Nazwa: Puchar Ziem Północnych
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 31.03.2012
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | LAMENT Marcelina | 104 | UKS ATENA GDAŃSK | 23.08.2001 |
2. | ZAKRZEWSKA Alicja | 0 | UKS ATENA GDAŃSK | 20.02.2002 |
3. | SIERADZAN Laura | 0 | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | 30.11.2001 |
4. | TURKIEWICZ Katarzyna | 11 | WROCŁAWIANIE | 11.01.2001 |
5. | Sobczak-Domańska Maja | 106 | MKS KUSY SZCZECIN | 25.01.2002 |
6. | NAPIERKOWSKA Aleksandra | 0 | AZS AWF POZNAŃ | 24.06.2002 |
7. | BYZEWSKA Patrycja | 60 | UKS ATENA GDAŃSK | 24.01.2001 |
8. | PLUTA Marta | 0 | UKS ATENA GDAŃSK | 04.10.2002 |
9. | Figler Andżelika | 113 | AZS AWF POZNAŃ | 31.10.2001 |
10. | HERBUT Alicja | 0 | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | 23.03.2001 |
11. | DZIWOSZ Hanna | 18 | MKS KUSY SZCZECIN | 12.10.2001 |
12. | ROCHO Martana | 0 | WROCŁAWIANIE | 18.10.2001 |
13. | ZAWADZKA Martyna | 0 | UKS ATENA GDAŃSK | 04.07.2001 |
14. | BAJKÓW Małgorzata | 0 | UKS ATENA GDAŃSK | 12.12.2001 |
15. | MURAWSKA Karolina | 21 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 31.03.2001 |
16. | DOBROWOLSKA Laura | 0 | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | 01.01.2001 |
17. | HOŁY Julia | 114 | AZS AWF POZNAŃ | 16.01.2001 |
18. | GAUDEN Magdalena | 52 | BUDOWLANI TORUŃ | 08.11.2001 |
19. | WINIARSKA Katarzyna | 118 | UKS ATENA GDAŃSK | 30.03.2001 |
20. | BŁOŃSKA Karolina | 0 | UKS ATENA GDAŃSK | 09.10.2001 |
21. | JUSKOWIAK Jagoda | 50 | IKS LESZNO | 28.05.2001 |
22. | SZUMLEWSKA Anna | 0 | UKS RONDO SZCZECIN | 05.03.2002 |
23. | ŁAWSKA Magdalena | 24 | WROCŁAWIANIE | 01.10.2001 |
24. | WASIUK Wiktoria | 0 | UKS ATENA GDAŃSK | 21.09.2002 |
25. | CZARKOWSKA Agata | 0 | UKS ATENA GDAŃSK | 25.03.2002 |
26. | BRZYKCY Natalia | 0 | UKS ATENA GDAŃSK | 19.01.2001 |
27. | Kolibabka Julia | 29 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.01.2001 |
28. | BESSMAN Julia | 45 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 09.03.2001 |
29. | WARDACKA Zofia | 0 | UKS GRYFEK SZCZECIN | 18.08.2001 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | DZIWOSZ Hanna | MKS KUSY SZCZECIN | 12.10.2001 | zakwalifikowano |
2. | TURKIEWICZ Katarzyna | WROCŁAWIANIE | 11.01.2001 | zakwalifikowano |
3. | MURAWSKA Karolina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 31.03.2001 | zakwalifikowano |
4. | ŁAWSKA Magdalena | WROCŁAWIANIE | 01.10.2001 | zakwalifikowano |
5. | BESSMAN Julia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 09.03.2001 | zakwalifikowano |
6. | Kolibabka Julia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.01.2001 | zakwalifikowano |
7. | GAUDEN Magdalena | BUDOWLANI TORUŃ | 08.11.2001 | zakwalifikowano |
8. | BYZEWSKA Patrycja | UKS ATENA GDAŃSK | 24.01.2001 | zakwalifikowano |
9. | BRZYKCY Natalia | UKS ATENA GDAŃSK | 19.01.2001 | zakwalifikowano |
10. | LAMENT Marcelina | UKS ATENA GDAŃSK | 23.08.2001 | zakwalifikowano |
11. | Sobczak-Domańska Maja | MKS KUSY SZCZECIN | 25.01.2002 | zakwalifikowano |
12. | HERBUT Alicja | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | 23.03.2001 | zakwalifikowano |
13. | HOŁY Julia | AZS AWF POZNAŃ | 16.01.2001 | zakwalifikowano |
14. | BŁOŃSKA Karolina | UKS ATENA GDAŃSK | 09.10.2001 | zakwalifikowano |
15. | JUSKOWIAK Jagoda | IKS LESZNO | 28.05.2001 | zakwalifikowano |
16. | WINIARSKA Katarzyna | UKS ATENA GDAŃSK | 30.03.2001 | zakwalifikowano |
17. | ZAWADZKA Martyna | UKS ATENA GDAŃSK | 04.07.2001 | zakwalifikowano |
18. | CZARKOWSKA Agata | UKS ATENA GDAŃSK | 25.03.2002 | zakwalifikowano |
19. | ZAKRZEWSKA Alicja | UKS ATENA GDAŃSK | 20.02.2002 | zakwalifikowano |
20. | PLUTA Marta | UKS ATENA GDAŃSK | 04.10.2002 | zakwalifikowano |
21. | SIERADZAN Laura | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | 30.11.2001 | zakwalifikowano |
22. | BAJKÓW Małgorzata | UKS ATENA GDAŃSK | 12.12.2001 | zakwalifikowano |
23. | Figler Andżelika | AZS AWF POZNAŃ | 31.10.2001 | zakwalifikowano |
24. | WARDACKA Zofia | UKS GRYFEK SZCZECIN | 18.08.2001 | zakwalifikowano |
25. | ROCHO Martana | WROCŁAWIANIE | 18.10.2001 | zakwalifikowano |
26. | NAPIERKOWSKA Aleksandra | AZS AWF POZNAŃ | 24.06.2002 | zakwalifikowano |
27. | SZUMLEWSKA Anna | UKS RONDO SZCZECIN | 05.03.2002 | zakwalifikowano |
28. | WASIUK Wiktoria | UKS ATENA GDAŃSK | 21.09.2002 | zakwalifikowano |
29. | DOBROWOLSKA Laura | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | 01.01.2001 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | TURKIEWICZ Katarzyna | WROCŁAWIANIE | 11.01.2001 |
2. | DZIWOSZ Hanna | MKS KUSY SZCZECIN | 12.10.2001 |
3. | MURAWSKA Karolina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 31.03.2001 |
3. | ŁAWSKA Magdalena | WROCŁAWIANIE | 01.10.2001 |
5. | BESSMAN Julia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 09.03.2001 |
6. | Kolibabka Julia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.01.2001 |
7. | BYZEWSKA Patrycja | UKS ATENA GDAŃSK | 24.01.2001 |
8. | LAMENT Marcelina | UKS ATENA GDAŃSK | 23.08.2001 |
9. | GAUDEN Magdalena | BUDOWLANI TORUŃ | 08.11.2001 |
10. | Sobczak-Domańska Maja | MKS KUSY SZCZECIN | 25.01.2002 |
11. | HOŁY Julia | AZS AWF POZNAŃ | 16.01.2001 |
12. | JUSKOWIAK Jagoda | IKS LESZNO | 28.05.2001 |
13. | WINIARSKA Katarzyna | UKS ATENA GDAŃSK | 30.03.2001 |
14. | ZAKRZEWSKA Alicja | UKS ATENA GDAŃSK | 20.02.2002 |
15. | SIERADZAN Laura | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | 30.11.2001 |
16. | WARDACKA Zofia | UKS GRYFEK SZCZECIN | 18.08.2001 |
17. | BRZYKCY Natalia | UKS ATENA GDAŃSK | 19.01.2001 |
18. | HERBUT Alicja | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | 23.03.2001 |
19. | BŁOŃSKA Karolina | UKS ATENA GDAŃSK | 09.10.2001 |
20. | ZAWADZKA Martyna | UKS ATENA GDAŃSK | 04.07.2001 |
21. | CZARKOWSKA Agata | UKS ATENA GDAŃSK | 25.03.2002 |
22. | PLUTA Marta | UKS ATENA GDAŃSK | 04.10.2002 |
23. | BAJKÓW Małgorzata | UKS ATENA GDAŃSK | 12.12.2001 |
24. | Figler Andżelika | AZS AWF POZNAŃ | 31.10.2001 |
25. | ROCHO Martana | WROCŁAWIANIE | 18.10.2001 |
26. | NAPIERKOWSKA Aleksandra | AZS AWF POZNAŃ | 24.06.2002 |
27. | SZUMLEWSKA Anna | UKS RONDO SZCZECIN | 05.03.2002 |
28. | WASIUK Wiktoria | UKS ATENA GDAŃSK | 21.09.2002 |
29. | DOBROWOLSKA Laura | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | 01.01.2001 |