Turniej

Nazwa: \"Kaszubska Jesień\"
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 29.09.2012

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Sobczak-Domańska Maja 8 MKS KUSY SZCZECIN 25.01.2002
2. BUCZYŁO Oliwia 0 UKS ATENA GDAŃSK 10.11.2003
3. KUDRYCKA Zuzanna 69 UKS ATENA GDAŃSK 30.08.2002
4. ŻELECHOWSKA Oliwia 0 UKS ATENA GDAŃSK 08.08.2003
5. WASIUK Wiktoria 48 UKS ATENA GDAŃSK 21.09.2002
6. HAŁADUDA Maja 0 MKS KUSY SZCZECIN 24.12.2003
7. TURBIARZ Marcelina 0 UKS ATENA GDAŃSK 30.05.2003
8. SABALSKA Ewelina 83 MKS KUSY SZCZECIN 04.04.2003
9. SZMIT Laura 0 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003
10. PATOKA Olga 65 UKS ATENA GDAŃSK 17.12.2002
11. ZAKRZEWSKA Alicja 18 UKS ATENA GDAŃSK 20.02.2002
12. NIZIO Aniela 0 MKS KUSY SZCZECIN 29.08.2003
13. CZARKOWSKA Agata 33 UKS ATENA GDAŃSK 25.03.2002
14. Oklińska Marta 0 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.06.2003
15. WITKIEWICZ Joanna 73 UKS ATENA GDAŃSK 11.05.2002
16. Papużyńska Roksana 0 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 10.11.2003
17. Jabłonowska Kaja 21 MKS KUSY SZCZECIN 10.09.2002
18. KOŁODZIEJCZYK Malwina 0 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.11.2003
19. FIRKOWSKA Zuzanna 50 UKS ATENA GDAŃSK 11.01.2002
20. PLUTA Marta 29 UKS ATENA GDAŃSK 04.10.2002
21. Dębicka Oliwia 0 KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.03.2003
22. BŁAŻEWICZ Maja 91 MKS KUSY SZCZECIN 16.12.2003

Brak grup.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Sobczak-Domańska Maja MKS KUSY SZCZECIN 25.01.2002 zakwalifikowano
2. ZAKRZEWSKA Alicja UKS ATENA GDAŃSK 20.02.2002 zakwalifikowano
3. PLUTA Marta UKS ATENA GDAŃSK 04.10.2002 zakwalifikowano
4. Papużyńska Roksana FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 10.11.2003 zakwalifikowano
5. WASIUK Wiktoria UKS ATENA GDAŃSK 21.09.2002 zakwalifikowano
6. PATOKA Olga UKS ATENA GDAŃSK 17.12.2002 zakwalifikowano
7. Jabłonowska Kaja MKS KUSY SZCZECIN 10.09.2002 zakwalifikowano
8. Dębicka Oliwia KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.03.2003 zakwalifikowano
9. KOŁODZIEJCZYK Malwina UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.11.2003 zakwalifikowano
10. HAŁADUDA Maja MKS KUSY SZCZECIN 24.12.2003 zakwalifikowano
11. CZARKOWSKA Agata UKS ATENA GDAŃSK 25.03.2002 zakwalifikowano
12. FIRKOWSKA Zuzanna UKS ATENA GDAŃSK 11.01.2002 zakwalifikowano
13. SABALSKA Ewelina MKS KUSY SZCZECIN 04.04.2003 zakwalifikowano
14. BUCZYŁO Oliwia UKS ATENA GDAŃSK 10.11.2003 zakwalifikowano
15. TURBIARZ Marcelina UKS ATENA GDAŃSK 30.05.2003 zakwalifikowano
16. SZMIT Laura UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003 zakwalifikowano
17. WITKIEWICZ Joanna UKS ATENA GDAŃSK 11.05.2002 zakwalifikowano
18. ŻELECHOWSKA Oliwia UKS ATENA GDAŃSK 08.08.2003 zakwalifikowano
19. BŁAŻEWICZ Maja MKS KUSY SZCZECIN 16.12.2003 zakwalifikowano
20. Oklińska Marta UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.06.2003 zakwalifikowano
21. NIZIO Aniela MKS KUSY SZCZECIN 29.08.2003 zakwalifikowano
22. KUDRYCKA Zuzanna UKS ATENA GDAŃSK 30.08.2002 zakwalifikowano

Brak starć do wygenerowania drabinki.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Sobczak-Domańska Maja MKS KUSY SZCZECIN 25.01.2002
2. Jabłonowska Kaja MKS KUSY SZCZECIN 10.09.2002
3. Papużyńska Roksana FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 10.11.2003
3. CZARKOWSKA Agata UKS ATENA GDAŃSK 25.03.2002
5. ZAKRZEWSKA Alicja UKS ATENA GDAŃSK 20.02.2002
6. PLUTA Marta UKS ATENA GDAŃSK 04.10.2002
7. WASIUK Wiktoria UKS ATENA GDAŃSK 21.09.2002
8. KOŁODZIEJCZYK Malwina UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.11.2003
9. PATOKA Olga UKS ATENA GDAŃSK 17.12.2002
10. Dębicka Oliwia KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.03.2003
11. HAŁADUDA Maja MKS KUSY SZCZECIN 24.12.2003
12. FIRKOWSKA Zuzanna UKS ATENA GDAŃSK 11.01.2002
13. SABALSKA Ewelina MKS KUSY SZCZECIN 04.04.2003
14. BUCZYŁO Oliwia UKS ATENA GDAŃSK 10.11.2003
15. TURBIARZ Marcelina UKS ATENA GDAŃSK 30.05.2003
16. WITKIEWICZ Joanna UKS ATENA GDAŃSK 11.05.2002
17. SZMIT Laura UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003
18. ŻELECHOWSKA Oliwia UKS ATENA GDAŃSK 08.08.2003
19. BŁAŻEWICZ Maja MKS KUSY SZCZECIN 16.12.2003
20. Oklińska Marta UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.06.2003
21. NIZIO Aniela MKS KUSY SZCZECIN 29.08.2003
22. KUDRYCKA Zuzanna UKS ATENA GDAŃSK 30.08.2002

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content