Turniej

Nazwa: Rybnik Cup
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 28.04.2012


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Jakub FOLWARCZNY 313 UKS TRÓJKA RADLIN 07.10.2000
2. Karol PANKIEWICZ 237 PIAST GLIWICE 14.11.2000
3. Patryk Adamczyk 235 AZS AWF KATOWICE 24.05.2001
4. Bartłomiej GODLEWSKI 0 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.06.2002
5. Mateusz STOLARSKI 312 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.01.2001
6. Michał Rachwalik 201 UKS START OPOLE 29.09.2000
7. Piotr ZAJĄC 202 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 09.03.2000
8. Adam CYGANKIEWICZ 0 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.12.2001
9. Dawid DĘBICKI 311 T.S. WISŁA KRAKÓW 19.02.2001
10. Bartłomiej SPLEŚNIAŁY 238 RMKS RYBNIK 20.11.2000
11. Bartłomiej SZURLEJ 203 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.09.2000
12. Adrian LELEK 0 UKS VICTORIA GAJ 31.05.2002
13. Paweł MYŚLIWIEC 242 AKS MIKOŁÓW 24.08.2000
14. Przemysław Cnotalski 0 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 18.04.2002
15. Marcin GÓRAL 231 UKS MDK OLIMP LUBIN 08.10.2000
16. Michał HAŁACZKIEWICZ 229 MKS KUSY SZCZECIN 21.11.2000
17. Artur KRZYŻYŃSKI 320 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 11.05.2001
18. Michał PIEKARZ 204 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 30.12.2000
19. Daniel FILEK 0 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 03.05.2002
20. Paweł BOCHYNEK 245 UKS TRÓJKA RADLIN 21.07.2000
21. Rafał PROKOP 205 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 08.05.2000
22. Cyprian KOZIEŁ 225 PKS MILENIUM SKAWINA 11.09.2000
23. Karol BIELA 0 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 21.08.2002
24. Robert Buśko 0 AZS AWF KATOWICE 07.04.2002
25. Stanisław RUTZ 221 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.03.2001
26. Kacper HAŁADUDA 0 MKS KUSY SZCZECIN 25.07.2002
27. Miłosz GOŁĄB 0 PIAST GLIWICE 19.02.2002
28. Rafał KIEDROWSKI 206 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 09.02.2000
29. Paweł KOLCZYK 249 UKS START OPOLE 21.03.2001
30. Tymon ZAWODNY 287 UKS KOSYNIER GLIWICE 23.09.2001
31. Piotr KOŁPA 207 KS OLIMP LUBIN 17.09.2000
32. Michał DURNAŚ 0 MKS KUSY SZCZECIN 31.01.2002
33. Adam CHLEBIK 252 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.05.2001
34. Kamil Huwer 217 AZS AWF KATOWICE 25.07.2001
35. Jan Kardaszewicz 283 KS AGH Kraków 23.09.2001
36. Michał MOTYL 0 CKIS KRZESZOWICE 08.02.2000
37. Jacek KRAWIEC 280 T.S. GÓRNIK RADLIN 09.11.2000
38. Mateusz PIŁAT 208 MKS GRYF MIELEC 30.04.2000
39. Franciszek Koc 215 T.S. WISŁA KRAKÓW 29.04.2000
40. Paweł RUDAKIEWICZ 260 MDK NR 1 BYTOM 19.09.2000
41. Mikołaj RADOSZ 0 AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002
42. Maciej BORYCKA 214 UKS KOSYNIER GLIWICE 14.03.2000
43. Przemysław KOTULSKI 209 T.S. GÓRNIK RADLIN 23.02.2000
44. Michał PAWŁOWSKI 264 AKS MIKOŁÓW 10.11.2000
45. Maciej BIAŁAS 210 RMKS RYBNIK 08.12.2000
46. Michał KRAWCZYK 268 MKS KUSY SZCZECIN 01.04.2001
47. Kacper CEBO 212 UKS KOSYNIER GLIWICE 30.08.2000
48. Jarosław MARCINIAK 0 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 28.07.2000
49. Ivo CHLEBIEJ 213 PIAST GLIWICE 04.06.2001
50. Tomasz NOSAL 266 UKS TRÓJKA RADLIN 19.12.2001
51. Mikołaj SAJEWICZ 211 UKS KOSYNIER GLIWICE 07.05.2000
52. Jeremi Berestek 0 MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2002

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Michał Rachwalik UKS START OPOLE 29.09.2000 zakwalifikowano
2. Przemysław KOTULSKI T.S. GÓRNIK RADLIN 23.02.2000 zakwalifikowano
3. Piotr ZAJĄC ZERWIKAPTUR KRAKÓW 09.03.2000 zakwalifikowano
4. Rafał PROKOP ZERWIKAPTUR KRAKÓW 08.05.2000 zakwalifikowano
5. Mateusz PIŁAT MKS GRYF MIELEC 30.04.2000 zakwalifikowano
6. Piotr KOŁPA KS OLIMP LUBIN 17.09.2000 zakwalifikowano
7. Patryk Adamczyk AZS AWF KATOWICE 24.05.2001 zakwalifikowano
8. Maciej BORYCKA UKS KOSYNIER GLIWICE 14.03.2000 zakwalifikowano
9. Franciszek Koc T.S. WISŁA KRAKÓW 29.04.2000 zakwalifikowano
10. Maciej BIAŁAS RMKS RYBNIK 08.12.2000 zakwalifikowano
11. Ivo CHLEBIEJ PIAST GLIWICE 04.06.2001 zakwalifikowano
12. Marcin GÓRAL UKS MDK OLIMP LUBIN 08.10.2000 zakwalifikowano
12. Jarosław MARCINIAK ZERWIKAPTUR KRAKÓW 28.07.2000 zakwalifikowano
14. Kacper CEBO UKS KOSYNIER GLIWICE 30.08.2000 zakwalifikowano
15. Rafał KIEDROWSKI UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 09.02.2000 zakwalifikowano
15. Kamil Huwer AZS AWF KATOWICE 25.07.2001 zakwalifikowano
17. Paweł BOCHYNEK UKS TRÓJKA RADLIN 21.07.2000 zakwalifikowano
18. Michał PIEKARZ ZERWIKAPTUR KRAKÓW 30.12.2000 zakwalifikowano
18. Mikołaj SAJEWICZ UKS KOSYNIER GLIWICE 07.05.2000 zakwalifikowano
20. Bartłomiej SZURLEJ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.09.2000 zakwalifikowano
21. Adam CYGANKIEWICZ WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.12.2001 zakwalifikowano
22. Przemysław Cnotalski ZERWIKAPTUR KRAKÓW 18.04.2002 zakwalifikowano
23. Bartłomiej SPLEŚNIAŁY RMKS RYBNIK 20.11.2000 zakwalifikowano
24. Jan Kardaszewicz KS AGH Kraków 23.09.2001 zakwalifikowano
25. Jeremi Berestek MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2002 zakwalifikowano
26. Michał HAŁACZKIEWICZ MKS KUSY SZCZECIN 21.11.2000 zakwalifikowano
27. Kacper HAŁADUDA MKS KUSY SZCZECIN 25.07.2002 zakwalifikowano
28. Stanisław RUTZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.03.2001 zakwalifikowano
29. Karol BIELA SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 21.08.2002 zakwalifikowano
29. Michał MOTYL CKIS KRZESZOWICE 08.02.2000 zakwalifikowano
31. Cyprian KOZIEŁ PKS MILENIUM SKAWINA 11.09.2000 zakwalifikowano
32. Tomasz NOSAL UKS TRÓJKA RADLIN 19.12.2001 zakwalifikowano
33. Mateusz STOLARSKI UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.01.2001 zakwalifikowano
34. Karol PANKIEWICZ PIAST GLIWICE 14.11.2000 zakwalifikowano
35. Robert Buśko AZS AWF KATOWICE 07.04.2002 zakwalifikowano
36. Daniel FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 03.05.2002 zakwalifikowano
37. Paweł MYŚLIWIEC AKS MIKOŁÓW 24.08.2000 zakwalifikowano
38. Paweł KOLCZYK UKS START OPOLE 21.03.2001 zakwalifikowano
39. Jacek KRAWIEC T.S. GÓRNIK RADLIN 09.11.2000 zakwalifikowano
39. Mikołaj RADOSZ AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002 zakwalifikowano
41. Michał DURNAŚ MKS KUSY SZCZECIN 31.01.2002 zakwalifikowano
42. Dawid DĘBICKI T.S. WISŁA KRAKÓW 19.02.2001 zakwalifikowano
43. Miłosz GOŁĄB PIAST GLIWICE 19.02.2002 zakwalifikowano
43. Artur KRZYŻYŃSKI WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 11.05.2001 zakwalifikowano
45. Paweł RUDAKIEWICZ MDK NR 1 BYTOM 19.09.2000 zakwalifikowano
46. Michał PAWŁOWSKI AKS MIKOŁÓW 10.11.2000 zakwalifikowano
47. Jakub FOLWARCZNY UKS TRÓJKA RADLIN 07.10.2000 zakwalifikowano
48. Bartłomiej GODLEWSKI WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.06.2002 zakwalifikowano
49. Adam CHLEBIK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.05.2001 zakwalifikowano
50. Tymon ZAWODNY UKS KOSYNIER GLIWICE 23.09.2001 zakwalifikowano
50. Adrian LELEK UKS VICTORIA GAJ 31.05.2002 zakwalifikowano
52. Michał KRAWCZYK MKS KUSY SZCZECIN 01.04.2001 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Michał Rachwalik UKS START OPOLE 29.09.2000
2. Ivo CHLEBIEJ PIAST GLIWICE 04.06.2001
3. Rafał PROKOP ZERWIKAPTUR KRAKÓW 08.05.2000
3. Mikołaj SAJEWICZ UKS KOSYNIER GLIWICE 07.05.2000
5. Piotr ZAJĄC ZERWIKAPTUR KRAKÓW 09.03.2000
6. Mateusz PIŁAT MKS GRYF MIELEC 30.04.2000
7. Maciej BORYCKA UKS KOSYNIER GLIWICE 14.03.2000
8. Maciej BIAŁAS RMKS RYBNIK 08.12.2000
9. Patryk Adamczyk AZS AWF KATOWICE 24.05.2001
10. Franciszek Koc T.S. WISŁA KRAKÓW 29.04.2000
11. Marcin GÓRAL UKS MDK OLIMP LUBIN 08.10.2000
12. Paweł BOCHYNEK UKS TRÓJKA RADLIN 21.07.2000
13. Michał PIEKARZ ZERWIKAPTUR KRAKÓW 30.12.2000
14. Bartłomiej SZURLEJ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.09.2000
15. Cyprian KOZIEŁ PKS MILENIUM SKAWINA 11.09.2000
16. Paweł KOLCZYK UKS START OPOLE 21.03.2001
17. Przemysław KOTULSKI T.S. GÓRNIK RADLIN 23.02.2000
18. Piotr KOŁPA KS OLIMP LUBIN 17.09.2000
19. Jarosław MARCINIAK ZERWIKAPTUR KRAKÓW 28.07.2000
20. Kacper CEBO UKS KOSYNIER GLIWICE 30.08.2000
21. Rafał KIEDROWSKI UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 09.02.2000
21. Kamil Huwer AZS AWF KATOWICE 25.07.2001
23. Adam CYGANKIEWICZ WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.12.2001
24. Przemysław Cnotalski ZERWIKAPTUR KRAKÓW 18.04.2002
25. Bartłomiej SPLEŚNIAŁY RMKS RYBNIK 20.11.2000
26. Jan Kardaszewicz KS AGH Kraków 23.09.2001
27. Michał HAŁACZKIEWICZ MKS KUSY SZCZECIN 21.11.2000
28. Tomasz NOSAL UKS TRÓJKA RADLIN 19.12.2001
29. Robert Buśko AZS AWF KATOWICE 07.04.2002
30. Daniel FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 03.05.2002
31. Paweł MYŚLIWIEC AKS MIKOŁÓW 24.08.2000
32. Jacek KRAWIEC T.S. GÓRNIK RADLIN 09.11.2000
33. Jeremi Berestek MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2002
34. Kacper HAŁADUDA MKS KUSY SZCZECIN 25.07.2002
35. Stanisław RUTZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.03.2001
36. Michał MOTYL CKIS KRZESZOWICE 08.02.2000
36. Karol BIELA SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 21.08.2002
38. Mateusz STOLARSKI UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.01.2001
39. Karol PANKIEWICZ PIAST GLIWICE 14.11.2000
40. Mikołaj RADOSZ AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002
41. Michał DURNAŚ MKS KUSY SZCZECIN 31.01.2002
42. Dawid DĘBICKI T.S. WISŁA KRAKÓW 19.02.2001
43. Artur KRZYŻYŃSKI WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 11.05.2001
43. Miłosz GOŁĄB PIAST GLIWICE 19.02.2002
45. Paweł RUDAKIEWICZ MDK NR 1 BYTOM 19.09.2000
46. Michał PAWŁOWSKI AKS MIKOŁÓW 10.11.2000
47. Jakub FOLWARCZNY UKS TRÓJKA RADLIN 07.10.2000
48. Bartłomiej GODLEWSKI WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.06.2002
49. Adam CHLEBIK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.05.2001
50. Tymon ZAWODNY UKS KOSYNIER GLIWICE 23.09.2001
50. Adrian LELEK UKS VICTORIA GAJ 31.05.2002
52. Michał KRAWCZYK MKS KUSY SZCZECIN 01.04.2001

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy