Turniej

Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 26.03.2012


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Alina ZAZIMKO 0
2. Konstancja KOŁTOŃ 0 KOLEJARZ 24 KATOWICE 01.08.2001
3. Oliwia STOPIŃSKA 0 UKS RIPOSTA OLSZTYN 12.03.2002
4. Zuzanna KANAREK 0 AZS AWF WARSZAWA 11.10.2001
5. Anna MIKULEVICA 0
6. Olga KOMANDRIKOVA 0
7. Shannen KUHN 0
8. Ekaterina FOLIMONOVA 0
9. Olga DYACHENKO 0
10. Julia KORZYŃSKA 0 DRAGON ŁÓDŹ 08.07.2001
11. Julia BIAŁECKA 0 AZS AWF POZNAŃ 02.12.2001
12. Polina RYABCHIKOVA 0
13. Aleksandra ROMAŃCZYK 0 UKS RIPOSTA OLSZTYN 06.01.2001
14. Celina TREFFKORN 0
15. Viktoria ALFASOVA 0
16. Nicola PAWŁOWSKA 0 DRAGON ŁÓDŹ 26.05.2001
17. Jasmina AL DAHABI 0 UKS SZABLA ZĄBKI 28.06.2001
18. Marta JAKIMOWICZ 0 KOLEJARZ 24 KATOWICE 09.01.2001
19. Arina TRUKSANE 0
20. Svetlana KARELOVA 0
21. Anastasiya SHOROKHOVA 0
22. Alicja STANIEK 0 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 23.03.2001
23. Emilia GWARDYŚ 0 KOLEJARZ 24 KATOWICE 13.11.2001
24. Ekaterina TSEBRO 0
25. Emilia Rowińska 0 AZS AWF WARSZAWA 10.05.2002
26. Barbara Szulc 0 O.Ś. AZS POZNAŃ 02.05.2001
27. Enli CHIANG 0
28. Karolina GĄDZIK 0 KOLEJARZ 24 KATOWICE 01.12.2001
29. Aleksandra ANDREEVA 0
30. Yelizaveta STEPANOVA 0
31. Rosa FALB 0
32. Valeriia PROCHENKO 0

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Anna MIKULEVICA zakwalifikowano
2. Shannen KUHN zakwalifikowano
3. Anastasiya SHOROKHOVA zakwalifikowano
4. Barbara Szulc O.Ś. AZS POZNAŃ 02.05.2001 zakwalifikowano
5. Olga KOMANDRIKOVA zakwalifikowano
6. Valeriia PROCHENKO zakwalifikowano
7. Rosa FALB zakwalifikowano
8. Aleksandra ANDREEVA zakwalifikowano
9. Olga DYACHENKO zakwalifikowano
10. Svetlana KARELOVA zakwalifikowano
11. Polina RYABCHIKOVA zakwalifikowano
12. Nicola PAWŁOWSKA DRAGON ŁÓDŹ 26.05.2001 zakwalifikowano
13. Aleksandra ROMAŃCZYK UKS RIPOSTA OLSZTYN 06.01.2001 zakwalifikowano
14. Ekaterina TSEBRO zakwalifikowano
15. Emilia GWARDYŚ KOLEJARZ 24 KATOWICE 13.11.2001 zakwalifikowano
16. Yelizaveta STEPANOVA zakwalifikowano
17. Celina TREFFKORN zakwalifikowano
18. Viktoria ALFASOVA zakwalifikowano
19. Oliwia STOPIŃSKA UKS RIPOSTA OLSZTYN 12.03.2002 zakwalifikowano
20. Konstancja KOŁTOŃ KOLEJARZ 24 KATOWICE 01.08.2001 zakwalifikowano
21. Arina TRUKSANE zakwalifikowano
22. Marta JAKIMOWICZ KOLEJARZ 24 KATOWICE 09.01.2001 zakwalifikowano
23. Julia KORZYŃSKA DRAGON ŁÓDŹ 08.07.2001 zakwalifikowano
24. Ekaterina FOLIMONOVA zakwalifikowano
25. Enli CHIANG zakwalifikowano
26. Julia BIAŁECKA AZS AWF POZNAŃ 02.12.2001 zakwalifikowano
27. Zuzanna KANAREK AZS AWF WARSZAWA 11.10.2001 zakwalifikowano
28. Jasmina AL DAHABI UKS SZABLA ZĄBKI 28.06.2001 zakwalifikowano
29. Karolina GĄDZIK KOLEJARZ 24 KATOWICE 01.12.2001 zakwalifikowano
30. Alina ZAZIMKO zakwalifikowano
31. Emilia Rowińska AZS AWF WARSZAWA 10.05.2002 zakwalifikowano
32. Alicja STANIEK TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 23.03.2001 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Shannen KUHN
2. Barbara Szulc O.Ś. AZS POZNAŃ 02.05.2001
3. Anna MIKULEVICA
3. Anastasiya SHOROKHOVA
5. Olga KOMANDRIKOVA
6. Valeriia PROCHENKO
7. Aleksandra ANDREEVA
8. Svetlana KARELOVA
9. Rosa FALB
10. Aleksandra ROMAŃCZYK UKS RIPOSTA OLSZTYN 06.01.2001
11. Ekaterina TSEBRO
12. Emilia GWARDYŚ KOLEJARZ 24 KATOWICE 13.11.2001
13. Yelizaveta STEPANOVA
14. Arina TRUKSANE
15. Marta JAKIMOWICZ KOLEJARZ 24 KATOWICE 09.01.2001
16. Ekaterina FOLIMONOVA
17. Olga DYACHENKO
18. Polina RYABCHIKOVA
19. Nicola PAWŁOWSKA DRAGON ŁÓDŹ 26.05.2001
20. Celina TREFFKORN
21. Viktoria ALFASOVA
22. Oliwia STOPIŃSKA UKS RIPOSTA OLSZTYN 12.03.2002
23. Konstancja KOŁTOŃ KOLEJARZ 24 KATOWICE 01.08.2001
24. Julia KORZYŃSKA DRAGON ŁÓDŹ 08.07.2001
25. Enli CHIANG
26. Julia BIAŁECKA AZS AWF POZNAŃ 02.12.2001
27. Zuzanna KANAREK AZS AWF WARSZAWA 11.10.2001
28. Jasmina AL DAHABI UKS SZABLA ZĄBKI 28.06.2001
29. Karolina GĄDZIK KOLEJARZ 24 KATOWICE 01.12.2001
30. Alina ZAZIMKO
31. Emilia Rowińska AZS AWF WARSZAWA 10.05.2002
32. Alicja STANIEK TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 23.03.2001

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy