Nazwa: Gala Szermiercza
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 14.04.2012
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | LIPPE Aleksander | 0 | ||
2. | BOROWIEC Jakub | 52 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 08.11.1998 |
3. | ORTH Yanick | 0 | 20.10.1998 | |
4. | Michalak Damian | 1 | PIAST GLIWICE | 04.04.1999 |
5. | RODRIGUEZ Sebastian | 0 | ||
6. | KAZIMIERCZAK Grzegorz | 65 | UKS MDK OLIMP LUBIN | 26.05.1999 |
7. | KORDSMEIER Leo | 0 | ||
8. | DELLS Vito | 0 | ||
9. | NAPIERALSKI Cezary | 0 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 08.05.2000 |
10. | KOLAŃCZYK Wojciech | 2 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 14.07.1999 |
11. | PERDJON Szymon | 101 | UKS MDK OLIMP LUBIN | 26.05.1998 |
12. | MILEWSKI Mikołaj | 46 | KS SZPADA WROCŁAW | 18.04.1998 |
13. | WASZAK Phil | 0 | ||
14. | LIBEDINSKI Manuel | 0 | ||
15. | KOŁPA Piotr | 258 | KS OLIMP LUBIN | 17.09.2000 |
16. | SZURLEJ Bartłomiej | 216 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 19.09.2000 |
17. | DIACZUK Szymon | 42 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 21.04.1998 |
18. | BRACKEMANN Justin | 0 | ||
19. | ĆWIELĄG Tomasz | 5 | MUSZKIETER GLIWICE | 13.02.1998 |
20. | GÓRAL Marcin | 266 | UKS MDK OLIMP LUBIN | 08.10.2000 |
21. | ROMANIEC Paweł | 18 | UKS MDK OLIMP LUBIN | 25.02.1999 |
22. | GARBE Leonard | 0 | ||
23. | PHILIPPCZYK Gero | 0 | ||
24. | PLONSKI Manuel | 0 | ||
25. | ANTONIAK Konrad | 32 | MUSZKIETER GLIWICE | 02.06.1998 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | KOLAŃCZYK Wojciech | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 14.07.1999 | zakwalifikowano |
2. | ĆWIELĄG Tomasz | MUSZKIETER GLIWICE | 13.02.1998 | zakwalifikowano |
3. | Michalak Damian | PIAST GLIWICE | 04.04.1999 | zakwalifikowano |
4. | PLONSKI Manuel | zakwalifikowano | ||
5. | ANTONIAK Konrad | MUSZKIETER GLIWICE | 02.06.1998 | zakwalifikowano |
6. | RODRIGUEZ Sebastian | zakwalifikowano | ||
6. | SZURLEJ Bartłomiej | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 19.09.2000 | zakwalifikowano |
8. | ROMANIEC Paweł | UKS MDK OLIMP LUBIN | 25.02.1999 | zakwalifikowano |
9. | MILEWSKI Mikołaj | KS SZPADA WROCŁAW | 18.04.1998 | zakwalifikowano |
10. | WASZAK Phil | zakwalifikowano | ||
11. | DELLS Vito | zakwalifikowano | ||
12. | BOROWIEC Jakub | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 08.11.1998 | zakwalifikowano |
13. | LIBEDINSKI Manuel | zakwalifikowano | ||
14. | PHILIPPCZYK Gero | zakwalifikowano | ||
15. | ORTH Yanick | 20.10.1998 | zakwalifikowano | |
16. | DIACZUK Szymon | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 21.04.1998 | zakwalifikowano |
17. | PERDJON Szymon | UKS MDK OLIMP LUBIN | 26.05.1998 | zakwalifikowano |
18. | BRACKEMANN Justin | zakwalifikowano | ||
19. | GÓRAL Marcin | UKS MDK OLIMP LUBIN | 08.10.2000 | zakwalifikowano |
20. | LIPPE Aleksander | zakwalifikowano | ||
21. | KORDSMEIER Leo | zakwalifikowano | ||
22. | KOŁPA Piotr | KS OLIMP LUBIN | 17.09.2000 | zakwalifikowano |
23. | KAZIMIERCZAK Grzegorz | UKS MDK OLIMP LUBIN | 26.05.1999 | zakwalifikowano |
24. | GARBE Leonard | zakwalifikowano | ||
25. | NAPIERALSKI Cezary | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 08.05.2000 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Michalak Damian | PIAST GLIWICE | 04.04.1999 |
2. | PLONSKI Manuel | ||
3. | KOLAŃCZYK Wojciech | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 14.07.1999 |
3. | RODRIGUEZ Sebastian | ||
5. | ĆWIELĄG Tomasz | MUSZKIETER GLIWICE | 13.02.1998 |
6. | ANTONIAK Konrad | MUSZKIETER GLIWICE | 02.06.1998 |
7. | SZURLEJ Bartłomiej | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 19.09.2000 |
8. | MILEWSKI Mikołaj | KS SZPADA WROCŁAW | 18.04.1998 |
9. | ROMANIEC Paweł | UKS MDK OLIMP LUBIN | 25.02.1999 |
10. | WASZAK Phil | ||
11. | DELLS Vito | ||
12. | BOROWIEC Jakub | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 08.11.1998 |
13. | PHILIPPCZYK Gero | ||
14. | ORTH Yanick | 20.10.1998 | |
15. | PERDJON Szymon | UKS MDK OLIMP LUBIN | 26.05.1998 |
16. | LIPPE Aleksander | ||
17. | LIBEDINSKI Manuel | ||
18. | DIACZUK Szymon | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 21.04.1998 |
19. | BRACKEMANN Justin | ||
20. | GÓRAL Marcin | UKS MDK OLIMP LUBIN | 08.10.2000 |
21. | KORDSMEIER Leo | ||
22. | KOŁPA Piotr | KS OLIMP LUBIN | 17.09.2000 |
23. | KAZIMIERCZAK Grzegorz | UKS MDK OLIMP LUBIN | 26.05.1999 |
24. | GARBE Leonard | ||
25. | NAPIERALSKI Cezary | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 08.05.2000 |