Nazwa: Puchar Ziem Północnych
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 01.04.2012
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | NIZIO Bartłomiej | 0 | MKS KUSY SZCZECIN | 29.08.2003 |
2. | SOBEJKO Maksymilian | 0 | MKS KUSY SZCZECIN | 01.10.2004 |
3. | KASKA Kajetan | 0 | MKS KUSY SZCZECIN | 05.08.2005 |
4. | SZUMLEWSKI Oskar | 0 | UKS RONDO SZCZECIN | 25.04.2003 |
5. | Frącek Maciej | 0 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 20.09.2003 |
6. | CHTIOUI Adam | 0 | BUDOWLANI TORUŃ | 18.05.2003 |
7. | AMERNIK Kacper | 0 | MKS KUSY SZCZECIN | 08.04.2004 |
8. | Sowa Piotr | 0 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 12.07.2005 |
9. | KASZYCKI Alex | 0 | MKS KUSY SZCZECIN | 15.09.2003 |
10. | KOPACZEWSKI Jędrzej | 0 | MKS KUSY SZCZECIN | 28.07.2004 |
11. | ZWOLAK Bartosz | 0 | UKS RONDO SZCZECIN | 29.05.2003 |
12. | CIMOCHOWSKI Oliwer | 0 | MKS KUSY SZCZECIN | 06.08.2004 |
13. | CHMIELEWSKI Ryszard | 0 | MKS KUSY SZCZECIN | 29.08.2003 |
14. | KRAWCZYK Piotr | 0 | MKS KUSY SZCZECIN | 06.08.2004 |
15. | SZENK Iwo | 0 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 25.06.2003 |
16. | SWĘDROWSKI Patryk | 0 | AZS AWF POZNAŃ | 13.05.2003 |
17. | PRUSKI Adam | 0 | UKS RONDO SZCZECIN | 17.07.2003 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | CHMIELEWSKI Ryszard | MKS KUSY SZCZECIN | 29.08.2003 | zakwalifikowano |
2. | Sowa Piotr | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 12.07.2005 | zakwalifikowano |
3. | CIMOCHOWSKI Oliwer | MKS KUSY SZCZECIN | 06.08.2004 | zakwalifikowano |
4. | Frącek Maciej | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 20.09.2003 | zakwalifikowano |
5. | CHTIOUI Adam | BUDOWLANI TORUŃ | 18.05.2003 | zakwalifikowano |
6. | ZWOLAK Bartosz | UKS RONDO SZCZECIN | 29.05.2003 | zakwalifikowano |
7. | NIZIO Bartłomiej | MKS KUSY SZCZECIN | 29.08.2003 | zakwalifikowano |
8. | AMERNIK Kacper | MKS KUSY SZCZECIN | 08.04.2004 | zakwalifikowano |
9. | SZUMLEWSKI Oskar | UKS RONDO SZCZECIN | 25.04.2003 | zakwalifikowano |
10. | SZENK Iwo | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 25.06.2003 | zakwalifikowano |
11. | SWĘDROWSKI Patryk | AZS AWF POZNAŃ | 13.05.2003 | zakwalifikowano |
12. | KASZYCKI Alex | MKS KUSY SZCZECIN | 15.09.2003 | zakwalifikowano |
13. | SOBEJKO Maksymilian | MKS KUSY SZCZECIN | 01.10.2004 | zakwalifikowano |
14. | KASKA Kajetan | MKS KUSY SZCZECIN | 05.08.2005 | zakwalifikowano |
15. | PRUSKI Adam | UKS RONDO SZCZECIN | 17.07.2003 | zakwalifikowano |
16. | KRAWCZYK Piotr | MKS KUSY SZCZECIN | 06.08.2004 | zakwalifikowano |
17. | KOPACZEWSKI Jędrzej | MKS KUSY SZCZECIN | 28.07.2004 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | CHMIELEWSKI Ryszard | MKS KUSY SZCZECIN | 29.08.2003 |
2. | ZWOLAK Bartosz | UKS RONDO SZCZECIN | 29.05.2003 |
3. | NIZIO Bartłomiej | MKS KUSY SZCZECIN | 29.08.2003 |
3. | Frącek Maciej | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 20.09.2003 |
5. | Sowa Piotr | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 12.07.2005 |
6. | CIMOCHOWSKI Oliwer | MKS KUSY SZCZECIN | 06.08.2004 |
7. | AMERNIK Kacper | MKS KUSY SZCZECIN | 08.04.2004 |
8. | KASZYCKI Alex | MKS KUSY SZCZECIN | 15.09.2003 |
9. | CHTIOUI Adam | BUDOWLANI TORUŃ | 18.05.2003 |
10. | SZUMLEWSKI Oskar | UKS RONDO SZCZECIN | 25.04.2003 |
11. | SZENK Iwo | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 25.06.2003 |
12. | SWĘDROWSKI Patryk | AZS AWF POZNAŃ | 13.05.2003 |
13. | SOBEJKO Maksymilian | MKS KUSY SZCZECIN | 01.10.2004 |
14. | KASKA Kajetan | MKS KUSY SZCZECIN | 05.08.2005 |
15. | PRUSKI Adam | UKS RONDO SZCZECIN | 17.07.2003 |
16. | KRAWCZYK Piotr | MKS KUSY SZCZECIN | 06.08.2004 |
17. | KOPACZEWSKI Jędrzej | MKS KUSY SZCZECIN | 28.07.2004 |