Nazwa: Kuźnia Gdańska
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 26.05.2012
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | WOJNOWSKI Rafał | 111 | BUDOWLANI TORUŃ | 20.12.1998 |
2. | KARPIAK Mariusz | 0 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 16.06.1997 |
3. | JASIŃSKI Krystian | 110 | AZS AWF WARSZAWA | 05.05.1998 |
4. | RZĄDKOWSKI Andrzej | 3 | WROCŁAWIANIE | 04.03.1997 |
5. | ZARĘBA Gaweł | 35 | AZS AWF WARSZAWA | 24.04.1997 |
6. | PRZEDPEŁSKI Aleksander | 36 | AZS AWF WARSZAWA | 19.08.1996 |
7. | PALUSZKIEWICZ Kasper | 9 | AZS AWF POZNAŃ | 02.11.1996 |
8. | KOŚLICKI Michał | 106 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 07.11.1998 |
9. | RYBIŃSKI Radosław | 0 | IKS LESZNO | 14.05.1997 |
10. | PILSZAK Marek | 34 | UKS ATENA GDAŃSK | 06.06.1997 |
11. | PODRALSKI Maciej | 10 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 09.12.1997 |
12. | GLUMA Mateusz | 32 | IKS LESZNO | 14.08.1996 |
13. | GLEZMAN Jakub | 44 | WROCŁAWIANIE | 16.07.1997 |
14. | MILLER Jakub | 113 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10.07.1998 |
15. | OLSZOWSKI Daniel | 101 | BUDOWLANI TORUŃ | 23.12.1998 |
16. | SUCHARDA Edward | 0 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 12.09.1997 |
17. | ŻURAWSKI Bartosz | 30 | AZS AWF POZNAŃ | 10.06.1997 |
18. | Sowa Mikołaj | 104 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 10.10.1998 |
19. | KRUKOWSKI Jędrzej | 39 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 13.08.1997 |
20. | KONIECZNY Tomasz | 11 | AZS AWF WARSZAWA | 17.02.1996 |
21. | KORPACZEWSKI Adam | 0 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 03.08.1997 |
22. | MIĘTKI Maciej | 29 | WROCŁAWIANIE | 24.05.1996 |
23. | NARUSZEWICZ Tomasz | 41 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.07.1997 |
24. | KEGEL Aleksander | 55 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 28.09.1997 |
25. | DE BAZELAIRE Ludwik | 13 | AZS AWF WARSZAWA | 27.05.1997 |
26. | Szpygiel Jędrzej | 125 | AZS AWF WARSZAWA | 25.06.1998 |
27. | WŁADYKA Bartosz | 148 | MKS KUSY SZCZECIN | 02.08.1998 |
28. | SZULPIN Patryk | 14 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.12.1997 |
29. | STRÓŻYŃSKI Tomasz | 103 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 02.02.1998 |
30. | ORSZYŃSKI Oskar | 47 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 18.01.1997 |
31. | Lica Marcin | 27 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 22.08.1996 |
32. | RYGUS Mikołaj | 15 | POLONIA 1912 LESZNO | 13.04.1996 |
33. | OLSZEWSKI Wiktor | 121 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 07.02.1998 |
34. | DOROCHOWICZ Mateusz | 50 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 21.09.1997 |
35. | TARASIEWICZ Maxime | 24 | WROCŁAWIANIE | 11.02.1997 |
36. | Rudnicki Mikołaj | 0 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.12.1998 |
37. | MAŁECKI Bartosz | 23 | AZS AWF POZNAŃ | 28.09.1996 |
38. | Wojtkowiak Adrian | 126 | AZS AWF POZNAŃ | 06.09.1998 |
39. | JANUSZEWSKI Łukasz | 133 | MKS KUSY SZCZECIN | 26.02.1998 |
40. | SAMOREK Dominik | 18 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 14.07.1996 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | RZĄDKOWSKI Andrzej | WROCŁAWIANIE | 04.03.1997 | zakwalifikowano |
2. | DE BAZELAIRE Ludwik | AZS AWF WARSZAWA | 27.05.1997 | zakwalifikowano |
3. | PODRALSKI Maciej | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 09.12.1997 | zakwalifikowano |
3. | ŻURAWSKI Bartosz | AZS AWF POZNAŃ | 10.06.1997 | zakwalifikowano |
5. | MAŁECKI Bartosz | AZS AWF POZNAŃ | 28.09.1996 | zakwalifikowano |
6. | PALUSZKIEWICZ Kasper | AZS AWF POZNAŃ | 02.11.1996 | zakwalifikowano |
7. | SAMOREK Dominik | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 14.07.1996 | zakwalifikowano |
8. | PRZEDPEŁSKI Aleksander | AZS AWF WARSZAWA | 19.08.1996 | zakwalifikowano |
9. | KARPIAK Mariusz | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 16.06.1997 | zakwalifikowano |
10. | KORPACZEWSKI Adam | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 03.08.1997 | zakwalifikowano |
11. | TARASIEWICZ Maxime | WROCŁAWIANIE | 11.02.1997 | zakwalifikowano |
12. | ORSZYŃSKI Oskar | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 18.01.1997 | zakwalifikowano |
13. | RYGUS Mikołaj | POLONIA 1912 LESZNO | 13.04.1996 | zakwalifikowano |
14. | Lica Marcin | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 22.08.1996 | zakwalifikowano |
15. | DOROCHOWICZ Mateusz | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 21.09.1997 | zakwalifikowano |
16. | KONIECZNY Tomasz | AZS AWF WARSZAWA | 17.02.1996 | zakwalifikowano |
17. | GLUMA Mateusz | IKS LESZNO | 14.08.1996 | zakwalifikowano |
18. | MIĘTKI Maciej | WROCŁAWIANIE | 24.05.1996 | zakwalifikowano |
19. | PILSZAK Marek | UKS ATENA GDAŃSK | 06.06.1997 | zakwalifikowano |
20. | GLEZMAN Jakub | WROCŁAWIANIE | 16.07.1997 | zakwalifikowano |
21. | Sowa Mikołaj | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 10.10.1998 | zakwalifikowano |
22. | ZARĘBA Gaweł | AZS AWF WARSZAWA | 24.04.1997 | zakwalifikowano |
23. | Szpygiel Jędrzej | AZS AWF WARSZAWA | 25.06.1998 | zakwalifikowano |
24. | MILLER Jakub | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10.07.1998 | zakwalifikowano |
25. | KRUKOWSKI Jędrzej | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 13.08.1997 | zakwalifikowano |
26. | NARUSZEWICZ Tomasz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.07.1997 | zakwalifikowano |
26. | OLSZOWSKI Daniel | BUDOWLANI TORUŃ | 23.12.1998 | zakwalifikowano |
28. | SUCHARDA Edward | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 12.09.1997 | zakwalifikowano |
28. | Rudnicki Mikołaj | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.12.1998 | zakwalifikowano |
30. | Wojtkowiak Adrian | AZS AWF POZNAŃ | 06.09.1998 | zakwalifikowano |
31. | WOJNOWSKI Rafał | BUDOWLANI TORUŃ | 20.12.1998 | zakwalifikowano |
32. | RYBIŃSKI Radosław | IKS LESZNO | 14.05.1997 | zakwalifikowano |
33. | OLSZEWSKI Wiktor | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 07.02.1998 | zakwalifikowano |
34. | SZULPIN Patryk | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.12.1997 | zakwalifikowano |
35. | KEGEL Aleksander | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 28.09.1997 | zakwalifikowano |
36. | KOŚLICKI Michał | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 07.11.1998 | zakwalifikowano |
37. | JASIŃSKI Krystian | AZS AWF WARSZAWA | 05.05.1998 | zakwalifikowano |
38. | JANUSZEWSKI Łukasz | MKS KUSY SZCZECIN | 26.02.1998 | zakwalifikowano |
39. | STRÓŻYŃSKI Tomasz | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 02.02.1998 | zakwalifikowano |
40. | WŁADYKA Bartosz | MKS KUSY SZCZECIN | 02.08.1998 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | RZĄDKOWSKI Andrzej | WROCŁAWIANIE | 04.03.1997 |
2. | PODRALSKI Maciej | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 09.12.1997 |
3. | RYGUS Mikołaj | POLONIA 1912 LESZNO | 13.04.1996 |
3. | DE BAZELAIRE Ludwik | AZS AWF WARSZAWA | 27.05.1997 |
5. | PALUSZKIEWICZ Kasper | AZS AWF POZNAŃ | 02.11.1996 |
6. | SAMOREK Dominik | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 14.07.1996 |
7. | PRZEDPEŁSKI Aleksander | AZS AWF WARSZAWA | 19.08.1996 |
8. | ORSZYŃSKI Oskar | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 18.01.1997 |
9. | ŻURAWSKI Bartosz | AZS AWF POZNAŃ | 10.06.1997 |
10. | MAŁECKI Bartosz | AZS AWF POZNAŃ | 28.09.1996 |
11. | KORPACZEWSKI Adam | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 03.08.1997 |
12. | DOROCHOWICZ Mateusz | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 21.09.1997 |
13. | KONIECZNY Tomasz | AZS AWF WARSZAWA | 17.02.1996 |
14. | PILSZAK Marek | UKS ATENA GDAŃSK | 06.06.1997 |
15. | ZARĘBA Gaweł | AZS AWF WARSZAWA | 24.04.1997 |
16. | MILLER Jakub | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10.07.1998 |
17. | KARPIAK Mariusz | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 16.06.1997 |
18. | TARASIEWICZ Maxime | WROCŁAWIANIE | 11.02.1997 |
19. | Lica Marcin | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 22.08.1996 |
20. | GLUMA Mateusz | IKS LESZNO | 14.08.1996 |
21. | MIĘTKI Maciej | WROCŁAWIANIE | 24.05.1996 |
22. | GLEZMAN Jakub | WROCŁAWIANIE | 16.07.1997 |
23. | Sowa Mikołaj | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 10.10.1998 |
24. | Szpygiel Jędrzej | AZS AWF WARSZAWA | 25.06.1998 |
25. | KRUKOWSKI Jędrzej | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 13.08.1997 |
26. | NARUSZEWICZ Tomasz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.07.1997 |
27. | Wojtkowiak Adrian | AZS AWF POZNAŃ | 06.09.1998 |
28. | OLSZEWSKI Wiktor | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 07.02.1998 |
29. | SZULPIN Patryk | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.12.1997 |
30. | KOŚLICKI Michał | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 07.11.1998 |
31. | JASIŃSKI Krystian | AZS AWF WARSZAWA | 05.05.1998 |
32. | STRÓŻYŃSKI Tomasz | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 02.02.1998 |
33. | OLSZOWSKI Daniel | BUDOWLANI TORUŃ | 23.12.1998 |
34. | SUCHARDA Edward | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 12.09.1997 |
34. | Rudnicki Mikołaj | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.12.1998 |
36. | WOJNOWSKI Rafał | BUDOWLANI TORUŃ | 20.12.1998 |
37. | RYBIŃSKI Radosław | IKS LESZNO | 14.05.1997 |
38. | KEGEL Aleksander | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 28.09.1997 |
39. | JANUSZEWSKI Łukasz | MKS KUSY SZCZECIN | 26.02.1998 |
40. | WŁADYKA Bartosz | MKS KUSY SZCZECIN | 02.08.1998 |