Nazwa: VII Ogólnopolski turniej w szabli \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M. St. Warszawy\"
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 05.11.2011
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | KNAPIK Jakub | 99 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 29.06.1999 |
2. | DŁUŻNIEWSKI Jędrzej | 28 | AZS AWF WARSZAWA | 23.11.2000 |
3. | WYSOCKI Krystian | 12 | KKSZ KONIN | 09.04.1999 |
4. | RYCZKOWSKI Michał | 34 | DRAGON ŁÓDŹ | 25.02.2000 |
5. | Lademann Karol | 1 | AZS AWF WARSZAWA | 14.06.1999 |
6. | IZDEBSKI Aleksander | 14 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 13.04.1999 |
7. | MICHALSKI Maciej | 27 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 27.12.1999 |
8. | Glasner Hubert | 35 | KKSZ KONIN | 18.07.2000 |
9. | ROWIŃSKI Dawid | 8 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 30.11.1999 |
10. | KORZYŃSKI Wojciech | 15 | DRAGON ŁÓDŹ | 07.04.1999 |
11. | BATOGOWSKI Michał | 0 | KS KARABELA | 27.03.2000 |
12. | Prokopowicz Mateusz | 3 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 23.08.1999 |
13. | ŁAKOMY Grzegorz | 17 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 10.08.1999 |
14. | DEJWOREK Mateusz | 0 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 21.09.2000 |
15. | PASZTALENIEC Andrzej | 48 | AZS AWF WARSZAWA | 12.08.1999 |
16. | ZANDECKI Michał | 7 | KKSZ KONIN | 23.02.1999 |
17. | SIROCKI Michał | 22 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 08.01.2000 |
18. | Białecki Cezary | 4 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 13.06.1999 |
19. | MIELECH Kacper | 5 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 24.01.1999 |
20. | Szczepanik Piotr | 30 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 11.12.2000 |
21. | MIKICIAK VEL MIKITA Jeremi | 18 | UKS SZABLA ZĄBKI | 06.12.1999 |
22. | RZEPKA Antek | 6 | UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA | 22.06.1999 |
23. | Dziublewski Maurycy | 19 | KKSZ KONIN | 22.07.1999 |
24. | Ziarnowski Rafał | 51 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 10.11.1999 |
25. | ZGÓRZAK Maciej | 0 | AZS AWF WARSZAWA | 25.04.2000 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Prokopowicz Mateusz | UKS 13 BIAŁYSTOK | 23.08.1999 | zakwalifikowano |
2. | Białecki Cezary | MUKS VICTOR WARSZAWA | 13.06.1999 | zakwalifikowano |
3. | RZEPKA Antek | UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA | 22.06.1999 | zakwalifikowano |
4. | WYSOCKI Krystian | KKSZ KONIN | 09.04.1999 | zakwalifikowano |
5. | Lademann Karol | AZS AWF WARSZAWA | 14.06.1999 | zakwalifikowano |
6. | MIKICIAK VEL MIKITA Jeremi | UKS SZABLA ZĄBKI | 06.12.1999 | zakwalifikowano |
7. | ZANDECKI Michał | KKSZ KONIN | 23.02.1999 | zakwalifikowano |
8. | BATOGOWSKI Michał | KS KARABELA | 27.03.2000 | zakwalifikowano |
9. | SIROCKI Michał | MUKS VICTOR WARSZAWA | 08.01.2000 | zakwalifikowano |
10. | RYCZKOWSKI Michał | DRAGON ŁÓDŹ | 25.02.2000 | zakwalifikowano |
11. | Glasner Hubert | KKSZ KONIN | 18.07.2000 | zakwalifikowano |
12. | MIELECH Kacper | UKS 13 BIAŁYSTOK | 24.01.1999 | zakwalifikowano |
13. | Dziublewski Maurycy | KKSZ KONIN | 22.07.1999 | zakwalifikowano |
14. | Ziarnowski Rafał | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 10.11.1999 | zakwalifikowano |
15. | ŁAKOMY Grzegorz | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 10.08.1999 | zakwalifikowano |
16. | KORZYŃSKI Wojciech | DRAGON ŁÓDŹ | 07.04.1999 | zakwalifikowano |
17. | PASZTALENIEC Andrzej | AZS AWF WARSZAWA | 12.08.1999 | zakwalifikowano |
17. | ROWIŃSKI Dawid | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 30.11.1999 | zakwalifikowano |
19. | KNAPIK Jakub | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 29.06.1999 | zakwalifikowano |
20. | DŁUŻNIEWSKI Jędrzej | AZS AWF WARSZAWA | 23.11.2000 | zakwalifikowano |
21. | IZDEBSKI Aleksander | MUKS VICTOR WARSZAWA | 13.04.1999 | zakwalifikowano |
22. | Szczepanik Piotr | MUKS VICTOR WARSZAWA | 11.12.2000 | zakwalifikowano |
23. | ZGÓRZAK Maciej | AZS AWF WARSZAWA | 25.04.2000 | zakwalifikowano |
24. | MICHALSKI Maciej | MUKS VICTOR WARSZAWA | 27.12.1999 | zakwalifikowano |
25. | DEJWOREK Mateusz | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 21.09.2000 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Lademann Karol | AZS AWF WARSZAWA | 14.06.1999 |
2. | Białecki Cezary | MUKS VICTOR WARSZAWA | 13.06.1999 |
3. | Prokopowicz Mateusz | UKS 13 BIAŁYSTOK | 23.08.1999 |
3. | RZEPKA Antek | UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA | 22.06.1999 |
5. | WYSOCKI Krystian | KKSZ KONIN | 09.04.1999 |
6. | BATOGOWSKI Michał | KS KARABELA | 27.03.2000 |
7. | Glasner Hubert | KKSZ KONIN | 18.07.2000 |
8. | MIELECH Kacper | UKS 13 BIAŁYSTOK | 24.01.1999 |
9. | MIKICIAK VEL MIKITA Jeremi | UKS SZABLA ZĄBKI | 06.12.1999 |
10. | ZANDECKI Michał | KKSZ KONIN | 23.02.1999 |
11. | RYCZKOWSKI Michał | DRAGON ŁÓDŹ | 25.02.2000 |
12. | PASZTALENIEC Andrzej | AZS AWF WARSZAWA | 12.08.1999 |
13. | SIROCKI Michał | MUKS VICTOR WARSZAWA | 08.01.2000 |
14. | Ziarnowski Rafał | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 10.11.1999 |
15. | ŁAKOMY Grzegorz | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 10.08.1999 |
16. | DŁUŻNIEWSKI Jędrzej | AZS AWF WARSZAWA | 23.11.2000 |
17. | Dziublewski Maurycy | KKSZ KONIN | 22.07.1999 |
18. | KORZYŃSKI Wojciech | DRAGON ŁÓDŹ | 07.04.1999 |
19. | ROWIŃSKI Dawid | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 30.11.1999 |
20. | KNAPIK Jakub | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 29.06.1999 |
21. | IZDEBSKI Aleksander | MUKS VICTOR WARSZAWA | 13.04.1999 |
22. | Szczepanik Piotr | MUKS VICTOR WARSZAWA | 11.12.2000 |
23. | ZGÓRZAK Maciej | AZS AWF WARSZAWA | 25.04.2000 |
24. | MICHALSKI Maciej | MUKS VICTOR WARSZAWA | 27.12.1999 |
25. | DEJWOREK Mateusz | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 21.09.2000 |