Turniej

Nazwa: Europejski Festiwal Szermierki
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 04.06.2011


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Weronika ŁUSZCZ 56 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 27.12.1996
2. Magdalena PIETRUSZKA 35 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 23.09.1995
3. Maria Vetulani 0 KU AZS-UAM POZNAŃ. 09.09.1996
4. Aleksandra SZKLAR 14 AZS AWF KATOWICE 08.04.1995
5. Aleksandra INEKSIAK 25 STSZERM LEGIA WARSZAWA 04.01.1995
6. Magdalena WASYLUK 15 AZS AWF WROCŁAW 29.10.1995
7. Alicja KRAKOWSKA 66 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 10.02.1995
8. Sandra MAĆKOWIAK 42 MKS KUSY SZCZECIN 05.02.1995
9. Izabel KOWALSKI 0 AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 20.09.1996
10. Pamela GNATOWICZ 17 UKS START OPOLE 10.06.1995
11. Natalia BYTNAR 16 SKS RADOMYŚL WIELKI 22.10.1995

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Natalia BYTNAR SKS RADOMYŚL WIELKI 22.10.1995 zakwalifikowano
2. Aleksandra SZKLAR AZS AWF KATOWICE 08.04.1995 zakwalifikowano
3. Magdalena WASYLUK AZS AWF WROCŁAW 29.10.1995 zakwalifikowano
4. Aleksandra INEKSIAK STSZERM LEGIA WARSZAWA 04.01.1995 zakwalifikowano
5. Sandra MAĆKOWIAK MKS KUSY SZCZECIN 05.02.1995 zakwalifikowano
6. Pamela GNATOWICZ UKS START OPOLE 10.06.1995 zakwalifikowano
7. Weronika ŁUSZCZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 27.12.1996 zakwalifikowano
8. Magdalena PIETRUSZKA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 23.09.1995 zakwalifikowano
9. Maria Vetulani KU AZS-UAM POZNAŃ. 09.09.1996 zakwalifikowano
10. Alicja KRAKOWSKA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 10.02.1995 zakwalifikowano
11. Izabel KOWALSKI AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 20.09.1996 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Aleksandra SZKLAR AZS AWF KATOWICE 08.04.1995
2. Sandra MAĆKOWIAK MKS KUSY SZCZECIN 05.02.1995
3. Magdalena WASYLUK AZS AWF WROCŁAW 29.10.1995
3. Alicja KRAKOWSKA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 10.02.1995
5. Natalia BYTNAR SKS RADOMYŚL WIELKI 22.10.1995
6. Aleksandra INEKSIAK STSZERM LEGIA WARSZAWA 04.01.1995
7. Weronika ŁUSZCZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 27.12.1996
8. Pamela GNATOWICZ UKS START OPOLE 10.06.1995
9. Magdalena PIETRUSZKA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 23.09.1995
10. Izabel KOWALSKI AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 20.09.1996
11. Maria Vetulani KU AZS-UAM POZNAŃ. 09.09.1996

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy