Nazwa: Turniej Szermierczy
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 19.05.2012
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Polewicz Zuzanna | 127 | IKS LESZNO | 22.03.2000 |
2. | BOBER Zuzanna | 34 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 27.07.1999 |
3. | LEWICKA Angelika | 36 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 01.09.1998 |
4. | STRACHOWSKA Małgorzata | 1 | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 15.04.1998 |
5. | SADOWSKA Maria | 151 | POLONIA 1912 LESZNO | 04.01.2000 |
6. | RÓŻYCKA Joanna | 193 | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 04.11.2000 |
7. | STRACHOWSKA Julia | 2 | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 15.04.1998 |
8. | SZABELSKA Oliwia | 123 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.04.2000 |
9. | ROMPCZYK Zuzanna | 189 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 21.08.2000 |
10. | GODLEWSKA Weronika | 27 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 15.04.1998 |
11. | BIAŁKOWSKA Patrycja | 37 | POLONIA 1912 LESZNO | 06.05.1999 |
12. | BORKOWSKA Anna | 155 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 26.09.2000 |
13. | SALI Sesil | 29 | AZS AWF POZNAŃ | 23.01.1999 |
14. | Matysiak Katarzyna | 4 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 24.11.1998 |
15. | ZAMELEK Anna | 74 | IKS LESZNO | 30.07.1999 |
16. | MAJSZEWSKA Kinga | 188 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 06.10.2000 |
17. | PIJACZYŃSKA Agnieszka | 38 | POLONIA 1912 LESZNO | 05.07.1998 |
18. | Wojtaluk Julia | 5 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 15.09.1998 |
19. | HAŁABURDA Zofia | 0 | AZS AWF POZNAŃ | 06.02.2000 |
20. | BRODA Michalina | 26 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 30.09.1999 |
21. | GRACZYK Zuzanna | 187 | BUDOWLANI TORUŃ | 13.07.2000 |
22. | DYBA Jagoda | 39 | POLONIA 1912 LESZNO | 22.09.1999 |
23. | PŁUCIENNIK Jadwiga | 71 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 30.07.1999 |
24. | Wisoky Weronika | 163 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 03.07.2000 |
25. | Jeglińska Aleksandra | 7 | AZS AWF WARSZAWA | 27.12.1999 |
26. | KOLIBABKA Karina | 40 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 30.06.1998 |
27. | KRÓL Weronika | 25 | POLONIA 1912 LESZNO | 10.03.1999 |
28. | PERSON Kinga | 70 | UKS ATENA GDAŃSK | 06.04.1999 |
29. | SOBOTA Olimpia | 194 | POLONIA 1912 LESZNO | 03.12.2000 |
30. | MUKLEWICZ Natalia | 21 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 28.01.1999 |
31. | SCHMIDT Patrycja | 8 | MKS KUSY SZCZECIN | 21.07.1999 |
32. | GŁOWIŃSKA Zuzanna | 43 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.09.1999 |
33. | PIOTROWSKA Daria | 64 | BUDOWLANI TORUŃ | 05.10.1998 |
34. | LENARD Sylwia | 45 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 14.12.1999 |
35. | GODLEWSKA Zofia | 178 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 27.06.2000 |
36. | BOBKOWSKA Kamila | 19 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 20.01.1999 |
37. | KAPRAL Karolina | 9 | MKS KUSY SZCZECIN | 21.05.1998 |
38. | PAŁKA Dominika | 10 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 29.01.1998 |
39. | ŁUCZAK Sylwia | 51 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 30.06.1999 |
40. | DARDA Paulina | 175 | MKS KUSY SZCZECIN | 28.03.2000 |
41. | Kaczmarek Marta | 56 | IKS LESZNO | 13.03.1999 |
42. | STANISŁAWSKA Luiza | 17 | AZS AWF POZNAŃ | 17.01.1998 |
43. | SPIECZYŃSKA Aleksandra | 12 | MKS KUSY SZCZECIN | 15.04.1998 |
44. | TOMCZAK Renata | 14 | IKS LESZNO | 29.05.1999 |
45. | CHMIEL Julia | 48 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 24.10.1999 |
46. | Pijaczyńska Kinga | 176 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 25.10.2000 |
47. | DOMBROWSKA Monika | 49 | AZS AWF POZNAŃ | 14.09.1998 |
48. | KUBIAK Aurora | 177 | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 27.06.1999 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Jeglińska Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 27.12.1999 | zakwalifikowano |
2. | STRACHOWSKA Małgorzata | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 15.04.1998 | zakwalifikowano |
3. | BOBKOWSKA Kamila | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 20.01.1999 | zakwalifikowano |
4. | SPIECZYŃSKA Aleksandra | MKS KUSY SZCZECIN | 15.04.1998 | zakwalifikowano |
5. | SZABELSKA Oliwia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.04.2000 | zakwalifikowano |
6. | DYBA Jagoda | POLONIA 1912 LESZNO | 22.09.1999 | zakwalifikowano |
7. | SCHMIDT Patrycja | MKS KUSY SZCZECIN | 21.07.1999 | zakwalifikowano |
8. | MUKLEWICZ Natalia | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 28.01.1999 | zakwalifikowano |
9. | STRACHOWSKA Julia | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 15.04.1998 | zakwalifikowano |
10. | Matysiak Katarzyna | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 24.11.1998 | zakwalifikowano |
11. | KAPRAL Karolina | MKS KUSY SZCZECIN | 21.05.1998 | zakwalifikowano |
11. | Wisoky Weronika | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 03.07.2000 | zakwalifikowano |
13. | PIJACZYŃSKA Agnieszka | POLONIA 1912 LESZNO | 05.07.1998 | zakwalifikowano |
14. | Kaczmarek Marta | IKS LESZNO | 13.03.1999 | zakwalifikowano |
15. | PAŁKA Dominika | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 29.01.1998 | zakwalifikowano |
15. | TOMCZAK Renata | IKS LESZNO | 29.05.1999 | zakwalifikowano |
17. | Wojtaluk Julia | KU AZS-UAM POZNAŃ | 15.09.1998 | zakwalifikowano |
18. | KOLIBABKA Karina | KU AZS-UAM POZNAŃ | 30.06.1998 | zakwalifikowano |
18. | SALI Sesil | AZS AWF POZNAŃ | 23.01.1999 | zakwalifikowano |
20. | LENARD Sylwia | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 14.12.1999 | zakwalifikowano |
21. | BOBER Zuzanna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 27.07.1999 | zakwalifikowano |
22. | STANISŁAWSKA Luiza | AZS AWF POZNAŃ | 17.01.1998 | zakwalifikowano |
23. | ŁUCZAK Sylwia | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 30.06.1999 | zakwalifikowano |
24. | DOMBROWSKA Monika | AZS AWF POZNAŃ | 14.09.1998 | zakwalifikowano |
25. | LEWICKA Angelika | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 01.09.1998 | zakwalifikowano |
26. | BORKOWSKA Anna | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 26.09.2000 | zakwalifikowano |
26. | GODLEWSKA Weronika | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 15.04.1998 | zakwalifikowano |
28. | KRÓL Weronika | POLONIA 1912 LESZNO | 10.03.1999 | zakwalifikowano |
29. | PIOTROWSKA Daria | BUDOWLANI TORUŃ | 05.10.1998 | zakwalifikowano |
30. | GŁOWIŃSKA Zuzanna | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.09.1999 | zakwalifikowano |
31. | ROMPCZYK Zuzanna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 21.08.2000 | zakwalifikowano |
32. | BRODA Michalina | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 30.09.1999 | zakwalifikowano |
33. | SADOWSKA Maria | POLONIA 1912 LESZNO | 04.01.2000 | zakwalifikowano |
33. | PŁUCIENNIK Jadwiga | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 30.07.1999 | zakwalifikowano |
35. | GODLEWSKA Zofia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 27.06.2000 | zakwalifikowano |
36. | SOBOTA Olimpia | POLONIA 1912 LESZNO | 03.12.2000 | zakwalifikowano |
37. | HAŁABURDA Zofia | AZS AWF POZNAŃ | 06.02.2000 | zakwalifikowano |
38. | BIAŁKOWSKA Patrycja | POLONIA 1912 LESZNO | 06.05.1999 | zakwalifikowano |
39. | MAJSZEWSKA Kinga | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 06.10.2000 | zakwalifikowano |
40. | RÓŻYCKA Joanna | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 04.11.2000 | zakwalifikowano |
41. | GRACZYK Zuzanna | BUDOWLANI TORUŃ | 13.07.2000 | zakwalifikowano |
42. | PERSON Kinga | UKS ATENA GDAŃSK | 06.04.1999 | zakwalifikowano |
43. | ZAMELEK Anna | IKS LESZNO | 30.07.1999 | zakwalifikowano |
44. | Polewicz Zuzanna | IKS LESZNO | 22.03.2000 | zakwalifikowano |
45. | DARDA Paulina | MKS KUSY SZCZECIN | 28.03.2000 | zakwalifikowano |
46. | Pijaczyńska Kinga | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 25.10.2000 | zakwalifikowano |
47. | CHMIEL Julia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 24.10.1999 | zakwalifikowano |
48. | KUBIAK Aurora | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 27.06.1999 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | STRACHOWSKA Małgorzata | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 15.04.1998 |
2. | KAPRAL Karolina | MKS KUSY SZCZECIN | 21.05.1998 |
3. | BOBKOWSKA Kamila | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 20.01.1999 |
3. | STRACHOWSKA Julia | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 15.04.1998 |
5. | Jeglińska Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 27.12.1999 |
6. | SCHMIDT Patrycja | MKS KUSY SZCZECIN | 21.07.1999 |
7. | Wisoky Weronika | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 03.07.2000 |
8. | LENARD Sylwia | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 14.12.1999 |
9. | SPIECZYŃSKA Aleksandra | MKS KUSY SZCZECIN | 15.04.1998 |
10. | SZABELSKA Oliwia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.04.2000 |
11. | DYBA Jagoda | POLONIA 1912 LESZNO | 22.09.1999 |
12. | MUKLEWICZ Natalia | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 28.01.1999 |
13. | Matysiak Katarzyna | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 24.11.1998 |
14. | TOMCZAK Renata | IKS LESZNO | 29.05.1999 |
15. | Wojtaluk Julia | KU AZS-UAM POZNAŃ | 15.09.1998 |
16. | SALI Sesil | AZS AWF POZNAŃ | 23.01.1999 |
17. | PIJACZYŃSKA Agnieszka | POLONIA 1912 LESZNO | 05.07.1998 |
18. | Kaczmarek Marta | IKS LESZNO | 13.03.1999 |
19. | PAŁKA Dominika | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 29.01.1998 |
20. | KOLIBABKA Karina | KU AZS-UAM POZNAŃ | 30.06.1998 |
21. | BOBER Zuzanna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 27.07.1999 |
22. | STANISŁAWSKA Luiza | AZS AWF POZNAŃ | 17.01.1998 |
23. | ŁUCZAK Sylwia | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 30.06.1999 |
24. | DOMBROWSKA Monika | AZS AWF POZNAŃ | 14.09.1998 |
25. | LEWICKA Angelika | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 01.09.1998 |
26. | BORKOWSKA Anna | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 26.09.2000 |
27. | KRÓL Weronika | POLONIA 1912 LESZNO | 10.03.1999 |
28. | PIOTROWSKA Daria | BUDOWLANI TORUŃ | 05.10.1998 |
29. | GŁOWIŃSKA Zuzanna | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.09.1999 |
30. | BRODA Michalina | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 30.09.1999 |
31. | SADOWSKA Maria | POLONIA 1912 LESZNO | 04.01.2000 |
32. | BIAŁKOWSKA Patrycja | POLONIA 1912 LESZNO | 06.05.1999 |
33. | GODLEWSKA Weronika | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 15.04.1998 |
34. | ROMPCZYK Zuzanna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 21.08.2000 |
35. | PŁUCIENNIK Jadwiga | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 30.07.1999 |
36. | GODLEWSKA Zofia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 27.06.2000 |
37. | SOBOTA Olimpia | POLONIA 1912 LESZNO | 03.12.2000 |
38. | HAŁABURDA Zofia | AZS AWF POZNAŃ | 06.02.2000 |
39. | MAJSZEWSKA Kinga | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 06.10.2000 |
40. | RÓŻYCKA Joanna | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 04.11.2000 |
41. | GRACZYK Zuzanna | BUDOWLANI TORUŃ | 13.07.2000 |
42. | PERSON Kinga | UKS ATENA GDAŃSK | 06.04.1999 |
43. | ZAMELEK Anna | IKS LESZNO | 30.07.1999 |
44. | Polewicz Zuzanna | IKS LESZNO | 22.03.2000 |
45. | DARDA Paulina | MKS KUSY SZCZECIN | 28.03.2000 |
46. | Pijaczyńska Kinga | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 25.10.2000 |
47. | CHMIEL Julia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 24.10.1999 |
48. | KUBIAK Aurora | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 27.06.1999 |