Turniej

Nazwa: Puchar Ziem Północnych
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 10.04.2011


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Krystian KOPER 28 AZS AWF POZNAŃ 04.02.1995
2. Stefan KROMOLICKI 34 MKS KUSY SZCZECIN 10.07.1995
3. Marcin Lica 0 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 22.08.1996
4. Bartosz MAŁECKI 43 AZS AWF POZNAŃ 28.09.1996
5. Hubert SWATOWSKI 33 MKS KUSY SZCZECIN 24.04.1996
6. Dominik SAMOREK 24 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 14.07.1996
7. Piotr SOBCZAK 32 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 23.06.1995
8. Mateusz KOZŁOWSKI 27 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 06.07.1995
9. Patryk KOZINA 0 MKS KUSY SZCZECIN 14.03.1996
10. Michał BIES 23 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 22.08.1995
11. Amadeusz SKRZYPKOWSKI 40 UKS ATENA GDAŃSK 26.06.1996
12. Kacper MAĆKOWIAK 41 KU AZS-UAM POZNAŃ. 01.01.1996
13. Dawid KASPRZYK 22 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 21.07.1995
14. Kasper PALUSZKIEWICZ 29 AZS AWF POZNAŃ 02.11.1996

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Piotr SOBCZAK FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 23.06.1995 zakwalifikowano
2. Mateusz KOZŁOWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 06.07.1995 zakwalifikowano
3. Dawid KASPRZYK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 21.07.1995 zakwalifikowano
4. Dominik SAMOREK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 14.07.1996 zakwalifikowano
5. Kasper PALUSZKIEWICZ AZS AWF POZNAŃ 02.11.1996 zakwalifikowano
6. Kacper MAĆKOWIAK KU AZS-UAM POZNAŃ. 01.01.1996 zakwalifikowano
7. Krystian KOPER AZS AWF POZNAŃ 04.02.1995 zakwalifikowano
8. Bartosz MAŁECKI AZS AWF POZNAŃ 28.09.1996 zakwalifikowano
9. Hubert SWATOWSKI MKS KUSY SZCZECIN 24.04.1996 zakwalifikowano
10. Amadeusz SKRZYPKOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 26.06.1996 zakwalifikowano
11. Stefan KROMOLICKI MKS KUSY SZCZECIN 10.07.1995 zakwalifikowano
12. Michał BIES WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 22.08.1995 zakwalifikowano
13. Marcin Lica UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 22.08.1996 zakwalifikowano
14. Patryk KOZINA MKS KUSY SZCZECIN 14.03.1996 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Mateusz KOZŁOWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 06.07.1995
2. Piotr SOBCZAK FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 23.06.1995
3. Dawid KASPRZYK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 21.07.1995
3. Michał BIES WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 22.08.1995
5. Dominik SAMOREK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 14.07.1996
6. Kacper MAĆKOWIAK KU AZS-UAM POZNAŃ. 01.01.1996
7. Krystian KOPER AZS AWF POZNAŃ 04.02.1995
8. Bartosz MAŁECKI AZS AWF POZNAŃ 28.09.1996
9. Kasper PALUSZKIEWICZ AZS AWF POZNAŃ 02.11.1996
10. Hubert SWATOWSKI MKS KUSY SZCZECIN 24.04.1996
11. Amadeusz SKRZYPKOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 26.06.1996
12. Stefan KROMOLICKI MKS KUSY SZCZECIN 10.07.1995
13. Marcin Lica UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 22.08.1996
14. Patryk KOZINA MKS KUSY SZCZECIN 14.03.1996

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy