Nazwa: \"Kaszubska Jesień\"
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 29.09.2012
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | WALCZYK Bartłomiej | 78 | UKS ATENA GDAŃSK | 14.10.1999 |
2. | ŁUKASIEWICZ Karol | 3 | UKS ATENA GDAŃSK | 21.12.1999 |
3. | DIERING Damian | 53 | UKS ATENA GDAŃSK | 31.07.2000 |
4. | Zakrzewski Jan | 24 | AZS AWF WARSZAWA | 12.01.2000 |
5. | Jurkiewicz Jan | 31 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 05.10.2000 |
6. | ŚWIERGOCKI Krzysztof | 33 | AZS AWF WARSZAWA | 09.03.1999 |
7. | DRUSZKOWSKI Marcel | 64 | UKS ATENA GDAŃSK | 21.04.2000 |
8. | KRYSZTOFIK Tomasz | 212 | UKS ATENA GDAŃSK | 10.02.2001 |
9. | LOBA Kamil | 88 | BUDOWLANI TORUŃ | 09.05.2000 |
10. | MOŻEJKO Mateusz | 23 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 26.11.1999 |
11. | PILSZAK Łukasz | 8 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 07.03.1999 |
12. | DOŁŻYCKI Mateusz | 10 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 31.01.1999 |
13. | CIERLUK Jakub | 35 | AZS AWF POZNAŃ | 01.06.2000 |
14. | Martyniak Patryk | 21 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.09.2000 |
15. | STYBOR Jakub | 96 | UKS ATENA GDAŃSK | 19.08.2000 |
16. | KARPOWICZ Krzysztof | 60 | UKS ATENA GDAŃSK | 02.03.2000 |
17. | Dołżycki Jakub | 211 | AZS AWF POZNAŃ | 07.09.2001 |
18. | Seyfried Kacper | 58 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.02.2000 |
19. | GORALEWSKI Wojciech | 11 | AZS UKW BYDGOSZCZ | 06.03.1999 |
20. | WIELIŃSKI Jerzy | 36 | UKS ATENA GDAŃSK | 21.09.1999 |
21. | OLBROMSKI Michał | 19 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.06.1999 |
22. | BOBRAS Kacper | 17 | UKS ATENA GDAŃSK | 14.02.1999 |
23. | GOC Bartosz | 42 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.01.2000 |
24. | SZEWCZYK Michał | 86 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.06.1999 |
25. | Iżycki Filip | 37 | AZS AWF WARSZAWA | 01.01.2000 |
26. | CHTIOUI Michał | 12 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 04.10.2000 |
27. | GERASIK Dawid | 207 | UKS ATENA GDAŃSK | 24.05.2001 |
28. | KOSYCARZ Konrad | 15 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 05.06.1999 |
29. | DIERING Oskar | 56 | UKS ATENA GDAŃSK | 01.08.1999 |
30. | SKRABURSKI Filip | 41 | UKS ATENA GDAŃSK | 07.06.2000 |
31. | LIJEWSKI Filip | 129 | UKS ATENA GDAŃSK | 11.04.2000 |
32. | Borowiec Piotr | 13 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.10.1999 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | DOŁŻYCKI Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 31.01.1999 | zakwalifikowano |
2. | Borowiec Piotr | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.10.1999 | zakwalifikowano |
3. | ŁUKASIEWICZ Karol | UKS ATENA GDAŃSK | 21.12.1999 | zakwalifikowano |
4. | MOŻEJKO Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 26.11.1999 | zakwalifikowano |
5. | GORALEWSKI Wojciech | AZS UKW BYDGOSZCZ | 06.03.1999 | zakwalifikowano |
6. | KOSYCARZ Konrad | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 05.06.1999 | zakwalifikowano |
7. | WIELIŃSKI Jerzy | UKS ATENA GDAŃSK | 21.09.1999 | zakwalifikowano |
8. | ŚWIERGOCKI Krzysztof | AZS AWF WARSZAWA | 09.03.1999 | zakwalifikowano |
9. | Iżycki Filip | AZS AWF WARSZAWA | 01.01.2000 | zakwalifikowano |
10. | CIERLUK Jakub | AZS AWF POZNAŃ | 01.06.2000 | zakwalifikowano |
11. | CHTIOUI Michał | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 04.10.2000 | zakwalifikowano |
12. | Zakrzewski Jan | AZS AWF WARSZAWA | 12.01.2000 | zakwalifikowano |
13. | Jurkiewicz Jan | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 05.10.2000 | zakwalifikowano |
14. | Seyfried Kacper | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.02.2000 | zakwalifikowano |
15. | SZEWCZYK Michał | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.06.1999 | zakwalifikowano |
15. | OLBROMSKI Michał | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.06.1999 | zakwalifikowano |
17. | Martyniak Patryk | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.09.2000 | zakwalifikowano |
18. | BOBRAS Kacper | UKS ATENA GDAŃSK | 14.02.1999 | zakwalifikowano |
19. | PILSZAK Łukasz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 07.03.1999 | zakwalifikowano |
20. | KARPOWICZ Krzysztof | UKS ATENA GDAŃSK | 02.03.2000 | zakwalifikowano |
21. | WALCZYK Bartłomiej | UKS ATENA GDAŃSK | 14.10.1999 | zakwalifikowano |
22. | DRUSZKOWSKI Marcel | UKS ATENA GDAŃSK | 21.04.2000 | zakwalifikowano |
23. | DIERING Oskar | UKS ATENA GDAŃSK | 01.08.1999 | zakwalifikowano |
23. | LIJEWSKI Filip | UKS ATENA GDAŃSK | 11.04.2000 | zakwalifikowano |
25. | SKRABURSKI Filip | UKS ATENA GDAŃSK | 07.06.2000 | zakwalifikowano |
26. | DIERING Damian | UKS ATENA GDAŃSK | 31.07.2000 | zakwalifikowano |
27. | GERASIK Dawid | UKS ATENA GDAŃSK | 24.05.2001 | zakwalifikowano |
28. | LOBA Kamil | BUDOWLANI TORUŃ | 09.05.2000 | zakwalifikowano |
29. | Dołżycki Jakub | AZS AWF POZNAŃ | 07.09.2001 | zakwalifikowano |
30. | KRYSZTOFIK Tomasz | UKS ATENA GDAŃSK | 10.02.2001 | zakwalifikowano |
31. | GOC Bartosz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.01.2000 | zakwalifikowano |
32. | STYBOR Jakub | UKS ATENA GDAŃSK | 19.08.2000 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | ŁUKASIEWICZ Karol | UKS ATENA GDAŃSK | 21.12.1999 |
2. | GORALEWSKI Wojciech | AZS UKW BYDGOSZCZ | 06.03.1999 |
3. | BOBRAS Kacper | UKS ATENA GDAŃSK | 14.02.1999 |
3. | Iżycki Filip | AZS AWF WARSZAWA | 01.01.2000 |
5. | DOŁŻYCKI Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 31.01.1999 |
6. | MOŻEJKO Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 26.11.1999 |
7. | WIELIŃSKI Jerzy | UKS ATENA GDAŃSK | 21.09.1999 |
8. | CHTIOUI Michał | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 04.10.2000 |
9. | Borowiec Piotr | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.10.1999 |
10. | KOSYCARZ Konrad | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 05.06.1999 |
11. | ŚWIERGOCKI Krzysztof | AZS AWF WARSZAWA | 09.03.1999 |
12. | CIERLUK Jakub | AZS AWF POZNAŃ | 01.06.2000 |
13. | Zakrzewski Jan | AZS AWF WARSZAWA | 12.01.2000 |
14. | OLBROMSKI Michał | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.06.1999 |
15. | PILSZAK Łukasz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 07.03.1999 |
16. | KARPOWICZ Krzysztof | UKS ATENA GDAŃSK | 02.03.2000 |
17. | Jurkiewicz Jan | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 05.10.2000 |
18. | Seyfried Kacper | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.02.2000 |
19. | SZEWCZYK Michał | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.06.1999 |
20. | Martyniak Patryk | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.09.2000 |
21. | WALCZYK Bartłomiej | UKS ATENA GDAŃSK | 14.10.1999 |
22. | DRUSZKOWSKI Marcel | UKS ATENA GDAŃSK | 21.04.2000 |
23. | DIERING Oskar | UKS ATENA GDAŃSK | 01.08.1999 |
23. | LIJEWSKI Filip | UKS ATENA GDAŃSK | 11.04.2000 |
25. | SKRABURSKI Filip | UKS ATENA GDAŃSK | 07.06.2000 |
26. | DIERING Damian | UKS ATENA GDAŃSK | 31.07.2000 |
27. | GERASIK Dawid | UKS ATENA GDAŃSK | 24.05.2001 |
28. | LOBA Kamil | BUDOWLANI TORUŃ | 09.05.2000 |
29. | Dołżycki Jakub | AZS AWF POZNAŃ | 07.09.2001 |
30. | KRYSZTOFIK Tomasz | UKS ATENA GDAŃSK | 10.02.2001 |
31. | GOC Bartosz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.01.2000 |
32. | STYBOR Jakub | UKS ATENA GDAŃSK | 19.08.2000 |