Nazwa: Puchar Ziem Północnych
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 31.03.2012
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | WASILCZUK Dominika | 0 | AZS AWF WARSZAWA | 20.08.2000 |
2. | KOLĘDA Alicja | 31 | WROCŁAWIANIE | 21.05.1998 |
3. | BOBER Zuzanna | 34 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 27.07.1999 |
4. | STRACHOWSKA Małgorzata | 1 | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 15.04.1998 |
5. | PAŁKA Dominika | 0 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 29.01.1998 |
6. | KOLIBABKA Karina | 40 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 30.06.1998 |
7. | SZEWCZYK Wiktoria | 24 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 02.12.1998 |
8. | STRACHOWSKA Julia | 2 | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 15.04.1998 |
9. | NIEDOŚMIAŁEK Patrycja | 0 | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | 02.09.2000 |
10. | KARPIAK Joanna | 0 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 09.10.2000 |
11. | MUKLEWICZ Natalia | 21 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 28.01.1999 |
12. | KĘDZIORA Zofia | 0 | UKS ATENA GDAŃSK | 23.05.2000 |
13. | WILCZEWSKA Marta | 0 | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | 12.03.2000 |
14. | SKRZYPCZAK Wiktoria | 41 | AZS AWF WARSZAWA | 25.02.1999 |
15. | BRONIKOWSKA Zofia | 3 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 14.01.1998 |
16. | MECH Marta | 20 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.11.1999 |
17. | Matysiak Katarzyna | 4 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 24.11.1998 |
18. | STAŃCZYK Hanna | 0 | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | 19.02.2000 |
19. | Kaczmarek Marta | 56 | IKS LESZNO | 13.03.1999 |
20. | MIERNIK Aleksandra | 92 | MKS KUSY SZCZECIN | 04.01.1999 |
21. | AVIRMED Anna | 18 | UKS ATENA GDAŃSK | 30.10.1998 |
22. | KSENIAK Zofia | 0 | UKS ATENA GDAŃSK | 16.11.2000 |
23. | Wojtaluk Julia | 5 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 15.09.1998 |
24. | DARDA Rozalia | 78 | MKS KUSY SZCZECIN | 19.07.1998 |
25. | Toporska Joanna | 6 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.03.1999 |
26. | KOZŁOWSKA Alicja | 0 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 14.02.2000 |
27. | RABCZEWSKA Weronika | 76 | AZS AWF WROCŁAW | 19.10.1998 |
28. | SZOSTAK Laura | 61 | WROCŁAWIANIE | 05.09.1999 |
29. | WIERZCHOWSKA Agnieszka | 0 | UKS ATENA GDAŃSK | 15.01.2000 |
30. | STAWIARSKA Katarzyna | 35 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 06.12.1999 |
31. | STANUCH Aleksandra | 76 | MKS KUSY SZCZECIN | 18.01.1999 |
32. | STANISŁAWSKA Luiza | 17 | AZS AWF POZNAŃ | 17.01.1998 |
33. | Jeglińska Aleksandra | 7 | AZS AWF WARSZAWA | 27.12.1999 |
34. | LIDZBARSKA Julia | 16 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 13.05.1999 |
35. | PERSON Kinga | 70 | UKS ATENA GDAŃSK | 06.04.1999 |
36. | Polewicz Zuzanna | 0 | IKS LESZNO | 22.03.2000 |
37. | SCHMIDT Patrycja | 8 | MKS KUSY SZCZECIN | 21.07.1999 |
38. | KULIG Agnieszka | 0 | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | 05.02.2000 |
39. | RUDZIŃSKA Patrycja | 15 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 11.07.1998 |
40. | RYBAK Magdalena | 0 | MKS KUSY SZCZECIN | 23.01.2000 |
41. | POLEK Alicja | 0 | WROCŁAWIANIE | 03.01.2000 |
42. | KAPRAL Karolina | 9 | MKS KUSY SZCZECIN | 21.05.1998 |
43. | ZAMELEK Anna | 74 | IKS LESZNO | 30.07.1999 |
44. | MIŁOGRODZKA Martyna | 11 | UKS ATENA GDAŃSK | 06.04.1999 |
45. | PIECYK Alicja | 62 | MKS KUSY SZCZECIN | 14.04.1998 |
46. | BARAN Weronika | 0 | WROCŁAWIANIE | 14.06.2000 |
47. | TOMCZAK Renata | 14 | IKS LESZNO | 29.05.1999 |
48. | SPIECZYŃSKA Aleksandra | 12 | MKS KUSY SZCZECIN | 15.04.1998 |
49. | Bytner Malwina | 0 | WROCŁAWIANIE | 25.04.2000 |
50. | SZOSTAKIEWICZ Alicja | 13 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 19.04.1998 |
51. | PIETROSZEK Karolina | 0 | MKS KUSY SZCZECIN | 20.06.2000 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | LIDZBARSKA Julia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 13.05.1999 | zakwalifikowano |
2. | Wojtaluk Julia | KU AZS-UAM POZNAŃ | 15.09.1998 | zakwalifikowano |
3. | TOMCZAK Renata | IKS LESZNO | 29.05.1999 | zakwalifikowano |
4. | Jeglińska Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 27.12.1999 | zakwalifikowano |
5. | STRACHOWSKA Julia | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 15.04.1998 | zakwalifikowano |
6. | STRACHOWSKA Małgorzata | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 15.04.1998 | zakwalifikowano |
7. | Toporska Joanna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.03.1999 | zakwalifikowano |
7. | MIŁOGRODZKA Martyna | UKS ATENA GDAŃSK | 06.04.1999 | zakwalifikowano |
9. | ZAMELEK Anna | IKS LESZNO | 30.07.1999 | zakwalifikowano |
10. | RABCZEWSKA Weronika | AZS AWF WROCŁAW | 19.10.1998 | zakwalifikowano |
10. | MECH Marta | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.11.1999 | zakwalifikowano |
10. | SCHMIDT Patrycja | MKS KUSY SZCZECIN | 21.07.1999 | zakwalifikowano |
13. | SZOSTAKIEWICZ Alicja | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 19.04.1998 | zakwalifikowano |
13. | SKRZYPCZAK Wiktoria | AZS AWF WARSZAWA | 25.02.1999 | zakwalifikowano |
15. | STANISŁAWSKA Luiza | AZS AWF POZNAŃ | 17.01.1998 | zakwalifikowano |
15. | BRONIKOWSKA Zofia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 14.01.1998 | zakwalifikowano |
17. | AVIRMED Anna | UKS ATENA GDAŃSK | 30.10.1998 | zakwalifikowano |
18. | SPIECZYŃSKA Aleksandra | MKS KUSY SZCZECIN | 15.04.1998 | zakwalifikowano |
19. | KOZŁOWSKA Alicja | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 14.02.2000 | zakwalifikowano |
20. | KAPRAL Karolina | MKS KUSY SZCZECIN | 21.05.1998 | zakwalifikowano |
21. | KOLIBABKA Karina | KU AZS-UAM POZNAŃ | 30.06.1998 | zakwalifikowano |
22. | Bytner Malwina | WROCŁAWIANIE | 25.04.2000 | zakwalifikowano |
23. | POLEK Alicja | WROCŁAWIANIE | 03.01.2000 | zakwalifikowano |
24. | PIETROSZEK Karolina | MKS KUSY SZCZECIN | 20.06.2000 | zakwalifikowano |
24. | MIERNIK Aleksandra | MKS KUSY SZCZECIN | 04.01.1999 | zakwalifikowano |
26. | Matysiak Katarzyna | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 24.11.1998 | zakwalifikowano |
27. | MUKLEWICZ Natalia | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 28.01.1999 | zakwalifikowano |
28. | STAWIARSKA Katarzyna | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 06.12.1999 | zakwalifikowano |
29. | BARAN Weronika | WROCŁAWIANIE | 14.06.2000 | zakwalifikowano |
30. | Polewicz Zuzanna | IKS LESZNO | 22.03.2000 | zakwalifikowano |
31. | BOBER Zuzanna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 27.07.1999 | zakwalifikowano |
32. | PAŁKA Dominika | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 29.01.1998 | zakwalifikowano |
33. | Kaczmarek Marta | IKS LESZNO | 13.03.1999 | zakwalifikowano |
34. | DARDA Rozalia | MKS KUSY SZCZECIN | 19.07.1998 | zakwalifikowano |
35. | KSENIAK Zofia | UKS ATENA GDAŃSK | 16.11.2000 | zakwalifikowano |
35. | STANUCH Aleksandra | MKS KUSY SZCZECIN | 18.01.1999 | zakwalifikowano |
37. | WILCZEWSKA Marta | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | 12.03.2000 | zakwalifikowano |
38. | RUDZIŃSKA Patrycja | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 11.07.1998 | zakwalifikowano |
39. | SZOSTAK Laura | WROCŁAWIANIE | 05.09.1999 | zakwalifikowano |
39. | PIECYK Alicja | MKS KUSY SZCZECIN | 14.04.1998 | zakwalifikowano |
41. | KULIG Agnieszka | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | 05.02.2000 | zakwalifikowano |
42. | STAŃCZYK Hanna | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | 19.02.2000 | zakwalifikowano |
43. | SZEWCZYK Wiktoria | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 02.12.1998 | zakwalifikowano |
44. | KOLĘDA Alicja | WROCŁAWIANIE | 21.05.1998 | zakwalifikowano |
45. | KARPIAK Joanna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 09.10.2000 | zakwalifikowano |
46. | WASILCZUK Dominika | AZS AWF WARSZAWA | 20.08.2000 | zakwalifikowano |
47. | NIEDOŚMIAŁEK Patrycja | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | 02.09.2000 | zakwalifikowano |
48. | PERSON Kinga | UKS ATENA GDAŃSK | 06.04.1999 | zakwalifikowano |
49. | KĘDZIORA Zofia | UKS ATENA GDAŃSK | 23.05.2000 | zakwalifikowano |
50. | WIERZCHOWSKA Agnieszka | UKS ATENA GDAŃSK | 15.01.2000 | zakwalifikowano |
51. | RYBAK Magdalena | MKS KUSY SZCZECIN | 23.01.2000 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | SZOSTAKIEWICZ Alicja | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 19.04.1998 |
2. | MIŁOGRODZKA Martyna | UKS ATENA GDAŃSK | 06.04.1999 |
3. | KAPRAL Karolina | MKS KUSY SZCZECIN | 21.05.1998 |
3. | Toporska Joanna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.03.1999 |
5. | LIDZBARSKA Julia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 13.05.1999 |
6. | Wojtaluk Julia | KU AZS-UAM POZNAŃ | 15.09.1998 |
7. | STRACHOWSKA Julia | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 15.04.1998 |
8. | STRACHOWSKA Małgorzata | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 15.04.1998 |
9. | TOMCZAK Renata | IKS LESZNO | 29.05.1999 |
10. | Jeglińska Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 27.12.1999 |
11. | RABCZEWSKA Weronika | AZS AWF WROCŁAW | 19.10.1998 |
11. | SCHMIDT Patrycja | MKS KUSY SZCZECIN | 21.07.1999 |
11. | MECH Marta | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.11.1999 |
14. | BRONIKOWSKA Zofia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 14.01.1998 |
14. | STANISŁAWSKA Luiza | AZS AWF POZNAŃ | 17.01.1998 |
16. | MIERNIK Aleksandra | MKS KUSY SZCZECIN | 04.01.1999 |
17. | ZAMELEK Anna | IKS LESZNO | 30.07.1999 |
18. | SKRZYPCZAK Wiktoria | AZS AWF WARSZAWA | 25.02.1999 |
19. | AVIRMED Anna | UKS ATENA GDAŃSK | 30.10.1998 |
20. | SPIECZYŃSKA Aleksandra | MKS KUSY SZCZECIN | 15.04.1998 |
21. | KOZŁOWSKA Alicja | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 14.02.2000 |
22. | KOLIBABKA Karina | KU AZS-UAM POZNAŃ | 30.06.1998 |
23. | POLEK Alicja | WROCŁAWIANIE | 03.01.2000 |
24. | PIETROSZEK Karolina | MKS KUSY SZCZECIN | 20.06.2000 |
25. | Matysiak Katarzyna | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 24.11.1998 |
26. | STAWIARSKA Katarzyna | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 06.12.1999 |
27. | BOBER Zuzanna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 27.07.1999 |
28. | PAŁKA Dominika | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 29.01.1998 |
29. | KSENIAK Zofia | UKS ATENA GDAŃSK | 16.11.2000 |
29. | STANUCH Aleksandra | MKS KUSY SZCZECIN | 18.01.1999 |
31. | RUDZIŃSKA Patrycja | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 11.07.1998 |
32. | SZEWCZYK Wiktoria | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 02.12.1998 |
33. | Bytner Malwina | WROCŁAWIANIE | 25.04.2000 |
34. | MUKLEWICZ Natalia | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 28.01.1999 |
35. | BARAN Weronika | WROCŁAWIANIE | 14.06.2000 |
36. | Polewicz Zuzanna | IKS LESZNO | 22.03.2000 |
37. | Kaczmarek Marta | IKS LESZNO | 13.03.1999 |
38. | DARDA Rozalia | MKS KUSY SZCZECIN | 19.07.1998 |
39. | WILCZEWSKA Marta | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | 12.03.2000 |
40. | SZOSTAK Laura | WROCŁAWIANIE | 05.09.1999 |
40. | PIECYK Alicja | MKS KUSY SZCZECIN | 14.04.1998 |
42. | KULIG Agnieszka | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | 05.02.2000 |
43. | STAŃCZYK Hanna | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | 19.02.2000 |
44. | KOLĘDA Alicja | WROCŁAWIANIE | 21.05.1998 |
45. | KARPIAK Joanna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 09.10.2000 |
46. | WASILCZUK Dominika | AZS AWF WARSZAWA | 20.08.2000 |
47. | NIEDOŚMIAŁEK Patrycja | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | 02.09.2000 |
48. | PERSON Kinga | UKS ATENA GDAŃSK | 06.04.1999 |
49. | KĘDZIORA Zofia | UKS ATENA GDAŃSK | 23.05.2000 |
50. | WIERZCHOWSKA Agnieszka | UKS ATENA GDAŃSK | 15.01.2000 |
51. | RYBAK Magdalena | MKS KUSY SZCZECIN | 23.01.2000 |