Turniej

Nazwa: Europejski Festiwal Szermierki
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 04.06.2011


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Jet NG 0
2. Wojciech MISIURA 238 MKS KUSY SZCZECIN 22.12.1998
3. Andrzej RZĄDKOWSKI 5 WROCŁAWIANIE. 04.03.1997
4. Michał ZAMIAR 89 AZS AWF WROCŁAW 04.01.1997
5. Aleksander KEGEL 87 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 28.09.1997
6. Mathias DANCKWARDT 0
7. Maxime TARASIEWICZ 15 WROCŁAWIANIE. 11.02.1997
8. Piotr NIEDZIELSKI 84 POLONIA 1912 LESZNO 02.02.1997
9. Julian CHUDZIŃSKI 0 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 12.10.1997
10. Alexander SWEDISH 0
11. Mikołaj Rudnicki 211 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.12.1998
12. Dawid WÓJCIK 83 UKS ATENA GDAŃSK 22.01.1997
13. Vlad MOTCA 0
14. Edward SUCHARDA 0 D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.09.1997
15. Ludwik DE BAZELAIRE 25 AZS AWF WARSZAWA 27.05.1997
16. Radosław RYBIŃSKI 128 IKS LESZNO 14.05.1997
17. Marek PILSZAK 28 UKS ATENA GDAŃSK 06.06.1997
18. Krzysztof DWORAKOWSKI 235 WROCŁAWIANIE. 10.04.1998
19. Mateusz DOROCHOWICZ 81 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 21.09.1997
20. Daniel OLSZOWSKI 202 BUDOWLANI TORUŃ 23.12.1998
21. Gaweł ZARĘBA 35 AZS AWF WARSZAWA 24.04.1997
22. Ariel LIM 0
23. Jędrzej SZPYGIEL 254 AZS AWF WARSZAWA 25.06.1998
24. Kacper SKRZYPKOWSKI 78 UKS ATENA GDAŃSK 11.12.1997
25. Michał OBRĘBSKI 220 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.09.1998
26. Maksym BOIKOV 0
27. Maciej PODRALSKI 59 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 09.12.1997
28. Filip KUBIAK 203 AZS AWF POZNAŃ 09.06.1998
29. Tomasz NARUSZEWICZ 61 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.07.1997
30. Oskar ORSZYŃSKI 70 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 18.01.1997
31. Tomasz STRÓŻYŃSKI 204 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 02.02.1998
32. Adrian Wojtkowiak 213 AZS AWF POZNAŃ 06.09.1998
33. Bartosz ŻURAWSKI 65 AZS AWF POZNAŃ 10.06.1997
34. Jakub MILLER 205 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.07.1998
35. Michał KOŚLICKI 206 KU AZS-UAM POZNAŃ. 07.11.1998
36. Jędrzej KRUKOWSKI 66 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 13.08.1997

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Andrzej RZĄDKOWSKI WROCŁAWIANIE. 04.03.1997 zakwalifikowano
2. Ludwik DE BAZELAIRE AZS AWF WARSZAWA 27.05.1997 zakwalifikowano
3. Mateusz DOROCHOWICZ WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 21.09.1997 zakwalifikowano
4. Oskar ORSZYŃSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 18.01.1997 zakwalifikowano
5. Bartosz ŻURAWSKI AZS AWF POZNAŃ 10.06.1997 zakwalifikowano
6. Maciej PODRALSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 09.12.1997 zakwalifikowano
7. Gaweł ZARĘBA AZS AWF WARSZAWA 24.04.1997 zakwalifikowano
8. Maxime TARASIEWICZ WROCŁAWIANIE. 11.02.1997 zakwalifikowano
9. Mikołaj Rudnicki KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.12.1998 zakwalifikowano
10. Dawid WÓJCIK UKS ATENA GDAŃSK 22.01.1997 zakwalifikowano
11. Jet NG zakwalifikowano
12. Marek PILSZAK UKS ATENA GDAŃSK 06.06.1997 zakwalifikowano
12. Filip KUBIAK AZS AWF POZNAŃ 09.06.1998 zakwalifikowano
13. Jędrzej KRUKOWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 13.08.1997 zakwalifikowano
14. Jakub MILLER WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.07.1998 zakwalifikowano
15. Daniel OLSZOWSKI BUDOWLANI TORUŃ 23.12.1998 zakwalifikowano
16. Vlad MOTCA zakwalifikowano
17. Tomasz STRÓŻYŃSKI UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 02.02.1998 zakwalifikowano
18. Tomasz NARUSZEWICZ KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.07.1997 zakwalifikowano
19. Michał KOŚLICKI KU AZS-UAM POZNAŃ. 07.11.1998 zakwalifikowano
20. Maksym BOIKOV zakwalifikowano
20. Alexander SWEDISH zakwalifikowano
21. Adrian Wojtkowiak AZS AWF POZNAŃ 06.09.1998 zakwalifikowano
22. Mathias DANCKWARDT zakwalifikowano
23. Piotr NIEDZIELSKI POLONIA 1912 LESZNO 02.02.1997 zakwalifikowano
25. Ariel LIM zakwalifikowano
27. Edward SUCHARDA D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.09.1997 zakwalifikowano
28. Michał ZAMIAR AZS AWF WROCŁAW 04.01.1997 zakwalifikowano
29. Radosław RYBIŃSKI IKS LESZNO 14.05.1997 zakwalifikowano
30. Jędrzej SZPYGIEL AZS AWF WARSZAWA 25.06.1998 zakwalifikowano
32. Julian CHUDZIŃSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 12.10.1997 zakwalifikowano
35. Wojciech MISIURA MKS KUSY SZCZECIN 22.12.1998 zakwalifikowano
35. Krzysztof DWORAKOWSKI WROCŁAWIANIE. 10.04.1998 zakwalifikowano
36. Aleksander KEGEL WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 28.09.1997 zakwalifikowano
37. Kacper SKRZYPKOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 11.12.1997 zakwalifikowano
39. Michał OBRĘBSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.09.1998 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Andrzej RZĄDKOWSKI WROCŁAWIANIE. 04.03.1997
2. Marek PILSZAK UKS ATENA GDAŃSK 06.06.1997
3. Mateusz DOROCHOWICZ WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 21.09.1997
3. Bartosz ŻURAWSKI AZS AWF POZNAŃ 10.06.1997
5. Oskar ORSZYŃSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 18.01.1997
6. Gaweł ZARĘBA AZS AWF WARSZAWA 24.04.1997
7. Ludwik DE BAZELAIRE AZS AWF WARSZAWA 27.05.1997
8. Maciej PODRALSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 09.12.1997
9. Maxime TARASIEWICZ WROCŁAWIANIE. 11.02.1997
10. Tomasz NARUSZEWICZ KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.07.1997
11. Jet NG
12. Mikołaj Rudnicki KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.12.1998
13. Jędrzej KRUKOWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 13.08.1997
14. Filip KUBIAK AZS AWF POZNAŃ 09.06.1998
15. Vlad MOTCA
16. Daniel OLSZOWSKI BUDOWLANI TORUŃ 23.12.1998
17. Dawid WÓJCIK UKS ATENA GDAŃSK 22.01.1997
18. Tomasz STRÓŻYŃSKI UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 02.02.1998
19. Michał KOŚLICKI KU AZS-UAM POZNAŃ. 07.11.1998
20. Alexander SWEDISH
21. Piotr NIEDZIELSKI POLONIA 1912 LESZNO 02.02.1997
22. Jakub MILLER WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.07.1998
23. Mathias DANCKWARDT
24. Maksym BOIKOV
25. Ariel LIM
26. Adrian Wojtkowiak AZS AWF POZNAŃ 06.09.1998
27. Edward SUCHARDA D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.09.1997
28. Michał ZAMIAR AZS AWF WROCŁAW 04.01.1997
29. Jędrzej SZPYGIEL AZS AWF WARSZAWA 25.06.1998
30. Julian CHUDZIŃSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 12.10.1997
31. Aleksander KEGEL WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 28.09.1997
32. Wojciech MISIURA MKS KUSY SZCZECIN 22.12.1998
33. Radosław RYBIŃSKI IKS LESZNO 14.05.1997
34. Michał OBRĘBSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.09.1998
35. Kacper SKRZYPKOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 11.12.1997
36. Krzysztof DWORAKOWSKI WROCŁAWIANIE. 10.04.1998

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy