Turniej

Nazwa: Europejski Festiwal Szermierki
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 04.06.2011


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Paulina WIDERA 4 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 24.02.1997
2. Ksenia HARITONOVA 0
3. Kinga COŁTA 113 AZS AWF POZNAŃ 30.05.1998
4. Klaudia STASZAK 45 KKSZ KONIN 26.08.1997
5. Agnieszka STRYSZOWSKA 35 AZS AWF POZNAŃ 24.04.1997
6. Maria MIANOWSKA 32 DRAGON ŁÓDŹ 24.07.1997
7. Natalia GÓROWSKA 115 DRAGON ŁÓDŹ 18.03.1998
8. Daria KOCHETOVA 0
9. Nadia KRÓLIKOWSKA 7 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 27.05.1997
10. Julita ZAWADZKA 26 KU AZS-UAM POZNAŃ. 15.03.1997
11. Martyna TOBIASZEWSKA 8 UKS 13 BIAŁYSTOK 11.04.1997
12. Weronika WŁODARSKA 46 DRAGON ŁÓDŹ 06.05.1997
13. Uliana SURKOVA 0
14. Martyna DZIUBLEWSKA 29 KKSZ KONIN 20.02.1997
15. Monika WYSOCKA 24 UKS 13 BIAŁYSTOK 28.10.1997
16. Urszula SAŁAŃSKA 10 UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA 05.05.1997
17. Milena MAMEDOVA 0
18. Magdalena ADAMASZEK 104 KOLEJARZ 24 KATOWICE 17.07.1998
19. Agnieszka SOKOŁOWSKA 103 UKS 13 BIAŁYSTOK 11.04.1998
20. Kristina TEN 0
21. Katarzyna KACZMAREK 23 KKSZ KONIN 08.07.1997
22. Natalia UBOWSKA 13 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 28.02.1997
23. Aleksandra DURNAŚ 124 DRAGON ŁÓDŹ 24.02.1998
24. Dominika PORSZKE 50 AZS AWF KATOWICE 26.02.1997
25. Katarzyna LENGOWSKA 15 KKSZ KONIN 04.02.1997
26. Daria GICZAN 22 UKS 13 BIAŁYSTOK 18.01.1997
27. Oliwia BROL 102 KOLEJARZ 24 KATOWICE 25.09.1998
28. Wiktoria JEŻEWSKA 21 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 28.05.1997
29. Anastasia KOCHETOVA 0
30. Oktawia GRUDZIEŃ 44 KKSZ KONIN 17.09.1997
31. Weronika MICHALAK 19 KU AZS-UAM POZNAŃ. 09.09.1997
32. Marta MAZUREK 101 UKS 13 BIAŁYSTOK 20.07.1998

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Nadia KRÓLIKOWSKA TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 27.05.1997 zakwalifikowano
2. Kristina TEN zakwalifikowano
3. Katarzyna LENGOWSKA KKSZ KONIN 04.02.1997 zakwalifikowano
5. Milena MAMEDOVA zakwalifikowano
6. Daria KOCHETOVA zakwalifikowano
7. Natalia UBOWSKA TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 28.02.1997 zakwalifikowano
8. Anastasia KOCHETOVA zakwalifikowano
8. Martyna TOBIASZEWSKA UKS 13 BIAŁYSTOK 11.04.1997 zakwalifikowano
8. Paulina WIDERA ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 24.02.1997 zakwalifikowano
10. Wiktoria JEŻEWSKA TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 28.05.1997 zakwalifikowano
11. Monika WYSOCKA UKS 13 BIAŁYSTOK 28.10.1997 zakwalifikowano
12. Natalia GÓROWSKA DRAGON ŁÓDŹ 18.03.1998 zakwalifikowano
13. Ksenia HARITONOVA zakwalifikowano
14. Agnieszka SOKOŁOWSKA UKS 13 BIAŁYSTOK 11.04.1998 zakwalifikowano
15. Dominika PORSZKE AZS AWF KATOWICE 26.02.1997 zakwalifikowano
16. Daria GICZAN UKS 13 BIAŁYSTOK 18.01.1997 zakwalifikowano
17. Urszula SAŁAŃSKA UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA 05.05.1997 zakwalifikowano
18. Weronika WŁODARSKA DRAGON ŁÓDŹ 06.05.1997 zakwalifikowano
19. Oliwia BROL KOLEJARZ 24 KATOWICE 25.09.1998 zakwalifikowano
20. Martyna DZIUBLEWSKA KKSZ KONIN 20.02.1997 zakwalifikowano
21. Kinga COŁTA AZS AWF POZNAŃ 30.05.1998 zakwalifikowano
22. Katarzyna KACZMAREK KKSZ KONIN 08.07.1997 zakwalifikowano
23. Maria MIANOWSKA DRAGON ŁÓDŹ 24.07.1997 zakwalifikowano
24. Agnieszka STRYSZOWSKA AZS AWF POZNAŃ 24.04.1997 zakwalifikowano
25. Julita ZAWADZKA KU AZS-UAM POZNAŃ. 15.03.1997 zakwalifikowano
27. Marta MAZUREK UKS 13 BIAŁYSTOK 20.07.1998 zakwalifikowano
28. Weronika MICHALAK KU AZS-UAM POZNAŃ. 09.09.1997 zakwalifikowano
29. Aleksandra DURNAŚ DRAGON ŁÓDŹ 24.02.1998 zakwalifikowano
29. Magdalena ADAMASZEK KOLEJARZ 24 KATOWICE 17.07.1998 zakwalifikowano
30. Oktawia GRUDZIEŃ KKSZ KONIN 17.09.1997 zakwalifikowano
31. Uliana SURKOVA zakwalifikowano
32. Klaudia STASZAK KKSZ KONIN 26.08.1997 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Kristina TEN
2. Milena MAMEDOVA
3. Nadia KRÓLIKOWSKA TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 27.05.1997
3. Urszula SAŁAŃSKA UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA 05.05.1997
5. Daria KOCHETOVA
6. Anastasia KOCHETOVA
7. Martyna TOBIASZEWSKA UKS 13 BIAŁYSTOK 11.04.1997
8. Natalia UBOWSKA TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 28.02.1997
9. Katarzyna LENGOWSKA KKSZ KONIN 04.02.1997
10. Wiktoria JEŻEWSKA TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 28.05.1997
11. Paulina WIDERA ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 24.02.1997
12. Daria GICZAN UKS 13 BIAŁYSTOK 18.01.1997
13. Agnieszka SOKOŁOWSKA UKS 13 BIAŁYSTOK 11.04.1998
14. Oliwia BROL KOLEJARZ 24 KATOWICE 25.09.1998
15. Weronika MICHALAK KU AZS-UAM POZNAŃ. 09.09.1997
16. Kinga COŁTA AZS AWF POZNAŃ 30.05.1998
17. Monika WYSOCKA UKS 13 BIAŁYSTOK 28.10.1997
18. Natalia GÓROWSKA DRAGON ŁÓDŹ 18.03.1998
19. Magdalena ADAMASZEK KOLEJARZ 24 KATOWICE 17.07.1998
20. Oktawia GRUDZIEŃ KKSZ KONIN 17.09.1997
21. Katarzyna KACZMAREK KKSZ KONIN 08.07.1997
22. Martyna DZIUBLEWSKA KKSZ KONIN 20.02.1997
23. Weronika WŁODARSKA DRAGON ŁÓDŹ 06.05.1997
24. Agnieszka STRYSZOWSKA AZS AWF POZNAŃ 24.04.1997
25. Marta MAZUREK UKS 13 BIAŁYSTOK 20.07.1998
26. Dominika PORSZKE AZS AWF KATOWICE 26.02.1997
27. Ksenia HARITONOVA
28. Uliana SURKOVA
29. Aleksandra DURNAŚ DRAGON ŁÓDŹ 24.02.1998
30. Julita ZAWADZKA KU AZS-UAM POZNAŃ. 15.03.1997
31. Maria MIANOWSKA DRAGON ŁÓDŹ 24.07.1997
32. Klaudia STASZAK KKSZ KONIN 26.08.1997

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy