Nazwa: \"II Otwarte Mistrzostwa Gdańska\"
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 12.06.2011
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | BŁOŃSKA Karolina | 0 | UKS ATENA GDAŃSK | 09.10.2001 |
2. | KERROUF Sofia | 0 | UKS ATENA GDAŃSK | 09.04.2002 |
3. | BYZEWSKA Patrycja | 0 | UKS ATENA GDAŃSK | 24.01.2001 |
4. | ZAKRZEWSKA Alicja | 0 | UKS ATENA GDAŃSK | 20.02.2002 |
5. | MOLENDOWSKA Marcelina | 0 | WARTA ŚREM | 21.10.2001 |
6. | BESSMAN Julia | 0 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 09.03.2001 |
7. | STEINBORN Pola | 0 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 28.12.2001 |
8. | PATOKA Olga | 0 | UKS ATENA GDAŃSK | 17.12.2002 |
9. | CZARKOWSKA Agata | 0 | UKS ATENA GDAŃSK | 25.03.2002 |
10. | KRYCHOWSKA Jagna | 0 | UKS ATENA GDAŃSK | 15.02.2001 |
11. | MURAWSKA Karolina | 0 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 31.03.2001 |
12. | KOSTERA Natalia | 0 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 10.01.2002 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | MURAWSKA Karolina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 31.03.2001 | zakwalifikowano |
2. | BŁOŃSKA Karolina | UKS ATENA GDAŃSK | 09.10.2001 | zakwalifikowano |
3. | CZARKOWSKA Agata | UKS ATENA GDAŃSK | 25.03.2002 | zakwalifikowano |
4. | STEINBORN Pola | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 28.12.2001 | zakwalifikowano |
5. | MOLENDOWSKA Marcelina | WARTA ŚREM | 21.10.2001 | zakwalifikowano |
6. | KRYCHOWSKA Jagna | UKS ATENA GDAŃSK | 15.02.2001 | zakwalifikowano |
7. | KOSTERA Natalia | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 10.01.2002 | zakwalifikowano |
8. | BESSMAN Julia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 09.03.2001 | zakwalifikowano |
9. | BYZEWSKA Patrycja | UKS ATENA GDAŃSK | 24.01.2001 | zakwalifikowano |
10. | KERROUF Sofia | UKS ATENA GDAŃSK | 09.04.2002 | zakwalifikowano |
11. | PATOKA Olga | UKS ATENA GDAŃSK | 17.12.2002 | zakwalifikowano |
12. | ZAKRZEWSKA Alicja | UKS ATENA GDAŃSK | 20.02.2002 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | KOSTERA Natalia | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 10.01.2002 |
2. | BESSMAN Julia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 09.03.2001 |
3. | MOLENDOWSKA Marcelina | WARTA ŚREM | 21.10.2001 |
3. | KRYCHOWSKA Jagna | UKS ATENA GDAŃSK | 15.02.2001 |
5. | MURAWSKA Karolina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 31.03.2001 |
6. | BŁOŃSKA Karolina | UKS ATENA GDAŃSK | 09.10.2001 |
7. | CZARKOWSKA Agata | UKS ATENA GDAŃSK | 25.03.2002 |
8. | STEINBORN Pola | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 28.12.2001 |
9. | BYZEWSKA Patrycja | UKS ATENA GDAŃSK | 24.01.2001 |
10. | KERROUF Sofia | UKS ATENA GDAŃSK | 09.04.2002 |
11. | PATOKA Olga | UKS ATENA GDAŃSK | 17.12.2002 |
12. | ZAKRZEWSKA Alicja | UKS ATENA GDAŃSK | 20.02.2002 |