Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 26.03.2012
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | TATERNITSEVA Anastasiya | 0 | ||
2. | MICHALSKA Monika | 23 | AZS AWF POZNAŃ | 13.06.1997 |
3. | ERTZ Marlene | 0 | ||
4. | SAŁAŃSKA Urszula | 1 | UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA | 05.05.1997 |
5. | ZIKOVA Oldriska | 0 | ||
6. | ONUFRIEVA Regina | 0 | ||
7. | TOBIASZEWSKA Martyna | 2 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 11.04.1997 |
8. | EIFLER Kira | 0 | ||
9. | LAYDEGER Inga | 0 | ||
10. | SZTYBER Magdalena | 24 | UKS SZABLA ZĄBKI | 26.08.1997 |
11. | GICZAN Daria | 53 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 18.01.1997 |
12. | MOROZOVA Evgeniya | 0 | ||
13. | KRÓLIKOWSKA Nadia | 3 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.05.1997 |
14. | HELL Alexandra | 0 | ||
15. | ELGINA Faina | 0 | ||
16. | Matuszak Sylwia | 25 | KKSZ KONIN | 16.10.1997 |
17. | MICHALAK Weronika | 4 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 09.09.1997 |
18. | BLAT Rasele | 0 | ||
19. | SKRIPETS Alexandra | 0 | ||
20. | KULIKOWSKA Oliwia | 26 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 02.07.1998 |
21. | SHAPOVALOVA Irina | 0 | ||
22. | KLIMOVA Alelsandra | 0 | ||
23. | OKHINA Alina | 0 | ||
24. | NITCZYŃSKA Izabela | 16 | UKS SZABLA ZĄBKI | 19.04.1997 |
25. | MAZUREK Marta | 5 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 20.07.1998 |
26. | MAZANKOVA Jana | 0 | ||
27. | STASZAK Klaudia | 15 | KKSZ KONIN | 26.08.1997 |
28. | KUŁAKOWSKA Julia | 0 | AZS AWF WARSZAWA | 20.07.1998 |
29. | JEŻEWSKA Wiktoria | 6 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 28.05.1997 |
30. | KARPOVA Ekaterina | 0 | ||
31. | BROL Oliwia | 7 | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 25.09.1998 |
32. | WALAS Natalia | 14 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 10.07.1998 |
33. | ALENINA Yevgeniia | 0 | 11.06.1997 | |
34. | OWCZARCZAK Izabela | 46 | KKSZ KONIN | 02.01.1998 |
35. | VOLKOVA Mayya | 0 | ||
36. | KOCHETOVA Daria | 0 | ||
37. | WYSOCKA Monika | 8 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 28.10.1997 |
38. | LENGOWSKA Katarzyna | 13 | KKSZ KONIN | 04.02.1997 |
39. | WIDERA Paulina | 29 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 24.02.1997 |
40. | SZYMAŃSKA Karolina | 38 | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 16.10.1998 |
41. | SOKOŁOWSKA Agnieszka | 12 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 11.04.1998 |
42. | MAKSYM Martyna | 50 | KKSZ KONIN | 19.02.1998 |
43. | ERMOLOVA Anna | 0 | ||
44. | LUBASZKA Aleksandra | 31 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 02.11.1997 |
45. | OZOGUL Ecem | 0 | ||
46. | DĄBROWSKA Ewelina | 11 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 26.12.1997 |
47. | BROUWER Elvira | 0 | ||
48. | UBOWSKA Natalia | 10 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 28.02.1997 |
49. | KOCHETOVA Anastasia | 0 | ||
50. | AL DAHABI Aida | 34 | UKS SZABLA ZĄBKI | 26.08.1998 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | KOCHETOVA Anastasia | zakwalifikowano | ||
2. | KLIMOVA Alelsandra | zakwalifikowano | ||
3. | SHAPOVALOVA Irina | zakwalifikowano | ||
4. | ERMOLOVA Anna | zakwalifikowano | ||
5. | TATERNITSEVA Anastasiya | zakwalifikowano | ||
6. | SAŁAŃSKA Urszula | UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA | 05.05.1997 | zakwalifikowano |
7. | VOLKOVA Mayya | zakwalifikowano | ||
8. | MAZUREK Marta | UKS 13 BIAŁYSTOK | 20.07.1998 | zakwalifikowano |
9. | KOCHETOVA Daria | zakwalifikowano | ||
10. | JEŻEWSKA Wiktoria | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 28.05.1997 | zakwalifikowano |
11. | ONUFRIEVA Regina | zakwalifikowano | ||
12. | LAYDEGER Inga | zakwalifikowano | ||
13. | ALENINA Yevgeniia | 11.06.1997 | zakwalifikowano | |
14. | WALAS Natalia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 10.07.1998 | zakwalifikowano |
15. | OZOGUL Ecem | zakwalifikowano | ||
15. | SOKOŁOWSKA Agnieszka | UKS 13 BIAŁYSTOK | 11.04.1998 | zakwalifikowano |
17. | KRÓLIKOWSKA Nadia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.05.1997 | zakwalifikowano |
18. | ERTZ Marlene | zakwalifikowano | ||
19. | HELL Alexandra | zakwalifikowano | ||
20. | UBOWSKA Natalia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 28.02.1997 | zakwalifikowano |
21. | LENGOWSKA Katarzyna | KKSZ KONIN | 04.02.1997 | zakwalifikowano |
22. | SKRIPETS Alexandra | zakwalifikowano | ||
23. | MAZANKOVA Jana | zakwalifikowano | ||
24. | WYSOCKA Monika | UKS 13 BIAŁYSTOK | 28.10.1997 | zakwalifikowano |
25. | KARPOVA Ekaterina | zakwalifikowano | ||
26. | BLAT Rasele | zakwalifikowano | ||
27. | WIDERA Paulina | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 24.02.1997 | zakwalifikowano |
28. | Matuszak Sylwia | KKSZ KONIN | 16.10.1997 | zakwalifikowano |
29. | STASZAK Klaudia | KKSZ KONIN | 26.08.1997 | zakwalifikowano |
29. | ELGINA Faina | zakwalifikowano | ||
31. | DĄBROWSKA Ewelina | MUKS VICTOR WARSZAWA | 26.12.1997 | zakwalifikowano |
32. | TOBIASZEWSKA Martyna | UKS 13 BIAŁYSTOK | 11.04.1997 | zakwalifikowano |
32. | NITCZYŃSKA Izabela | UKS SZABLA ZĄBKI | 19.04.1997 | zakwalifikowano |
34. | BROUWER Elvira | zakwalifikowano | ||
35. | EIFLER Kira | zakwalifikowano | ||
36. | MAKSYM Martyna | KKSZ KONIN | 19.02.1998 | zakwalifikowano |
36. | OKHINA Alina | zakwalifikowano | ||
38. | SZYMAŃSKA Karolina | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 16.10.1998 | zakwalifikowano |
39. | ZIKOVA Oldriska | zakwalifikowano | ||
40. | MICHALAK Weronika | KU AZS-UAM POZNAŃ | 09.09.1997 | zakwalifikowano |
41. | OWCZARCZAK Izabela | KKSZ KONIN | 02.01.1998 | zakwalifikowano |
42. | LUBASZKA Aleksandra | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 02.11.1997 | zakwalifikowano |
43. | BROL Oliwia | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 25.09.1998 | zakwalifikowano |
44. | KULIKOWSKA Oliwia | UKS 13 BIAŁYSTOK | 02.07.1998 | zakwalifikowano |
45. | GICZAN Daria | UKS 13 BIAŁYSTOK | 18.01.1997 | zakwalifikowano |
45. | SZTYBER Magdalena | UKS SZABLA ZĄBKI | 26.08.1997 | zakwalifikowano |
47. | AL DAHABI Aida | UKS SZABLA ZĄBKI | 26.08.1998 | zakwalifikowano |
48. | MOROZOVA Evgeniya | zakwalifikowano | ||
49. | KUŁAKOWSKA Julia | AZS AWF WARSZAWA | 20.07.1998 | zakwalifikowano |
50. | MICHALSKA Monika | AZS AWF POZNAŃ | 13.06.1997 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | KOCHETOVA Anastasia | ||
2. | KLIMOVA Alelsandra | ||
3. | HELL Alexandra | ||
3. | ERMOLOVA Anna | ||
5. | KOCHETOVA Daria | ||
6. | JEŻEWSKA Wiktoria | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 28.05.1997 |
7. | LENGOWSKA Katarzyna | KKSZ KONIN | 04.02.1997 |
8. | WIDERA Paulina | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 24.02.1997 |
9. | TATERNITSEVA Anastasiya | ||
10. | ALENINA Yevgeniia | 11.06.1997 | |
11. | OZOGUL Ecem | ||
12. | ERTZ Marlene | ||
13. | BLAT Rasele | ||
14. | EIFLER Kira | ||
15. | MICHALAK Weronika | KU AZS-UAM POZNAŃ | 09.09.1997 |
16. | BROL Oliwia | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 25.09.1998 |
17. | SHAPOVALOVA Irina | ||
18. | SAŁAŃSKA Urszula | UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA | 05.05.1997 |
19. | VOLKOVA Mayya | ||
20. | MAZUREK Marta | UKS 13 BIAŁYSTOK | 20.07.1998 |
21. | ONUFRIEVA Regina | ||
22. | LAYDEGER Inga | ||
23. | WALAS Natalia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 10.07.1998 |
24. | SOKOŁOWSKA Agnieszka | UKS 13 BIAŁYSTOK | 11.04.1998 |
25. | KRÓLIKOWSKA Nadia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.05.1997 |
26. | UBOWSKA Natalia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 28.02.1997 |
27. | MAZANKOVA Jana | ||
28. | WYSOCKA Monika | UKS 13 BIAŁYSTOK | 28.10.1997 |
29. | Matuszak Sylwia | KKSZ KONIN | 16.10.1997 |
30. | ELGINA Faina | ||
31. | DĄBROWSKA Ewelina | MUKS VICTOR WARSZAWA | 26.12.1997 |
32. | TOBIASZEWSKA Martyna | UKS 13 BIAŁYSTOK | 11.04.1997 |
33. | SKRIPETS Alexandra | ||
34. | KARPOVA Ekaterina | ||
35. | STASZAK Klaudia | KKSZ KONIN | 26.08.1997 |
36. | NITCZYŃSKA Izabela | UKS SZABLA ZĄBKI | 19.04.1997 |
37. | BROUWER Elvira | ||
38. | OKHINA Alina | ||
38. | MAKSYM Martyna | KKSZ KONIN | 19.02.1998 |
40. | SZYMAŃSKA Karolina | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 16.10.1998 |
41. | ZIKOVA Oldriska | ||
42. | OWCZARCZAK Izabela | KKSZ KONIN | 02.01.1998 |
43. | LUBASZKA Aleksandra | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 02.11.1997 |
44. | KULIKOWSKA Oliwia | UKS 13 BIAŁYSTOK | 02.07.1998 |
45. | GICZAN Daria | UKS 13 BIAŁYSTOK | 18.01.1997 |
45. | SZTYBER Magdalena | UKS SZABLA ZĄBKI | 26.08.1997 |
47. | AL DAHABI Aida | UKS SZABLA ZĄBKI | 26.08.1998 |
48. | MOROZOVA Evgeniya | ||
49. | KUŁAKOWSKA Julia | AZS AWF WARSZAWA | 20.07.1998 |
50. | MICHALSKA Monika | AZS AWF POZNAŃ | 13.06.1997 |