Turniej

Nazwa: MT \"O Puchar Awbud-u\"
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 04.12.2011

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. SZABELSKA Oliwia 1 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 04.04.2000
2. GODLEWSKA Zofia 26 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 27.06.2000
3. ŁAWSKA Magdalena 28 WROCŁAWIANIE 01.10.2001
4. LACHMAN Antonina 81 AZS AWF POZNAŃ 18.01.2003
5. KACHEL Klaudia 80 IKS LESZNO 24.07.2000
6. RADAJEWSKA Anna 82 IKS LESZNO 22.06.2000
7. DARDA Paulina 2 MKS KUSY SZCZECIN 28.03.2000
8. POLEK Alicja 24 WROCŁAWIANIE 03.01.2000
9. GRACZYK Zuzanna 31 BUDOWLANI TORUŃ 13.07.2000
10. ROMPCZYK Zuzanna 23 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 21.08.2000
11. GREGORCZYK Weronika 72 UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN 12.07.2000
12. Polewicz Zuzanna 83 IKS LESZNO 22.03.2000
13. RÓŻYCKA Joanna 33 UKS-I BOHUN TORUŃ. 04.11.2000
14. MICHNIEWICZ Julia 3 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 02.02.2000
15. HAŁABURDA Zofia 22 AZS AWF POZNAŃ 06.02.2000
16. MATURA Monika 0 UKS FLORET Ruda Śląska 18.09.2000
17. JUSKOWIAK Jagoda 78 IKS LESZNO 28.05.2001
18. KARPIAK Joanna 4 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 09.10.2000
19. BARAN Weronika 84 WROCŁAWIANIE 14.06.2000
20. MURAWSKA Karolina 21 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.03.2001
21. Kolibabka Julia 35 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 04.01.2001
22. WITTKE Julia 0 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 31.12.2000
23. PIETROSZEK Karolina 5 MKS KUSY SZCZECIN 20.06.2000
24. NIEDOŚMIAŁEK Patrycja 84 UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN 02.09.2000
25. BESSMAN Julia 43 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 09.03.2001
26. KOŁPCEWICZ Julia 91 UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN 25.12.2000
27. KAŹMIERCZAK Marcelina 64 WARTA ŚREM 12.05.2001
28. Wisoky Weronika 6 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 03.07.2000
29. MAJSZEWSKA Kinga 19 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 06.10.2000
30. RYBAK Magdalena 58 MKS KUSY SZCZECIN 23.01.2000
31. KRAŚNICKA Martyna 17 BUDOWLANI TORUŃ 17.06.2000
32. TULEWICZ Sandra 45 POLONIA 1912 LESZNO 22.08.2001
33. Figler Andżelika 0 AZS AWF POZNAŃ 31.10.2001
34. Bytner Malwina 8 WROCŁAWIANIE 25.04.2000
35. WILCZEWSKA Marta 48 UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN 12.03.2000
36. SYRYTCZYK Justyna 61 AZS UKW BYDGOSZCZ 17.12.2001
37. SOLODKINA Jekaterina 0
38. DZIWOSZ Hanna 16 MKS KUSY SZCZECIN 12.10.2001
39. KOZŁOWSKA Alicja 9 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 14.02.2000
40. Papużyńska Roksana 0 MKS KUSY SZCZECIN 10.11.2003
41. PAWLICKA Natasza 59 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 23.06.2000
42. Pijaczyńska Kinga 13 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 25.10.2000
43. VAIKULA Eva 0
44. WIERZCHOWSKA Agnieszka 10 UKS ATENA GDAŃSK 15.01.2000
45. BUCHALSKA Ewa 108 UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN 19.01.2000
46. TURKIEWICZ Katarzyna 12 WROCŁAWIANIE 11.01.2001
47. Dębicka Oliwia 0 KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.03.2003
48. MALNICE Juta 0
49. GAUDEN Magdalena 53 BUDOWLANI TORUŃ 08.11.2001
50. SADOWSKA Maria 11 POLONIA 1912 LESZNO 04.01.2000

Brak grup.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Pijaczyńska Kinga WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 25.10.2000 zakwalifikowano
2. SZABELSKA Oliwia WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 04.04.2000 zakwalifikowano
3. PIETROSZEK Karolina MKS KUSY SZCZECIN 20.06.2000 zakwalifikowano
4. MICHNIEWICZ Julia WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 02.02.2000 zakwalifikowano
5. KRAŚNICKA Martyna BUDOWLANI TORUŃ 17.06.2000 zakwalifikowano
6. MAJSZEWSKA Kinga TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 06.10.2000 zakwalifikowano
7. VAIKULA Eva zakwalifikowano
8. TURKIEWICZ Katarzyna WROCŁAWIANIE 11.01.2001 zakwalifikowano
9. Kolibabka Julia WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 04.01.2001 zakwalifikowano
10. DZIWOSZ Hanna MKS KUSY SZCZECIN 12.10.2001 zakwalifikowano
11. SADOWSKA Maria POLONIA 1912 LESZNO 04.01.2000 zakwalifikowano
12. KOZŁOWSKA Alicja FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 14.02.2000 zakwalifikowano
13. SOLODKINA Jekaterina zakwalifikowano
14. ŁAWSKA Magdalena WROCŁAWIANIE 01.10.2001 zakwalifikowano
15. Wisoky Weronika WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 03.07.2000 zakwalifikowano
16. KARPIAK Joanna UKS DE LA SALLE GDAŃSK 09.10.2000 zakwalifikowano
17. GRACZYK Zuzanna BUDOWLANI TORUŃ 13.07.2000 zakwalifikowano
17. Bytner Malwina WROCŁAWIANIE 25.04.2000 zakwalifikowano
19. POLEK Alicja WROCŁAWIANIE 03.01.2000 zakwalifikowano
20. DARDA Paulina MKS KUSY SZCZECIN 28.03.2000 zakwalifikowano
21. ROMPCZYK Zuzanna UKS DE LA SALLE GDAŃSK 21.08.2000 zakwalifikowano
22. GODLEWSKA Zofia WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 27.06.2000 zakwalifikowano
23. MURAWSKA Karolina UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.03.2001 zakwalifikowano
24. WIERZCHOWSKA Agnieszka UKS ATENA GDAŃSK 15.01.2000 zakwalifikowano
25. MALNICE Juta zakwalifikowano
26. HAŁABURDA Zofia AZS AWF POZNAŃ 06.02.2000 zakwalifikowano
27. RYBAK Magdalena MKS KUSY SZCZECIN 23.01.2000 zakwalifikowano
28. MATURA Monika UKS FLORET Ruda Śląska 18.09.2000 zakwalifikowano
29. KACHEL Klaudia IKS LESZNO 24.07.2000 zakwalifikowano
30. Dębicka Oliwia KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.03.2003 zakwalifikowano
31. WITTKE Julia WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 31.12.2000 zakwalifikowano
32. WILCZEWSKA Marta UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN 12.03.2000 zakwalifikowano
33. Papużyńska Roksana MKS KUSY SZCZECIN 10.11.2003 zakwalifikowano
34. RÓŻYCKA Joanna UKS-I BOHUN TORUŃ. 04.11.2000 zakwalifikowano
35. BARAN Weronika WROCŁAWIANIE 14.06.2000 zakwalifikowano
36. BESSMAN Julia UKS DE LA SALLE GDAŃSK 09.03.2001 zakwalifikowano
37. Polewicz Zuzanna IKS LESZNO 22.03.2000 zakwalifikowano
38. JUSKOWIAK Jagoda IKS LESZNO 28.05.2001 zakwalifikowano
39. TULEWICZ Sandra POLONIA 1912 LESZNO 22.08.2001 zakwalifikowano
40. KAŹMIERCZAK Marcelina WARTA ŚREM 12.05.2001 zakwalifikowano
41. RADAJEWSKA Anna IKS LESZNO 22.06.2000 zakwalifikowano
42. NIEDOŚMIAŁEK Patrycja UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN 02.09.2000 zakwalifikowano
43. PAWLICKA Natasza WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 23.06.2000 zakwalifikowano
44. GAUDEN Magdalena BUDOWLANI TORUŃ 08.11.2001 zakwalifikowano
45. SYRYTCZYK Justyna AZS UKW BYDGOSZCZ 17.12.2001 zakwalifikowano
46. LACHMAN Antonina AZS AWF POZNAŃ 18.01.2003 zakwalifikowano
47. BUCHALSKA Ewa UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN 19.01.2000 zakwalifikowano
48. KOŁPCEWICZ Julia UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN 25.12.2000 zakwalifikowano
49. GREGORCZYK Weronika UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN 12.07.2000 zakwalifikowano
50. Figler Andżelika AZS AWF POZNAŃ 31.10.2001 zakwalifikowano

Brak starć do wygenerowania drabinki.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. KOZŁOWSKA Alicja FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 14.02.2000
2. Wisoky Weronika WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 03.07.2000
3. KARPIAK Joanna UKS DE LA SALLE GDAŃSK 09.10.2000
3. PIETROSZEK Karolina MKS KUSY SZCZECIN 20.06.2000
5. MICHNIEWICZ Julia WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 02.02.2000
6. MAJSZEWSKA Kinga TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 06.10.2000
7. WIERZCHOWSKA Agnieszka UKS ATENA GDAŃSK 15.01.2000
8. HAŁABURDA Zofia AZS AWF POZNAŃ 06.02.2000
9. Pijaczyńska Kinga WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 25.10.2000
10. TURKIEWICZ Katarzyna WROCŁAWIANIE 11.01.2001
11. SADOWSKA Maria POLONIA 1912 LESZNO 04.01.2000
12. POLEK Alicja WROCŁAWIANIE 03.01.2000
13. DARDA Paulina MKS KUSY SZCZECIN 28.03.2000
14. MURAWSKA Karolina UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.03.2001
15. MATURA Monika UKS FLORET Ruda Śląska 18.09.2000
16. RÓŻYCKA Joanna UKS-I BOHUN TORUŃ. 04.11.2000
17. SZABELSKA Oliwia WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 04.04.2000
18. KRAŚNICKA Martyna BUDOWLANI TORUŃ 17.06.2000
19. VAIKULA Eva
20. Kolibabka Julia WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 04.01.2001
21. DZIWOSZ Hanna MKS KUSY SZCZECIN 12.10.2001
22. SOLODKINA Jekaterina
23. ŁAWSKA Magdalena WROCŁAWIANIE 01.10.2001
24. Bytner Malwina WROCŁAWIANIE 25.04.2000
25. ROMPCZYK Zuzanna UKS DE LA SALLE GDAŃSK 21.08.2000
26. GODLEWSKA Zofia WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 27.06.2000
27. MALNICE Juta
28. KACHEL Klaudia IKS LESZNO 24.07.2000
29. WILCZEWSKA Marta UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN 12.03.2000
30. BARAN Weronika WROCŁAWIANIE 14.06.2000
31. JUSKOWIAK Jagoda IKS LESZNO 28.05.2001
32. KOŁPCEWICZ Julia UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN 25.12.2000
33. GRACZYK Zuzanna BUDOWLANI TORUŃ 13.07.2000
34. RYBAK Magdalena MKS KUSY SZCZECIN 23.01.2000
35. Dębicka Oliwia KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.03.2003
36. WITTKE Julia WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 31.12.2000
37. Papużyńska Roksana MKS KUSY SZCZECIN 10.11.2003
38. BESSMAN Julia UKS DE LA SALLE GDAŃSK 09.03.2001
39. Polewicz Zuzanna IKS LESZNO 22.03.2000
40. TULEWICZ Sandra POLONIA 1912 LESZNO 22.08.2001
41. KAŹMIERCZAK Marcelina WARTA ŚREM 12.05.2001
42. RADAJEWSKA Anna IKS LESZNO 22.06.2000
43. NIEDOŚMIAŁEK Patrycja UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN 02.09.2000
44. PAWLICKA Natasza WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 23.06.2000
45. GAUDEN Magdalena BUDOWLANI TORUŃ 08.11.2001
46. SYRYTCZYK Justyna AZS UKW BYDGOSZCZ 17.12.2001
47. LACHMAN Antonina AZS AWF POZNAŃ 18.01.2003
48. BUCHALSKA Ewa UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN 19.01.2000
49. GREGORCZYK Weronika UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN 12.07.2000
50. Figler Andżelika AZS AWF POZNAŃ 31.10.2001

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content