43. Alicja KOLĘDA WROCŁAWIANIE. 21.05.1998 zakwalifikowano
44. Klaudia PUŁA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 02.05.1997 zakwalifikowano
48. Katarzyna Matysiak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.11.1998 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Anna SZYMCZAK KS AZS AWFIS GDAŃSK. 22.08.1997
2. Julia WĄSOWICZ UKS ATENA GDAŃSK 12.10.1997
3. Aleksandra FRĄCKOWIAK WROCŁAWIANIE. 07.10.1997
3. Adrianna FRĄCKOWIAK WROCŁAWIANIE. 07.10.1997
5. Beata ŻUROWSKA WROCŁAWIANIE. 08.09.1997
6. Nicole WONG 26.04.1998
7. Sara ŻELECHOWSKA KU AZS-UAM POZNAŃ. 14.12.1997
8. Zuzanna MATUSZEWSKA UKS ATENA GDAŃSK 01.10.1997
9. Julia STRACHOWSKA UKS RIPOSTA OLSZTYN 15.04.1998
10. Julia Walczyk KU AZS-UAM POZNAŃ. 28.10.1997
11. Matylda CURYŁO WROCŁAWIANIE. 05.07.1997
12. Aleksandra NIWIŃSKA UKS ATENA GDAŃSK 01.06.1997
13. Anna JERECZEK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 23.03.1997
14. Alla COLOKOLENKO
15. Aarya BERTHIER 11.01.1998
16. Zofia BRONIKOWSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 14.01.1998
17. Katarzyna ZAJĄC BUDOWLANI TORUŃ 21.10.1997
18. Alicja SZOSTAKIEWICZ KS AZS AWFIS GDAŃSK. 19.04.1998
19. Marta ADRIAN WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 18.07.1997
20. Dominika PAŁKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 29.01.1998
21. Karolina PISKORSKA UKS ATENA GDAŃSK 11.12.1997
22. Marianna JANKOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 01.10.1997
23. Olga DIACHENKO
24. Marcella SPLIT
25. Małgorzata STRACHOWSKA UKS RIPOSTA OLSZTYN 15.04.1998
26. Dorota ROŻNIECKA SKS RADOMYŚL WIELKI 29.10.1997
27. Alicja WĘGRZYN AZS AWF POZNAŃ 28.05.1998
28. Paulina WILASZEK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 12.11.1997
29. Daria SEMUKHINA
30. Katarzyna KRYCHOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 06.08.1998
31. Katarzyna Matysiak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.11.1998
32. Patrycja RUDZIŃSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 11.07.1998
33. Aleksandra SPIECZYŃSKA MKS KUSY SZCZECIN 15.04.1998
34. Julia Wojtaluk KU AZS-UAM POZNAŃ. 15.09.1998
35. Alicja KOLĘDA WROCŁAWIANIE. 21.05.1998
36. Natalia ROJDA AZS AWF POZNAŃ 17.03.1998
37. Karolina KAPRAL MKS KUSY SZCZECIN 21.05.1998
38. Wiktoria SZEWCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.12.1998
39. Julia DOMAŃSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 03.08.1998
40. Klaudia PUŁA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 02.05.1997

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy