Nazwa: Mistrzostwa Polski
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzieżowcy (M)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 18.03.2008
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | TILL Daniel | 43 | KKSZ KONIN | 30.03.1992 |
2. | KOSIŃSKI Jakub | 31 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 05.08.1990 |
3. | TRZEBIŃSKI Karol | 15 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 09.04.1988 |
4. | GAL Michał | 1 | KKSZ KONIN | 03.03.1989 |
5. | ODZIMEK Jarosław | 13 | AZS AWF WARSZAWA | 05.09.1988 |
6. | SZYMIK Ryszard | 42 | AZS AWF KATOWICE | 28.04.1993 |
7. | STÓS Maciej | 17 | AZS AWF WARSZAWA | 04.03.1989 |
8. | REGULEWSKI Maciej | 2 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 11.07.1990 |
9. | JOBS Dawid | 34 | AZS AWF WARSZAWA | 10.08.1989 |
10. | MARCINIAK Marcin | 13 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 16.06.1990 |
11. | STAWOWSKI Aleksander | 29 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 21.11.1990 |
12. | SKUBISZEWSKI Damian | 3 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 15.03.1989 |
13. | TOMASIAK Michał | 40 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 01.06.1992 |
14. | NIEMIEC Tomasz | 28 | AZS AWF WARSZAWA | 06.09.1990 |
15. | KNAPIK Artur | 18 | AZS AWF KATOWICE | 18.01.1988 |
16. | CIESZKOWSKI Filip | 11 | AZS AWF WARSZAWA | 16.10.1988 |
17. | SĘCZEK Aleksander | 39 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 10.02.1990 |
18. | KOŚCIELNIAKOWSKI Marcin | 4 | AZS AWF WARSZAWA | 06.12.1989 |
19. | PODSIADŁY Krystian | 30 | AZS AWF WARSZAWA | 27.04.1990 |
20. | KACPRZAK Jakub | 16 | KKSZ KONIN | 19.04.1990 |
21. | KUŚMIERCZYK Piotr | 12 | DRAGON ŁÓDŹ | 14.07.1988 |
22. | ZIELIŃSKI Stanisław | 38 | AZS AWF WARSZAWA | 01.05.1992 |
23. | MAJCHERSKI Aleksander | 0 | KKSZ KONIN | 22.07.1992 |
24. | Koniusz Bartosz | 10 | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 15.01.1991 |
25. | WRÓBEL Mariusz | 23 | AZS AWF WARSZAWA | 17.07.1992 |
26. | BUCIAK Robert | 25 | KKSZ KONIN | 27.02.1991 |
27. | ŻELECHOWSKI Szymon | 5 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 09.08.1989 |
28. | ORDA Jan | 19 | DRAGON ŁÓDŹ | 13.08.1988 |
29. | SĘCZEK Adam | 24 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 14.10.1992 |
30. | ROSZAK Michał | 27 | KKSZ KONIN | 06.04.1991 |
31. | SZMIGIELSKI Bartosz | 20 | AZS AWF WARSZAWA | 16.02.1990 |
32. | WOJNOWSKI Jan | 6 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 06.09.1989 |
33. | OŁDYŃSKI Bartosz | 9 | UKS SZABLA ZĄBKI | 30.04.1988 |
34. | Jasiński Mateusz | 8 | AZS AWF WARSZAWA | 22.01.1990 |
35. | PTASIŃSKI Norbert | 35 | AZS AWF WARSZAWA | 03.07.1990 |
36. | MAJZEL Marek | 22 | AZS AWF KATOWICE | 05.07.1988 |
37. | JASKÓLSKI Kacper | 21 | KKSZ KONIN | 23.03.1990 |
38. | MAZUR Bartosz | 7 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 01.09.1989 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | KOŚCIELNIAKOWSKI Marcin | AZS AWF WARSZAWA | 06.12.1989 | zakwalifikowano |
2. | SKUBISZEWSKI Damian | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 15.03.1989 | zakwalifikowano |
3. | GAL Michał | KKSZ KONIN | 03.03.1989 | zakwalifikowano |
4. | JASKÓLSKI Kacper | KKSZ KONIN | 23.03.1990 | zakwalifikowano |
5. | WOJNOWSKI Jan | O.Ś. AZS POZNAŃ | 06.09.1989 | zakwalifikowano |
6. | REGULEWSKI Maciej | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 11.07.1990 | zakwalifikowano |
7. | CIESZKOWSKI Filip | AZS AWF WARSZAWA | 16.10.1988 | zakwalifikowano |
8. | STÓS Maciej | AZS AWF WARSZAWA | 04.03.1989 | zakwalifikowano |
9. | OŁDYŃSKI Bartosz | UKS SZABLA ZĄBKI | 30.04.1988 | zakwalifikowano |
10. | TRZEBIŃSKI Karol | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 09.04.1988 | zakwalifikowano |
11. | ODZIMEK Jarosław | AZS AWF WARSZAWA | 05.09.1988 | zakwalifikowano |
12. | STAWOWSKI Aleksander | UKS 13 BIAŁYSTOK | 21.11.1990 | zakwalifikowano |
13. | KACPRZAK Jakub | KKSZ KONIN | 19.04.1990 | zakwalifikowano |
14. | ORDA Jan | DRAGON ŁÓDŹ | 13.08.1988 | zakwalifikowano |
14. | KUŚMIERCZYK Piotr | DRAGON ŁÓDŹ | 14.07.1988 | zakwalifikowano |
16. | WRÓBEL Mariusz | AZS AWF WARSZAWA | 17.07.1992 | zakwalifikowano |
17. | ŻELECHOWSKI Szymon | O.Ś. AZS POZNAŃ | 09.08.1989 | zakwalifikowano |
18. | Koniusz Bartosz | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 15.01.1991 | zakwalifikowano |
19. | Jasiński Mateusz | AZS AWF WARSZAWA | 22.01.1990 | zakwalifikowano |
20. | MAZUR Bartosz | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 01.09.1989 | zakwalifikowano |
21. | SZMIGIELSKI Bartosz | AZS AWF WARSZAWA | 16.02.1990 | zakwalifikowano |
22. | MARCINIAK Marcin | O.Ś. AZS POZNAŃ | 16.06.1990 | zakwalifikowano |
23. | KNAPIK Artur | AZS AWF KATOWICE | 18.01.1988 | zakwalifikowano |
24. | TOMASIAK Michał | MUKS VICTOR WARSZAWA | 01.06.1992 | zakwalifikowano |
25. | SĘCZEK Aleksander | MUKS VICTOR WARSZAWA | 10.02.1990 | zakwalifikowano |
26. | NIEMIEC Tomasz | AZS AWF WARSZAWA | 06.09.1990 | zakwalifikowano |
27. | KOSIŃSKI Jakub | UKS 13 BIAŁYSTOK | 05.08.1990 | zakwalifikowano |
27. | PODSIADŁY Krystian | AZS AWF WARSZAWA | 27.04.1990 | zakwalifikowano |
29. | PTASIŃSKI Norbert | AZS AWF WARSZAWA | 03.07.1990 | zakwalifikowano |
30. | ROSZAK Michał | KKSZ KONIN | 06.04.1991 | zakwalifikowano |
31. | MAJZEL Marek | AZS AWF KATOWICE | 05.07.1988 | zakwalifikowano |
32. | BUCIAK Robert | KKSZ KONIN | 27.02.1991 | zakwalifikowano |
33. | JOBS Dawid | AZS AWF WARSZAWA | 10.08.1989 | zakwalifikowano |
34. | MAJCHERSKI Aleksander | KKSZ KONIN | 22.07.1992 | zakwalifikowano |
35. | TILL Daniel | KKSZ KONIN | 30.03.1992 | zakwalifikowano |
36. | SĘCZEK Adam | MUKS VICTOR WARSZAWA | 14.10.1992 | zakwalifikowano |
37. | ZIELIŃSKI Stanisław | AZS AWF WARSZAWA | 01.05.1992 | zakwalifikowano |
37. | SZYMIK Ryszard | AZS AWF KATOWICE | 28.04.1993 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | GAL Michał | KKSZ KONIN | 03.03.1989 |
2. | WOJNOWSKI Jan | O.Ś. AZS POZNAŃ | 06.09.1989 |
3. | SKUBISZEWSKI Damian | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 15.03.1989 |
3. | OŁDYŃSKI Bartosz | UKS SZABLA ZĄBKI | 30.04.1988 |
5. | CIESZKOWSKI Filip | AZS AWF WARSZAWA | 16.10.1988 |
6. | KACPRZAK Jakub | KKSZ KONIN | 19.04.1990 |
7. | ŻELECHOWSKI Szymon | O.Ś. AZS POZNAŃ | 09.08.1989 |
8. | MARCINIAK Marcin | O.Ś. AZS POZNAŃ | 16.06.1990 |
9. | KOŚCIELNIAKOWSKI Marcin | AZS AWF WARSZAWA | 06.12.1989 |
10. | JASKÓLSKI Kacper | KKSZ KONIN | 23.03.1990 |
11. | REGULEWSKI Maciej | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 11.07.1990 |
12. | STÓS Maciej | AZS AWF WARSZAWA | 04.03.1989 |
13. | TRZEBIŃSKI Karol | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 09.04.1988 |
14. | Koniusz Bartosz | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 15.01.1991 |
15. | Jasiński Mateusz | AZS AWF WARSZAWA | 22.01.1990 |
16. | SZMIGIELSKI Bartosz | AZS AWF WARSZAWA | 16.02.1990 |
17. | ODZIMEK Jarosław | AZS AWF WARSZAWA | 05.09.1988 |
18. | STAWOWSKI Aleksander | UKS 13 BIAŁYSTOK | 21.11.1990 |
19. | ORDA Jan | DRAGON ŁÓDŹ | 13.08.1988 |
19. | KUŚMIERCZYK Piotr | DRAGON ŁÓDŹ | 14.07.1988 |
21. | WRÓBEL Mariusz | AZS AWF WARSZAWA | 17.07.1992 |
22. | MAZUR Bartosz | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 01.09.1989 |
23. | KNAPIK Artur | AZS AWF KATOWICE | 18.01.1988 |
24. | TOMASIAK Michał | MUKS VICTOR WARSZAWA | 01.06.1992 |
25. | SĘCZEK Aleksander | MUKS VICTOR WARSZAWA | 10.02.1990 |
26. | NIEMIEC Tomasz | AZS AWF WARSZAWA | 06.09.1990 |
27. | KOSIŃSKI Jakub | UKS 13 BIAŁYSTOK | 05.08.1990 |
27. | PODSIADŁY Krystian | AZS AWF WARSZAWA | 27.04.1990 |
29. | PTASIŃSKI Norbert | AZS AWF WARSZAWA | 03.07.1990 |
30. | ROSZAK Michał | KKSZ KONIN | 06.04.1991 |
31. | MAJZEL Marek | AZS AWF KATOWICE | 05.07.1988 |
32. | BUCIAK Robert | KKSZ KONIN | 27.02.1991 |
33. | JOBS Dawid | AZS AWF WARSZAWA | 10.08.1989 |
34. | MAJCHERSKI Aleksander | KKSZ KONIN | 22.07.1992 |
35. | TILL Daniel | KKSZ KONIN | 30.03.1992 |
36. | SĘCZEK Adam | MUKS VICTOR WARSZAWA | 14.10.1992 |
37. | ZIELIŃSKI Stanisław | AZS AWF WARSZAWA | 01.05.1992 |
37. | SZYMIK Ryszard | AZS AWF KATOWICE | 28.04.1993 |