Nazwa: XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 13.10.2012
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Pander Julia | 32 | WROCŁAWIANIE | 01.02.1999 |
2. | BRODA Michalina | 58 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 30.09.1999 |
3. | PIJACZYŃSKA Agnieszka | 50 | POLONIA 1912 LESZNO | 05.07.1998 |
4. | CZERWIŃSKA Marzena | 6 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 06.03.1999 |
5. | MAJSZEWSKA Kinga | 35 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 06.10.2000 |
6. | Gondek Natalia | 0 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 17.06.2000 |
7. | WYGANOWSKA Anna | 49 | UKS ATENA GDAŃSK | 09.09.2000 |
8. | BOBKOWSKA Kamila | 9 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 20.01.1999 |
9. | KRÓL Weronika | 31 | POLONIA 1912 LESZNO | 10.03.1999 |
10. | Bytner Malwina | 34 | WROCŁAWIANIE | 25.04.2000 |
11. | MOSIEWICZ Maja | 48 | UKS ATENA GDAŃSK | 06.02.2000 |
12. | DARDA Paulina | 16 | MKS KUSY SZCZECIN | 28.03.2000 |
13. | JEZIAK Adrianna | 0 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 28.01.2000 |
14. | ŁUCZAK Sylwia | 30 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 30.06.1999 |
15. | HAŁABURDA Zofia | 37 | AZS AWF POZNAŃ | 06.02.2000 |
16. | LENARD Sylwia | 29 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 14.12.1999 |
17. | SZABELSKA Oliwia | 19 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.04.2000 |
18. | SADOWSKA Maria | 42 | POLONIA 1912 LESZNO | 04.01.2000 |
19. | TATARZYCKA Wiktoria | 0 | WROCŁAWIANIE | 22.03.2000 |
20. | PIETROSZEK Karolina | 0 | MKS KUSY SZCZECIN | 20.06.2000 |
21. | KARPIAK Joanna | 40 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 09.10.2000 |
22. | SALI Sesil | 20 | AZS AWF POZNAŃ | 23.01.1999 |
23. | Pijaczyńska Kinga | 41 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 25.10.2000 |
24. | KOZŁOWSKA Alicja | 28 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 14.02.2000 |
25. | MAKARSKA Karolina | 57 | WROCŁAWIANIE | 21.10.1999 |
26. | WILCZEWSKA Marta | 0 | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | 12.03.2000 |
27. | BIAŁKOWSKA Patrycja | 25 | POLONIA 1912 LESZNO | 06.05.1999 |
28. | JANIK Julia | 23 | UKS ATENA GDAŃSK | 18.03.2000 |
29. | POLEK Alicja | 45 | WROCŁAWIANIE | 03.01.2000 |
30. | SUCHOMSKA Zuzanna | 56 | AZS AWF POZNAŃ | 16.06.2000 |
31. | SOBIECH Paulina | 0 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 09.06.2000 |
32. | ROMPCZYK Zuzanna | 27 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 21.08.2000 |
33. | SADOWSKA Jagoda | 0 | AZS AWF WARSZAWA | 07.01.2000 |
34. | WASILCZUK Dominika | 51 | AZS AWF WARSZAWA | 20.08.2000 |
35. | KĘDZIORA Zofia | 46 | UKS ATENA GDAŃSK | 23.05.2000 |
36. | DYBA Jagoda | 24 | POLONIA 1912 LESZNO | 22.09.1999 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | BOBKOWSKA Kamila | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 20.01.1999 | zakwalifikowano |
2. | BIAŁKOWSKA Patrycja | POLONIA 1912 LESZNO | 06.05.1999 | zakwalifikowano |
3. | PIJACZYŃSKA Agnieszka | POLONIA 1912 LESZNO | 05.07.1998 | zakwalifikowano |
4. | DARDA Paulina | MKS KUSY SZCZECIN | 28.03.2000 | zakwalifikowano |
5. | CZERWIŃSKA Marzena | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 06.03.1999 | zakwalifikowano |
6. | MOSIEWICZ Maja | UKS ATENA GDAŃSK | 06.02.2000 | zakwalifikowano |
7. | PIETROSZEK Karolina | MKS KUSY SZCZECIN | 20.06.2000 | zakwalifikowano |
8. | LENARD Sylwia | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 14.12.1999 | zakwalifikowano |
9. | SADOWSKA Jagoda | AZS AWF WARSZAWA | 07.01.2000 | zakwalifikowano |
10. | JANIK Julia | UKS ATENA GDAŃSK | 18.03.2000 | zakwalifikowano |
11. | SALI Sesil | AZS AWF POZNAŃ | 23.01.1999 | zakwalifikowano |
12. | DYBA Jagoda | POLONIA 1912 LESZNO | 22.09.1999 | zakwalifikowano |
13. | MAKARSKA Karolina | WROCŁAWIANIE | 21.10.1999 | zakwalifikowano |
14. | SZABELSKA Oliwia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.04.2000 | zakwalifikowano |
15. | SADOWSKA Maria | POLONIA 1912 LESZNO | 04.01.2000 | zakwalifikowano |
15. | Gondek Natalia | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 17.06.2000 | zakwalifikowano |
17. | HAŁABURDA Zofia | AZS AWF POZNAŃ | 06.02.2000 | zakwalifikowano |
18. | Bytner Malwina | WROCŁAWIANIE | 25.04.2000 | zakwalifikowano |
19. | Pander Julia | WROCŁAWIANIE | 01.02.1999 | zakwalifikowano |
20. | JEZIAK Adrianna | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 28.01.2000 | zakwalifikowano |
21. | KOZŁOWSKA Alicja | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 14.02.2000 | zakwalifikowano |
22. | Pijaczyńska Kinga | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 25.10.2000 | zakwalifikowano |
23. | ROMPCZYK Zuzanna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 21.08.2000 | zakwalifikowano |
24. | SOBIECH Paulina | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 09.06.2000 | zakwalifikowano |
25. | MAJSZEWSKA Kinga | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 06.10.2000 | zakwalifikowano |
26. | WYGANOWSKA Anna | UKS ATENA GDAŃSK | 09.09.2000 | zakwalifikowano |
27. | POLEK Alicja | WROCŁAWIANIE | 03.01.2000 | zakwalifikowano |
28. | KĘDZIORA Zofia | UKS ATENA GDAŃSK | 23.05.2000 | zakwalifikowano |
29. | WASILCZUK Dominika | AZS AWF WARSZAWA | 20.08.2000 | zakwalifikowano |
30. | ŁUCZAK Sylwia | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 30.06.1999 | zakwalifikowano |
31. | KRÓL Weronika | POLONIA 1912 LESZNO | 10.03.1999 | zakwalifikowano |
31. | KARPIAK Joanna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 09.10.2000 | zakwalifikowano |
33. | BRODA Michalina | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 30.09.1999 | zakwalifikowano |
34. | WILCZEWSKA Marta | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | 12.03.2000 | zakwalifikowano |
35. | SUCHOMSKA Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 16.06.2000 | zakwalifikowano |
36. | TATARZYCKA Wiktoria | WROCŁAWIANIE | 22.03.2000 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | BOBKOWSKA Kamila | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 20.01.1999 |
2. | PIETROSZEK Karolina | MKS KUSY SZCZECIN | 20.06.2000 |
3. | SALI Sesil | AZS AWF POZNAŃ | 23.01.1999 |
3. | DARDA Paulina | MKS KUSY SZCZECIN | 28.03.2000 |
5. | PIJACZYŃSKA Agnieszka | POLONIA 1912 LESZNO | 05.07.1998 |
6. | CZERWIŃSKA Marzena | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 06.03.1999 |
7. | SADOWSKA Jagoda | AZS AWF WARSZAWA | 07.01.2000 |
8. | Bytner Malwina | WROCŁAWIANIE | 25.04.2000 |
9. | BIAŁKOWSKA Patrycja | POLONIA 1912 LESZNO | 06.05.1999 |
10. | LENARD Sylwia | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 14.12.1999 |
11. | MAKARSKA Karolina | WROCŁAWIANIE | 21.10.1999 |
12. | SZABELSKA Oliwia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.04.2000 |
13. | HAŁABURDA Zofia | AZS AWF POZNAŃ | 06.02.2000 |
14. | KOZŁOWSKA Alicja | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 14.02.2000 |
15. | ROMPCZYK Zuzanna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 21.08.2000 |
16. | POLEK Alicja | WROCŁAWIANIE | 03.01.2000 |
17. | MOSIEWICZ Maja | UKS ATENA GDAŃSK | 06.02.2000 |
18. | JANIK Julia | UKS ATENA GDAŃSK | 18.03.2000 |
19. | DYBA Jagoda | POLONIA 1912 LESZNO | 22.09.1999 |
20. | SADOWSKA Maria | POLONIA 1912 LESZNO | 04.01.2000 |
20. | Gondek Natalia | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 17.06.2000 |
22. | Pander Julia | WROCŁAWIANIE | 01.02.1999 |
23. | JEZIAK Adrianna | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 28.01.2000 |
24. | Pijaczyńska Kinga | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 25.10.2000 |
25. | SOBIECH Paulina | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 09.06.2000 |
26. | MAJSZEWSKA Kinga | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 06.10.2000 |
27. | WYGANOWSKA Anna | UKS ATENA GDAŃSK | 09.09.2000 |
28. | KĘDZIORA Zofia | UKS ATENA GDAŃSK | 23.05.2000 |
29. | WASILCZUK Dominika | AZS AWF WARSZAWA | 20.08.2000 |
30. | ŁUCZAK Sylwia | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 30.06.1999 |
31. | KRÓL Weronika | POLONIA 1912 LESZNO | 10.03.1999 |
32. | WILCZEWSKA Marta | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | 12.03.2000 |
33. | KARPIAK Joanna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 09.10.2000 |
34. | BRODA Michalina | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 30.09.1999 |
35. | SUCHOMSKA Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 16.06.2000 |
36. | TATARZYCKA Wiktoria | WROCŁAWIANIE | 22.03.2000 |