Turniej

Nazwa: Kuźnia Gdańska
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 27.05.2012

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. RUDZIŃSKA Patrycja 115 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 11.07.1998
2. KULIAYEVA Lizaveta 0 21.03.1996
3. SZYMCZAK Anna 5 KS AZS AWFIS GDAŃSK 22.08.1997
4. MEJZA Agnieszka 39 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 20.04.1996
5. SZYMAŃSKA Joanna 32 AZS AWF POZNAŃ 03.10.1996
6. Vetulani Maria 6 KU AZS-UAM POZNAŃ 09.09.1996
7. SPIECZYŃSKA Aleksandra 112 MKS KUSY SZCZECIN 15.04.1998
8. JANKOWSKA Marianna 31 UKS ATENA GDAŃSK 01.10.1997
9. ZAJĄC Katarzyna 43 BUDOWLANI TORUŃ 21.10.1997
10. MISIOR Edyta 0 D' ARTAGNAN URSYNÓW 18.05.1997
11. AUZAHAN Lizaveta 0 14.02.1996
12. DRAPELLA Magdalena 0 KS AZS AWFIS GDAŃSK 01.10.1996
13. Walczyk-Klimaszyk Julia 7 KU AZS-UAM POZNAŃ 28.10.1997
14. MATUSZEWSKA Zuzanna 33 UKS ATENA GDAŃSK 01.10.1997
15. MATUSZEWSKA Michalina 28 IKS LESZNO 07.12.1996
16. KAPRAL Karolina 109 MKS KUSY SZCZECIN 21.05.1998
17. DOMBROWSKA Monika 149 AZS AWF POZNAŃ 14.09.1998
18. STRACHOWSKA Julia 102 UKS RIPOSTA OLSZTYN 15.04.1998
19. SZEWCZYK Wiktoria 0 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.12.1998
20. KRECZETOWSKA Monika 49 POLONIA 1912 LESZNO 20.06.1997
21. Szulc Michalina 23 AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 22.04.1996
22. ŻELECHOWSKA Sara 38 KU AZS-UAM POZNAŃ 14.12.1997
23. BURKACKA Lidia 26 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 06.03.1996
24. KOLIBABKA Karina 140 KU AZS-UAM POZNAŃ 30.06.1998
25. STRACHOWSKA Małgorzata 101 UKS RIPOSTA OLSZTYN 15.04.1998
26. BURACZEWSKA Julia 13 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.07.1996
27. LACHMAN Katarzyna 20 AZS AWF POZNAŃ 13.11.1996
28. STRACHOWSKA Magdalena 21 ZJEDNOCZENI PABIANICE 21.02.1996
29. Wojtaluk Julia 105 KU AZS-UAM POZNAŃ 15.09.1998
30. Matysiak Katarzyna 104 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 24.11.1998
31. PIJACZYŃSKA Agnieszka 138 POLONIA 1912 LESZNO 05.07.1998
32. SZOSTAKIEWICZ Alicja 113 KS AZS AWFIS GDAŃSK 19.04.1998

Brak grup.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. KULIAYEVA Lizaveta 21.03.1996 zakwalifikowano
2. Walczyk-Klimaszyk Julia KU AZS-UAM POZNAŃ 28.10.1997 zakwalifikowano
3. LACHMAN Katarzyna AZS AWF POZNAŃ 13.11.1996 zakwalifikowano
4. STRACHOWSKA Małgorzata UKS RIPOSTA OLSZTYN 15.04.1998 zakwalifikowano
5. SZYMCZAK Anna KS AZS AWFIS GDAŃSK 22.08.1997 zakwalifikowano
6. Vetulani Maria KU AZS-UAM POZNAŃ 09.09.1996 zakwalifikowano
7. DRAPELLA Magdalena KS AZS AWFIS GDAŃSK 01.10.1996 zakwalifikowano
8. STRACHOWSKA Julia UKS RIPOSTA OLSZTYN 15.04.1998 zakwalifikowano
9. Szulc Michalina AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 22.04.1996 zakwalifikowano
10. BURACZEWSKA Julia UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.07.1996 zakwalifikowano
11. JANKOWSKA Marianna UKS ATENA GDAŃSK 01.10.1997 zakwalifikowano
12. ŻELECHOWSKA Sara KU AZS-UAM POZNAŃ 14.12.1997 zakwalifikowano
12. MATUSZEWSKA Michalina IKS LESZNO 07.12.1996 zakwalifikowano
14. SZYMAŃSKA Joanna AZS AWF POZNAŃ 03.10.1996 zakwalifikowano
15. BURKACKA Lidia UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 06.03.1996 zakwalifikowano
16. ZAJĄC Katarzyna BUDOWLANI TORUŃ 21.10.1997 zakwalifikowano
17. Matysiak Katarzyna WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 24.11.1998 zakwalifikowano
18. KRECZETOWSKA Monika POLONIA 1912 LESZNO 20.06.1997 zakwalifikowano
19. STRACHOWSKA Magdalena ZJEDNOCZENI PABIANICE 21.02.1996 zakwalifikowano
19. SZEWCZYK Wiktoria UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.12.1998 zakwalifikowano
21. AUZAHAN Lizaveta 14.02.1996 zakwalifikowano
22. MATUSZEWSKA Zuzanna UKS ATENA GDAŃSK 01.10.1997 zakwalifikowano
23. MISIOR Edyta D' ARTAGNAN URSYNÓW 18.05.1997 zakwalifikowano
24. MEJZA Agnieszka WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 20.04.1996 zakwalifikowano
25. Wojtaluk Julia KU AZS-UAM POZNAŃ 15.09.1998 zakwalifikowano
26. KAPRAL Karolina MKS KUSY SZCZECIN 21.05.1998 zakwalifikowano
27. KOLIBABKA Karina KU AZS-UAM POZNAŃ 30.06.1998 zakwalifikowano
28. SZOSTAKIEWICZ Alicja KS AZS AWFIS GDAŃSK 19.04.1998 zakwalifikowano
29. DOMBROWSKA Monika AZS AWF POZNAŃ 14.09.1998 zakwalifikowano
30. PIJACZYŃSKA Agnieszka POLONIA 1912 LESZNO 05.07.1998 zakwalifikowano
31. SPIECZYŃSKA Aleksandra MKS KUSY SZCZECIN 15.04.1998 zakwalifikowano
32. RUDZIŃSKA Patrycja FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 11.07.1998 zakwalifikowano

Brak starć do wygenerowania drabinki.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. SZYMCZAK Anna KS AZS AWFIS GDAŃSK 22.08.1997
2. Walczyk-Klimaszyk Julia KU AZS-UAM POZNAŃ 28.10.1997
3. Vetulani Maria KU AZS-UAM POZNAŃ 09.09.1996
3. KULIAYEVA Lizaveta 21.03.1996
5. STRACHOWSKA Małgorzata UKS RIPOSTA OLSZTYN 15.04.1998
6. Szulc Michalina AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 22.04.1996
7. BURACZEWSKA Julia UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.07.1996
8. SZYMAŃSKA Joanna AZS AWF POZNAŃ 03.10.1996
9. LACHMAN Katarzyna AZS AWF POZNAŃ 13.11.1996
10. DRAPELLA Magdalena KS AZS AWFIS GDAŃSK 01.10.1996
11. MATUSZEWSKA Michalina IKS LESZNO 07.12.1996
12. BURKACKA Lidia UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 06.03.1996
13. ZAJĄC Katarzyna BUDOWLANI TORUŃ 21.10.1997
14. AUZAHAN Lizaveta 14.02.1996
15. MATUSZEWSKA Zuzanna UKS ATENA GDAŃSK 01.10.1997
16. Wojtaluk Julia KU AZS-UAM POZNAŃ 15.09.1998
17. STRACHOWSKA Julia UKS RIPOSTA OLSZTYN 15.04.1998
18. JANKOWSKA Marianna UKS ATENA GDAŃSK 01.10.1997
19. ŻELECHOWSKA Sara KU AZS-UAM POZNAŃ 14.12.1997
20. Matysiak Katarzyna WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 24.11.1998
21. KRECZETOWSKA Monika POLONIA 1912 LESZNO 20.06.1997
22. STRACHOWSKA Magdalena ZJEDNOCZENI PABIANICE 21.02.1996
22. SZEWCZYK Wiktoria UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.12.1998
24. MISIOR Edyta D' ARTAGNAN URSYNÓW 18.05.1997
25. MEJZA Agnieszka WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 20.04.1996
26. KAPRAL Karolina MKS KUSY SZCZECIN 21.05.1998
27. KOLIBABKA Karina KU AZS-UAM POZNAŃ 30.06.1998
28. SZOSTAKIEWICZ Alicja KS AZS AWFIS GDAŃSK 19.04.1998
29. DOMBROWSKA Monika AZS AWF POZNAŃ 14.09.1998
30. PIJACZYŃSKA Agnieszka POLONIA 1912 LESZNO 05.07.1998
31. SPIECZYŃSKA Aleksandra MKS KUSY SZCZECIN 15.04.1998
32. RUDZIŃSKA Patrycja FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 11.07.1998

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content