Turniej

Nazwa: Europejski Festiwal Szermierki
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 05.06.2011


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Aleksander MIMIER 27 KKSZ KONIN 16.05.1996
2. Kewin CHORCHOWSKI 7 KKSZ KONIN 16.02.1995
3. Damian Ławresz 44 UKS 13 BIAŁYSTOK 27.06.1996
4. Artem BYCHCOVSKYI 0
5. Kamil GOŹDZIK 8 KKSZ KONIN 03.06.1995
6. Patryk WIECZORKIEWICZ 0 KKSZ KONIN 04.04.1996
7. Ilya SEMIN 0
8. Michał RÓŻYCKI 25 AZS AWF WARSZAWA 18.09.1996
9. Bartłomiej KIPPER 28 AZS AWF POZNAŃ 21.10.1995
10. Kamil SIWEK 12 KKSZ KONIN 22.01.1996
11. Maciej KOBESZKO 22 UKS 13 BIAŁYSTOK 09.03.1995
12. Maksymilian PRACZ 29 O.Ś. AZS POZNAŃ 23.05.1996
13. Sergey OKUNEV 0
14. Ivan CHALAGIN 0
15. Adam PYZDER 20 KKSZ KONIN 28.02.1995
16. Mateusz KAWALIŁO 30 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 15.09.1996
17. Jakub JASKOT 18 O.Ś. AZS POZNAŃ 02.09.1995
18. Dmitri GOSUDARENKOV 0
19. Krzysztof WOŹNY 21 KKSZ KONIN 31.03.1996
20. Stanisław ŚWIERK 19 KKSZ KONIN 04.11.1995
21. Vladislav TRYPHONOV 0
22. Kamil GRONIECKI 39 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 21.01.1996

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Jakub JASKOT O.Ś. AZS POZNAŃ 02.09.1995 zakwalifikowano
2. Artem BYCHCOVSKYI zakwalifikowano
2. Ilya SEMIN zakwalifikowano
4. Stanisław ŚWIERK KKSZ KONIN 04.11.1995 zakwalifikowano
5. Maciej KOBESZKO UKS 13 BIAŁYSTOK 09.03.1995 zakwalifikowano
6. Vladislav TRYPHONOV zakwalifikowano
6. Kewin CHORCHOWSKI KKSZ KONIN 16.02.1995 zakwalifikowano
8. Bartłomiej KIPPER AZS AWF POZNAŃ 21.10.1995 zakwalifikowano
8. Dmitri GOSUDARENKOV zakwalifikowano
9. Adam PYZDER KKSZ KONIN 28.02.1995 zakwalifikowano
10. Kamil SIWEK KKSZ KONIN 22.01.1996 zakwalifikowano
11. Michał RÓŻYCKI AZS AWF WARSZAWA 18.09.1996 zakwalifikowano
12. Krzysztof WOŹNY KKSZ KONIN 31.03.1996 zakwalifikowano
13. Aleksander MIMIER KKSZ KONIN 16.05.1996 zakwalifikowano
14. Kamil GOŹDZIK KKSZ KONIN 03.06.1995 zakwalifikowano
15. Sergey OKUNEV zakwalifikowano
16. Maksymilian PRACZ O.Ś. AZS POZNAŃ 23.05.1996 zakwalifikowano
17. Patryk WIECZORKIEWICZ KKSZ KONIN 04.04.1996 zakwalifikowano
18. Ivan CHALAGIN zakwalifikowano
19. Damian Ławresz UKS 13 BIAŁYSTOK 27.06.1996 zakwalifikowano
22. Mateusz KAWALIŁO TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 15.09.1996 zakwalifikowano
23. Kamil GRONIECKI TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 21.01.1996 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Artem BYCHCOVSKYI
2. Ilya SEMIN
3. Vladislav TRYPHONOV
3. Dmitri GOSUDARENKOV
5. Maciej KOBESZKO UKS 13 BIAŁYSTOK 09.03.1995
6. Stanisław ŚWIERK KKSZ KONIN 04.11.1995
7. Kamil GOŹDZIK KKSZ KONIN 03.06.1995
8. Adam PYZDER KKSZ KONIN 28.02.1995
9. Jakub JASKOT O.Ś. AZS POZNAŃ 02.09.1995
10. Bartłomiej KIPPER AZS AWF POZNAŃ 21.10.1995
11. Kamil SIWEK KKSZ KONIN 22.01.1996
12. Kewin CHORCHOWSKI KKSZ KONIN 16.02.1995
13. Ivan CHALAGIN
14. Krzysztof WOŹNY KKSZ KONIN 31.03.1996
15. Mateusz KAWALIŁO TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 15.09.1996
16. Kamil GRONIECKI TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 21.01.1996
17. Michał RÓŻYCKI AZS AWF WARSZAWA 18.09.1996
18. Damian Ławresz UKS 13 BIAŁYSTOK 27.06.1996
19. Sergey OKUNEV
20. Aleksander MIMIER KKSZ KONIN 16.05.1996
21. Maksymilian PRACZ O.Ś. AZS POZNAŃ 23.05.1996
22. Patryk WIECZORKIEWICZ KKSZ KONIN 04.04.1996

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy