Turniej

Nazwa: Europejski Festiwal Szermierki
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 04.06.2011


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Agnieszka GRYSZKA 18 KS SZPADA WROCŁAW. 27.07.1997
2. Rozalia DARDA 205 MKS KUSY SZCZECIN 19.07.1998
3. Agnieszka KACZMARSKA 218 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 26.03.1998
4. Zofia BRONIKOWSKA 0 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 14.01.1998
5. Katarzyna Matysiak 257 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.11.1998
6. Zuzanna BASAŁYGO 224 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 07.09.1998
7. Klaudia PUŁA 27 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 02.05.1997
8. Barbara Piekarska 201 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 13.05.1998
9. Katarzyna TARASIEWICZ 119 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 17.11.1997
10. Julia KOLANKO 254 AZS AWF WROCŁAW 15.08.1998
11. Paulina WILASZEK 37 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 12.11.1997
12. Polina DOMINA 0
13. Oliwia MALOWANIEC 206 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 29.04.1998
14. Urszula KACZMARSKA 107 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 31.03.1997
15. Olimpia TOMICKA 213 KS SZPADA WROCŁAW. 08.07.1998
16. Barbara FUTYMA 247 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 26.08.1998
17. Dariya GRYGORYAN 0
18. Dorota ROŻNIECKA 43 SKS RADOMYŚL WIELKI 29.10.1997
19. Anna BLAZHAIEVA 0
20. Wiktoria KRAKOWSKA 232 AZS AWF WROCŁAW 20.01.1998
21. Yana GRIGORYEVA 0
22. Dominika PAŁKA 240 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 29.01.1998
23. Aleksandra PIOTROWSKA 89 ISR-S CULANI WARSZAWA 07.01.1997
24. Gabriela JAROSZ 81 SKS RADOMYŚL WIELKI 29.01.1997

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Anna BLAZHAIEVA zakwalifikowano
3. Barbara Piekarska AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 13.05.1998 zakwalifikowano
4. Oliwia MALOWANIEC AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 29.04.1998 zakwalifikowano
4. Dorota ROŻNIECKA SKS RADOMYŚL WIELKI 29.10.1997 zakwalifikowano
5. Klaudia PUŁA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 02.05.1997 zakwalifikowano
6. Paulina WILASZEK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 12.11.1997 zakwalifikowano
7. Agnieszka GRYSZKA KS SZPADA WROCŁAW. 27.07.1997 zakwalifikowano
8. Zofia BRONIKOWSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 14.01.1998 zakwalifikowano
9. Rozalia DARDA MKS KUSY SZCZECIN 19.07.1998 zakwalifikowano
10. Gabriela JAROSZ SKS RADOMYŚL WIELKI 29.01.1997 zakwalifikowano
11. Urszula KACZMARSKA UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 31.03.1997 zakwalifikowano
12. Zuzanna BASAŁYGO WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 07.09.1998 zakwalifikowano
13. Katarzyna Matysiak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.11.1998 zakwalifikowano
14. Polina DOMINA zakwalifikowano
15. Dariya GRYGORYAN zakwalifikowano
16. Wiktoria KRAKOWSKA AZS AWF WROCŁAW 20.01.1998 zakwalifikowano
17. Katarzyna TARASIEWICZ WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 17.11.1997 zakwalifikowano
18. Julia KOLANKO AZS AWF WROCŁAW 15.08.1998 zakwalifikowano
18. Dominika PAŁKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 29.01.1998 zakwalifikowano
19. Olimpia TOMICKA KS SZPADA WROCŁAW. 08.07.1998 zakwalifikowano
20. Aleksandra PIOTROWSKA ISR-S CULANI WARSZAWA 07.01.1997 zakwalifikowano
21. Agnieszka KACZMARSKA UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 26.03.1998 zakwalifikowano
22. Yana GRIGORYEVA zakwalifikowano
24. Barbara FUTYMA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 26.08.1998 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Agnieszka GRYSZKA KS SZPADA WROCŁAW. 27.07.1997
2. Paulina WILASZEK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 12.11.1997
3. Agnieszka KACZMARSKA UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 26.03.1998
3. Dorota ROŻNIECKA SKS RADOMYŚL WIELKI 29.10.1997
5. Anna BLAZHAIEVA
6. Zofia BRONIKOWSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 14.01.1998
7. Barbara Piekarska AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 13.05.1998
8. Urszula KACZMARSKA UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 31.03.1997
9. Gabriela JAROSZ SKS RADOMYŚL WIELKI 29.01.1997
10. Klaudia PUŁA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 02.05.1997
11. Aleksandra PIOTROWSKA ISR-S CULANI WARSZAWA 07.01.1997
12. Katarzyna Matysiak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.11.1998
13. Dariya GRYGORYAN
14. Katarzyna TARASIEWICZ WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 17.11.1997
15. Olimpia TOMICKA KS SZPADA WROCŁAW. 08.07.1998
16. Yana GRIGORYEVA
17. Rozalia DARDA MKS KUSY SZCZECIN 19.07.1998
18. Polina DOMINA
19. Dominika PAŁKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 29.01.1998
20. Zuzanna BASAŁYGO WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 07.09.1998
21. Wiktoria KRAKOWSKA AZS AWF WROCŁAW 20.01.1998
22. Julia KOLANKO AZS AWF WROCŁAW 15.08.1998
23. Oliwia MALOWANIEC AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 29.04.1998
24. Barbara FUTYMA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 26.08.1998

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy