Turniej

Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 24.03.2012


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Artem ANTIKYAN 0
2. Marcin ZAJĄC 241 D' ARTAGNAN URSYNÓW 08.11.2000
3. Moritz MEISEL 0
4. Szymon CZARTORYJSKI 5 AZS AWF WARSZAWA 16.11.1999
5. Konrad TOPOLSKI 243 IKS LESZNO 27.06.2000
6. Konrad KOSYCARZ 7 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 05.06.1999
7. Adam ZEMAN 0
8. Timur KHODYREV 0
9. Ilja DEMBA 0
10. Jochen RUNGE 0
11. Jakub MEIXNER 0
12. Kacper Seyfried 239 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 29.02.2000
13. Carl-Philipp SENGE 0
14. Wojciech GORALEWSKI 8 AZS UKW BYDGOSZCZ 06.03.1999
15. Alexander TKALYA 0
16. Łukasz PILSZAK 14 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 07.03.1999
17. Maurice DEGLER 0
18. Matej CHALOUPKA 0
19. Ilya CHERNYAK 0
20. Jakub MIESZAŁA 256 WARTA ŚREM 14.01.2000
21. Ireneusz Gościński 15 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.02.1999
22. Vlads POTAPKINS 0
23. Anton KLEIN 0
24. Radek SIBOR 0
25. Daniel GIACON 0
26. Adam WIŚNIEWSKI 17 UKS ATENA GDAŃSK 02.06.1999
27. Caspar CONRAD 0
28. David DOBOS 0
29. Vladislav ANUFRIEV 0
30. Leo LI 0
31. Kacper BOBRAS 18 UKS ATENA GDAŃSK 14.02.1999
32. Henrik EGYENES PORSOK 0
33. Marc MULLER 0
34. Gyula FARKAS 0
35. Mateusz DOŁŻYCKI 19 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 31.01.1999
36. Erik BENYEI 0
37. Michał OLEKSY 230 MKS KUSY SZCZECIN 06.08.2000
38. Cristian CANDESCU 0
39. Piotr Borowiec 22 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.10.1999
40. Ryan ONG 0
41. Michał Skrzypa 228 WROCŁAWIANIE. 27.04.2000
42. Ossip KRUSE 0
43. Kirill BORODACHEV 0
44. Sławomir Kasprzyk 23 WROCŁAWIANIE. 01.09.1999
45. Vlad KOSTERIN 0
46. Tomas MAJOR 0
47. Bartosz GOC 229 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.01.2000
48. Akira GOH 0
49. Anton MRAVUNAC 0
50. Andrey MOKAN 0
51. Fran BELAVIC 0
52. Kacper RUTKOWSKI 24 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.09.1999
53. Ilia RUTH 0
54. Georgijs GADZIMURATOVS 0
55. Jan Samulski 28 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 15.12.1999
56. Silviu ROSU 0
57. Andrey GAVRILOV 0
58. Ignacy SZYPULSKI 221 IKS WARSZAWA 31.03.2000
59. Patryk MARTYNIAK 220 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 01.09.2000
60. Jonas JANZ 0
61. Aleksander PERA 29 AZS AWF POZNAŃ 26.06.1999
62. Pavel SHAMAL 0
63. Vaclav HAK 0
64. Karol ŁUKASIEWICZ 30 UKS ATENA GDAŃSK 21.12.1999
65. Ondrej LASAK 0
66. Roman YEVSTIGNEYEV 0
67. Wiktor STACHERA 218 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 11.05.2000
68. Magnus ROMACKER 0
69. Frantisek SILHAN 0
70. Cuk VELJKO 0
71. Jakub GRYC 32 D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.02.1999
72. Jędrzej FIJAŁKOWSKI 215 AZS AWF WARSZAWA 16.07.2000
73. Stanislav RUNYSHKIN 0
74. Mateusz MOŻEJKO 34 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 26.11.1999
75. Brian CHEONG 0
76. Jean Paul GARIN 0 IKS WARSZAWA 03.03.1999
77. Dominik ŻURAWSKI 36 IKS WARSZAWA 03.07.1999
78. Paul STOCKMANN 0
79. Jakub CIERLUK 212 AZS AWF POZNAŃ 01.06.2000
80. Danylo YAKOVETSKYY 0
81. Radek ONDRUSEK 0
82. Grzegorz WOJNAROWICZ 37 WROCŁAWIANIE. 08.04.1999
83. Federico MIESEL 0
84. Andrejs IGNATENKO 0
85. Jakub GRZEGORCZYK 210 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 12.07.2000
86. Adam WOLF 0
87. Artem SHEKSHAEV 0
88. Szymon SKRZYPCZAK 39 POLONIA 1912 LESZNO 09.04.1999
89. Kamil LOBA 209 BUDOWLANI TORUŃ 09.05.2000
90. Julius HAUPT 0
91. Kacper GAWDZIŃSKI 208 UKS RONDO SZCZECIN 14.03.2000
92. Anton BORODACHEV 0
93. Jerzy WIELIŃSKI 40 UKS ATENA GDAŃSK 21.09.1999
94. Lennart WERNER 0
95. Wincenty MIKOŁAJCZYK 279 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 04.08.2000
96. Zdenek BRYDL 0
97. Igor SHYROKIY 0
98. Michał CHTIOUI 206 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.10.2000
99. Ilya BABKO 0
100. Wojciech JUNOSZA-KISIELEWSKI 55 UKS ATENA GDAŃSK 02.01.1999
101. Max LEWICKI 0
102. Jan GRZEGORZEWSKI 205 ZJEDNOCZENI PABIANICE 21.09.2000
103. Michael KOTHIERINGER 0
104. Aleksander SZAMAŁEK 61 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.02.1999
105. German FILATOV 0
106. Christoph SCHATZKE 0
107. Michał OLBROMSKI 62 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.06.1999
108. Viktor PURGINA 0
109. Witold FRĄCEK 204 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 28.05.2000
110. Ivan MURSAEV 0
111. Jakub CRHAK 0
112. Hubert OSTROWSKI 68 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 25.07.1999
113. Pavel SIMON 0
114. Leonid ZAJTCEV 0
115. Timor GRIMM 0
116. Jan Jurkiewicz 203 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.10.2000
117. Leonard BOSCH 0
118. Aleksander KWOCZAŁA 69 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.02.1999
119. Daniel HERGAN 0
120. Bogdan BARMAKOV 0
121. Uivan TROSHIN 0
122. Filip BORATYN 202 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 22.05.2000
123. Lucan UDES 0
124. Krzysztof CIEŚLAK 75 D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.05.1999
125. Leo SMREKAR 0
126. Jan Zakrzewski 201 AZS AWF WARSZAWA 12.01.2000
127. Jeremi GODZISZ 306 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 22.10.2000
128. Ege OZDAMAR 0
129. Konstantin ISHEEV 0
130. Jing Zhe YEO 0
131. Oskar DIERING 76 UKS ATENA GDAŃSK 01.08.1999
132. Robert KONIG 0
133. Michał KRAWCZYK 80 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 17.09.1999
134. Antonio GOJAK 0
135. Luis KLEIN 0
136. Louis BALLIGAND 0
137. Denizhan ULUTAS 0
138. Krzysztof JĘDRZEJEWSKI 81 UKS ATENA GDAŃSK 13.03.1999
139. Kristaps RJADKOVS 0
140. Edwin POP 0
141. Krzysztof JÓZEFIK 91 AZS AWF WARSZAWA 01.11.1999
142. Guillaume GRANJARD 0
143. Merlin BOROWIAK 0
144. Bartłomiej WALCZYK 90 UKS ATENA GDAŃSK 14.10.1999
145. Gabriel SZINGHOFFER 0
146. Krzysztof ŚWIERGOCKI 82 AZS AWF WARSZAWA 09.03.1999

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Bogdan BARMAKOV zakwalifikowano
1. Konstantin ISHEEV zakwalifikowano
3. Erik BENYEI zakwalifikowano
4. Merlin BOROWIAK zakwalifikowano
5. Karol ŁUKASIEWICZ UKS ATENA GDAŃSK 21.12.1999 zakwalifikowano
6. Lennart WERNER zakwalifikowano
7. Ireneusz Gościński WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.02.1999 zakwalifikowano
7. Jakub GRYC D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.02.1999 zakwalifikowano
9. Ryan ONG zakwalifikowano
9. Daniel GIACON zakwalifikowano
9. Akira GOH zakwalifikowano
12. Christoph SCHATZKE zakwalifikowano
13. Max LEWICKI zakwalifikowano
14. Aleksander PERA AZS AWF POZNAŃ 26.06.1999 zakwalifikowano
14. Artem ANTIKYAN zakwalifikowano
14. Artem SHEKSHAEV zakwalifikowano
17. Marc MULLER zakwalifikowano
18. Luis KLEIN zakwalifikowano
19. Jakub CIERLUK AZS AWF POZNAŃ 01.06.2000 zakwalifikowano
20. Wojciech GORALEWSKI AZS UKW BYDGOSZCZ 06.03.1999 zakwalifikowano
21. Edwin POP zakwalifikowano
22. Mateusz MOŻEJKO KS AZS AWFIS GDAŃSK. 26.11.1999 zakwalifikowano
23. Michał CHTIOUI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.10.2000 zakwalifikowano
24. Maurice DEGLER zakwalifikowano
25. Uivan TROSHIN zakwalifikowano
26. Timor GRIMM zakwalifikowano
27. Andrey MOKAN zakwalifikowano
28. Federico MIESEL zakwalifikowano
29. Cuk VELJKO zakwalifikowano
29. Adam WOLF zakwalifikowano
31. Brian CHEONG zakwalifikowano
32. Daniel HERGAN zakwalifikowano
33. Ondrej LASAK zakwalifikowano
34. Georgijs GADZIMURATOVS zakwalifikowano
35. Anton BORODACHEV zakwalifikowano
36. Ilja DEMBA zakwalifikowano
36. Ilya BABKO zakwalifikowano
38. Szymon CZARTORYJSKI AZS AWF WARSZAWA 16.11.1999 zakwalifikowano
39. Michał OLBROMSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.06.1999 zakwalifikowano
40. Sławomir Kasprzyk WROCŁAWIANIE. 01.09.1999 zakwalifikowano
41. Krzysztof ŚWIERGOCKI AZS AWF WARSZAWA 09.03.1999 zakwalifikowano
42. Jan Samulski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 15.12.1999 zakwalifikowano
43. Adam ZEMAN zakwalifikowano
44. Andrejs IGNATENKO zakwalifikowano
45. Kristaps RJADKOVS zakwalifikowano
46. Kacper RUTKOWSKI UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.09.1999 zakwalifikowano
46. Jan Zakrzewski AZS AWF WARSZAWA 12.01.2000 zakwalifikowano
48. Leo SMREKAR zakwalifikowano
49. Pavel SIMON zakwalifikowano
50. Carl-Philipp SENGE zakwalifikowano
51. Michael KOTHIERINGER zakwalifikowano
52. Filip BORATYN WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 22.05.2000 zakwalifikowano
53. Konrad KOSYCARZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 05.06.1999 zakwalifikowano
54. Caspar CONRAD zakwalifikowano
54. Henrik EGYENES PORSOK zakwalifikowano
56. Pavel SHAMAL zakwalifikowano
57. Kirill BORODACHEV zakwalifikowano
58. Radek ONDRUSEK zakwalifikowano
59. Jean Paul GARIN IKS WARSZAWA 03.03.1999 zakwalifikowano
59. Jakub GRZEGORCZYK UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 12.07.2000 zakwalifikowano
61. Jonas JANZ zakwalifikowano
62. Oskar DIERING UKS ATENA GDAŃSK 01.08.1999 zakwalifikowano
63. Adam WIŚNIEWSKI UKS ATENA GDAŃSK 02.06.1999 zakwalifikowano
64. Anton KLEIN zakwalifikowano
65. Zdenek BRYDL zakwalifikowano
66. Kacper BOBRAS UKS ATENA GDAŃSK 14.02.1999 zakwalifikowano
67. Ignacy SZYPULSKI IKS WARSZAWA 31.03.2000 zakwalifikowano
68. Grzegorz WOJNAROWICZ WROCŁAWIANIE. 08.04.1999 zakwalifikowano
69. Jing Zhe YEO zakwalifikowano
69. Jędrzej FIJAŁKOWSKI AZS AWF WARSZAWA 16.07.2000 zakwalifikowano
71. Moritz MEISEL zakwalifikowano
71. Paul STOCKMANN zakwalifikowano
73. Silviu ROSU zakwalifikowano
74. Piotr Borowiec KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.10.1999 zakwalifikowano
75. Gyula FARKAS zakwalifikowano
76. Leo LI zakwalifikowano
77. Leonard BOSCH zakwalifikowano
78. Cristian CANDESCU zakwalifikowano
79. Ilia RUTH zakwalifikowano
80. Łukasz PILSZAK KS AZS AWFIS GDAŃSK. 07.03.1999 zakwalifikowano
81. Ege OZDAMAR zakwalifikowano
82. Alexander TKALYA zakwalifikowano
83. Matej CHALOUPKA zakwalifikowano
84. Antonio GOJAK zakwalifikowano
85. Michał KRAWCZYK UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 17.09.1999 zakwalifikowano
86. Magnus ROMACKER zakwalifikowano
87. Mateusz DOŁŻYCKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 31.01.1999 zakwalifikowano
88. Dominik ŻURAWSKI IKS WARSZAWA 03.07.1999 zakwalifikowano
88. Patryk MARTYNIAK KS AZS AWFIS GDAŃSK. 01.09.2000 zakwalifikowano
90. Konrad TOPOLSKI IKS LESZNO 27.06.2000 zakwalifikowano
91. Szymon SKRZYPCZAK POLONIA 1912 LESZNO 09.04.1999 zakwalifikowano
92. Michał Skrzypa WROCŁAWIANIE. 27.04.2000 zakwalifikowano
93. Roman YEVSTIGNEYEV zakwalifikowano
94. Anton MRAVUNAC zakwalifikowano
95. Timur KHODYREV zakwalifikowano
95. Kacper GAWDZIŃSKI UKS RONDO SZCZECIN 14.03.2000 zakwalifikowano
97. Jochen RUNGE zakwalifikowano
98. Bartłomiej WALCZYK UKS ATENA GDAŃSK 14.10.1999 zakwalifikowano
99. Lucan UDES zakwalifikowano
100. Jerzy WIELIŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 21.09.1999 zakwalifikowano
101. Wincenty MIKOŁAJCZYK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 04.08.2000 zakwalifikowano
102. Ossip KRUSE zakwalifikowano
102. Igor SHYROKIY zakwalifikowano
104. Michał OLEKSY MKS KUSY SZCZECIN 06.08.2000 zakwalifikowano
105. Julius HAUPT zakwalifikowano
106. Tomas MAJOR zakwalifikowano
106. Radek SIBOR zakwalifikowano
108. Robert KONIG zakwalifikowano
109. Frantisek SILHAN zakwalifikowano
109. Ivan MURSAEV zakwalifikowano
111. Aleksander KWOCZAŁA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.02.1999 zakwalifikowano
112. Ilya CHERNYAK zakwalifikowano
113. Kamil LOBA BUDOWLANI TORUŃ 09.05.2000 zakwalifikowano
114. Gabriel SZINGHOFFER zakwalifikowano
115. Vaclav HAK zakwalifikowano
116. Jakub CRHAK zakwalifikowano
116. Jakub MIESZAŁA WARTA ŚREM 14.01.2000 zakwalifikowano
116. Wiktor STACHERA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 11.05.2000 zakwalifikowano
119. Leonid ZAJTCEV zakwalifikowano
120. Denizhan ULUTAS zakwalifikowano
120. Fran BELAVIC zakwalifikowano
120. Jakub MEIXNER zakwalifikowano
123. Aleksander SZAMAŁEK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.02.1999 zakwalifikowano
124. Jan GRZEGORZEWSKI ZJEDNOCZENI PABIANICE 21.09.2000 zakwalifikowano
125. Jan Jurkiewicz TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.10.2000 zakwalifikowano
126. German FILATOV zakwalifikowano
127. Jeremi GODZISZ UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 22.10.2000 zakwalifikowano
128. Hubert OSTROWSKI UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 25.07.1999 zakwalifikowano
129. Kacper Seyfried KS AZS AWFIS GDAŃSK. 29.02.2000 zakwalifikowano
130. Krzysztof JÓZEFIK AZS AWF WARSZAWA 01.11.1999 zakwalifikowano
131. Louis BALLIGAND zakwalifikowano
132. Krzysztof JĘDRZEJEWSKI UKS ATENA GDAŃSK 13.03.1999 zakwalifikowano
132. Krzysztof CIEŚLAK D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.05.1999 zakwalifikowano
134. Stanislav RUNYSHKIN zakwalifikowano
135. Witold FRĄCEK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 28.05.2000 zakwalifikowano
136. Wojciech JUNOSZA-KISIELEWSKI UKS ATENA GDAŃSK 02.01.1999 zakwalifikowano
137. Viktor PURGINA zakwalifikowano
138. Vlads POTAPKINS zakwalifikowano
139. Marcin ZAJĄC D' ARTAGNAN URSYNÓW 08.11.2000 zakwalifikowano
140. Andrey GAVRILOV zakwalifikowano
141. Bartosz GOC KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.01.2000 zakwalifikowano
142. Vladislav ANUFRIEV zakwalifikowano
143. David DOBOS zakwalifikowano
143. Vlad KOSTERIN zakwalifikowano
145. Guillaume GRANJARD zakwalifikowano
145. Danylo YAKOVETSKYY zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Kirill BORODACHEV
2. Bogdan BARMAKOV
3. Karol ŁUKASIEWICZ UKS ATENA GDAŃSK 21.12.1999
3. Lennart WERNER
5. Aleksander PERA AZS AWF POZNAŃ 26.06.1999
6. Jan Samulski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 15.12.1999
7. Filip BORATYN WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 22.05.2000
8. Łukasz PILSZAK KS AZS AWFIS GDAŃSK. 07.03.1999
9. Erik BENYEI
10. Ryan ONG
11. Artem SHEKSHAEV
12. Timor GRIMM
13. Ilja DEMBA
14. Henrik EGYENES PORSOK
15. Jochen RUNGE
16. Andrey GAVRILOV
17. Merlin BOROWIAK
18. Ireneusz Gościński WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.02.1999
19. Daniel GIACON
20. Marc MULLER
21. Luis KLEIN
22. Georgijs GADZIMURATOVS
23. Anton BORODACHEV
24. Ilya BABKO
25. Szymon CZARTORYJSKI AZS AWF WARSZAWA 16.11.1999
26. Sławomir Kasprzyk WROCŁAWIANIE. 01.09.1999
27. Krzysztof ŚWIERGOCKI AZS AWF WARSZAWA 09.03.1999
28. Andrejs IGNATENKO
29. Kristaps RJADKOVS
30. Jan Zakrzewski AZS AWF WARSZAWA 12.01.2000
31. Anton KLEIN
32. Magnus ROMACKER
33. Konstantin ISHEEV
34. Jakub GRYC D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.02.1999
35. Akira GOH
36. Max LEWICKI
37. Artem ANTIKYAN
38. Jakub CIERLUK AZS AWF POZNAŃ 01.06.2000
39. Wojciech GORALEWSKI AZS UKW BYDGOSZCZ 06.03.1999
40. Edwin POP
41. Mateusz MOŻEJKO KS AZS AWFIS GDAŃSK. 26.11.1999
42. Michał CHTIOUI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.10.2000
43. Maurice DEGLER
44. Andrey MOKAN
45. Federico MIESEL
46. Adam WOLF
46. Cuk VELJKO
48. Brian CHEONG
49. Ondrej LASAK
50. Kacper RUTKOWSKI UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.09.1999
51. Leo SMREKAR
52. Konrad KOSYCARZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 05.06.1999
53. Radek ONDRUSEK
54. Jean Paul GARIN IKS WARSZAWA 03.03.1999
55. Oskar DIERING UKS ATENA GDAŃSK 01.08.1999
56. Adam WIŚNIEWSKI UKS ATENA GDAŃSK 02.06.1999
57. Grzegorz WOJNAROWICZ WROCŁAWIANIE. 08.04.1999
58. Jing Zhe YEO
59. Silviu ROSU
60. Piotr Borowiec KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.10.1999
61. Cristian CANDESCU
62. Ilia RUTH
63. Konrad TOPOLSKI IKS LESZNO 27.06.2000
64. Michał OLEKSY MKS KUSY SZCZECIN 06.08.2000
65. Christoph SCHATZKE
66. Uivan TROSHIN
67. Daniel HERGAN
68. Michał OLBROMSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.06.1999
69. Adam ZEMAN
70. Pavel SIMON
71. Carl-Philipp SENGE
72. Michael KOTHIERINGER
73. Caspar CONRAD
74. Pavel SHAMAL
75. Jakub GRZEGORCZYK UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 12.07.2000
76. Jonas JANZ
77. Zdenek BRYDL
78. Kacper BOBRAS UKS ATENA GDAŃSK 14.02.1999
79. Ignacy SZYPULSKI IKS WARSZAWA 31.03.2000
80. Jędrzej FIJAŁKOWSKI AZS AWF WARSZAWA 16.07.2000
81. Moritz MEISEL
81. Paul STOCKMANN
83. Gyula FARKAS
84. Leo LI
85. Leonard BOSCH
86. Ege OZDAMAR
87. Alexander TKALYA
88. Matej CHALOUPKA
89. Antonio GOJAK
90. Michał KRAWCZYK UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 17.09.1999
91. Mateusz DOŁŻYCKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 31.01.1999
92. Dominik ŻURAWSKI IKS WARSZAWA 03.07.1999
92. Patryk MARTYNIAK KS AZS AWFIS GDAŃSK. 01.09.2000
94. Szymon SKRZYPCZAK POLONIA 1912 LESZNO 09.04.1999
95. Michał Skrzypa WROCŁAWIANIE. 27.04.2000
96. Roman YEVSTIGNEYEV
97. Anton MRAVUNAC
98. Timur KHODYREV
98. Kacper GAWDZIŃSKI UKS RONDO SZCZECIN 14.03.2000
100. Bartłomiej WALCZYK UKS ATENA GDAŃSK 14.10.1999
101. Lucan UDES
102. Jerzy WIELIŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 21.09.1999
103. Wincenty MIKOŁAJCZYK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 04.08.2000
104. Ossip KRUSE
104. Igor SHYROKIY
106. Julius HAUPT
107. Tomas MAJOR
107. Radek SIBOR
109. Robert KONIG
110. Frantisek SILHAN
110. Ivan MURSAEV
112. Ilya CHERNYAK
113. Kamil LOBA BUDOWLANI TORUŃ 09.05.2000
114. Leonid ZAJTCEV
115. Denizhan ULUTAS
116. Aleksander SZAMAŁEK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.02.1999
117. Jan GRZEGORZEWSKI ZJEDNOCZENI PABIANICE 21.09.2000
118. German FILATOV
119. Hubert OSTROWSKI UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 25.07.1999
120. Krzysztof JÓZEFIK AZS AWF WARSZAWA 01.11.1999
121. Krzysztof CIEŚLAK D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.05.1999
122. Witold FRĄCEK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 28.05.2000
123. Wojciech JUNOSZA-KISIELEWSKI UKS ATENA GDAŃSK 02.01.1999
124. Marcin ZAJĄC D' ARTAGNAN URSYNÓW 08.11.2000
125. Bartosz GOC KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.01.2000
126. Vladislav ANUFRIEV
127. David DOBOS
128. Danylo YAKOVETSKYY
129. Aleksander KWOCZAŁA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.02.1999
130. Gabriel SZINGHOFFER
131. Vaclav HAK
132. Wiktor STACHERA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 11.05.2000
132. Jakub MIESZAŁA WARTA ŚREM 14.01.2000
132. Jakub CRHAK
135. Fran BELAVIC
135. Jakub MEIXNER
137. Jan Jurkiewicz TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.10.2000
138. Jeremi GODZISZ UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 22.10.2000
139. Kacper Seyfried KS AZS AWFIS GDAŃSK. 29.02.2000
140. Louis BALLIGAND
141. Krzysztof JĘDRZEJEWSKI UKS ATENA GDAŃSK 13.03.1999
142. Stanislav RUNYSHKIN
143. Viktor PURGINA
144. Vlads POTAPKINS
145. Vlad KOSTERIN
146. Guillaume GRANJARD

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy