Turniej

Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 26.03.2012


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Alexander BEER 0
2. Andrey SUSLOV 0
3. Karol Lademann 1 AZS AWF WARSZAWA 14.06.1999
4. Jeshja VAN NOORT 0
5. Vlad GRADISTEANU 0
6. Kirill KUZNETCOV 0
7. Marek GIETKA 0 AZS AWF WARSZAWA 24.07.1999
8. Alexander BES 0
9. Antek RZEPKA 2 UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA 22.06.1999
10. Kamil GRABOWSKI 49 AZS AWF WARSZAWA 24.07.1999
11. Andrei ROBCIUC 0
12. Nikita IVANOV 0
13. Cezary Białecki 3 MUKS VICTOR WARSZAWA 13.06.1999
14. Paul GOETSCH 0
15. Mateusz Prokopowicz 4 UKS 13 BIAŁYSTOK 23.08.1999
16. Nikita INKOV 0
17. Bente OBDEIJN 0
18. Kirian LAVOISARD 0
19. Alexey MAYSTERENKO 0
20. Mikhail VOLNYKH 0
21. Łukasz KUPCZYŃSKI 5 O.Ś. AZS POZNAŃ 13.03.1999
22. Dirk-Jan BOUWMAN 0
23. Sirk BUTTER 0
24. Viacheslav BAKHAREV 0
25. Vladislav POZDNIAKOV 0
26. Jędrzej Troć 28 O.Ś. AZS POZNAŃ 30.03.1999
27. Kacper MIELECH 7 UKS 13 BIAŁYSTOK 24.01.1999
28. Luca SCHWEIGERT 0
29. Roman ROMANOV 0
30. Kirill KOSENKOV 0
31. Matvey ZHUKOV 0
32. Thomas Zachary HAMILTON 0
33. Andrey AFANASYEV 0
34. Krystian WYSOCKI 8 KKSZ KONIN 09.04.1999
35. Alexie ALUPEI 0
36. Aleksey MIZGULIN 0
37. Nikita GERUN 0
38. Cesare BARBA 0
39. Andrzej PASZTALENIEC 22 AZS AWF WARSZAWA 12.08.1999
40. Moritz FALB 0
41. Savva MALTSEV 0
42. Ivan LEBEDEV 0
43. Mykhaylo SAFYANIK 0
44. Prokhor SVITICH 0
45. Lucas HATELEY 0
46. Hubert STĘPIEŃ 21 KU AZS-UAM POZNAŃ. 12.11.1999
47. Fabian LANDWEHR 0
48. Georgy BEREZIN 0
49. Michał BATOGOWSKI 20 KS KARABELA 27.03.2000
50. Yalin SAHIN 0
51. Arseniy PANTELEEV 0
52. Thomas JACKSON 0
53. Michał RYCZKOWSKI 13 DRAGON ŁÓDŹ 25.02.2000
54. Mirhan BAYKA 0
55. Grzegorz ŁAKOMY 19 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 10.08.1999
56. Georgy GIMAZOV 0
57. Peter NYIRI 0
58. Adriana DEGEN 0
59. Quinton FAAS 0
60. Artem TSELYSHEV 0
61. Michał SIROCKI 18 MUKS VICTOR WARSZAWA 08.01.2000
62. Mehmet Fatih ANT 0
63. Nikolai KORNILOV 0
64. Alexandru BAIASU 0
65. Oleksandr STEKTSOV 0
66. Dawid ROWIŃSKI 15 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 30.11.1999

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Vladislav POZDNIAKOV zakwalifikowano
2. Karol Lademann AZS AWF WARSZAWA 14.06.1999 zakwalifikowano
3. Łukasz KUPCZYŃSKI O.Ś. AZS POZNAŃ 13.03.1999 zakwalifikowano
4. Nikolai KORNILOV zakwalifikowano
4. Arseniy PANTELEEV zakwalifikowano
6. Thomas Zachary HAMILTON zakwalifikowano
7. Ivan LEBEDEV zakwalifikowano
8. Andrei ROBCIUC zakwalifikowano
9. Lucas HATELEY zakwalifikowano
10. Alexie ALUPEI zakwalifikowano
11. Bente OBDEIJN zakwalifikowano
12. Paul GOETSCH zakwalifikowano
13. Kirian LAVOISARD zakwalifikowano
14. Viacheslav BAKHAREV zakwalifikowano
15. Vlad GRADISTEANU zakwalifikowano
16. Krystian WYSOCKI KKSZ KONIN 09.04.1999 zakwalifikowano
17. Nikita IVANOV zakwalifikowano
18. Prokhor SVITICH zakwalifikowano
19. Luca SCHWEIGERT zakwalifikowano
20. Kirill KUZNETCOV zakwalifikowano
21. Artem TSELYSHEV zakwalifikowano
22. Mirhan BAYKA zakwalifikowano
23. Nikita INKOV zakwalifikowano
24. Mateusz Prokopowicz UKS 13 BIAŁYSTOK 23.08.1999 zakwalifikowano
25. Matvey ZHUKOV zakwalifikowano
26. Mikhail VOLNYKH zakwalifikowano
27. Aleksey MIZGULIN zakwalifikowano
28. Savva MALTSEV zakwalifikowano
29. Georgy GIMAZOV zakwalifikowano
30. Cesare BARBA zakwalifikowano
30. Antek RZEPKA UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA 22.06.1999 zakwalifikowano
32. Jędrzej Troć O.Ś. AZS POZNAŃ 30.03.1999 zakwalifikowano
32. Marek GIETKA AZS AWF WARSZAWA 24.07.1999 zakwalifikowano
34. Adriana DEGEN zakwalifikowano
35. Cezary Białecki MUKS VICTOR WARSZAWA 13.06.1999 zakwalifikowano
36. Mehmet Fatih ANT zakwalifikowano
37. Hubert STĘPIEŃ KU AZS-UAM POZNAŃ. 12.11.1999 zakwalifikowano
38. Yalin SAHIN zakwalifikowano
39. Grzegorz ŁAKOMY ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 10.08.1999 zakwalifikowano
40. Peter NYIRI zakwalifikowano
40. Nikita GERUN zakwalifikowano
40. Kacper MIELECH UKS 13 BIAŁYSTOK 24.01.1999 zakwalifikowano
43. Kirill KOSENKOV zakwalifikowano
44. Mykhaylo SAFYANIK zakwalifikowano
45. Alexandru BAIASU zakwalifikowano
46. Alexander BES zakwalifikowano
47. Andrey AFANASYEV zakwalifikowano
48. Alexey MAYSTERENKO zakwalifikowano
49. Sirk BUTTER zakwalifikowano
50. Jeshja VAN NOORT zakwalifikowano
51. Alexander BEER zakwalifikowano
52. Dirk-Jan BOUWMAN zakwalifikowano
53. Fabian LANDWEHR zakwalifikowano
54. Moritz FALB zakwalifikowano
55. Oleksandr STEKTSOV zakwalifikowano
56. Thomas JACKSON zakwalifikowano
56. Michał SIROCKI MUKS VICTOR WARSZAWA 08.01.2000 zakwalifikowano
58. Roman ROMANOV zakwalifikowano
59. Dawid ROWIŃSKI TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 30.11.1999 zakwalifikowano
60. Quinton FAAS zakwalifikowano
61. Michał RYCZKOWSKI DRAGON ŁÓDŹ 25.02.2000 zakwalifikowano
62. Kamil GRABOWSKI AZS AWF WARSZAWA 24.07.1999 zakwalifikowano
63. Georgy BEREZIN zakwalifikowano
64. Michał BATOGOWSKI KS KARABELA 27.03.2000 zakwalifikowano
64. Andrzej PASZTALENIEC AZS AWF WARSZAWA 12.08.1999 zakwalifikowano
66. Andrey SUSLOV zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Vladislav POZDNIAKOV
2. Karol Lademann AZS AWF WARSZAWA 14.06.1999
3. Viacheslav BAKHAREV
3. Nikolai KORNILOV
5. Arseniy PANTELEEV
6. Ivan LEBEDEV
7. Matvey ZHUKOV
8. Aleksey MIZGULIN
9. Łukasz KUPCZYŃSKI O.Ś. AZS POZNAŃ 13.03.1999
10. Bente OBDEIJN
11. Kirian LAVOISARD
12. Nikita IVANOV
13. Prokhor SVITICH
14. Artem TSELYSHEV
15. Nikita INKOV
16. Mateusz Prokopowicz UKS 13 BIAŁYSTOK 23.08.1999
17. Thomas Zachary HAMILTON
18. Andrei ROBCIUC
19. Alexie ALUPEI
20. Paul GOETSCH
21. Vlad GRADISTEANU
22. Luca SCHWEIGERT
23. Mirhan BAYKA
24. Mikhail VOLNYKH
25. Savva MALTSEV
26. Jędrzej Troć O.Ś. AZS POZNAŃ 30.03.1999
27. Adriana DEGEN
28. Cezary Białecki MUKS VICTOR WARSZAWA 13.06.1999
29. Mehmet Fatih ANT
30. Alexandru BAIASU
31. Sirk BUTTER
32. Thomas JACKSON
33. Lucas HATELEY
34. Krystian WYSOCKI KKSZ KONIN 09.04.1999
35. Kirill KUZNETCOV
36. Georgy GIMAZOV
37. Antek RZEPKA UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA 22.06.1999
37. Cesare BARBA
39. Marek GIETKA AZS AWF WARSZAWA 24.07.1999
40. Hubert STĘPIEŃ KU AZS-UAM POZNAŃ. 12.11.1999
41. Yalin SAHIN
42. Grzegorz ŁAKOMY ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 10.08.1999
43. Peter NYIRI
43. Nikita GERUN
43. Kacper MIELECH UKS 13 BIAŁYSTOK 24.01.1999
46. Kirill KOSENKOV
47. Mykhaylo SAFYANIK
48. Alexander BES
49. Andrey AFANASYEV
50. Alexey MAYSTERENKO
51. Jeshja VAN NOORT
52. Alexander BEER
53. Dirk-Jan BOUWMAN
54. Fabian LANDWEHR
55. Moritz FALB
56. Oleksandr STEKTSOV
57. Michał SIROCKI MUKS VICTOR WARSZAWA 08.01.2000
58. Roman ROMANOV
59. Dawid ROWIŃSKI TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 30.11.1999
60. Quinton FAAS
61. Michał RYCZKOWSKI DRAGON ŁÓDŹ 25.02.2000
62. Kamil GRABOWSKI AZS AWF WARSZAWA 24.07.1999
63. Georgy BEREZIN
64. Michał BATOGOWSKI KS KARABELA 27.03.2000
65. Andrzej PASZTALENIEC AZS AWF WARSZAWA 12.08.1999
66. Andrey SUSLOV

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy