Nazwa: Mistrzostwa Polski
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzieżowcy (M)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 19.03.2008
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | JANKOWSKI Jakub | 36 | AZS AWF WARSZAWA | 19.11.1991 |
2. | SOSNOWSKI Dominik | 18 | AZS AWF WARSZAWA | 24.10.1989 |
3. | TOMCZAK Mirosław | 19 | BUDOWLANI TORUŃ | 13.10.1989 |
4. | OSMAŃSKI Paweł | 1 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.05.1989 |
5. | WARDZIŃSKI Michał | 39 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 16.05.1988 |
6. | BARCZUK Antoni | 2 | AZS AWF WARSZAWA | 12.12.1990 |
7. | SZYMAŃSKI Kamil | 37 | AZS AWF WARSZAWA | 24.04.1991 |
8. | SMURA Mikołaj | 17 | AZS AWF POZNAŃ | 07.01.1990 |
9. | NOWOSIELSKI Ksawery | 33 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.07.1993 |
10. | PRZYSZLAK Krzysztof | 20 | WROCŁAWIANIE | 24.05.1989 |
11. | ROSZKOWSKI Stefan | 3 | AZS AWF WARSZAWA | 23.11.1988 |
12. | PŁOCHARSKI Filip | 24 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 04.02.1990 |
13. | CZAJKOWSKI Maciej | 16 | BUDOWLANI TORUŃ | 05.04.1990 |
14. | ŁUKOWSKI Bartosz | 4 | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 04.04.1989 |
15. | KLAMAN Mateusz | 25 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.05.1990 |
16. | KOSICKI Mateusz | 41 | BUDOWLANI TORUŃ | 03.02.1991 |
17. | KNITTER Mateusz | 51 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 07.08.1993 |
18. | NUCKOWSKI Miłosz | 15 | WROCŁAWIANIE | 06.05.1990 |
19. | PARZUCHOWSKI Dariusz | 34 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 27.03.1989 |
20. | GAJDA Robert | 38 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.02.1990 |
21. | SKAWIŃSKI Marek | 32 | MKS KUSY SZCZECIN | 05.02.1991 |
22. | Kozłowski Jakub | 42 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 31.12.1991 |
23. | DENKIEWICZ Sebastian | 21 | AZS AWF WARSZAWA | 19.03.1990 |
24. | KOPER Damian | 14 | AZS AWF POZNAŃ | 25.05.1992 |
25. | GMEREK Tomasz | 5 | WROCŁAWIANIE | 16.02.1988 |
26. | ULANOWSKI Mateusz | 22 | AZS AWF WARSZAWA | 05.07.1991 |
27. | GRYGLEWSKI Krystian | 43 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 20.06.1994 |
28. | WŁOSEK Maciej | 6 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.03.1991 |
29. | Janda Piotr | 13 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.04.1991 |
30. | JĘDRZEJEWSKI Filip | 31 | AZS AWF POZNAŃ | 26.08.1992 |
31. | BRYZEK Piotr | 23 | AZS AWF WARSZAWA | 06.02.1989 |
32. | JANDA Michał | 12 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.04.1991 |
33. | METZA Oskar | 30 | AZS AWF POZNAŃ | 05.02.1993 |
34. | PERESADA Wojciech | 50 | AZS AWF WARSZAWA | 17.09.1992 |
35. | BASIŃSKI Mikołaj | 44 | AZS AWF POZNAŃ | 10.03.1992 |
36. | ŻELAZKO Rafał | 7 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 14.04.1988 |
37. | Surwiłło Jakub | 48 | AZS AWF WARSZAWA | 21.12.1993 |
38. | SZYMAŃSKI Aleksander | 11 | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 11.09.1989 |
39. | TUSZKIEWICZ Piotr | 28 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 30.04.1991 |
40. | SMURA Michał | 26 | AZS AWF POZNAŃ | 16.11.1989 |
41. | SINORACKI Tomasz | 8 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 26.08.1989 |
42. | PUZIANOWSKI Michał | 10 | WROCŁAWIANIE | 15.08.1989 |
43. | KOSICKI Michał | 27 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 03.02.1991 |
44. | CZERWIŃSKI Krzysztof | 29 | AZS AWF WARSZAWA | 17.12.1991 |
45. | NOWAK Krystian | 47 | AZS AWF POZNAŃ | 08.12.1991 |
46. | KRYCZAŁO Michał | 9 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 19.04.1991 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | OSMAŃSKI Paweł | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.05.1989 | zakwalifikowano |
2. | WŁOSEK Maciej | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.03.1991 | zakwalifikowano |
3. | ROSZKOWSKI Stefan | AZS AWF WARSZAWA | 23.11.1988 | zakwalifikowano |
4. | BARCZUK Antoni | AZS AWF WARSZAWA | 12.12.1990 | zakwalifikowano |
5. | Janda Piotr | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.04.1991 | zakwalifikowano |
6. | GMEREK Tomasz | WROCŁAWIANIE | 16.02.1988 | zakwalifikowano |
7. | ŁUKOWSKI Bartosz | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 04.04.1989 | zakwalifikowano |
8. | ŻELAZKO Rafał | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 14.04.1988 | zakwalifikowano |
9. | NUCKOWSKI Miłosz | WROCŁAWIANIE | 06.05.1990 | zakwalifikowano |
10. | SKAWIŃSKI Marek | MKS KUSY SZCZECIN | 05.02.1991 | zakwalifikowano |
11. | SZYMAŃSKI Aleksander | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 11.09.1989 | zakwalifikowano |
12. | PUZIANOWSKI Michał | WROCŁAWIANIE | 15.08.1989 | zakwalifikowano |
12. | SOSNOWSKI Dominik | AZS AWF WARSZAWA | 24.10.1989 | zakwalifikowano |
14. | CZAJKOWSKI Maciej | BUDOWLANI TORUŃ | 05.04.1990 | zakwalifikowano |
15. | JANDA Michał | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.04.1991 | zakwalifikowano |
16. | BRYZEK Piotr | AZS AWF WARSZAWA | 06.02.1989 | zakwalifikowano |
17. | GAJDA Robert | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.02.1990 | zakwalifikowano |
18. | KLAMAN Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.05.1990 | zakwalifikowano |
19. | BASIŃSKI Mikołaj | AZS AWF POZNAŃ | 10.03.1992 | zakwalifikowano |
20. | SMURA Mikołaj | AZS AWF POZNAŃ | 07.01.1990 | zakwalifikowano |
21. | SINORACKI Tomasz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 26.08.1989 | zakwalifikowano |
22. | KRYCZAŁO Michał | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 19.04.1991 | zakwalifikowano |
23. | PŁOCHARSKI Filip | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 04.02.1990 | zakwalifikowano |
24. | SMURA Michał | AZS AWF POZNAŃ | 16.11.1989 | zakwalifikowano |
25. | TUSZKIEWICZ Piotr | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 30.04.1991 | zakwalifikowano |
26. | NOWAK Krystian | AZS AWF POZNAŃ | 08.12.1991 | zakwalifikowano |
27. | TOMCZAK Mirosław | BUDOWLANI TORUŃ | 13.10.1989 | zakwalifikowano |
28. | KOSICKI Michał | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 03.02.1991 | zakwalifikowano |
29. | SZYMAŃSKI Kamil | AZS AWF WARSZAWA | 24.04.1991 | zakwalifikowano |
30. | KNITTER Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 07.08.1993 | zakwalifikowano |
31. | JĘDRZEJEWSKI Filip | AZS AWF POZNAŃ | 26.08.1992 | zakwalifikowano |
32. | KOPER Damian | AZS AWF POZNAŃ | 25.05.1992 | zakwalifikowano |
33. | GRYGLEWSKI Krystian | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 20.06.1994 | zakwalifikowano |
34. | PRZYSZLAK Krzysztof | WROCŁAWIANIE | 24.05.1989 | zakwalifikowano |
35. | NOWOSIELSKI Ksawery | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.07.1993 | zakwalifikowano |
36. | CZERWIŃSKI Krzysztof | AZS AWF WARSZAWA | 17.12.1991 | zakwalifikowano |
37. | WARDZIŃSKI Michał | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 16.05.1988 | zakwalifikowano |
38. | Surwiłło Jakub | AZS AWF WARSZAWA | 21.12.1993 | zakwalifikowano |
39. | KOSICKI Mateusz | BUDOWLANI TORUŃ | 03.02.1991 | zakwalifikowano |
40. | ULANOWSKI Mateusz | AZS AWF WARSZAWA | 05.07.1991 | zakwalifikowano |
41. | METZA Oskar | AZS AWF POZNAŃ | 05.02.1993 | zakwalifikowano |
42. | Kozłowski Jakub | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 31.12.1991 | zakwalifikowano |
43. | DENKIEWICZ Sebastian | AZS AWF WARSZAWA | 19.03.1990 | zakwalifikowano |
43. | PARZUCHOWSKI Dariusz | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 27.03.1989 | zakwalifikowano |
45. | PERESADA Wojciech | AZS AWF WARSZAWA | 17.09.1992 | zakwalifikowano |
46. | JANKOWSKI Jakub | AZS AWF WARSZAWA | 19.11.1991 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | OSMAŃSKI Paweł | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.05.1989 |
2. | GMEREK Tomasz | WROCŁAWIANIE | 16.02.1988 |
3. | BARCZUK Antoni | AZS AWF WARSZAWA | 12.12.1990 |
3. | WŁOSEK Maciej | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.03.1991 |
5. | ROSZKOWSKI Stefan | AZS AWF WARSZAWA | 23.11.1988 |
6. | ŻELAZKO Rafał | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 14.04.1988 |
7. | SINORACKI Tomasz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 26.08.1989 |
8. | PŁOCHARSKI Filip | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 04.02.1990 |
9. | Janda Piotr | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.04.1991 |
10. | ŁUKOWSKI Bartosz | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 04.04.1989 |
11. | SZYMAŃSKI Aleksander | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 11.09.1989 |
12. | CZAJKOWSKI Maciej | BUDOWLANI TORUŃ | 05.04.1990 |
13. | JANDA Michał | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.04.1991 |
14. | BRYZEK Piotr | AZS AWF WARSZAWA | 06.02.1989 |
15. | SMURA Mikołaj | AZS AWF POZNAŃ | 07.01.1990 |
16. | SMURA Michał | AZS AWF POZNAŃ | 16.11.1989 |
17. | NUCKOWSKI Miłosz | WROCŁAWIANIE | 06.05.1990 |
18. | SKAWIŃSKI Marek | MKS KUSY SZCZECIN | 05.02.1991 |
19. | PUZIANOWSKI Michał | WROCŁAWIANIE | 15.08.1989 |
19. | SOSNOWSKI Dominik | AZS AWF WARSZAWA | 24.10.1989 |
21. | GAJDA Robert | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.02.1990 |
22. | KLAMAN Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.05.1990 |
23. | KRYCZAŁO Michał | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 19.04.1991 |
24. | NOWAK Krystian | AZS AWF POZNAŃ | 08.12.1991 |
25. | TOMCZAK Mirosław | BUDOWLANI TORUŃ | 13.10.1989 |
26. | KOSICKI Michał | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 03.02.1991 |
27. | KOPER Damian | AZS AWF POZNAŃ | 25.05.1992 |
28. | PRZYSZLAK Krzysztof | WROCŁAWIANIE | 24.05.1989 |
29. | NOWOSIELSKI Ksawery | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.07.1993 |
30. | CZERWIŃSKI Krzysztof | AZS AWF WARSZAWA | 17.12.1991 |
31. | ULANOWSKI Mateusz | AZS AWF WARSZAWA | 05.07.1991 |
32. | JANKOWSKI Jakub | AZS AWF WARSZAWA | 19.11.1991 |
33. | BASIŃSKI Mikołaj | AZS AWF POZNAŃ | 10.03.1992 |
34. | TUSZKIEWICZ Piotr | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 30.04.1991 |
35. | SZYMAŃSKI Kamil | AZS AWF WARSZAWA | 24.04.1991 |
36. | KNITTER Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 07.08.1993 |
37. | JĘDRZEJEWSKI Filip | AZS AWF POZNAŃ | 26.08.1992 |
38. | GRYGLEWSKI Krystian | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 20.06.1994 |
39. | WARDZIŃSKI Michał | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 16.05.1988 |
40. | Surwiłło Jakub | AZS AWF WARSZAWA | 21.12.1993 |
41. | KOSICKI Mateusz | BUDOWLANI TORUŃ | 03.02.1991 |
42. | METZA Oskar | AZS AWF POZNAŃ | 05.02.1993 |
43. | Kozłowski Jakub | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 31.12.1991 |
44. | PARZUCHOWSKI Dariusz | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 27.03.1989 |
44. | DENKIEWICZ Sebastian | AZS AWF WARSZAWA | 19.03.1990 |
46. | PERESADA Wojciech | AZS AWF WARSZAWA | 17.09.1992 |