Turniej

Nazwa: Europejski Festiwal Szermierki
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 05.06.2011


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Tymoteusz BEGIERT 0 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 04.03.1998
2. Anton STORCHAI 0
3. Karol Urban 206 MKS GRYF MIELEC 07.08.1998
4. Paweł BOROŃ 12 AZS AWF WROCŁAW 03.03.1997
5. Oskar ORSZYŃSKI 0 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 18.01.1997
6. Maciej BIELEC 13 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.09.1997
7. Mykyta AZARCHENKOV 0
8. Ernest MAKOWSKI 130 UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 19.07.1997
9. Vladyslav MYKHAYLOVSKYY 0
10. Jerzy Nawrocki 35 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 08.08.1997
11. Aleksander KEGEL 0 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 28.09.1997
12. Gaweł ZARĘBA 107 AZS AWF WARSZAWA 24.04.1997
13. Mateusz MAZURKIEWICZ 217 UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 20.07.1998
14. Krzysztof SZUKALSKI 89 MKS KUSY SZCZECIN 15.05.1997
15. Maciej PODSĘDKOWSKI 0 UKS 46 ŁÓDŹ 13.06.1997
16. Tomasz STRÓŻYŃSKI 273 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 02.02.1998
17. Yaroslav NAGURNYY 0
18. Michał OPAŁKA 94 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 21.05.1997

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Gaweł ZARĘBA AZS AWF WARSZAWA 24.04.1997 zakwalifikowano
2. Maciej BIELEC AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.09.1997 zakwalifikowano
2. Anton STORCHAI zakwalifikowano
4. Paweł BOROŃ AZS AWF WROCŁAW 03.03.1997 zakwalifikowano
5. Michał OPAŁKA AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 21.05.1997 zakwalifikowano
6. Tomasz STRÓŻYŃSKI UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 02.02.1998 zakwalifikowano
7. Karol Urban MKS GRYF MIELEC 07.08.1998 zakwalifikowano
8. Mykyta AZARCHENKOV zakwalifikowano
9. Oskar ORSZYŃSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 18.01.1997 zakwalifikowano
10. Krzysztof SZUKALSKI MKS KUSY SZCZECIN 15.05.1997 zakwalifikowano
11. Jerzy Nawrocki AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 08.08.1997 zakwalifikowano
12. Vladyslav MYKHAYLOVSKYY zakwalifikowano
13. Ernest MAKOWSKI UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 19.07.1997 zakwalifikowano
14. Tymoteusz BEGIERT WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 04.03.1998 zakwalifikowano
17. Aleksander KEGEL WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 28.09.1997 zakwalifikowano
19. Mateusz MAZURKIEWICZ UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 20.07.1998 zakwalifikowano
20. Maciej PODSĘDKOWSKI UKS 46 ŁÓDŹ 13.06.1997 zakwalifikowano
21. Yaroslav NAGURNYY zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Maciej BIELEC AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.09.1997
2. Vladyslav MYKHAYLOVSKYY
3. Oskar ORSZYŃSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 18.01.1997
3. Jerzy Nawrocki AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 08.08.1997
5. Gaweł ZARĘBA AZS AWF WARSZAWA 24.04.1997
6. Karol Urban MKS GRYF MIELEC 07.08.1998
7. Paweł BOROŃ AZS AWF WROCŁAW 03.03.1997
8. Michał OPAŁKA AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 21.05.1997
9. Anton STORCHAI
10. Tomasz STRÓŻYŃSKI UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 02.02.1998
11. Mykyta AZARCHENKOV
12. Krzysztof SZUKALSKI MKS KUSY SZCZECIN 15.05.1997
13. Ernest MAKOWSKI UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 19.07.1997
14. Maciej PODSĘDKOWSKI UKS 46 ŁÓDŹ 13.06.1997
15. Mateusz MAZURKIEWICZ UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 20.07.1998
16. Yaroslav NAGURNYY
17. Aleksander KEGEL WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 28.09.1997
18. Tymoteusz BEGIERT WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 04.03.1998

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy