Nazwa: Otwarte Mistrzostwa Gdańska
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 28.01.2012
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | ZAKRZEWSKA Alicja | 0 | UKS ATENA GDAŃSK | 20.02.2002 |
2. | WINIARSKA Katarzyna | 118 | UKS ATENA GDAŃSK | 30.03.2001 |
3. | ZABROCKA Olga | 0 | UKS ATENA GDAŃSK | 24.09.2001 |
4. | MIELEWCZYK Weronika | 70 | UKS ATENA GDAŃSK | 16.05.2001 |
5. | DZIWOSZ Hanna | 18 | MKS KUSY SZCZECIN | 12.10.2001 |
6. | KOBIAK Aleksandra | 0 | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | 08.05.2001 |
7. | PANCER Natalia | 0 | UKS ATENA GDAŃSK | 04.07.2001 |
8. | BYZEWSKA Patrycja | 60 | UKS ATENA GDAŃSK | 24.01.2001 |
9. | MURAWSKA Karolina | 21 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 31.03.2001 |
10. | SIERADZAN Laura | 0 | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | 30.11.2001 |
11. | Sobczak-Domańska Maja | 106 | MKS KUSY SZCZECIN | 25.01.2002 |
12. | PATOKA Olga | 0 | UKS ATENA GDAŃSK | 17.12.2002 |
13. | GABRIEL Aniela | 0 | UKS ATENA GDAŃSK | 04.08.2001 |
14. | GRZENKOWICZ Natalia | 77 | UKS ATENA GDAŃSK | 23.07.2001 |
15. | TYL Marta | 53 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 21.06.2001 |
16. | TULEWICZ Sandra | 47 | POLONIA 1912 LESZNO | 22.08.2001 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | DZIWOSZ Hanna | MKS KUSY SZCZECIN | 12.10.2001 | zakwalifikowano |
2. | BYZEWSKA Patrycja | UKS ATENA GDAŃSK | 24.01.2001 | zakwalifikowano |
3. | MURAWSKA Karolina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 31.03.2001 | zakwalifikowano |
4. | TULEWICZ Sandra | POLONIA 1912 LESZNO | 22.08.2001 | zakwalifikowano |
5. | GRZENKOWICZ Natalia | UKS ATENA GDAŃSK | 23.07.2001 | zakwalifikowano |
6. | Sobczak-Domańska Maja | MKS KUSY SZCZECIN | 25.01.2002 | zakwalifikowano |
7. | WINIARSKA Katarzyna | UKS ATENA GDAŃSK | 30.03.2001 | zakwalifikowano |
8. | ZAKRZEWSKA Alicja | UKS ATENA GDAŃSK | 20.02.2002 | zakwalifikowano |
9. | TYL Marta | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 21.06.2001 | zakwalifikowano |
10. | GABRIEL Aniela | UKS ATENA GDAŃSK | 04.08.2001 | zakwalifikowano |
11. | PANCER Natalia | UKS ATENA GDAŃSK | 04.07.2001 | zakwalifikowano |
12. | KOBIAK Aleksandra | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | 08.05.2001 | zakwalifikowano |
13. | MIELEWCZYK Weronika | UKS ATENA GDAŃSK | 16.05.2001 | zakwalifikowano |
14. | ZABROCKA Olga | UKS ATENA GDAŃSK | 24.09.2001 | zakwalifikowano |
15. | PATOKA Olga | UKS ATENA GDAŃSK | 17.12.2002 | zakwalifikowano |
16. | SIERADZAN Laura | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | 30.11.2001 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | DZIWOSZ Hanna | MKS KUSY SZCZECIN | 12.10.2001 |
2. | MURAWSKA Karolina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 31.03.2001 |
3. | WINIARSKA Katarzyna | UKS ATENA GDAŃSK | 30.03.2001 |
3. | TULEWICZ Sandra | POLONIA 1912 LESZNO | 22.08.2001 |
5. | BYZEWSKA Patrycja | UKS ATENA GDAŃSK | 24.01.2001 |
6. | GRZENKOWICZ Natalia | UKS ATENA GDAŃSK | 23.07.2001 |
7. | Sobczak-Domańska Maja | MKS KUSY SZCZECIN | 25.01.2002 |
8. | ZAKRZEWSKA Alicja | UKS ATENA GDAŃSK | 20.02.2002 |
9. | TYL Marta | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 21.06.2001 |
10. | GABRIEL Aniela | UKS ATENA GDAŃSK | 04.08.2001 |
11. | PANCER Natalia | UKS ATENA GDAŃSK | 04.07.2001 |
12. | KOBIAK Aleksandra | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | 08.05.2001 |
13. | MIELEWCZYK Weronika | UKS ATENA GDAŃSK | 16.05.2001 |
14. | ZABROCKA Olga | UKS ATENA GDAŃSK | 24.09.2001 |
15. | PATOKA Olga | UKS ATENA GDAŃSK | 17.12.2002 |
16. | SIERADZAN Laura | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | 30.11.2001 |