Nazwa: Ogólnopolski Turniej Młodzików w szabli
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 31.03.2012
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | MAKSYM Martyna | 42 | KKSZ KONIN | 19.02.1998 |
2. | NATYWA Marta | 0 | KKSZ KONIN | 04.07.1998 |
3. | TURAŁA Aleksandra | 113 | DRAGON ŁÓDŹ | 15.12.2000 |
4. | MIKOŁAJCZAK Natalia | 48 | AZS AWF POZNAŃ | 13.06.1998 |
5. | MAZUREK Marta | 5 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 20.07.1998 |
6. | KŁYŚ Alina | 109 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 19.09.1999 |
7. | Marciniak Agata | 111 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 10.01.1999 |
8. | SOKOŁOWSKA Agnieszka | 10 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 11.04.1998 |
9. | DARMOFALSKA Aleksandra | 115 | UKS SZABLA ZĄBKI | 10.05.1999 |
10. | KOCHAŃSKA Marta | 43 | KKSZ KONIN | 14.07.1998 |
11. | ŁAKOMY Natalia | 34 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 30.06.1998 |
12. | OWCZARCZAK Izabela | 41 | KKSZ KONIN | 02.01.1998 |
13. | MALEC Kinga | 110 | DRAGON ŁÓDŹ | 05.12.1999 |
14. | WALAS Natalia | 14 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 10.07.1998 |
15. | Cieślar Zuzanna | 108 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 08.11.2000 |
16. | ZAJKOWSKA Weronika | 33 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 09.06.1998 |
17. | DURNAŚ Aleksandra | 18 | DRAGON ŁÓDŹ | 24.02.1998 |
18. | ORCZYK Weronika | 55 | KKSZ KONIN | 10.07.1998 |
19. | POPCZYK Emilia | 32 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 08.10.1998 |
20. | GÓROWSKA Natalia | 21 | DRAGON ŁÓDŹ | 18.03.1998 |
21. | Kurzyna Urszula | 104 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 29.12.2000 |
22. | Nowinowska Natalia | 101 | KKSZ KONIN | 21.11.1999 |
23. | DOMAŃSKA Lidia | 102 | DRAGON ŁÓDŹ | 26.06.1999 |
24. | SOBCZYK Kalina | 103 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 05.03.1999 |
25. | KĘSY Julianna | 114 | KKSZ KONIN | 17.12.1999 |
26. | Łukasik Anna | 132 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.12.1999 |
27. | KULIKOWSKA Oliwia | 23 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 02.07.1998 |
28. | AL DAHABI Aida | 30 | UKS SZABLA ZĄBKI | 26.08.1998 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | DURNAŚ Aleksandra | DRAGON ŁÓDŹ | 24.02.1998 | zakwalifikowano |
1. | MAZUREK Marta | UKS 13 BIAŁYSTOK | 20.07.1998 | zakwalifikowano |
3. | KULIKOWSKA Oliwia | UKS 13 BIAŁYSTOK | 02.07.1998 | zakwalifikowano |
3. | SOKOŁOWSKA Agnieszka | UKS 13 BIAŁYSTOK | 11.04.1998 | zakwalifikowano |
5. | WALAS Natalia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 10.07.1998 | zakwalifikowano |
6. | Nowinowska Natalia | KKSZ KONIN | 21.11.1999 | zakwalifikowano |
7. | POPCZYK Emilia | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 08.10.1998 | zakwalifikowano |
8. | DOMAŃSKA Lidia | DRAGON ŁÓDŹ | 26.06.1999 | zakwalifikowano |
9. | OWCZARCZAK Izabela | KKSZ KONIN | 02.01.1998 | zakwalifikowano |
10. | ZAJKOWSKA Weronika | UKS 13 BIAŁYSTOK | 09.06.1998 | zakwalifikowano |
11. | MALEC Kinga | DRAGON ŁÓDŹ | 05.12.1999 | zakwalifikowano |
12. | MIKOŁAJCZAK Natalia | AZS AWF POZNAŃ | 13.06.1998 | zakwalifikowano |
13. | Cieślar Zuzanna | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 08.11.2000 | zakwalifikowano |
13. | ŁAKOMY Natalia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 30.06.1998 | zakwalifikowano |
15. | Marciniak Agata | O.Ś. AZS POZNAŃ | 10.01.1999 | zakwalifikowano |
16. | TURAŁA Aleksandra | DRAGON ŁÓDŹ | 15.12.2000 | zakwalifikowano |
17. | AL DAHABI Aida | UKS SZABLA ZĄBKI | 26.08.1998 | zakwalifikowano |
18. | ORCZYK Weronika | KKSZ KONIN | 10.07.1998 | zakwalifikowano |
19. | GÓROWSKA Natalia | DRAGON ŁÓDŹ | 18.03.1998 | zakwalifikowano |
20. | SOBCZYK Kalina | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 05.03.1999 | zakwalifikowano |
21. | DARMOFALSKA Aleksandra | UKS SZABLA ZĄBKI | 10.05.1999 | zakwalifikowano |
23. | MAKSYM Martyna | KKSZ KONIN | 19.02.1998 | zakwalifikowano |
24. | KOCHAŃSKA Marta | KKSZ KONIN | 14.07.1998 | zakwalifikowano |
25. | Kurzyna Urszula | UKS 13 BIAŁYSTOK | 29.12.2000 | zakwalifikowano |
27. | NATYWA Marta | KKSZ KONIN | 04.07.1998 | zakwalifikowano |
28. | Łukasik Anna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.12.1999 | zakwalifikowano |
30. | KŁYŚ Alina | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 19.09.1999 | zakwalifikowano |
33. | KĘSY Julianna | KKSZ KONIN | 17.12.1999 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | MAZUREK Marta | UKS 13 BIAŁYSTOK | 20.07.1998 |
2. | SOKOŁOWSKA Agnieszka | UKS 13 BIAŁYSTOK | 11.04.1998 |
3. | WALAS Natalia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 10.07.1998 |
3. | KULIKOWSKA Oliwia | UKS 13 BIAŁYSTOK | 02.07.1998 |
5. | Nowinowska Natalia | KKSZ KONIN | 21.11.1999 |
6. | DOMAŃSKA Lidia | DRAGON ŁÓDŹ | 26.06.1999 |
7. | Marciniak Agata | O.Ś. AZS POZNAŃ | 10.01.1999 |
8. | POPCZYK Emilia | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 08.10.1998 |
9. | DURNAŚ Aleksandra | DRAGON ŁÓDŹ | 24.02.1998 |
10. | MAKSYM Martyna | KKSZ KONIN | 19.02.1998 |
11. | OWCZARCZAK Izabela | KKSZ KONIN | 02.01.1998 |
12. | SOBCZYK Kalina | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 05.03.1999 |
13. | Cieślar Zuzanna | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 08.11.2000 |
14. | KOCHAŃSKA Marta | KKSZ KONIN | 14.07.1998 |
15. | GÓROWSKA Natalia | DRAGON ŁÓDŹ | 18.03.1998 |
16. | MIKOŁAJCZAK Natalia | AZS AWF POZNAŃ | 13.06.1998 |
17. | ZAJKOWSKA Weronika | UKS 13 BIAŁYSTOK | 09.06.1998 |
18. | TURAŁA Aleksandra | DRAGON ŁÓDŹ | 15.12.2000 |
19. | MALEC Kinga | DRAGON ŁÓDŹ | 05.12.1999 |
20. | Kurzyna Urszula | UKS 13 BIAŁYSTOK | 29.12.2000 |
21. | Łukasik Anna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.12.1999 |
22. | AL DAHABI Aida | UKS SZABLA ZĄBKI | 26.08.1998 |
23. | ŁAKOMY Natalia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 30.06.1998 |
24. | DARMOFALSKA Aleksandra | UKS SZABLA ZĄBKI | 10.05.1999 |
25. | ORCZYK Weronika | KKSZ KONIN | 10.07.1998 |
26. | KĘSY Julianna | KKSZ KONIN | 17.12.1999 |
27. | NATYWA Marta | KKSZ KONIN | 04.07.1998 |
28. | KŁYŚ Alina | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 19.09.1999 |