Turniej

Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 23.03.2012


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Marcin SKORUPA 0 UKS START OPOLE 29.05.1997
2. Josef BALCAR 0
3. Linus PFANDER 0
4. Maciej BIELEC 10 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.09.1997
5. Adrian STEFANIAK 0 PKSZERM WARSZAWA 07.01.1997
6. Wiktor MILLER 12 UKS START OPOLE 20.04.1997
7. Adam WHITELAW 0
8. Janos BABICZ 0
9. Kacper CHŁOSTA 171 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 25.07.1998
10. Daniel MARCOL 15 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 06.03.1997
11. Bartłomiej MENCEL 158 RMKS RYBNIK 09.01.1998
12. Oliver STEED 0
13. Pawel JEDYNAK 0 MKS KUSY SZCZECIN 11.03.1997
14. Konrad MIKLASZEWSKI 0 AZS AWF KRAKÓW 01.01.1998
15. Ladislav BERCO 0
16. Martin RECLO 0
17. Piotr KAPAŁA 20 PIAST GLIWICE 06.01.1997
18. Bartosz Staszulonek 25 PIAST GLIWICE 01.07.1997
19. Jakub BOROWIEC 152 SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.11.1998
20. Sergej DMITRUK 0
21. Roman BORECKY 0
22. Igor TONKO 0
23. Mikołaj MILEWSKI 146 KS SZPADA WROCŁAW. 18.04.1998
24. Paweł BOROŃ 31 AZS AWF WROCŁAW 03.03.1997
25. Vaclav LOKAJ 0
26. Dante CINQUE 151 KKS KRAKÓW 03.06.1998
27. Mikołaj KOCIOŁEK 183 GKS ALLEZ GLIWICE 02.09.1998
28. Michał OPAŁKA 33 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 21.05.1997
29. Jakub JURECKA 0
30. Evgenij MOSHKOV 0
31. Kasper Chyrek 35 AZS AWF KATOWICE 16.05.1997
32. Sinan VANLI 0
33. Tomas JURKA 0 20.01.1997
34. Igor TYMUSZ 201 RMKS RYBNIK 20.07.1998
35. Svyatoslav YAROKH 0
36. Marek DANISZEWSKI 36 PIAST GLIWICE 13.03.1997
37. Kacper KOLER 136 MKS KUSY SZCZECIN 29.06.1998
38. Tyler LUCAS 0
39. Simon ILLE 0
40. Jerzy Nawrocki 37 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 08.08.1997
41. Nazar METLICKI 0
42. Owen JORDAN 0
43. Andrzej TRUCHANOWSKI 131 PIAST GLIWICE 20.06.1998
44. Jiri PLASIL 0
45. Evgenij ZANOZIN 0
46. Piotr LESIAK 38 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 12.06.1997
47. Tomasz KOSMOL 41 PIAST GLIWICE 21.04.1997
48. Zoltan UJJ 0
49. Aml SINCLAIR 0
50. Vojtech SALAC 0
51. Ellis SAAVALAINEN 0
52. Adrian HAŁAWCZAK 43 MKS KUSY SZCZECIN 07.03.1997
53. Mikołaj DEMIDOW 0 PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 05.07.1997
54. Jan SMUSZ 119 AZS AWF KRAKÓW 24.12.1998
55. Tim ANDREWS 0
56. Bartłomiej CICHACZEWSKI 117 T.S. GÓRNIK RADLIN 02.02.1998
57. Balazs DUDAS 0
58. Mateusz OBAL 0 PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 08.12.1997
59. Felix SWINBANK 0
60. Ata NUMANBAYRAKTAROGLU 0
61. Michał BIAŁY 0 UKS KOSYNIER GLIWICE 15.11.1997
62. Marek HLAVA 0 29.04.1997
63. Viachaslau KARPAU 0
64. Cameron PRIOR 0
65. Karol Urban 111 MKS GRYF MIELEC 07.08.1998
66. Bogdan RAMOSKA 0
67. Thomas DICKSON 0
68. Jakub SZOCIK 53 PIAST GLIWICE 02.01.1997
69. Joshua STEVENS 0
70. Denys ANTONOV 0
71. Krzysztof PALA 110 AZS AWF KRAKÓW 19.05.1998
72. Piotr DANOWSKI 54 PKSZERM WARSZAWA 05.10.1997
73. Jan CIPAR 0
74. Radosław NOWAK 58 MKS KUSY SZCZECIN 13.04.1997
75. Antoni Krzemiński 108 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 07.04.1998
76. Joshua WRIGLEY 0
77. Kristian D'AMICO 0
78. Pavel DUBOUSKI 0
79. Daniel ŁUKASIK 59 MKS KUSY SZCZECIN 03.09.1997
80. Anton STORCHAI 0
81. Marcin NIKIEL 106 AZS AWF WROCŁAW 15.01.1998
82. Stanisław OLEKSIEJUK 0 KSz WARSZAWIANKA 19.06.1997
83. Valentin KARENGIN 0
84. Henri MIETTINEN 0
85. Jakub HRBAN 0
86. Maciej SIENKIEWICZ 62 MKS KUSY SZCZECIN 07.11.1997
87. Erwin STAMPACH 0
88. Tomasz ĆWIELĄG 105 MUSZKIETER GLIWICE 13.02.1998
89. Oskar SORYS 65 PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 25.09.1997
90. Samuel STOLAR 0
91. Maksim SMAGIN 0
92. Alexandre GOGUILLOT 0
93. Wacław BARTOLEWSKI 104 PIAST GLIWICE 21.07.1998
94. Alex DUDUC 0
95. Andrew HUGHES 0
96. Gaweł ZARĘBA 70 AZS AWF WARSZAWA 24.04.1997
97. Jan ERNEE 0
98. Kacper KORDAS 103 RMKS RYBNIK 16.03.1998
99. Vlad MYKHAYLOVSKYY 0
100. Joseph DULAC 0
101. Antoni CISZEWSKI 0 AZS AWF WARSZAWA 11.07.1997
102. Michał KRÓLICKI 77 PIAST GLIWICE 29.03.1997
103. Marek RADECKI 71 T.S. GÓRNIK RADLIN 04.07.1997
104. Joachim KOCK 0
105. Yevgeniy GORBACHUK 0
106. Maciej Golec 75 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 20.06.1997
107. Kamil CICHACZEWSKI 74 T.S. GÓRNIK RADLIN 25.01.1997
108. Michał PIOTROWSKI 0 PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 06.05.1997

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Daniel MARCOL AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 06.03.1997 zakwalifikowano
2. Vlad MYKHAYLOVSKYY zakwalifikowano
3. Bartosz Staszulonek PIAST GLIWICE 01.07.1997 zakwalifikowano
4. Alexandre GOGUILLOT zakwalifikowano
5. Karol Urban MKS GRYF MIELEC 07.08.1998 zakwalifikowano
6. Jerzy Nawrocki AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 08.08.1997 zakwalifikowano
7. Svyatoslav YAROKH zakwalifikowano
8. Kasper Chyrek AZS AWF KATOWICE 16.05.1997 zakwalifikowano
9. Kacper KORDAS RMKS RYBNIK 16.03.1998 zakwalifikowano
10. Wiktor MILLER UKS START OPOLE 20.04.1997 zakwalifikowano
11. Maciej BIELEC AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.09.1997 zakwalifikowano
12. Krzysztof PALA AZS AWF KRAKÓW 19.05.1998 zakwalifikowano
13. Maciej SIENKIEWICZ MKS KUSY SZCZECIN 07.11.1997 zakwalifikowano
14. Vaclav LOKAJ zakwalifikowano
15. Jan CIPAR zakwalifikowano
15. Marcin NIKIEL AZS AWF WROCŁAW 15.01.1998 zakwalifikowano
17. Joachim KOCK zakwalifikowano
18. Kristian D'AMICO zakwalifikowano
19. Tomasz ĆWIELĄG MUSZKIETER GLIWICE 13.02.1998 zakwalifikowano
20. Jakub SZOCIK PIAST GLIWICE 02.01.1997 zakwalifikowano
21. Joshua WRIGLEY zakwalifikowano
22. Piotr LESIAK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 12.06.1997 zakwalifikowano
23. Owen JORDAN zakwalifikowano
24. Anton STORCHAI zakwalifikowano
25. Tomas JURKA 20.01.1997 zakwalifikowano
26. Piotr KAPAŁA PIAST GLIWICE 06.01.1997 zakwalifikowano
27. Oliver STEED zakwalifikowano
28. Zoltan UJJ zakwalifikowano
29. Aml SINCLAIR zakwalifikowano
30. Josef BALCAR zakwalifikowano
31. Marek DANISZEWSKI PIAST GLIWICE 13.03.1997 zakwalifikowano
32. Felix SWINBANK zakwalifikowano
33. Michał OPAŁKA AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 21.05.1997 zakwalifikowano
34. Cameron PRIOR zakwalifikowano
35. Ellis SAAVALAINEN zakwalifikowano
36. Adrian HAŁAWCZAK MKS KUSY SZCZECIN 07.03.1997 zakwalifikowano
36. Paweł BOROŃ AZS AWF WROCŁAW 03.03.1997 zakwalifikowano
38. Jakub JURECKA zakwalifikowano
39. Viachaslau KARPAU zakwalifikowano
40. Martin RECLO zakwalifikowano
41. Balazs DUDAS zakwalifikowano
42. Pavel DUBOUSKI zakwalifikowano
43. Maksim SMAGIN zakwalifikowano
44. Michał KRÓLICKI PIAST GLIWICE 29.03.1997 zakwalifikowano
45. Jakub HRBAN zakwalifikowano
45. Evgenij ZANOZIN zakwalifikowano
47. Gaweł ZARĘBA AZS AWF WARSZAWA 24.04.1997 zakwalifikowano
48. Michał PIOTROWSKI PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 06.05.1997 zakwalifikowano
49. Andrew HUGHES zakwalifikowano
50. Maciej Golec WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 20.06.1997 zakwalifikowano
51. Samuel STOLAR zakwalifikowano
52. Kamil CICHACZEWSKI T.S. GÓRNIK RADLIN 25.01.1997 zakwalifikowano
53. Tyler LUCAS zakwalifikowano
54. Linus PFANDER zakwalifikowano
55. Michał BIAŁY UKS KOSYNIER GLIWICE 15.11.1997 zakwalifikowano
56. Janos BABICZ zakwalifikowano
57. Igor TONKO zakwalifikowano
58. Kacper KOLER MKS KUSY SZCZECIN 29.06.1998 zakwalifikowano
59. Evgenij MOSHKOV zakwalifikowano
60. Tomasz KOSMOL PIAST GLIWICE 21.04.1997 zakwalifikowano
61. Roman BORECKY zakwalifikowano
62. Ladislav BERCO zakwalifikowano
63. Vojtech SALAC zakwalifikowano
64. Tim ANDREWS zakwalifikowano
64. Ata NUMANBAYRAKTAROGLU zakwalifikowano
66. Konrad MIKLASZEWSKI AZS AWF KRAKÓW 01.01.1998 zakwalifikowano
67. Nazar METLICKI zakwalifikowano
68. Marek HLAVA 29.04.1997 zakwalifikowano
68. Sinan VANLI zakwalifikowano
70. Simon ILLE zakwalifikowano
71. Adam WHITELAW zakwalifikowano
72. Sergej DMITRUK zakwalifikowano
73. Piotr DANOWSKI PKSZERM WARSZAWA 05.10.1997 zakwalifikowano
74. Yevgeniy GORBACHUK zakwalifikowano
75. Daniel ŁUKASIK MKS KUSY SZCZECIN 03.09.1997 zakwalifikowano
76. Joshua STEVENS zakwalifikowano
77. Oskar SORYS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 25.09.1997 zakwalifikowano
78. Bogdan RAMOSKA zakwalifikowano
78. Valentin KARENGIN zakwalifikowano
80. Jan ERNEE zakwalifikowano
81. Jiri PLASIL zakwalifikowano
82. Antoni Krzemiński WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 07.04.1998 zakwalifikowano
83. Henri MIETTINEN zakwalifikowano
84. Radosław NOWAK MKS KUSY SZCZECIN 13.04.1997 zakwalifikowano
85. Joseph DULAC zakwalifikowano
86. Stanisław OLEKSIEJUK KSz WARSZAWIANKA 19.06.1997 zakwalifikowano
86. Wacław BARTOLEWSKI PIAST GLIWICE 21.07.1998 zakwalifikowano
88. Antoni CISZEWSKI AZS AWF WARSZAWA 11.07.1997 zakwalifikowano
89. Dante CINQUE KKS KRAKÓW 03.06.1998 zakwalifikowano
90. Mateusz OBAL PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 08.12.1997 zakwalifikowano
91. Adrian STEFANIAK PKSZERM WARSZAWA 07.01.1997 zakwalifikowano
92. Marcin SKORUPA UKS START OPOLE 29.05.1997 zakwalifikowano
93. Jan SMUSZ AZS AWF KRAKÓW 24.12.1998 zakwalifikowano
94. Pawel JEDYNAK MKS KUSY SZCZECIN 11.03.1997 zakwalifikowano
95. Jakub BOROWIEC SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.11.1998 zakwalifikowano
96. Kacper CHŁOSTA ZERWIKAPTUR KRAKÓW 25.07.1998 zakwalifikowano
97. Mikołaj DEMIDOW PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 05.07.1997 zakwalifikowano
98. Mikołaj MILEWSKI KS SZPADA WROCŁAW. 18.04.1998 zakwalifikowano
98. Bartłomiej CICHACZEWSKI T.S. GÓRNIK RADLIN 02.02.1998 zakwalifikowano
100. Mikołaj KOCIOŁEK GKS ALLEZ GLIWICE 02.09.1998 zakwalifikowano
101. Igor TYMUSZ RMKS RYBNIK 20.07.1998 zakwalifikowano
102. Bartłomiej MENCEL RMKS RYBNIK 09.01.1998 zakwalifikowano
103. Thomas DICKSON zakwalifikowano
104. Alex DUDUC zakwalifikowano
105. Erwin STAMPACH zakwalifikowano
106. Andrzej TRUCHANOWSKI PIAST GLIWICE 20.06.1998 zakwalifikowano
107. Marek RADECKI T.S. GÓRNIK RADLIN 04.07.1997 zakwalifikowano
108. Denys ANTONOV zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Joshua WRIGLEY
2. Oliver STEED
3. Kacper KORDAS RMKS RYBNIK 16.03.1998
3. Kristian D'AMICO
5. Joachim KOCK
6. Piotr KAPAŁA PIAST GLIWICE 06.01.1997
7. Evgenij ZANOZIN
8. Bartłomiej CICHACZEWSKI T.S. GÓRNIK RADLIN 02.02.1998
9. Alexandre GOGUILLOT
10. Maciej BIELEC AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.09.1997
11. Tomasz ĆWIELĄG MUSZKIETER GLIWICE 13.02.1998
12. Zoltan UJJ
13. Marek DANISZEWSKI PIAST GLIWICE 13.03.1997
14. Felix SWINBANK
15. Martin RECLO
16. Yevgeniy GORBACHUK
17. Daniel MARCOL AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 06.03.1997
18. Vlad MYKHAYLOVSKYY
19. Bartosz Staszulonek PIAST GLIWICE 01.07.1997
20. Karol Urban MKS GRYF MIELEC 07.08.1998
21. Jerzy Nawrocki AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 08.08.1997
22. Svyatoslav YAROKH
23. Kasper Chyrek AZS AWF KATOWICE 16.05.1997
24. Krzysztof PALA AZS AWF KRAKÓW 19.05.1998
25. Marcin NIKIEL AZS AWF WROCŁAW 15.01.1998
25. Jan CIPAR
27. Anton STORCHAI
28. Aml SINCLAIR
29. Pavel DUBOUSKI
30. Samuel STOLAR
31. Kamil CICHACZEWSKI T.S. GÓRNIK RADLIN 25.01.1997
32. Wacław BARTOLEWSKI PIAST GLIWICE 21.07.1998
33. Wiktor MILLER UKS START OPOLE 20.04.1997
34. Maciej SIENKIEWICZ MKS KUSY SZCZECIN 07.11.1997
35. Vaclav LOKAJ
36. Jakub SZOCIK PIAST GLIWICE 02.01.1997
37. Piotr LESIAK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 12.06.1997
38. Owen JORDAN
39. Tomas JURKA 20.01.1997
40. Michał OPAŁKA AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 21.05.1997
41. Cameron PRIOR
42. Ellis SAAVALAINEN
43. Adrian HAŁAWCZAK MKS KUSY SZCZECIN 07.03.1997
43. Paweł BOROŃ AZS AWF WROCŁAW 03.03.1997
45. Jakub JURECKA
46. Viachaslau KARPAU
47. Balazs DUDAS
48. Michał KRÓLICKI PIAST GLIWICE 29.03.1997
49. Jakub HRBAN
50. Maciej Golec WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 20.06.1997
51. Tomasz KOSMOL PIAST GLIWICE 21.04.1997
52. Vojtech SALAC
53. Ata NUMANBAYRAKTAROGLU
54. Nazar METLICKI
55. Sinan VANLI
56. Simon ILLE
57. Adam WHITELAW
58. Sergej DMITRUK
59. Piotr DANOWSKI PKSZERM WARSZAWA 05.10.1997
60. Daniel ŁUKASIK MKS KUSY SZCZECIN 03.09.1997
61. Joshua STEVENS
62. Jan ERNEE
63. Jiri PLASIL
64. Antoni Krzemiński WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 07.04.1998
65. Josef BALCAR
66. Maksim SMAGIN
67. Gaweł ZARĘBA AZS AWF WARSZAWA 24.04.1997
68. Michał PIOTROWSKI PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 06.05.1997
69. Andrew HUGHES
70. Tyler LUCAS
71. Linus PFANDER
72. Michał BIAŁY UKS KOSYNIER GLIWICE 15.11.1997
73. Janos BABICZ
74. Igor TONKO
75. Kacper KOLER MKS KUSY SZCZECIN 29.06.1998
76. Evgenij MOSHKOV
77. Roman BORECKY
78. Ladislav BERCO
79. Tim ANDREWS
80. Konrad MIKLASZEWSKI AZS AWF KRAKÓW 01.01.1998
81. Marek HLAVA 29.04.1997
82. Oskar SORYS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 25.09.1997
83. Valentin KARENGIN
83. Bogdan RAMOSKA
85. Henri MIETTINEN
86. Radosław NOWAK MKS KUSY SZCZECIN 13.04.1997
87. Joseph DULAC
88. Stanisław OLEKSIEJUK KSz WARSZAWIANKA 19.06.1997
89. Antoni CISZEWSKI AZS AWF WARSZAWA 11.07.1997
90. Dante CINQUE KKS KRAKÓW 03.06.1998
91. Mateusz OBAL PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 08.12.1997
92. Adrian STEFANIAK PKSZERM WARSZAWA 07.01.1997
93. Marcin SKORUPA UKS START OPOLE 29.05.1997
94. Jan SMUSZ AZS AWF KRAKÓW 24.12.1998
95. Pawel JEDYNAK MKS KUSY SZCZECIN 11.03.1997
96. Jakub BOROWIEC SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.11.1998
97. Kacper CHŁOSTA ZERWIKAPTUR KRAKÓW 25.07.1998
98. Mikołaj DEMIDOW PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 05.07.1997
99. Mikołaj MILEWSKI KS SZPADA WROCŁAW. 18.04.1998
100. Mikołaj KOCIOŁEK GKS ALLEZ GLIWICE 02.09.1998
101. Igor TYMUSZ RMKS RYBNIK 20.07.1998
102. Bartłomiej MENCEL RMKS RYBNIK 09.01.1998
103. Thomas DICKSON
104. Alex DUDUC
105. Erwin STAMPACH
106. Andrzej TRUCHANOWSKI PIAST GLIWICE 20.06.1998
107. Marek RADECKI T.S. GÓRNIK RADLIN 04.07.1997
108. Denys ANTONOV

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy