Nazwa: Europejski Festiwal Szermierki
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 02.06.2012
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | MUSZYŃSKA Julia | 0 | UKS ATENA GDAŃSK | 02.12.2000 |
2. | TURKIEWICZ Katarzyna | 1 | WROCŁAWIANIE | 11.01.2001 |
3. | KARPIAK Joanna | 0 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 09.10.2000 |
4. | DUBANIEWICZ Maria | 0 | UKS ATENA GDAŃSK | 11.02.2000 |
5. | TOMSONE Anna-Tereza | 0 | ||
6. | KOZŁOWSKA Alicja | 0 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 14.02.2000 |
7. | KSENIAK Zofia | 0 | UKS ATENA GDAŃSK | 16.11.2000 |
8. | DZIWOSZ Hanna | 2 | MKS KUSY SZCZECIN | 12.10.2001 |
9. | SADOWSKA Jagoda | 0 | AZS AWF WARSZAWA | 07.01.2000 |
10. | MOSIEWICZ Maja | 0 | UKS ATENA GDAŃSK | 06.02.2000 |
11. | BURSOVA Regina | 0 | ||
12. | HAŁABURDA Zofia | 0 | AZS AWF POZNAŃ | 06.02.2000 |
13. | ŁAWSKA Magdalena | 3 | WROCŁAWIANIE | 01.10.2001 |
14. | RADAJEWSKA Anna | 0 | IKS LESZNO | 22.06.2000 |
15. | Pijaczyńska Kinga | 0 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 25.10.2000 |
16. | WINIARSKA Katarzyna | 4 | UKS ATENA GDAŃSK | 30.03.2001 |
17. | MOLENDOWSKA Marcelina | 50 | WARTA ŚREM | 21.10.2001 |
18. | MILECKA Marianna | 40 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 27.05.2001 |
19. | MACKO Michaela | 0 | ||
20. | PALUCH Aleksandra | 0 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 05.05.2000 |
21. | ROMPCZYK Zuzanna | 0 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 21.08.2000 |
22. | KACHEL Klaudia | 0 | IKS LESZNO | 24.07.2000 |
23. | IVANOVA Danilla | 0 | ||
24. | WYGANOWSKA Anna | 0 | UKS ATENA GDAŃSK | 09.09.2000 |
25. | MAJSZEWSKA Kinga | 0 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 06.10.2000 |
26. | MURAWSKA Karolina | 6 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 31.03.2001 |
27. | MACHOWIAK Michalina | 0 | IKS LESZNO | 11.09.2000 |
28. | GRACZYK Zuzanna | 0 | BUDOWLANI TORUŃ | 13.07.2000 |
29. | Wisoky Weronika | 0 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 03.07.2000 |
30. | Bytner Malwina | 0 | WROCŁAWIANIE | 25.04.2000 |
31. | SZABELSKA Oliwia | 0 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.04.2000 |
32. | PRZYBYŁEK Paulina | 22 | IKS LESZNO | 18.06.2001 |
33. | SADOWSKA Maria | 0 | POLONIA 1912 LESZNO | 04.01.2000 |
34. | KĘDZIORA Zofia | 0 | UKS ATENA GDAŃSK | 23.05.2000 |
35. | KRAŚNICKA Martyna | 0 | BUDOWLANI TORUŃ | 17.06.2000 |
36. | JANIK Julia | 0 | UKS ATENA GDAŃSK | 18.03.2000 |
37. | BORKOWSKA Anna | 0 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 26.09.2000 |
38. | MICHNIEWICZ Julia | 0 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.02.2000 |
39. | SUCHOMSKA Zuzanna | 0 | AZS AWF POZNAŃ | 16.06.2000 |
40. | PAWLICKA Natasza | 0 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 23.06.2000 |
41. | ZBORALSKA Natalia | 0 | WARTA ŚREM | 07.12.2000 |
42. | KULIG Agnieszka | 0 | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | 05.02.2000 |
43. | JUSKOWIAK Jagoda | 11 | IKS LESZNO | 28.05.2001 |
44. | BYZEWSKA Patrycja | 12 | UKS ATENA GDAŃSK | 24.01.2001 |
45. | Gondek Natalia | 0 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 17.06.2000 |
46. | Polewicz Zuzanna | 0 | IKS LESZNO | 22.03.2000 |
47. | Rogóż Alicja | 0 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 14.08.2000 |
48. | WIERZCHOWSKA Agnieszka | 0 | UKS ATENA GDAŃSK | 15.01.2000 |
49. | POLEK Alicja | 0 | WROCŁAWIANIE | 03.01.2000 |
50. | NECZYŃSKA Adrianna | 15 | IKS LESZNO | 22.10.2001 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | MICHNIEWICZ Julia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.02.2000 | zakwalifikowano |
2. | DZIWOSZ Hanna | MKS KUSY SZCZECIN | 12.10.2001 | zakwalifikowano |
3. | SZABELSKA Oliwia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.04.2000 | zakwalifikowano |
4. | POLEK Alicja | WROCŁAWIANIE | 03.01.2000 | zakwalifikowano |
4. | ŁAWSKA Magdalena | WROCŁAWIANIE | 01.10.2001 | zakwalifikowano |
6. | BYZEWSKA Patrycja | UKS ATENA GDAŃSK | 24.01.2001 | zakwalifikowano |
7. | MACKO Michaela | zakwalifikowano | ||
8. | KARPIAK Joanna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 09.10.2000 | zakwalifikowano |
9. | SADOWSKA Jagoda | AZS AWF WARSZAWA | 07.01.2000 | zakwalifikowano |
10. | MOLENDOWSKA Marcelina | WARTA ŚREM | 21.10.2001 | zakwalifikowano |
11. | Gondek Natalia | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 17.06.2000 | zakwalifikowano |
11. | MAJSZEWSKA Kinga | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 06.10.2000 | zakwalifikowano |
13. | BORKOWSKA Anna | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 26.09.2000 | zakwalifikowano |
13. | Wisoky Weronika | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 03.07.2000 | zakwalifikowano |
15. | WIERZCHOWSKA Agnieszka | UKS ATENA GDAŃSK | 15.01.2000 | zakwalifikowano |
16. | Pijaczyńska Kinga | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 25.10.2000 | zakwalifikowano |
16. | MOSIEWICZ Maja | UKS ATENA GDAŃSK | 06.02.2000 | zakwalifikowano |
18. | ROMPCZYK Zuzanna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 21.08.2000 | zakwalifikowano |
19. | SUCHOMSKA Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 16.06.2000 | zakwalifikowano |
20. | Bytner Malwina | WROCŁAWIANIE | 25.04.2000 | zakwalifikowano |
21. | TOMSONE Anna-Tereza | zakwalifikowano | ||
22. | MUSZYŃSKA Julia | UKS ATENA GDAŃSK | 02.12.2000 | zakwalifikowano |
23. | WINIARSKA Katarzyna | UKS ATENA GDAŃSK | 30.03.2001 | zakwalifikowano |
24. | IVANOVA Danilla | zakwalifikowano | ||
25. | KULIG Agnieszka | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | 05.02.2000 | zakwalifikowano |
25. | HAŁABURDA Zofia | AZS AWF POZNAŃ | 06.02.2000 | zakwalifikowano |
27. | PAWLICKA Natasza | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 23.06.2000 | zakwalifikowano |
27. | MACHOWIAK Michalina | IKS LESZNO | 11.09.2000 | zakwalifikowano |
29. | MURAWSKA Karolina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 31.03.2001 | zakwalifikowano |
30. | JANIK Julia | UKS ATENA GDAŃSK | 18.03.2000 | zakwalifikowano |
31. | WYGANOWSKA Anna | UKS ATENA GDAŃSK | 09.09.2000 | zakwalifikowano |
32. | KRAŚNICKA Martyna | BUDOWLANI TORUŃ | 17.06.2000 | zakwalifikowano |
33. | MILECKA Marianna | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 27.05.2001 | zakwalifikowano |
34. | NECZYŃSKA Adrianna | IKS LESZNO | 22.10.2001 | zakwalifikowano |
35. | KSENIAK Zofia | UKS ATENA GDAŃSK | 16.11.2000 | zakwalifikowano |
35. | RADAJEWSKA Anna | IKS LESZNO | 22.06.2000 | zakwalifikowano |
35. | Polewicz Zuzanna | IKS LESZNO | 22.03.2000 | zakwalifikowano |
38. | GRACZYK Zuzanna | BUDOWLANI TORUŃ | 13.07.2000 | zakwalifikowano |
39. | PRZYBYŁEK Paulina | IKS LESZNO | 18.06.2001 | zakwalifikowano |
40. | JUSKOWIAK Jagoda | IKS LESZNO | 28.05.2001 | zakwalifikowano |
41. | TURKIEWICZ Katarzyna | WROCŁAWIANIE | 11.01.2001 | zakwalifikowano |
42. | DUBANIEWICZ Maria | UKS ATENA GDAŃSK | 11.02.2000 | zakwalifikowano |
43. | KOZŁOWSKA Alicja | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 14.02.2000 | zakwalifikowano |
44. | SADOWSKA Maria | POLONIA 1912 LESZNO | 04.01.2000 | zakwalifikowano |
45. | Rogóż Alicja | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 14.08.2000 | zakwalifikowano |
46. | PALUCH Aleksandra | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 05.05.2000 | zakwalifikowano |
47. | BURSOVA Regina | zakwalifikowano | ||
48. | KĘDZIORA Zofia | UKS ATENA GDAŃSK | 23.05.2000 | zakwalifikowano |
49. | ZBORALSKA Natalia | WARTA ŚREM | 07.12.2000 | zakwalifikowano |
50. | KACHEL Klaudia | IKS LESZNO | 24.07.2000 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | SADOWSKA Jagoda | AZS AWF WARSZAWA | 07.01.2000 |
2. | KOZŁOWSKA Alicja | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 14.02.2000 |
3. | BORKOWSKA Anna | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 26.09.2000 |
3. | WIERZCHOWSKA Agnieszka | UKS ATENA GDAŃSK | 15.01.2000 |
5. | MICHNIEWICZ Julia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.02.2000 |
6. | SZABELSKA Oliwia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.04.2000 |
7. | POLEK Alicja | WROCŁAWIANIE | 03.01.2000 |
8. | MACKO Michaela | ||
9. | DZIWOSZ Hanna | MKS KUSY SZCZECIN | 12.10.2001 |
10. | KARPIAK Joanna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 09.10.2000 |
11. | Gondek Natalia | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 17.06.2000 |
12. | Wisoky Weronika | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 03.07.2000 |
13. | Pijaczyńska Kinga | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 25.10.2000 |
14. | WINIARSKA Katarzyna | UKS ATENA GDAŃSK | 30.03.2001 |
15. | PAWLICKA Natasza | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 23.06.2000 |
16. | MURAWSKA Karolina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 31.03.2001 |
17. | ŁAWSKA Magdalena | WROCŁAWIANIE | 01.10.2001 |
18. | BYZEWSKA Patrycja | UKS ATENA GDAŃSK | 24.01.2001 |
19. | MOLENDOWSKA Marcelina | WARTA ŚREM | 21.10.2001 |
20. | MAJSZEWSKA Kinga | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 06.10.2000 |
21. | MOSIEWICZ Maja | UKS ATENA GDAŃSK | 06.02.2000 |
22. | ROMPCZYK Zuzanna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 21.08.2000 |
23. | Bytner Malwina | WROCŁAWIANIE | 25.04.2000 |
24. | IVANOVA Danilla | ||
25. | HAŁABURDA Zofia | AZS AWF POZNAŃ | 06.02.2000 |
26. | MACHOWIAK Michalina | IKS LESZNO | 11.09.2000 |
27. | JANIK Julia | UKS ATENA GDAŃSK | 18.03.2000 |
28. | WYGANOWSKA Anna | UKS ATENA GDAŃSK | 09.09.2000 |
29. | KRAŚNICKA Martyna | BUDOWLANI TORUŃ | 17.06.2000 |
30. | JUSKOWIAK Jagoda | IKS LESZNO | 28.05.2001 |
31. | SADOWSKA Maria | POLONIA 1912 LESZNO | 04.01.2000 |
32. | PALUCH Aleksandra | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 05.05.2000 |
33. | SUCHOMSKA Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 16.06.2000 |
34. | TOMSONE Anna-Tereza | ||
35. | MUSZYŃSKA Julia | UKS ATENA GDAŃSK | 02.12.2000 |
36. | KULIG Agnieszka | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | 05.02.2000 |
37. | MILECKA Marianna | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 27.05.2001 |
38. | NECZYŃSKA Adrianna | IKS LESZNO | 22.10.2001 |
39. | RADAJEWSKA Anna | IKS LESZNO | 22.06.2000 |
39. | Polewicz Zuzanna | IKS LESZNO | 22.03.2000 |
39. | KSENIAK Zofia | UKS ATENA GDAŃSK | 16.11.2000 |
42. | GRACZYK Zuzanna | BUDOWLANI TORUŃ | 13.07.2000 |
43. | PRZYBYŁEK Paulina | IKS LESZNO | 18.06.2001 |
44. | TURKIEWICZ Katarzyna | WROCŁAWIANIE | 11.01.2001 |
45. | DUBANIEWICZ Maria | UKS ATENA GDAŃSK | 11.02.2000 |
46. | Rogóż Alicja | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 14.08.2000 |
47. | BURSOVA Regina | ||
48. | KĘDZIORA Zofia | UKS ATENA GDAŃSK | 23.05.2000 |
49. | ZBORALSKA Natalia | WARTA ŚREM | 07.12.2000 |
50. | KACHEL Klaudia | IKS LESZNO | 24.07.2000 |