Turniej

Nazwa: Puchar Ziem Północnych
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 09.04.2011


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Michalina MATUSZEWSKA 27 IKS LESZNO 07.12.1996
2. Klaudia ADAMSKA 0 AZS AWF POZNAŃ 17.11.1996
3. Martyna Długosz 2 KU AZS-UAM POZNAŃ. 29.07.1996
4. Agnieszka MEJZA 30 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 20.04.1996
5. Alicja WIADEREK 11 KU AZS-UAM POZNAŃ. 06.03.1996
6. Joanna SZYMAŃSKA 0 AZS AWF POZNAŃ 03.10.1996
7. Magdalena DRAPELLA 25 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 01.10.1996
8. Natalia SIWEK 46 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.07.1996
9. Zuzanna HIRSZ 51 UKS ATENA GDAŃSK 17.12.1996
10. Karolina KUĆKO 17 UKS ATENA GDAŃSK 12.07.1996
11. Katarzyna LACHMAN 0 AZS AWF POZNAŃ 13.11.1996
12. Maria Vetulani 24 KU AZS-UAM POZNAŃ. 09.09.1996
13. Magdalena WASYLUK 39 AZS AWF WROCŁAW 29.10.1995
14. Kinga OKLIŃSKA 49 UKS ATENA GDAŃSK 08.08.1996
15. Melania LIPIŃSKA 20 UKS ATENA GDAŃSK 02.03.1996
16. Katarzyna SINORACKA 22 BUDOWLANI TORUŃ 17.02.1995

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Maria Vetulani KU AZS-UAM POZNAŃ. 09.09.1996 zakwalifikowano
2. Alicja WIADEREK KU AZS-UAM POZNAŃ. 06.03.1996 zakwalifikowano
3. Magdalena WASYLUK AZS AWF WROCŁAW 29.10.1995 zakwalifikowano
4. Martyna Długosz KU AZS-UAM POZNAŃ. 29.07.1996 zakwalifikowano
5. Karolina KUĆKO UKS ATENA GDAŃSK 12.07.1996 zakwalifikowano
6. Klaudia ADAMSKA AZS AWF POZNAŃ 17.11.1996 zakwalifikowano
7. Katarzyna SINORACKA BUDOWLANI TORUŃ 17.02.1995 zakwalifikowano
8. Magdalena DRAPELLA KS AZS AWFIS GDAŃSK. 01.10.1996 zakwalifikowano
9. Joanna SZYMAŃSKA AZS AWF POZNAŃ 03.10.1996 zakwalifikowano
10. Melania LIPIŃSKA UKS ATENA GDAŃSK 02.03.1996 zakwalifikowano
11. Michalina MATUSZEWSKA IKS LESZNO 07.12.1996 zakwalifikowano
12. Natalia SIWEK UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.07.1996 zakwalifikowano
13. Zuzanna HIRSZ UKS ATENA GDAŃSK 17.12.1996 zakwalifikowano
14. Katarzyna LACHMAN AZS AWF POZNAŃ 13.11.1996 zakwalifikowano
15. Agnieszka MEJZA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 20.04.1996 zakwalifikowano
16. Kinga OKLIŃSKA UKS ATENA GDAŃSK 08.08.1996 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Martyna Długosz KU AZS-UAM POZNAŃ. 29.07.1996
2. Alicja WIADEREK KU AZS-UAM POZNAŃ. 06.03.1996
3. Maria Vetulani KU AZS-UAM POZNAŃ. 09.09.1996
3. Magdalena WASYLUK AZS AWF WROCŁAW 29.10.1995
5. Karolina KUĆKO UKS ATENA GDAŃSK 12.07.1996
6. Klaudia ADAMSKA AZS AWF POZNAŃ 17.11.1996
7. Katarzyna SINORACKA BUDOWLANI TORUŃ 17.02.1995
8. Magdalena DRAPELLA KS AZS AWFIS GDAŃSK. 01.10.1996
9. Joanna SZYMAŃSKA AZS AWF POZNAŃ 03.10.1996
10. Melania LIPIŃSKA UKS ATENA GDAŃSK 02.03.1996
11. Michalina MATUSZEWSKA IKS LESZNO 07.12.1996
12. Natalia SIWEK UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.07.1996
13. Zuzanna HIRSZ UKS ATENA GDAŃSK 17.12.1996
14. Katarzyna LACHMAN AZS AWF POZNAŃ 13.11.1996
15. Agnieszka MEJZA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 20.04.1996
16. Kinga OKLIŃSKA UKS ATENA GDAŃSK 08.08.1996

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy