Turniej

Nazwa: Europejski Festiwal Szermierki
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 05.06.2011


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Bartosz STREJZA 33 KKSZ KONIN 24.06.1997
2. Mateusz Knez 10 O.Ś. AZS POZNAŃ 10.04.1997
3. Kiril KOVNAT 0
4. Patryk KWIATKOWSKI 35 KKSZ KONIN 02.10.1997
5. Oskar ANCZYK 103 KOLEJARZ 24 KATOWICE 18.10.1998
6. Adrian DZWONIARSKI 25 KKSZ KONIN 28.10.1997
7. Paweł RYCZKOWSKI 116 DRAGON ŁÓDŹ 14.02.1998
8. Arsenii LOGACHEV 0
9. Mateusz GODLEWSKI 62 KKSZ KONIN 18.04.1997
10. Bartosz GRZEŚKOWIAK 14 O.Ś. AZS POZNAŃ 20.07.1997
11. Patryk JASKULSKI 24 KKSZ KONIN 06.09.1997
12. Mateusz ZAKRZEWSKI 108 UKS 13 BIAŁYSTOK 29.07.1998
13. Jakub KUPCZYŃSKI 17 O.Ś. AZS POZNAŃ 31.03.1997
14. Mateusz WERNER 40 AZS AWF POZNAŃ 02.08.1997
15. Dawid OGŁY 0 KU AZS-UAM POZNAŃ. 27.09.1997
16. Jakub MARCZAK 50 AZS AWF WARSZAWA 09.07.1997
17. Mateusz PYCHYŃSKI 23 KKSZ KONIN 08.10.1997
18. Artem VOLKOV 0
19. Tomasz GĄDZIK 109 KOLEJARZ 24 KATOWICE 04.10.1998
20. Patryk ZAREMBA 32 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 02.06.1997

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Arsenii LOGACHEV zakwalifikowano
2. Artem VOLKOV zakwalifikowano
3. Bartosz STREJZA KKSZ KONIN 24.06.1997 zakwalifikowano
4. Jakub KUPCZYŃSKI O.Ś. AZS POZNAŃ 31.03.1997 zakwalifikowano
5. Mateusz Knez O.Ś. AZS POZNAŃ 10.04.1997 zakwalifikowano
5. Bartosz GRZEŚKOWIAK O.Ś. AZS POZNAŃ 20.07.1997 zakwalifikowano
7. Patryk JASKULSKI KKSZ KONIN 06.09.1997 zakwalifikowano
8. Dawid OGŁY KU AZS-UAM POZNAŃ. 27.09.1997 zakwalifikowano
8. Mateusz PYCHYŃSKI KKSZ KONIN 08.10.1997 zakwalifikowano
10. Kiril KOVNAT zakwalifikowano
11. Adrian DZWONIARSKI KKSZ KONIN 28.10.1997 zakwalifikowano
12. Mateusz GODLEWSKI KKSZ KONIN 18.04.1997 zakwalifikowano
13. Jakub MARCZAK AZS AWF WARSZAWA 09.07.1997 zakwalifikowano
14. Mateusz ZAKRZEWSKI UKS 13 BIAŁYSTOK 29.07.1998 zakwalifikowano
16. Mateusz WERNER AZS AWF POZNAŃ 02.08.1997 zakwalifikowano
17. Tomasz GĄDZIK KOLEJARZ 24 KATOWICE 04.10.1998 zakwalifikowano
18. Paweł RYCZKOWSKI DRAGON ŁÓDŹ 14.02.1998 zakwalifikowano
18. Oskar ANCZYK KOLEJARZ 24 KATOWICE 18.10.1998 zakwalifikowano
20. Patryk KWIATKOWSKI KKSZ KONIN 02.10.1997 zakwalifikowano
21. Patryk ZAREMBA UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 02.06.1997 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Artem VOLKOV
2. Mateusz Knez O.Ś. AZS POZNAŃ 10.04.1997
3. Arsenii LOGACHEV
3. Mateusz PYCHYŃSKI KKSZ KONIN 08.10.1997
5. Kiril KOVNAT
6. Bartosz STREJZA KKSZ KONIN 24.06.1997
7. Bartosz GRZEŚKOWIAK O.Ś. AZS POZNAŃ 20.07.1997
8. Patryk ZAREMBA UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 02.06.1997
9. Jakub KUPCZYŃSKI O.Ś. AZS POZNAŃ 31.03.1997
10. Patryk JASKULSKI KKSZ KONIN 06.09.1997
11. Adrian DZWONIARSKI KKSZ KONIN 28.10.1997
12. Mateusz GODLEWSKI KKSZ KONIN 18.04.1997
13. Mateusz ZAKRZEWSKI UKS 13 BIAŁYSTOK 29.07.1998
14. Dawid OGŁY KU AZS-UAM POZNAŃ. 27.09.1997
15. Oskar ANCZYK KOLEJARZ 24 KATOWICE 18.10.1998
16. Patryk KWIATKOWSKI KKSZ KONIN 02.10.1997
17. Tomasz GĄDZIK KOLEJARZ 24 KATOWICE 04.10.1998
18. Mateusz WERNER AZS AWF POZNAŃ 02.08.1997
19. Jakub MARCZAK AZS AWF WARSZAWA 09.07.1997
20. Paweł RYCZKOWSKI DRAGON ŁÓDŹ 14.02.1998

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy