Turniej

Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 23.03.2012


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Johann SCHNEIDER 0
2. Rafał PROKOP 205 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 08.05.2000
3. Damian Michalak 1 PIAST GLIWICE 04.04.1999
4. Rafał KIEDROWSKI 206 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 09.02.2000
5. Dmytro SAMOILOV 0
6. Piotr KOŁPA 207 KS OLIMP LUBIN 17.09.2000
7. Wojciech KOLAŃCZYK 2 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.07.1999
8. Michał PIEKARZ 204 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 30.12.2000
9. Matej OPLT 0
10. Sławomir Kasprzyk 0 WROCŁAWIANIE. 01.09.1999
11. Bartłomiej SZURLEJ 203 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.09.2000
12. Mateusz PIŁAT 208 MKS GRYF MIELEC 30.04.2000
13. Jan STEHLIK 0
14. Wojciech LUBIENIECKI 7 KS AGH Kraków 08.12.1999
15. Artur RYSZKIEWICZ 12 MKS KUSY SZCZECIN 13.04.1999
16. Artem KUZNETSOV 0
17. Przemysław KOTULSKI 209 T.S. GÓRNIK RADLIN 23.02.2000
18. Piotr ZAJĄC 202 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 09.03.2000
19. Mikołaj SAJEWICZ 211 UKS KOSYNIER GLIWICE 07.05.2000
20. Michał Rachwalik 201 UKS START OPOLE 29.09.2000
21. Kaan BUYAN 0
22. Iwo JANECKI 14 KKS KRAKÓW 01.06.1999
23. Nikita SVIRIDOV 0
24. Ondrej STRNAD 0
25. Kacper CEBO 212 UKS KOSYNIER GLIWICE 30.08.2000
26. Filip Ralko 15 AZS AWF WROCŁAW 09.05.1999
27. Jakub JURKA 0
28. Bartłomiej MANCEWICZ 0 PIAST GLIWICE 15.12.1999
29. Arkadiusz ZYCH 116 KSz WARSZAWIANKA 09.01.1999
30. Franciszek Koc 215 T.S. WISŁA KRAKÓW 29.04.2000
31. Sebastian RODRIGUEZ 0
32. Arpad HORVATH 0 KS WARSZAWIANKA 09.06.2000
33. Michał BAR 20 PIAST GLIWICE 20.01.1999
34. Krystof KINSKY 0
35. Bartosz MAŁYSZEK 0 WARTA ŚREM 14.11.2000
36. Mateusz Chołast 109 KSz WARSZAWIANKA 16.06.1999
37. Bartłomiej BREŃSKI 218 PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 11.04.2000
38. Jędrzej LISIAK 21 UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 13.05.1999
39. Bernard WIĄZANIA 104 AZS AWF KRAKÓW 29.12.1999
40. Sebastian HAUDER 22 T.S. GÓRNIK RADLIN 26.02.1999
41. Piotr DUDZIAK 219 UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 14.05.2000
42. Roman TAMASI 0
43. Bogumił LATUSZEK 98 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 27.10.1999
44. Nykyta KAVYERIN 0
45. Aleksander SIUDAK 25 T.S. WISŁA KRAKÓW 12.03.1999
46. Bartłomiej RUSIN 314 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 18.08.2000
47. Ondrej SEDLACEK 0
48. Andrzej SYSŁO 223 PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 23.05.2000
49. Jacek Czudak 98 AKS MIKOŁÓW 10.03.1999
50. Paul-Philipp PYSCHIK 0
51. Dominik SKUBAJA 26 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 02.05.1999
52. Pavel WUTSCHKA 0
53. Jakub ADAMOWICZ 91 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 13.04.1999
54. Adam OSICKA 0
55. Cyprian KOZIEŁ 225 PKS MILENIUM SKAWINA 11.09.2000
56. Ryszard Kałuziński 30 RMKS RYBNIK 01.09.1999
57. Aras OZOLCER 0
58. Bartłomiej GWIZDAK 34 MKS GRYF MIELEC 26.01.1999
59. Maciej WIJATA 90 PKS MILENIUM SKAWINA 25.07.1999
60. Topias TAURIAINEN 0
61. Uzay POLAT 0
62. Jacek KUFREJ 226 UKS VICTORIA GAJ 25.10.2000
63. Jacek KRAWIEC 280 T.S. GÓRNIK RADLIN 09.11.2000
64. John JONAS 0
65. Wiktor Strączyński 38 AZS AWF KRAKÓW 14.10.1999
66. Tomasz Wąsiewicz 79 RMKS RYBNIK 21.07.1999
67. Pascal SCHIER 0
68. Marcin GÓRAL 231 UKS MDK OLIMP LUBIN 08.10.2000
69. Szymon GROBELNY 39 T.S. GÓRNIK RADLIN 22.05.1999
70. Krzysztof Murdzek 68 AZS AWF KRAKÓW 11.09.1999
71. Matthew DICKINSON 0
72. Sebastian ŚMIEJA 67 T.S. GÓRNIK RADLIN 25.09.1999
73. Vladyslav KRUGLOV 0
74. Jakob PIZENBERG 0
75. Jakub KOŁODZIEJ 40 RMKS RYBNIK 12.06.1999
76. Piotr GIDZIŃSKI 272 KSz WARSZAWIANKA 23.11.2000
77. Jan TUREK 41 PIAST GLIWICE 10.06.1999
78. Michal CIKATRICIS 0
79. Jarosław Fajkis 66 RMKS RYBNIK 11.05.1999
80. Jakub MAZUREK 44 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 22.09.1999
81. Paweł GHIESS 63 UKS KOSYNIER GLIWICE 18.08.1999
82. Vito DELLS 0
83. Tomas GERSI 0
84. Wojciech ĆWIĘKA 62 KSz WARSZAWIANKA 24.04.1999
85. Louis ROHM 0
86. Krzysztof JANIK 45 PIAST GLIWICE 02.04.1999
87. Jacek ZGUD 48 AZS AWF KRAKÓW 22.10.1999
88. Samuel VOLAK 0
89. Christian FEST 0
90. Robert SZAJTHAUER 57 T.S. GÓRNIK RADLIN 24.06.1999

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Damian Michalak PIAST GLIWICE 04.04.1999 zakwalifikowano
2. Wojciech KOLAŃCZYK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.07.1999 zakwalifikowano
3. Jakob PIZENBERG zakwalifikowano
4. Bartłomiej GWIZDAK MKS GRYF MIELEC 26.01.1999 zakwalifikowano
5. Michał BAR PIAST GLIWICE 20.01.1999 zakwalifikowano
5. Artur RYSZKIEWICZ MKS KUSY SZCZECIN 13.04.1999 zakwalifikowano
7. Bartłomiej BREŃSKI PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 11.04.2000 zakwalifikowano
7. Sebastian HAUDER T.S. GÓRNIK RADLIN 26.02.1999 zakwalifikowano
7. Wojciech LUBIENIECKI KS AGH Kraków 08.12.1999 zakwalifikowano
10. Jan TUREK PIAST GLIWICE 10.06.1999 zakwalifikowano
10. Wojciech ĆWIĘKA KSz WARSZAWIANKA 24.04.1999 zakwalifikowano
10. Paweł GHIESS UKS KOSYNIER GLIWICE 18.08.1999 zakwalifikowano
13. Matthew DICKINSON zakwalifikowano
14. Christian FEST zakwalifikowano
15. Matej OPLT zakwalifikowano
16. Robert SZAJTHAUER T.S. GÓRNIK RADLIN 24.06.1999 zakwalifikowano
17. Jakub JURKA zakwalifikowano
18. Bartłomiej MANCEWICZ PIAST GLIWICE 15.12.1999 zakwalifikowano
19. Topias TAURIAINEN zakwalifikowano
19. Michał Rachwalik UKS START OPOLE 29.09.2000 zakwalifikowano
19. Iwo JANECKI KKS KRAKÓW 01.06.1999 zakwalifikowano
22. Wiktor Strączyński AZS AWF KRAKÓW 14.10.1999 zakwalifikowano
23. Sebastian ŚMIEJA T.S. GÓRNIK RADLIN 25.09.1999 zakwalifikowano
24. Roman TAMASI zakwalifikowano
25. Jarosław Fajkis RMKS RYBNIK 11.05.1999 zakwalifikowano
26. Filip Ralko AZS AWF WROCŁAW 09.05.1999 zakwalifikowano
27. Piotr ZAJĄC ZERWIKAPTUR KRAKÓW 09.03.2000 zakwalifikowano
28. Vito DELLS zakwalifikowano
28. Ryszard Kałuziński RMKS RYBNIK 01.09.1999 zakwalifikowano
30. Nikita SVIRIDOV zakwalifikowano
31. Arkadiusz ZYCH KSz WARSZAWIANKA 09.01.1999 zakwalifikowano
32. Louis ROHM zakwalifikowano
33. Jacek KUFREJ UKS VICTORIA GAJ 25.10.2000 zakwalifikowano
34. Nykyta KAVYERIN zakwalifikowano
35. Rafał PROKOP ZERWIKAPTUR KRAKÓW 08.05.2000 zakwalifikowano
36. Jacek ZGUD AZS AWF KRAKÓW 22.10.1999 zakwalifikowano
37. Samuel VOLAK zakwalifikowano
38. Johann SCHNEIDER zakwalifikowano
39. Rafał KIEDROWSKI UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 09.02.2000 zakwalifikowano
40. Ondrej STRNAD zakwalifikowano
41. Aleksander SIUDAK T.S. WISŁA KRAKÓW 12.03.1999 zakwalifikowano
42. Adam OSICKA zakwalifikowano
43. Krzysztof JANIK PIAST GLIWICE 02.04.1999 zakwalifikowano
44. Pavel WUTSCHKA zakwalifikowano
45. Mateusz Chołast KSz WARSZAWIANKA 16.06.1999 zakwalifikowano
45. Jędrzej LISIAK UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 13.05.1999 zakwalifikowano
47. Marcin GÓRAL UKS MDK OLIMP LUBIN 08.10.2000 zakwalifikowano
48. Sławomir Kasprzyk WROCŁAWIANIE. 01.09.1999 zakwalifikowano
49. Andrzej SYSŁO PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 23.05.2000 zakwalifikowano
50. Jakub ADAMOWICZ ZERWIKAPTUR KRAKÓW 13.04.1999 zakwalifikowano
51. Szymon GROBELNY T.S. GÓRNIK RADLIN 22.05.1999 zakwalifikowano
52. Kaan BUYAN zakwalifikowano
53. Cyprian KOZIEŁ PKS MILENIUM SKAWINA 11.09.2000 zakwalifikowano
54. Dominik SKUBAJA ZERWIKAPTUR KRAKÓW 02.05.1999 zakwalifikowano
55. Piotr DUDZIAK UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 14.05.2000 zakwalifikowano
56. Mikołaj SAJEWICZ UKS KOSYNIER GLIWICE 07.05.2000 zakwalifikowano
57. Arpad HORVATH KS WARSZAWIANKA 09.06.2000 zakwalifikowano
57. Michal CIKATRICIS zakwalifikowano
59. Sebastian RODRIGUEZ zakwalifikowano
60. Vladyslav KRUGLOV zakwalifikowano
61. Bartłomiej SZURLEJ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.09.2000 zakwalifikowano
62. Artem KUZNETSOV zakwalifikowano
62. Kacper CEBO UKS KOSYNIER GLIWICE 30.08.2000 zakwalifikowano
64. John JONAS zakwalifikowano
65. Dmytro SAMOILOV zakwalifikowano
66. Michał PIEKARZ ZERWIKAPTUR KRAKÓW 30.12.2000 zakwalifikowano
66. Piotr KOŁPA KS OLIMP LUBIN 17.09.2000 zakwalifikowano
68. Jakub MAZUREK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 22.09.1999 zakwalifikowano
68. Jacek KRAWIEC T.S. GÓRNIK RADLIN 09.11.2000 zakwalifikowano
68. Pascal SCHIER zakwalifikowano
71. Bartłomiej RUSIN ZERWIKAPTUR KRAKÓW 18.08.2000 zakwalifikowano
72. Mateusz PIŁAT MKS GRYF MIELEC 30.04.2000 zakwalifikowano
73. Przemysław KOTULSKI T.S. GÓRNIK RADLIN 23.02.2000 zakwalifikowano
73. Franciszek Koc T.S. WISŁA KRAKÓW 29.04.2000 zakwalifikowano
73. Paul-Philipp PYSCHIK zakwalifikowano
76. Krystof KINSKY zakwalifikowano
77. Bartosz MAŁYSZEK WARTA ŚREM 14.11.2000 zakwalifikowano
78. Ondrej SEDLACEK zakwalifikowano
79. Tomasz Wąsiewicz RMKS RYBNIK 21.07.1999 zakwalifikowano
80. Uzay POLAT zakwalifikowano
80. Tomas GERSI zakwalifikowano
82. Maciej WIJATA PKS MILENIUM SKAWINA 25.07.1999 zakwalifikowano
83. Bogumił LATUSZEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 27.10.1999 zakwalifikowano
83. Jan STEHLIK zakwalifikowano
85. Piotr GIDZIŃSKI KSz WARSZAWIANKA 23.11.2000 zakwalifikowano
86. Krzysztof Murdzek AZS AWF KRAKÓW 11.09.1999 zakwalifikowano
87. Jacek Czudak AKS MIKOŁÓW 10.03.1999 zakwalifikowano
88. Jakub KOŁODZIEJ RMKS RYBNIK 12.06.1999 zakwalifikowano
89. Bernard WIĄZANIA AZS AWF KRAKÓW 29.12.1999 zakwalifikowano
90. Aras OZOLCER zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Wojciech LUBIENIECKI KS AGH Kraków 08.12.1999
2. Ondrej STRNAD
3. Iwo JANECKI KKS KRAKÓW 01.06.1999
3. Jakob PIZENBERG
5. Bartłomiej MANCEWICZ PIAST GLIWICE 15.12.1999
6. Topias TAURIAINEN
7. Wiktor Strączyński AZS AWF KRAKÓW 14.10.1999
8. Sławomir Kasprzyk WROCŁAWIANIE. 01.09.1999
9. Damian Michalak PIAST GLIWICE 04.04.1999
10. Wojciech KOLAŃCZYK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.07.1999
11. Michał BAR PIAST GLIWICE 20.01.1999
12. Sebastian HAUDER T.S. GÓRNIK RADLIN 26.02.1999
13. Christian FEST
14. Piotr ZAJĄC ZERWIKAPTUR KRAKÓW 09.03.2000
15. Adam OSICKA
16. Bartłomiej SZURLEJ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.09.2000
17. Bartłomiej BREŃSKI PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 11.04.2000
18. Jan TUREK PIAST GLIWICE 10.06.1999
18. Paweł GHIESS UKS KOSYNIER GLIWICE 18.08.1999
20. Robert SZAJTHAUER T.S. GÓRNIK RADLIN 24.06.1999
21. Michał Rachwalik UKS START OPOLE 29.09.2000
22. Filip Ralko AZS AWF WROCŁAW 09.05.1999
23. Vito DELLS
24. Arkadiusz ZYCH KSz WARSZAWIANKA 09.01.1999
25. Louis ROHM
26. Rafał PROKOP ZERWIKAPTUR KRAKÓW 08.05.2000
27. Jacek ZGUD AZS AWF KRAKÓW 22.10.1999
28. Kaan BUYAN
29. Dominik SKUBAJA ZERWIKAPTUR KRAKÓW 02.05.1999
30. Sebastian RODRIGUEZ
31. Tomasz Wąsiewicz RMKS RYBNIK 21.07.1999
32. Jakub KOŁODZIEJ RMKS RYBNIK 12.06.1999
33. Bartłomiej GWIZDAK MKS GRYF MIELEC 26.01.1999
34. Artur RYSZKIEWICZ MKS KUSY SZCZECIN 13.04.1999
35. Wojciech ĆWIĘKA KSz WARSZAWIANKA 24.04.1999
36. Matthew DICKINSON
37. Matej OPLT
38. Jakub JURKA
39. Sebastian ŚMIEJA T.S. GÓRNIK RADLIN 25.09.1999
40. Roman TAMASI
41. Jarosław Fajkis RMKS RYBNIK 11.05.1999
42. Ryszard Kałuziński RMKS RYBNIK 01.09.1999
43. Nikita SVIRIDOV
44. Jacek KUFREJ UKS VICTORIA GAJ 25.10.2000
45. Nykyta KAVYERIN
46. Samuel VOLAK
47. Johann SCHNEIDER
48. Rafał KIEDROWSKI UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 09.02.2000
49. Krzysztof JANIK PIAST GLIWICE 02.04.1999
50. Pavel WUTSCHKA
51. Jędrzej LISIAK UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 13.05.1999
51. Mateusz Chołast KSz WARSZAWIANKA 16.06.1999
53. Andrzej SYSŁO PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 23.05.2000
54. Szymon GROBELNY T.S. GÓRNIK RADLIN 22.05.1999
55. Mikołaj SAJEWICZ UKS KOSYNIER GLIWICE 07.05.2000
56. Michal CIKATRICIS
57. Dmytro SAMOILOV
58. Piotr KOŁPA KS OLIMP LUBIN 17.09.2000
58. Michał PIEKARZ ZERWIKAPTUR KRAKÓW 30.12.2000
60. Pascal SCHIER
61. Mateusz PIŁAT MKS GRYF MIELEC 30.04.2000
62. Przemysław KOTULSKI T.S. GÓRNIK RADLIN 23.02.2000
63. Krystof KINSKY
64. Maciej WIJATA PKS MILENIUM SKAWINA 25.07.1999
65. Aleksander SIUDAK T.S. WISŁA KRAKÓW 12.03.1999
66. Marcin GÓRAL UKS MDK OLIMP LUBIN 08.10.2000
67. Jakub ADAMOWICZ ZERWIKAPTUR KRAKÓW 13.04.1999
68. Cyprian KOZIEŁ PKS MILENIUM SKAWINA 11.09.2000
69. Piotr DUDZIAK UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 14.05.2000
70. Arpad HORVATH KS WARSZAWIANKA 09.06.2000
71. Vladyslav KRUGLOV
72. Kacper CEBO UKS KOSYNIER GLIWICE 30.08.2000
72. Artem KUZNETSOV
74. John JONAS
75. Jakub MAZUREK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 22.09.1999
75. Jacek KRAWIEC T.S. GÓRNIK RADLIN 09.11.2000
77. Bartłomiej RUSIN ZERWIKAPTUR KRAKÓW 18.08.2000
78. Franciszek Koc T.S. WISŁA KRAKÓW 29.04.2000
78. Paul-Philipp PYSCHIK
80. Bartosz MAŁYSZEK WARTA ŚREM 14.11.2000
81. Ondrej SEDLACEK
82. Uzay POLAT
82. Tomas GERSI
84. Bogumił LATUSZEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 27.10.1999
84. Jan STEHLIK
86. Piotr GIDZIŃSKI KSz WARSZAWIANKA 23.11.2000
87. Krzysztof Murdzek AZS AWF KRAKÓW 11.09.1999
88. Jacek Czudak AKS MIKOŁÓW 10.03.1999
89. Bernard WIĄZANIA AZS AWF KRAKÓW 29.12.1999
90. Aras OZOLCER

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy