Nazwa: VII Ogólnopolski turniej w szabli \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M. St. Warszawy\"
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 05.11.2011
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | KRÓLIKOWSKA Nadia | 1 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.05.1997 |
2. | WŁODARSKA Weronika | 33 | DRAGON ŁÓDŹ | 06.05.1997 |
3. | BANASZKIEWICZ Sara | 51 | AZS AWF WARSZAWA | 16.11.1997 |
4. | LUBASZKA Aleksandra | 138 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 02.11.1997 |
5. | DZIUBLEWSKA Martyna | 16 | KKSZ KONIN | 20.02.1997 |
6. | MICHALSKA Monika | 27 | AZS AWF POZNAŃ | 13.06.1997 |
7. | MAZUREK Marta | 14 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 20.07.1998 |
8. | WALAS Natalia | 30 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 10.07.1998 |
9. | GÓROWSKA Natalia | 25 | DRAGON ŁÓDŹ | 18.03.1998 |
10. | NITCZYŃSKA Izabela | 13 | UKS SZABLA ZĄBKI | 19.04.1997 |
11. | POPCZYK Emilia | 0 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 08.10.1998 |
12. | TOBIASZEWSKA Martyna | 2 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 11.04.1997 |
13. | DĄBROWSKA Ewelina | 17 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 26.12.1997 |
14. | ŻUREK Wiktoria | 38 | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 11.11.1998 |
15. | MIANOWSKA Maria | 33 | DRAGON ŁÓDŹ | 24.07.1997 |
16. | STASZAK Klaudia | 24 | KKSZ KONIN | 26.08.1997 |
17. | SOKOŁOWSKA Agnieszka | 15 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 11.04.1998 |
18. | SZTYBER Magdalena | 12 | UKS SZABLA ZĄBKI | 26.08.1997 |
19. | ŁAKOMY Natalia | 48 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 30.06.1998 |
20. | MISTERKA Paulina | 36 | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 25.06.1998 |
21. | SAŁAŃSKA Urszula | 3 | UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA | 05.05.1997 |
22. | WYSOCKA Monika | 10 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 28.10.1997 |
23. | KACZMAREK Katarzyna | 11 | KKSZ KONIN | 08.07.1997 |
24. | ADAMASZEK Magdalena | 23 | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 17.07.1998 |
25. | KULIKOWSKA Oliwia | 28 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 02.07.1998 |
26. | AL DAHABI Aida | 41 | UKS SZABLA ZĄBKI | 26.08.1998 |
27. | UBOWSKA Natalia | 5 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 28.02.1997 |
28. | KURKUS Zuzanna | 18 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 21.11.1997 |
29. | ZAJKOWSKA Weronika | 35 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 09.06.1998 |
30. | RADZIMSKA Sandra | 31 | KKSZ KONIN | 12.02.1997 |
31. | DURNAŚ Aleksandra | 42 | DRAGON ŁÓDŹ | 24.02.1998 |
32. | SZEJNOGA Ewa | 0 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 26.12.1998 |
33. | BROL Oliwia | 19 | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 25.09.1998 |
34. | MICHALAK Weronika | 9 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 09.09.1997 |
35. | LICHTOROWICZ Paulina | 22 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 23.07.1997 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | MAZUREK Marta | UKS 13 BIAŁYSTOK | 20.07.1998 | zakwalifikowano |
2. | TOBIASZEWSKA Martyna | UKS 13 BIAŁYSTOK | 11.04.1997 | zakwalifikowano |
3. | ADAMASZEK Magdalena | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 17.07.1998 | zakwalifikowano |
4. | BROL Oliwia | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 25.09.1998 | zakwalifikowano |
5. | SOKOŁOWSKA Agnieszka | UKS 13 BIAŁYSTOK | 11.04.1998 | zakwalifikowano |
6. | KRÓLIKOWSKA Nadia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.05.1997 | zakwalifikowano |
7. | WALAS Natalia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 10.07.1998 | zakwalifikowano |
8. | DĄBROWSKA Ewelina | MUKS VICTOR WARSZAWA | 26.12.1997 | zakwalifikowano |
9. | LICHTOROWICZ Paulina | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 23.07.1997 | zakwalifikowano |
10. | STASZAK Klaudia | KKSZ KONIN | 26.08.1997 | zakwalifikowano |
11. | MICHALAK Weronika | KU AZS-UAM POZNAŃ | 09.09.1997 | zakwalifikowano |
12. | SAŁAŃSKA Urszula | UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA | 05.05.1997 | zakwalifikowano |
13. | WYSOCKA Monika | UKS 13 BIAŁYSTOK | 28.10.1997 | zakwalifikowano |
14. | MICHALSKA Monika | AZS AWF POZNAŃ | 13.06.1997 | zakwalifikowano |
15. | KACZMAREK Katarzyna | KKSZ KONIN | 08.07.1997 | zakwalifikowano |
16. | DURNAŚ Aleksandra | DRAGON ŁÓDŹ | 24.02.1998 | zakwalifikowano |
17. | MISTERKA Paulina | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 25.06.1998 | zakwalifikowano |
18. | NITCZYŃSKA Izabela | UKS SZABLA ZĄBKI | 19.04.1997 | zakwalifikowano |
19. | LUBASZKA Aleksandra | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 02.11.1997 | zakwalifikowano |
20. | KULIKOWSKA Oliwia | UKS 13 BIAŁYSTOK | 02.07.1998 | zakwalifikowano |
21. | MIANOWSKA Maria | DRAGON ŁÓDŹ | 24.07.1997 | zakwalifikowano |
22. | KURKUS Zuzanna | MUKS VICTOR WARSZAWA | 21.11.1997 | zakwalifikowano |
22. | DZIUBLEWSKA Martyna | KKSZ KONIN | 20.02.1997 | zakwalifikowano |
24. | GÓROWSKA Natalia | DRAGON ŁÓDŹ | 18.03.1998 | zakwalifikowano |
25. | UBOWSKA Natalia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 28.02.1997 | zakwalifikowano |
26. | RADZIMSKA Sandra | KKSZ KONIN | 12.02.1997 | zakwalifikowano |
27. | WŁODARSKA Weronika | DRAGON ŁÓDŹ | 06.05.1997 | zakwalifikowano |
28. | SZTYBER Magdalena | UKS SZABLA ZĄBKI | 26.08.1997 | zakwalifikowano |
28. | POPCZYK Emilia | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 08.10.1998 | zakwalifikowano |
30. | AL DAHABI Aida | UKS SZABLA ZĄBKI | 26.08.1998 | zakwalifikowano |
31. | SZEJNOGA Ewa | UKS 13 BIAŁYSTOK | 26.12.1998 | zakwalifikowano |
32. | ZAJKOWSKA Weronika | UKS 13 BIAŁYSTOK | 09.06.1998 | zakwalifikowano |
33. | BANASZKIEWICZ Sara | AZS AWF WARSZAWA | 16.11.1997 | zakwalifikowano |
34. | ŁAKOMY Natalia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 30.06.1998 | zakwalifikowano |
35. | ŻUREK Wiktoria | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 11.11.1998 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | SAŁAŃSKA Urszula | UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA | 05.05.1997 |
2. | TOBIASZEWSKA Martyna | UKS 13 BIAŁYSTOK | 11.04.1997 |
3. | KRÓLIKOWSKA Nadia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.05.1997 |
3. | MICHALAK Weronika | KU AZS-UAM POZNAŃ | 09.09.1997 |
5. | MAZUREK Marta | UKS 13 BIAŁYSTOK | 20.07.1998 |
6. | ADAMASZEK Magdalena | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 17.07.1998 |
7. | BROL Oliwia | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 25.09.1998 |
8. | DĄBROWSKA Ewelina | MUKS VICTOR WARSZAWA | 26.12.1997 |
9. | WALAS Natalia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 10.07.1998 |
10. | LICHTOROWICZ Paulina | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 23.07.1997 |
11. | WYSOCKA Monika | UKS 13 BIAŁYSTOK | 28.10.1997 |
12. | DURNAŚ Aleksandra | DRAGON ŁÓDŹ | 24.02.1998 |
13. | STASZAK Klaudia | KKSZ KONIN | 26.08.1997 |
14. | NITCZYŃSKA Izabela | UKS SZABLA ZĄBKI | 19.04.1997 |
15. | LUBASZKA Aleksandra | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 02.11.1997 |
16. | POPCZYK Emilia | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 08.10.1998 |
17. | SOKOŁOWSKA Agnieszka | UKS 13 BIAŁYSTOK | 11.04.1998 |
18. | MICHALSKA Monika | AZS AWF POZNAŃ | 13.06.1997 |
19. | KACZMAREK Katarzyna | KKSZ KONIN | 08.07.1997 |
20. | MISTERKA Paulina | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 25.06.1998 |
21. | MIANOWSKA Maria | DRAGON ŁÓDŹ | 24.07.1997 |
22. | DZIUBLEWSKA Martyna | KKSZ KONIN | 20.02.1997 |
22. | KURKUS Zuzanna | MUKS VICTOR WARSZAWA | 21.11.1997 |
24. | UBOWSKA Natalia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 28.02.1997 |
25. | KULIKOWSKA Oliwia | UKS 13 BIAŁYSTOK | 02.07.1998 |
26. | GÓROWSKA Natalia | DRAGON ŁÓDŹ | 18.03.1998 |
27. | RADZIMSKA Sandra | KKSZ KONIN | 12.02.1997 |
28. | WŁODARSKA Weronika | DRAGON ŁÓDŹ | 06.05.1997 |
29. | SZTYBER Magdalena | UKS SZABLA ZĄBKI | 26.08.1997 |
30. | AL DAHABI Aida | UKS SZABLA ZĄBKI | 26.08.1998 |
31. | BANASZKIEWICZ Sara | AZS AWF WARSZAWA | 16.11.1997 |
32. | ŁAKOMY Natalia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 30.06.1998 |
33. | SZEJNOGA Ewa | UKS 13 BIAŁYSTOK | 26.12.1998 |
34. | ZAJKOWSKA Weronika | UKS 13 BIAŁYSTOK | 09.06.1998 |
35. | ŻUREK Wiktoria | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 11.11.1998 |