Turniej

Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 25.03.2012


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Joanna Toporska 6 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 29.03.1999
2. Anastasia MINYAEVA 0
3. Nora HAJAS 0
4. Martyna KRAŚNICKA 119 BUDOWLANI TORUŃ 17.06.2000
5. Anne KIRSCH 0
6. Varvara SOKOLOVA 0
7. Maria PADURARU 0
8. Aleksandra Jeglińska 7 AZS AWF WARSZAWA 27.12.1999
9. Anamarija BANJAC 0
10. Marie HULTEEN 0
11. Patrycja SCHMIDT 8 MKS KUSY SZCZECIN 21.07.1999
12. Julia JANIK 115 UKS ATENA GDAŃSK 18.03.2000
13. Rebeca ALDEA 0
14. Ivett TOMKA 0
15. Martyna MIŁOGRODZKA 11 UKS ATENA GDAŃSK 06.04.1999
16. Michaela MACKO 0
17. Anastasiia BORISENKO 0
18. Kari WEINER 0
19. Denisa BAROSAN 0
20. Yulia MUKHINA 0
21. Raluca VACARASU 0
22. Renata TOMCZAK 14 IKS LESZNO 29.05.1999
23. Sabrina MULLER 0
24. Julia Włosińska 0 AZS AWF WARSZAWA 04.10.2000
25. Maria SADOWSKA 112 POLONIA 1912 LESZNO 04.01.2000
26. Julia LIDZBARSKA 16 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 13.05.1999
27. Alice PIETRARELLI 0
28. Kamila BOBKOWSKA 19 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.01.1999
29. Anna MELIA 0
30. Sophia WERNER 0
31. Alicja KOZŁOWSKA 107 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 14.02.2000
32. Marta MECH 20 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.11.1999
33. Malwina Bytner 109 WROCŁAWIANIE. 25.04.2000
34. Julia Jennifer ROKACH 0
35. Eszter PENZES 0
36. Jagoda SADOWSKA 130 AZS AWF WARSZAWA 07.01.2000
37. Lara SPENGLER 0
38. Andrea POTOR 0
39. Anna BORKOWSKA 108 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 26.09.2000
40. Margarita BAYKOVA 0
41. Natalia MUKLEWICZ 21 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 28.01.1999
42. Anna HAVLICKOVA 0
43. Johanna VOLKER 0
44. Weronika KRÓL 25 POLONIA 1912 LESZNO 10.03.1999
45. Gabriela CSADEROVA 0
46. Weronika Wisoky 106 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 03.07.2000
47. Aleksandra PALUCH 133 D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.05.2000
48. Michalina BRODA 26 D' ARTAGNAN URSYNÓW 30.09.1999
49. Hanna ANDREYENKA 0
50. Kimberley MEULENKAMP 0
51. Maja MOSIEWICZ 134 UKS ATENA GDAŃSK 06.02.2000
52. Paulina DARDA 105 MKS KUSY SZCZECIN 28.03.2000
53. Ann-Sophie SENGE 0
54. Karolina PIETROSZEK 104 MKS KUSY SZCZECIN 20.06.2000
55. Ulrike KRUGER 0
56. Marzena CZERWIŃSKA 28 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 06.03.1999
57. Barbara OLSZEWSKA 136 AZS AWF WARSZAWA 22.03.2000
58. Yana ANDREYENKA 0
59. Hannah GUDORF 0
60. Flora TOTH 0
61. Oliwia SZABELSKA 103 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 04.04.2000
62. Sesil SALI 29 AZS AWF POZNAŃ 23.01.1999
63. Julia Pander 33 WROCŁAWIANIE. 01.02.1999
64. Karolina CSEFALVAY 0
65. Monika ANTOSZAK 95 UKS ATENA GDAŃSK 20.10.1999
66. Evgenia SOLOMCHENKO 0
67. Zuzanna BOBER 34 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 27.07.1999
68. Joanna KARPIAK 102 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 09.10.2000
69. Maria NIEDŹWIECKA 143 AZS AWF WARSZAWA 03.02.2000
70. Celine TIMM 0
71. Kitti NAGY 0
72. Marta WILCZEWSKA 144 UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN 12.03.2000
73. Julia MICHNIEWICZ 101 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.02.2000
74. Dziyana ZAKHARAVA 0
75. Isabella GILL 0
76. Alicja Rogóż 192 D' ARTAGNAN URSYNÓW 14.08.2000
77. Adrianna RODAK 146 UKS RONDO SZCZECIN 27.07.2000
78. Joanna KŁOS 87 AZS AWF WARSZAWA 12.03.1999
79. Patrycja BIAŁKOWSKA 37 POLONIA 1912 LESZNO 06.05.1999
80. Viktoria KRALIKOVA 0
81. Zofia KSENIAK 148 UKS ATENA GDAŃSK 16.11.2000
82. Zuzanna DRÓŻDŻ 86 AZS AWF WARSZAWA 22.01.1999
83. Anastasiia KARPACHEVA 0
84. Jagoda DYBA 39 POLONIA 1912 LESZNO 22.09.1999
85. Anca SAVEANU 0
86. Zuzanna GŁOWIŃSKA 43 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 04.09.1999
87. Natalia BUCKA 83 UKS FLORET RUDA ŚLĄSKA 25.03.1999
88. Daniela IVANOVA 0
89. Paulina SOBIECH 149 D' ARTAGNAN URSYNÓW 09.06.2000
90. Daria LEBAKOVA 0
91. Sylwia LENARD 45 D' ARTAGNAN URSYNÓW 14.12.1999
92. Jeva VAIKULE 0
93. Natasza PAWLICKA 157 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 23.06.2000
94. Anna ZAMELEK 74 IKS LESZNO 30.07.1999
95. Glafira POGORELKO 0
96. Stepanka NEMCOVA 0
97. Natalia WAWOCZNA 73 UKS FLORET RUDA ŚLĄSKA 07.11.1999
98. Julia CHMIEL 48 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.10.1999
99. Teodora SIRBU 0
100. Sylwia ŁUCZAK 51 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 30.06.1999
101. Patricia TAKACSOVA 0
102. Michalina MACHOWIAK 156 IKS LESZNO 11.09.2000
103. Maria DUBANIEWICZ 165 UKS ATENA GDAŃSK 11.02.2000
104. Tatiana WONG 0
105. Marta Kaczmarek 56 IKS LESZNO 13.03.1999
106. Leoni EBERT 0
107. Karolina MAKARSKA 60 WROCŁAWIANIE. 21.10.1999
108. Iryna TSEYUKOVA 0
109. Martyna MOLENDOWSKA 58 WARTA ŚREM 22.08.1999
110. Alexandra SUNDUCHKOVA 0

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Alice PIETRARELLI zakwalifikowano
2. Alexandra SUNDUCHKOVA zakwalifikowano
3. Johanna VOLKER zakwalifikowano
4. Viktoria KRALIKOVA zakwalifikowano
5. Kamila BOBKOWSKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.01.1999 zakwalifikowano
6. Patricia TAKACSOVA zakwalifikowano
7. Stepanka NEMCOVA zakwalifikowano
8. Zuzanna BOBER KS AZS AWFIS GDAŃSK. 27.07.1999 zakwalifikowano
9. Evgenia SOLOMCHENKO zakwalifikowano
10. Leoni EBERT zakwalifikowano
11. Nora HAJAS zakwalifikowano
12. Martyna MIŁOGRODZKA UKS ATENA GDAŃSK 06.04.1999 zakwalifikowano
13. Margarita BAYKOVA zakwalifikowano
14. Yulia MUKHINA zakwalifikowano
15. Yana ANDREYENKA zakwalifikowano
15. Eszter PENZES zakwalifikowano
15. Sophia WERNER zakwalifikowano
18. Ann-Sophie SENGE zakwalifikowano
19. Marta MECH KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.11.1999 zakwalifikowano
20. Andrea POTOR zakwalifikowano
21. Jagoda SADOWSKA AZS AWF WARSZAWA 07.01.2000 zakwalifikowano
22. Flora TOTH zakwalifikowano
22. Anne KIRSCH zakwalifikowano
24. Oliwia SZABELSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 04.04.2000 zakwalifikowano
25. Marie HULTEEN zakwalifikowano
26. Kimberley MEULENKAMP zakwalifikowano
26. Sabrina MULLER zakwalifikowano
28. Anastasia MINYAEVA zakwalifikowano
29. Teodora SIRBU zakwalifikowano
30. Anastasiia KARPACHEVA zakwalifikowano
31. Karolina CSEFALVAY zakwalifikowano
32. Glafira POGORELKO zakwalifikowano
33. Isabella GILL zakwalifikowano
34. Dziyana ZAKHARAVA zakwalifikowano
35. Zuzanna GŁOWIŃSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 04.09.1999 zakwalifikowano
36. Natalia BUCKA UKS FLORET RUDA ŚLĄSKA 25.03.1999 zakwalifikowano
37. Daria LEBAKOVA zakwalifikowano
38. Julia MICHNIEWICZ WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.02.2000 zakwalifikowano
39. Anca SAVEANU zakwalifikowano
40. Daniela IVANOVA zakwalifikowano
41. Marta Kaczmarek IKS LESZNO 13.03.1999 zakwalifikowano
42. Patrycja BIAŁKOWSKA POLONIA 1912 LESZNO 06.05.1999 zakwalifikowano
43. Natasza PAWLICKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 23.06.2000 zakwalifikowano
44. Aleksandra Jeglińska AZS AWF WARSZAWA 27.12.1999 zakwalifikowano
45. Ivett TOMKA zakwalifikowano
46. Varvara SOKOLOVA zakwalifikowano
47. Rebeca ALDEA zakwalifikowano
48. Natalia MUKLEWICZ FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 28.01.1999 zakwalifikowano
49. Marzena CZERWIŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 06.03.1999 zakwalifikowano
50. Patrycja SCHMIDT MKS KUSY SZCZECIN 21.07.1999 zakwalifikowano
50. Alicja KOZŁOWSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 14.02.2000 zakwalifikowano
52. Raluca VACARASU zakwalifikowano
53. Denisa BAROSAN zakwalifikowano
54. Julia LIDZBARSKA KS AZS AWFIS GDAŃSK. 13.05.1999 zakwalifikowano
55. Hanna ANDREYENKA zakwalifikowano
56. Michaela MACKO zakwalifikowano
57. Aleksandra PALUCH D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.05.2000 zakwalifikowano
58. Maria PADURARU zakwalifikowano
59. Sesil SALI AZS AWF POZNAŃ 23.01.1999 zakwalifikowano
60. Renata TOMCZAK IKS LESZNO 29.05.1999 zakwalifikowano
61. Maria SADOWSKA POLONIA 1912 LESZNO 04.01.2000 zakwalifikowano
62. Karolina PIETROSZEK MKS KUSY SZCZECIN 20.06.2000 zakwalifikowano
63. Julia Pander WROCŁAWIANIE. 01.02.1999 zakwalifikowano
64. Tatiana WONG zakwalifikowano
65. Jagoda DYBA POLONIA 1912 LESZNO 22.09.1999 zakwalifikowano
66. Jeva VAIKULE zakwalifikowano
67. Julia CHMIEL WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.10.1999 zakwalifikowano
68. Martyna MOLENDOWSKA WARTA ŚREM 22.08.1999 zakwalifikowano
69. Maria NIEDŹWIECKA AZS AWF WARSZAWA 03.02.2000 zakwalifikowano
70. Joanna KARPIAK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 09.10.2000 zakwalifikowano
71. Iryna TSEYUKOVA zakwalifikowano
71. Karolina MAKARSKA WROCŁAWIANIE. 21.10.1999 zakwalifikowano
73. Julia Włosińska AZS AWF WARSZAWA 04.10.2000 zakwalifikowano
74. Weronika Wisoky WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 03.07.2000 zakwalifikowano
75. Hannah GUDORF zakwalifikowano
76. Lara SPENGLER zakwalifikowano
77. Weronika KRÓL POLONIA 1912 LESZNO 10.03.1999 zakwalifikowano
78. Anamarija BANJAC zakwalifikowano
79. Anna BORKOWSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 26.09.2000 zakwalifikowano
80. Gabriela CSADEROVA zakwalifikowano
81. Ulrike KRUGER zakwalifikowano
82. Maja MOSIEWICZ UKS ATENA GDAŃSK 06.02.2000 zakwalifikowano
83. Anna MELIA zakwalifikowano
84. Julia JANIK UKS ATENA GDAŃSK 18.03.2000 zakwalifikowano
85. Julia Jennifer ROKACH zakwalifikowano
86. Kari WEINER zakwalifikowano
87. Anastasiia BORISENKO zakwalifikowano
88. Joanna Toporska KS AZS AWFIS GDAŃSK. 29.03.1999 zakwalifikowano
89. Sylwia LENARD D' ARTAGNAN URSYNÓW 14.12.1999 zakwalifikowano
89. Marta WILCZEWSKA UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN 12.03.2000 zakwalifikowano
91. Anna ZAMELEK IKS LESZNO 30.07.1999 zakwalifikowano
92. Alicja Rogóż D' ARTAGNAN URSYNÓW 14.08.2000 zakwalifikowano
93. Kitti NAGY zakwalifikowano
94. Celine TIMM zakwalifikowano
95. Paulina SOBIECH D' ARTAGNAN URSYNÓW 09.06.2000 zakwalifikowano
96. Maria DUBANIEWICZ UKS ATENA GDAŃSK 11.02.2000 zakwalifikowano
97. Zuzanna DRÓŻDŻ AZS AWF WARSZAWA 22.01.1999 zakwalifikowano
98. Natalia WAWOCZNA UKS FLORET RUDA ŚLĄSKA 07.11.1999 zakwalifikowano
99. Adrianna RODAK UKS RONDO SZCZECIN 27.07.2000 zakwalifikowano
100. Martyna KRAŚNICKA BUDOWLANI TORUŃ 17.06.2000 zakwalifikowano
101. Zofia KSENIAK UKS ATENA GDAŃSK 16.11.2000 zakwalifikowano
102. Monika ANTOSZAK UKS ATENA GDAŃSK 20.10.1999 zakwalifikowano
103. Michalina MACHOWIAK IKS LESZNO 11.09.2000 zakwalifikowano
103. Sylwia ŁUCZAK UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 30.06.1999 zakwalifikowano
105. Joanna KŁOS AZS AWF WARSZAWA 12.03.1999 zakwalifikowano
106. Barbara OLSZEWSKA AZS AWF WARSZAWA 22.03.2000 zakwalifikowano
107. Michalina BRODA D' ARTAGNAN URSYNÓW 30.09.1999 zakwalifikowano
108. Malwina Bytner WROCŁAWIANIE. 25.04.2000 zakwalifikowano
109. Paulina DARDA MKS KUSY SZCZECIN 28.03.2000 zakwalifikowano
110. Anna HAVLICKOVA zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Sophia WERNER
2. Anastasiia KARPACHEVA
3. Aleksandra Jeglińska AZS AWF WARSZAWA 27.12.1999
3. Leoni EBERT
5. Alexandra SUNDUCHKOVA
6. Marie HULTEEN
7. Teodora SIRBU
8. Kari WEINER
9. Alice PIETRARELLI
10. Stepanka NEMCOVA
11. Margarita BAYKOVA
12. Yulia MUKHINA
13. Ann-Sophie SENGE
14. Anastasia MINYAEVA
15. Julia MICHNIEWICZ WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.02.2000
16. Joanna Toporska KS AZS AWFIS GDAŃSK. 29.03.1999
17. Johanna VOLKER
18. Viktoria KRALIKOVA
19. Patricia TAKACSOVA
20. Zuzanna BOBER KS AZS AWFIS GDAŃSK. 27.07.1999
21. Nora HAJAS
22. Martyna MIŁOGRODZKA UKS ATENA GDAŃSK 06.04.1999
23. Eszter PENZES
23. Yana ANDREYENKA
25. Marta MECH KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.11.1999
26. Andrea POTOR
27. Isabella GILL
28. Dziyana ZAKHARAVA
29. Anca SAVEANU
30. Patrycja BIAŁKOWSKA POLONIA 1912 LESZNO 06.05.1999
31. Michaela MACKO
32. Renata TOMCZAK IKS LESZNO 29.05.1999
33. Kamila BOBKOWSKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.01.1999
34. Evgenia SOLOMCHENKO
35. Jagoda SADOWSKA AZS AWF WARSZAWA 07.01.2000
36. Flora TOTH
36. Anne KIRSCH
38. Oliwia SZABELSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 04.04.2000
39. Kimberley MEULENKAMP
39. Sabrina MULLER
41. Karolina CSEFALVAY
42. Zuzanna GŁOWIŃSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 04.09.1999
43. Natalia BUCKA UKS FLORET RUDA ŚLĄSKA 25.03.1999
44. Daria LEBAKOVA
45. Ivett TOMKA
46. Varvara SOKOLOVA
47. Rebeca ALDEA
48. Natalia MUKLEWICZ FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 28.01.1999
49. Marzena CZERWIŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 06.03.1999
50. Alicja KOZŁOWSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 14.02.2000
51. Hanna ANDREYENKA
52. Aleksandra PALUCH D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.05.2000
53. Maria PADURARU
54. Sesil SALI AZS AWF POZNAŃ 23.01.1999
55. Maria SADOWSKA POLONIA 1912 LESZNO 04.01.2000
56. Julia Pander WROCŁAWIANIE. 01.02.1999
57. Tatiana WONG
58. Julia CHMIEL WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.10.1999
59. Hannah GUDORF
60. Lara SPENGLER
61. Weronika KRÓL POLONIA 1912 LESZNO 10.03.1999
62. Anna BORKOWSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 26.09.2000
63. Sylwia LENARD D' ARTAGNAN URSYNÓW 14.12.1999
64. Zuzanna DRÓŻDŻ AZS AWF WARSZAWA 22.01.1999
65. Glafira POGORELKO
66. Daniela IVANOVA
67. Marta Kaczmarek IKS LESZNO 13.03.1999
68. Natasza PAWLICKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 23.06.2000
69. Patrycja SCHMIDT MKS KUSY SZCZECIN 21.07.1999
70. Raluca VACARASU
71. Denisa BAROSAN
72. Julia LIDZBARSKA KS AZS AWFIS GDAŃSK. 13.05.1999
73. Karolina PIETROSZEK MKS KUSY SZCZECIN 20.06.2000
74. Jagoda DYBA POLONIA 1912 LESZNO 22.09.1999
75. Jeva VAIKULE
76. Martyna MOLENDOWSKA WARTA ŚREM 22.08.1999
77. Maria NIEDŹWIECKA AZS AWF WARSZAWA 03.02.2000
78. Joanna KARPIAK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 09.10.2000
79. Iryna TSEYUKOVA
79. Karolina MAKARSKA WROCŁAWIANIE. 21.10.1999
81. Julia Włosińska AZS AWF WARSZAWA 04.10.2000
82. Weronika Wisoky WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 03.07.2000
83. Anamarija BANJAC
84. Gabriela CSADEROVA
85. Ulrike KRUGER
86. Maja MOSIEWICZ UKS ATENA GDAŃSK 06.02.2000
87. Anna MELIA
88. Julia JANIK UKS ATENA GDAŃSK 18.03.2000
89. Julia Jennifer ROKACH
90. Anastasiia BORISENKO
91. Marta WILCZEWSKA UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN 12.03.2000
92. Anna ZAMELEK IKS LESZNO 30.07.1999
93. Alicja Rogóż D' ARTAGNAN URSYNÓW 14.08.2000
94. Kitti NAGY
95. Celine TIMM
96. Paulina SOBIECH D' ARTAGNAN URSYNÓW 09.06.2000
97. Maria DUBANIEWICZ UKS ATENA GDAŃSK 11.02.2000
98. Natalia WAWOCZNA UKS FLORET RUDA ŚLĄSKA 07.11.1999
99. Adrianna RODAK UKS RONDO SZCZECIN 27.07.2000
100. Martyna KRAŚNICKA BUDOWLANI TORUŃ 17.06.2000
101. Zofia KSENIAK UKS ATENA GDAŃSK 16.11.2000
102. Monika ANTOSZAK UKS ATENA GDAŃSK 20.10.1999
103. Michalina MACHOWIAK IKS LESZNO 11.09.2000
103. Sylwia ŁUCZAK UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 30.06.1999
105. Joanna KŁOS AZS AWF WARSZAWA 12.03.1999
106. Barbara OLSZEWSKA AZS AWF WARSZAWA 22.03.2000
107. Michalina BRODA D' ARTAGNAN URSYNÓW 30.09.1999
108. Malwina Bytner WROCŁAWIANIE. 25.04.2000
109. Paulina DARDA MKS KUSY SZCZECIN 28.03.2000
110. Anna HAVLICKOVA

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy