Turniej

Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 22.03.2012


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Ewa Kawencka 207 PIAST GLIWICE 06.01.2000
2. Anne BULTYNCK 0
3. Anna COUFALOVA 0
4. Paulina ŚLIWIŃSKA 206 DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 30.06.2000
5. Aleksandra STANUCH 4 MKS KUSY SZCZECIN 18.01.1999
6. Krystsina MATSUYEVA 0
7. Wiktoria SKRZYPCZAK 8 AZS AWF WARSZAWA 25.02.1999
8. Vera Maia KANEVSKY 0
9. Aneta Liczberska 211 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2000
10. Aleksandra KOZHEVNIKOVA 0
11. Barbara ROŻNIECKA 204 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 01.03.2000
12. Nikol PATRIK 0
13. Katarzyna BIELECKA 11 AZS AWF KATOWICE 26.02.1999
14. Katerina DOSKOVA 0
15. Patrycja Uryga 203 PIAST GLIWICE 23.10.2000
16. Natalia FILIPPOVA 0
17. Emilia DORFER 0
18. Julia KYRCZ 14 PIAST GLIWICE 08.01.1999
19. Anastasiya MEDVEDEVA 0
20. Katarzyna KNAPIK 212 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000
21. Kateryna VOLODOVSKA 0
22. Agata KES 16 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 06.10.1999
23. Barbara BRYCH 202 AZS AWF KRAKÓW 04.12.2000
24. Elizaveta BORISAVA 0
25. Aleksandra NYCZ 213 PIAST GLIWICE 18.04.2000
26. Dorota KOŁODZIEJ 201 MDK NR 1 BYTOM 27.03.2000
27. Kristyna TROHAROVA 0
28. Patrycja MROCHEM 23 AZS AWF KATOWICE 28.06.1999
29. Nastassia KULENCHYK 0
30. Daria KACZMAREK 0
31. Karolina BIELA 29 AZS AWF WROCŁAW 23.03.1999
32. Katerina POTOCKOVA 0
33. Julia CZERNIK 216 AKS MIKOŁÓW 21.11.2000
34. Julia Falińska 94 KSz WARSZAWIANKA 27.10.1999
35. Darya VARSOLOMEYEVA 0
36. Zuzanna Olchowik 92 KSz WARSZAWIANKA 06.11.1999
37. Aleksandra MIERNIK 30 MKS KUSY SZCZECIN 04.01.1999
38. Agata KNAPIK 217 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000
39. Dominika Kucharczyk 89 KSz WARSZAWIANKA 24.08.1999
40. Maria IVANOVA 0
41. Julia BEDNARSKA 39 PIAST GLIWICE 22.12.1999
42. Aleksandra Pernach 218 AZS AWF KRAKÓW 25.09.2000
43. Katerina SALIGEROVA 0
44. Anna SPATENKOVA 0
45. Charlotte SUMMERS 0
46. Maria GAJÓWKA 41 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 24.06.1999
47. Wiktoria BAJ 219 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 20.02.2000
48. Stella CZYSZEWICZ 76 KS SZPADA WROCŁAW. 06.12.1999
49. Magdalena MAKOWSKA 230 UKS JEDYNKA LASZKI 04.06.2000
50. Paulina OŁPIŃSKA 47 SKS FLESZ ŚWIDNICA 14.06.1999
51. Tia SIMMS-LYMN 0
52. Emma LABRO 0
53. Agata FUŁAT 74 AKS MIKOŁÓW 04.09.1999
54. Svenja ECKERT 0
55. Joanna CZARDYBON 71 AKS MIKOŁÓW 10.07.1999
56. Georgia PALLAS 0
57. Klaudia WILAMOWSKA 220 SKS FLESZ ŚWIDNICA 16.08.2000
58. Katarzyna MAJGIER 48 PIAST GLIWICE 28.01.1999
59. Klaudia CHWIEJCZAK 0 KSz WARSZAWIANKA 05.03.1999
60. Anna VOROTNEVA 0
61. Kamila ZBĄCZYNIAK 49 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 15.05.1999
62. Dominika BARTOSZEK 69 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 02.05.1999
63. Martyna MOLENDOWSKA 0 WARTA ŚREM 22.08.1999
64. Ewa STEBEL 231 T.S. GÓRNIK RADLIN 10.01.2000
65. Poyraz EROL 0
66. Anna GRABOWSKA 233 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 24.03.2000
67. Michalina HEJNOWICZ 50 SKS FLESZ ŚWIDNICA 17.03.1999
68. Anna ALEKSEJEVA 0
69. Patrycja MIELOWSKA 65 STSZERM LEGIA WARSZAWA 24.07.1999
70. Marketa SEHNALOVA 0
71. Malin WENZLAFF 0
72. Maria WIELICZKO 51 ST. SPORTOWE GOCŁAW WARSZAWA 26.01.1999
73. Dominika Pawłowska 0 AZS AWF WARSZAWA 05.01.2000
74. Zofia SZEFLER 62 KS SZPADA WROCŁAW. 03.02.1999
75. Magdalena BOBER 61 ISR-S CULANI WARSZAWA 10.02.1999
76. Anna MARCINKOWSKA 53 AZS AWF KATOWICE 10.01.1999
77. Maria BYSTROŃSKA 239 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 06.04.2000
78. Constanze LANDTE 0
79. Chantall HAUSLER 0
80. Elif BALCIOGLU 0
81. Dagmara GABRIEL 60 RMKS RYBNIK 26.05.1999
82. Emilia TWARDZIK 244 UKS TRÓJKA RADLIN 23.09.2000

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Patrycja MIELOWSKA STSZERM LEGIA WARSZAWA 24.07.1999 zakwalifikowano
2. Tia SIMMS-LYMN zakwalifikowano
2. Darya VARSOLOMEYEVA zakwalifikowano
4. Katerina SALIGEROVA zakwalifikowano
5. Katarzyna MAJGIER PIAST GLIWICE 28.01.1999 zakwalifikowano
6. Wiktoria SKRZYPCZAK AZS AWF WARSZAWA 25.02.1999 zakwalifikowano
7. Nastassia KULENCHYK zakwalifikowano
8. Aleksandra STANUCH MKS KUSY SZCZECIN 18.01.1999 zakwalifikowano
9. Nikol PATRIK zakwalifikowano
9. Julia KYRCZ PIAST GLIWICE 08.01.1999 zakwalifikowano
11. Maria WIELICZKO ST. SPORTOWE GOCŁAW WARSZAWA 26.01.1999 zakwalifikowano
11. Anna MARCINKOWSKA AZS AWF KATOWICE 10.01.1999 zakwalifikowano
13. Martyna MOLENDOWSKA WARTA ŚREM 22.08.1999 zakwalifikowano
14. Stella CZYSZEWICZ KS SZPADA WROCŁAW. 06.12.1999 zakwalifikowano
15. Agata KES WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 06.10.1999 zakwalifikowano
16. Krystsina MATSUYEVA zakwalifikowano
17. Katarzyna BIELECKA AZS AWF KATOWICE 26.02.1999 zakwalifikowano
18. Karolina BIELA AZS AWF WROCŁAW 23.03.1999 zakwalifikowano
19. Kristyna TROHAROVA zakwalifikowano
20. Dominika BARTOSZEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 02.05.1999 zakwalifikowano
21. Aleksandra NYCZ PIAST GLIWICE 18.04.2000 zakwalifikowano
22. Magdalena MAKOWSKA UKS JEDYNKA LASZKI 04.06.2000 zakwalifikowano
23. Malin WENZLAFF zakwalifikowano
24. Chantall HAUSLER zakwalifikowano
25. Maria BYSTROŃSKA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 06.04.2000 zakwalifikowano
26. Elif BALCIOGLU zakwalifikowano
27. Vera Maia KANEVSKY zakwalifikowano
28. Paulina ŚLIWIŃSKA DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 30.06.2000 zakwalifikowano
29. Dorota KOŁODZIEJ MDK NR 1 BYTOM 27.03.2000 zakwalifikowano
30. Charlotte SUMMERS zakwalifikowano
31. Elizaveta BORISAVA zakwalifikowano
32. Kamila ZBĄCZYNIAK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 15.05.1999 zakwalifikowano
33. Maria GAJÓWKA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 24.06.1999 zakwalifikowano
34. Anna SPATENKOVA zakwalifikowano
35. Barbara BRYCH AZS AWF KRAKÓW 04.12.2000 zakwalifikowano
36. Aleksandra MIERNIK MKS KUSY SZCZECIN 04.01.1999 zakwalifikowano
37. Julia Falińska KSz WARSZAWIANKA 27.10.1999 zakwalifikowano
38. Julia CZERNIK AKS MIKOŁÓW 21.11.2000 zakwalifikowano
39. Maria IVANOVA zakwalifikowano
39. Anne BULTYNCK zakwalifikowano
41. Katerina POTOCKOVA zakwalifikowano
42. Paulina OŁPIŃSKA SKS FLESZ ŚWIDNICA 14.06.1999 zakwalifikowano
43. Aleksandra Pernach AZS AWF KRAKÓW 25.09.2000 zakwalifikowano
44. Poyraz EROL zakwalifikowano
44. Zuzanna Olchowik KSz WARSZAWIANKA 06.11.1999 zakwalifikowano
44. Svenja ECKERT zakwalifikowano
47. Katarzyna KNAPIK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000 zakwalifikowano
48. Anna ALEKSEJEVA zakwalifikowano
49. Dagmara GABRIEL RMKS RYBNIK 26.05.1999 zakwalifikowano
50. Constanze LANDTE zakwalifikowano
51. Marketa SEHNALOVA zakwalifikowano
52. Barbara ROŻNIECKA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 01.03.2000 zakwalifikowano
52. Klaudia CHWIEJCZAK KSz WARSZAWIANKA 05.03.1999 zakwalifikowano
54. Anna COUFALOVA zakwalifikowano
55. Emilia DORFER zakwalifikowano
56. Anastasiya MEDVEDEVA zakwalifikowano
56. Natalia FILIPPOVA zakwalifikowano
58. Zofia SZEFLER KS SZPADA WROCŁAW. 03.02.1999 zakwalifikowano
59. Dominika Kucharczyk KSz WARSZAWIANKA 24.08.1999 zakwalifikowano
60. Michalina HEJNOWICZ SKS FLESZ ŚWIDNICA 17.03.1999 zakwalifikowano
60. Ewa Kawencka PIAST GLIWICE 06.01.2000 zakwalifikowano
62. Agata KNAPIK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000 zakwalifikowano
62. Aneta Liczberska WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2000 zakwalifikowano
64. Julia BEDNARSKA PIAST GLIWICE 22.12.1999 zakwalifikowano
65. Emma LABRO zakwalifikowano
66. Georgia PALLAS zakwalifikowano
67. Joanna CZARDYBON AKS MIKOŁÓW 10.07.1999 zakwalifikowano
68. Anna VOROTNEVA zakwalifikowano
69. Magdalena BOBER ISR-S CULANI WARSZAWA 10.02.1999 zakwalifikowano
70. Emilia TWARDZIK UKS TRÓJKA RADLIN 23.09.2000 zakwalifikowano
71. Daria KACZMAREK zakwalifikowano
72. Anna GRABOWSKA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 24.03.2000 zakwalifikowano
73. Katerina DOSKOVA zakwalifikowano
74. Kateryna VOLODOVSKA zakwalifikowano
75. Klaudia WILAMOWSKA SKS FLESZ ŚWIDNICA 16.08.2000 zakwalifikowano
76. Ewa STEBEL T.S. GÓRNIK RADLIN 10.01.2000 zakwalifikowano
77. Patrycja MROCHEM AZS AWF KATOWICE 28.06.1999 zakwalifikowano
77. Patrycja Uryga PIAST GLIWICE 23.10.2000 zakwalifikowano
79. Dominika Pawłowska AZS AWF WARSZAWA 05.01.2000 zakwalifikowano
80. Aleksandra KOZHEVNIKOVA zakwalifikowano
81. Agata FUŁAT AKS MIKOŁÓW 04.09.1999 zakwalifikowano
81. Wiktoria BAJ UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 20.02.2000 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Darya VARSOLOMEYEVA
2. Katarzyna BIELECKA AZS AWF KATOWICE 26.02.1999
3. Katerina SALIGEROVA
3. Tia SIMMS-LYMN
5. Katarzyna MAJGIER PIAST GLIWICE 28.01.1999
6. Wiktoria SKRZYPCZAK AZS AWF WARSZAWA 25.02.1999
7. Aleksandra STANUCH MKS KUSY SZCZECIN 18.01.1999
8. Julia KYRCZ PIAST GLIWICE 08.01.1999
9. Agata KES WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 06.10.1999
10. Maria GAJÓWKA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 24.06.1999
11. Anne BULTYNCK
12. Aleksandra Pernach AZS AWF KRAKÓW 25.09.2000
13. Svenja ECKERT
13. Zuzanna Olchowik KSz WARSZAWIANKA 06.11.1999
15. Marketa SEHNALOVA
16. Katerina DOSKOVA
17. Patrycja MIELOWSKA STSZERM LEGIA WARSZAWA 24.07.1999
18. Nastassia KULENCHYK
19. Krystsina MATSUYEVA
20. Karolina BIELA AZS AWF WROCŁAW 23.03.1999
21. Vera Maia KANEVSKY
22. Charlotte SUMMERS
23. Anna SPATENKOVA
24. Aleksandra MIERNIK MKS KUSY SZCZECIN 04.01.1999
25. Julia Falińska KSz WARSZAWIANKA 27.10.1999
26. Maria IVANOVA
27. Katerina POTOCKOVA
28. Paulina OŁPIŃSKA SKS FLESZ ŚWIDNICA 14.06.1999
29. Poyraz EROL
30. Barbara ROŻNIECKA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 01.03.2000
31. Anna COUFALOVA
32. Patrycja MROCHEM AZS AWF KATOWICE 28.06.1999
33. Nikol PATRIK
34. Anna MARCINKOWSKA AZS AWF KATOWICE 10.01.1999
34. Maria WIELICZKO ST. SPORTOWE GOCŁAW WARSZAWA 26.01.1999
36. Martyna MOLENDOWSKA WARTA ŚREM 22.08.1999
37. Stella CZYSZEWICZ KS SZPADA WROCŁAW. 06.12.1999
38. Kristyna TROHAROVA
39. Dominika BARTOSZEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 02.05.1999
40. Aleksandra NYCZ PIAST GLIWICE 18.04.2000
41. Magdalena MAKOWSKA UKS JEDYNKA LASZKI 04.06.2000
42. Malin WENZLAFF
43. Chantall HAUSLER
44. Maria BYSTROŃSKA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 06.04.2000
45. Elif BALCIOGLU
46. Paulina ŚLIWIŃSKA DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 30.06.2000
47. Dorota KOŁODZIEJ MDK NR 1 BYTOM 27.03.2000
48. Elizaveta BORISAVA
49. Kamila ZBĄCZYNIAK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 15.05.1999
50. Barbara BRYCH AZS AWF KRAKÓW 04.12.2000
51. Julia CZERNIK AKS MIKOŁÓW 21.11.2000
52. Katarzyna KNAPIK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000
53. Dagmara GABRIEL RMKS RYBNIK 26.05.1999
54. Constanze LANDTE
55. Zofia SZEFLER KS SZPADA WROCŁAW. 03.02.1999
56. Dominika Kucharczyk KSz WARSZAWIANKA 24.08.1999
57. Ewa Kawencka PIAST GLIWICE 06.01.2000
58. Agata KNAPIK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000
58. Aneta Liczberska WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2000
60. Julia BEDNARSKA PIAST GLIWICE 22.12.1999
61. Anna VOROTNEVA
62. Anna GRABOWSKA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 24.03.2000
63. Kateryna VOLODOVSKA
64. Wiktoria BAJ UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 20.02.2000
65. Anna ALEKSEJEVA
66. Klaudia CHWIEJCZAK KSz WARSZAWIANKA 05.03.1999
67. Emilia DORFER
68. Natalia FILIPPOVA
68. Anastasiya MEDVEDEVA
70. Michalina HEJNOWICZ SKS FLESZ ŚWIDNICA 17.03.1999
71. Emma LABRO
72. Georgia PALLAS
73. Joanna CZARDYBON AKS MIKOŁÓW 10.07.1999
74. Magdalena BOBER ISR-S CULANI WARSZAWA 10.02.1999
75. Emilia TWARDZIK UKS TRÓJKA RADLIN 23.09.2000
76. Daria KACZMAREK
77. Klaudia WILAMOWSKA SKS FLESZ ŚWIDNICA 16.08.2000
78. Ewa STEBEL T.S. GÓRNIK RADLIN 10.01.2000
79. Patrycja Uryga PIAST GLIWICE 23.10.2000
80. Dominika Pawłowska AZS AWF WARSZAWA 05.01.2000
81. Aleksandra KOZHEVNIKOVA
82. Agata FUŁAT AKS MIKOŁÓW 04.09.1999

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy