Nazwa: Ogólnopolski Turniej z Okazji Dnia Dziecka
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 27.05.2012
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | FUŁAT Agata | 74 | AKS MIKOŁÓW | 04.09.1999 |
2. | Strzelczyk Olga | 279 | UKS PIAST LEGNICA | 20.04.2000 |
3. | BRYCH Barbara | 212 | AZS AWF KRAKÓW | 04.12.2000 |
4. | MICHALESKUL Julia | 281 | PIAST GLIWICE | 30.01.2000 |
5. | STANUCH Aleksandra | 4 | MKS KUSY SZCZECIN | 18.01.1999 |
6. | MIKLAS Julia | 0 | KKS KRAKÓW | 04.09.2000 |
7. | SKRZYPCZAK Wiktoria | 8 | AZS AWF WARSZAWA | 25.02.1999 |
8. | NYCZ Aleksandra | 213 | PIAST GLIWICE | 18.04.2000 |
9. | BAJ Wiktoria | 277 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 20.02.2000 |
10. | GABRIEL Dagmara | 60 | RMKS RYBNIK | 26.05.1999 |
11. | WILAMOWSKA Klaudia | 0 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 16.08.2000 |
12. | BIELECKA Katarzyna | 11 | AZS AWF KATOWICE | 26.02.1999 |
13. | Kawencka Ewa | 216 | PIAST GLIWICE | 06.01.2000 |
14. | KNAPIK Katarzyna | 268 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 02.11.2000 |
15. | SIEPRAWSKA Marzena | 287 | PKS MILENIUM SKAWINA | 27.03.2000 |
16. | KYRCZ Julia | 14 | PIAST GLIWICE | 08.01.1999 |
17. | MARCINKOWSKA Anna | 53 | AZS AWF KATOWICE | 10.01.1999 |
18. | Liczberska Aneta | 227 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 19.12.2000 |
19. | BILIŃSKA Agnieszka | 224 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 03.02.2000 |
20. | ZBĄCZYNIAK Kamila | 49 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 15.05.1999 |
21. | LANCZEK Agata | 0 | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 30.03.2000 |
22. | STEBEL Ewa | 253 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 10.01.2000 |
23. | KES Agata | 16 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 06.10.1999 |
24. | MROCHEM Patrycja | 23 | AZS AWF KATOWICE | 28.06.1999 |
25. | CZERNIK Julia | 241 | AKS MIKOŁÓW | 21.11.2000 |
26. | KNAPIK Agata | 250 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 02.11.2000 |
27. | MAJGIER Katarzyna | 48 | PIAST GLIWICE | 28.01.1999 |
28. | OWSIANKO Nikola | 0 | MKS KUSY SZCZECIN | 23.09.1999 |
29. | PIECHOCKA Martyna | 45 | MUSZKIETER GLIWICE | 14.05.1999 |
30. | WIERZBICKA Laura | 244 | UKS TRÓJKA RADLIN | 18.06.2000 |
31. | GAJÓWKA Maria | 41 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 24.06.1999 |
32. | ŚLIWIŃSKA Paulina | 243 | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 30.06.2000 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | STANUCH Aleksandra | MKS KUSY SZCZECIN | 18.01.1999 | zakwalifikowano |
2. | NYCZ Aleksandra | PIAST GLIWICE | 18.04.2000 | zakwalifikowano |
3. | SKRZYPCZAK Wiktoria | AZS AWF WARSZAWA | 25.02.1999 | zakwalifikowano |
4. | KYRCZ Julia | PIAST GLIWICE | 08.01.1999 | zakwalifikowano |
5. | MARCINKOWSKA Anna | AZS AWF KATOWICE | 10.01.1999 | zakwalifikowano |
6. | KES Agata | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 06.10.1999 | zakwalifikowano |
7. | Kawencka Ewa | PIAST GLIWICE | 06.01.2000 | zakwalifikowano |
8. | MAJGIER Katarzyna | PIAST GLIWICE | 28.01.1999 | zakwalifikowano |
9. | BIELECKA Katarzyna | AZS AWF KATOWICE | 26.02.1999 | zakwalifikowano |
9. | ŚLIWIŃSKA Paulina | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 30.06.2000 | zakwalifikowano |
11. | PIECHOCKA Martyna | MUSZKIETER GLIWICE | 14.05.1999 | zakwalifikowano |
12. | BRYCH Barbara | AZS AWF KRAKÓW | 04.12.2000 | zakwalifikowano |
13. | BILIŃSKA Agnieszka | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 03.02.2000 | zakwalifikowano |
14. | GAJÓWKA Maria | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 24.06.1999 | zakwalifikowano |
15. | OWSIANKO Nikola | MKS KUSY SZCZECIN | 23.09.1999 | zakwalifikowano |
16. | KNAPIK Agata | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 02.11.2000 | zakwalifikowano |
17. | STEBEL Ewa | T.S. GÓRNIK RADLIN | 10.01.2000 | zakwalifikowano |
18. | Liczberska Aneta | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 19.12.2000 | zakwalifikowano |
19. | WIERZBICKA Laura | UKS TRÓJKA RADLIN | 18.06.2000 | zakwalifikowano |
20. | CZERNIK Julia | AKS MIKOŁÓW | 21.11.2000 | zakwalifikowano |
21. | SIEPRAWSKA Marzena | PKS MILENIUM SKAWINA | 27.03.2000 | zakwalifikowano |
22. | MICHALESKUL Julia | PIAST GLIWICE | 30.01.2000 | zakwalifikowano |
23. | KNAPIK Katarzyna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 02.11.2000 | zakwalifikowano |
24. | BAJ Wiktoria | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 20.02.2000 | zakwalifikowano |
25. | GABRIEL Dagmara | RMKS RYBNIK | 26.05.1999 | zakwalifikowano |
26. | MROCHEM Patrycja | AZS AWF KATOWICE | 28.06.1999 | zakwalifikowano |
27. | LANCZEK Agata | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 30.03.2000 | zakwalifikowano |
28. | ZBĄCZYNIAK Kamila | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 15.05.1999 | zakwalifikowano |
29. | WILAMOWSKA Klaudia | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 16.08.2000 | zakwalifikowano |
30. | Strzelczyk Olga | UKS PIAST LEGNICA | 20.04.2000 | zakwalifikowano |
31. | FUŁAT Agata | AKS MIKOŁÓW | 04.09.1999 | zakwalifikowano |
32. | MIKLAS Julia | KKS KRAKÓW | 04.09.2000 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | STANUCH Aleksandra | MKS KUSY SZCZECIN | 18.01.1999 |
2. | BIELECKA Katarzyna | AZS AWF KATOWICE | 26.02.1999 |
3. | KES Agata | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 06.10.1999 |
3. | KYRCZ Julia | PIAST GLIWICE | 08.01.1999 |
5. | NYCZ Aleksandra | PIAST GLIWICE | 18.04.2000 |
6. | MAJGIER Katarzyna | PIAST GLIWICE | 28.01.1999 |
7. | BRYCH Barbara | AZS AWF KRAKÓW | 04.12.2000 |
8. | GAJÓWKA Maria | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 24.06.1999 |
9. | SKRZYPCZAK Wiktoria | AZS AWF WARSZAWA | 25.02.1999 |
10. | MARCINKOWSKA Anna | AZS AWF KATOWICE | 10.01.1999 |
11. | PIECHOCKA Martyna | MUSZKIETER GLIWICE | 14.05.1999 |
12. | BILIŃSKA Agnieszka | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 03.02.2000 |
13. | OWSIANKO Nikola | MKS KUSY SZCZECIN | 23.09.1999 |
14. | KNAPIK Agata | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 02.11.2000 |
15. | BAJ Wiktoria | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 20.02.2000 |
16. | MROCHEM Patrycja | AZS AWF KATOWICE | 28.06.1999 |
17. | Kawencka Ewa | PIAST GLIWICE | 06.01.2000 |
18. | ŚLIWIŃSKA Paulina | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 30.06.2000 |
19. | STEBEL Ewa | T.S. GÓRNIK RADLIN | 10.01.2000 |
20. | Liczberska Aneta | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 19.12.2000 |
21. | WIERZBICKA Laura | UKS TRÓJKA RADLIN | 18.06.2000 |
22. | CZERNIK Julia | AKS MIKOŁÓW | 21.11.2000 |
23. | SIEPRAWSKA Marzena | PKS MILENIUM SKAWINA | 27.03.2000 |
24. | MICHALESKUL Julia | PIAST GLIWICE | 30.01.2000 |
25. | KNAPIK Katarzyna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 02.11.2000 |
26. | GABRIEL Dagmara | RMKS RYBNIK | 26.05.1999 |
27. | LANCZEK Agata | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 30.03.2000 |
28. | ZBĄCZYNIAK Kamila | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 15.05.1999 |
29. | WILAMOWSKA Klaudia | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 16.08.2000 |
30. | Strzelczyk Olga | UKS PIAST LEGNICA | 20.04.2000 |
31. | FUŁAT Agata | AKS MIKOŁÓW | 04.09.1999 |
32. | MIKLAS Julia | KKS KRAKÓW | 04.09.2000 |