Turniej

Nazwa: Europejski Festiwal Szermierki
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 04.06.2011


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Dominika SIEKACZ 20 KKSZ KONIN 07.03.1995
2. Marta GERAGA 23 KKSZ KONIN 12.04.1996
3. Aleksandra KWIKA 42 AZS AWF WARSZAWA 29.01.1995
4. Patrycja PAŁCZYŃSKA 4 AZS AWF WARSZAWA 20.03.1995
5. Varvara BETECHTINA 0
6. Julia Dobińska 31 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 19.08.1996
7. Izabella WASILEWSKA 19 UKS 13 BIAŁYSTOK 14.08.1995
8. Gabriela DRYGAŁA 7 O.Ś. AZS POZNAŃ 11.01.1995
9. Sara CIESIELSKA 21 KKSZ KONIN 15.09.1996
10. Patrycja PIOTROWSKA 36 KKSZ KONIN 27.05.1995
11. Karolina KALETA 8 KS KARABELA 15.01.1996
12. Joanna WĄTOR 16 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 04.12.1996
13. Anna KRASNORUTSKAYA 0
14. Adrianna KONON 18 KKSZ KONIN 29.11.1995
15. Vasilisa KIRILUK 0
16. Karolina CIEŚLAR 10 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 26.04.1996
17. Kristina KRASNORUTSKAYA 0
18. Martyna TRZMIELEWSKA 14 KS KARABELA 01.07.1996
19. Anna CIOS 15 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 13.06.1996
20. Aleksandra KORDAS 26 AZS AWF KATOWICE 13.03.1996

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Karolina CIEŚLAR ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 26.04.1996 zakwalifikowano
2. Martyna TRZMIELEWSKA KS KARABELA 01.07.1996 zakwalifikowano
3. Karolina KALETA KS KARABELA 15.01.1996 zakwalifikowano
4. Gabriela DRYGAŁA O.Ś. AZS POZNAŃ 11.01.1995 zakwalifikowano
5. Patrycja PAŁCZYŃSKA AZS AWF WARSZAWA 20.03.1995 zakwalifikowano
6. Anna KRASNORUTSKAYA zakwalifikowano
7. Izabella WASILEWSKA UKS 13 BIAŁYSTOK 14.08.1995 zakwalifikowano
8. Adrianna KONON KKSZ KONIN 29.11.1995 zakwalifikowano
9. Varvara BETECHTINA zakwalifikowano
11. Kristina KRASNORUTSKAYA zakwalifikowano
11. Joanna WĄTOR TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 04.12.1996 zakwalifikowano
12. Anna CIOS TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 13.06.1996 zakwalifikowano
13. Dominika SIEKACZ KKSZ KONIN 07.03.1995 zakwalifikowano
14. Julia Dobińska ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 19.08.1996 zakwalifikowano
15. Sara CIESIELSKA KKSZ KONIN 15.09.1996 zakwalifikowano
16. Marta GERAGA KKSZ KONIN 12.04.1996 zakwalifikowano
18. Vasilisa KIRILUK zakwalifikowano
18. Patrycja PIOTROWSKA KKSZ KONIN 27.05.1995 zakwalifikowano
21. Aleksandra KORDAS AZS AWF KATOWICE 13.03.1996 zakwalifikowano
22. Aleksandra KWIKA AZS AWF WARSZAWA 29.01.1995 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Patrycja PAŁCZYŃSKA AZS AWF WARSZAWA 20.03.1995
2. Karolina KALETA KS KARABELA 15.01.1996
3. Karolina CIEŚLAR ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 26.04.1996
3. Adrianna KONON KKSZ KONIN 29.11.1995
5. Martyna TRZMIELEWSKA KS KARABELA 01.07.1996
6. Gabriela DRYGAŁA O.Ś. AZS POZNAŃ 11.01.1995
7. Joanna WĄTOR TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 04.12.1996
8. Kristina KRASNORUTSKAYA
9. Anna KRASNORUTSKAYA
10. Izabella WASILEWSKA UKS 13 BIAŁYSTOK 14.08.1995
11. Varvara BETECHTINA
12. Anna CIOS TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 13.06.1996
13. Julia Dobińska ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 19.08.1996
14. Sara CIESIELSKA KKSZ KONIN 15.09.1996
15. Marta GERAGA KKSZ KONIN 12.04.1996
16. Aleksandra KORDAS AZS AWF KATOWICE 13.03.1996
17. Dominika SIEKACZ KKSZ KONIN 07.03.1995
18. Vasilisa KIRILUK
19. Patrycja PIOTROWSKA KKSZ KONIN 27.05.1995
20. Aleksandra KWIKA AZS AWF WARSZAWA 29.01.1995

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy