Turniej

Nazwa: Ogólnopolski Turniej Młodzików
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 27.10.2012

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Nowak Franciszek 0 AZS AWF WARSZAWA 06.05.2001
2. WOJTASIK Szymon 21 KKSZ KONIN 27.06.2000
3. KUPCZYŃSKI Łukasz 1 O.Ś. AZS POZNAŃ 13.03.1999
4. FLORCZYŃSKI Łukasz 20 DRAGON ŁÓDŹ 06.07.2000
5. KNAPIK Jakub 22 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 29.06.1999
6. RZEPKA Antek 19 UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA 22.06.1999
7. Prokopowicz Mateusz 2 UKS 13 BIAŁYSTOK 23.08.1999
8. STĘPIEŃ Hubert 3 KU AZS-UAM POZNAŃ 12.11.1999
9. SIERADZKI Aleksander 0 AZS AWF WARSZAWA 27.02.1999
10. PTAK Krystian 0 KKSZ KONIN 14.07.2000
11. Ziarnowski Rafał 18 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 10.11.1999
12. Białecki Cezary 4 MUKS VICTOR WARSZAWA 13.06.1999
13. GRABOWSKI Kamil 0 AZS AWF WARSZAWA 24.07.1999
14. JAMRÓZ Szymon 25 KKSZ KONIN 23.10.2000
15. RYCZKOWSKI Michał 17 DRAGON ŁÓDŹ 25.02.2000
16. MIKICIAK VEL MIKITA Jeremi 16 UKS SZABLA ZĄBKI 06.12.1999
17. BATOGOWSKI Michał 0 KS KARABELA 27.03.2000
18. IZDEBSKI Aleksander 0 MUKS VICTOR WARSZAWA 13.04.1999
19. ZANDECKI Michał 5 KKSZ KONIN 23.02.1999
20. Borkiewicz Krystian 27 KKSZ KONIN 01.07.1999
21. Mikołajczyk Bartosz 15 KKSZ KONIN 18.01.1999
22. PASZTALENIEC Andrzej 28 AZS AWF WARSZAWA 12.08.1999
23. Troć Jędrzej 6 O.Ś. AZS POZNAŃ 30.03.1999
24. ZIMECKI Bartosz 0 KS TEAM STARE MIASTO 22.03.1999
25. KUCHTA Tymoteusz 0 MUKS VICTOR WARSZAWA 10.02.1999
26. Glasner Hubert 14 KKSZ KONIN 18.07.2000
27. Lademann Karol 7 AZS AWF WARSZAWA 14.06.1999
28. WYSOCKI Krystian 8 KKSZ KONIN 09.04.1999
29. ROWIŃSKI Dawid 13 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 30.11.1999
30. JURKIEWICZ Mikołaj 0 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 26.11.2001
31. ŚWIĄTNICKI Kamil 31 AZS AWF WARSZAWA 04.10.1999
32. KOPTAS Krzysztof 0 DRAGON ŁÓDŹ 12.06.2000
33. Sosulski Piotr 12 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 01.04.2000
34. MALINOWSKI Krzysztof 33 UKS 13 BIAŁYSTOK 30.04.1999
35. SIROCKI Michał 0 MUKS VICTOR WARSZAWA 08.01.2000
36. KORZYŃSKI Wojciech 9 DRAGON ŁÓDŹ 07.04.1999
37. BACHERA Szymon 0 KS TEAM STARE MIASTO 28.07.1999
38. ŁAKOMY Grzegorz 10 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 10.08.1999
39. Broniszewski Jakub 0 MUKS VICTOR WARSZAWA 05.05.2001
40. Dziublewski Maurycy 11 KKSZ KONIN 22.07.1999
41. SZYMAŃSKI Jan 0 UKS 13 BIAŁYSTOK 25.04.2001
42. POWĘSKA Łukasz 33 KS TEAM STARE MIASTO 29.08.2000

Brak grup.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Lademann Karol AZS AWF WARSZAWA 14.06.1999 zakwalifikowano
2. KUPCZYŃSKI Łukasz O.Ś. AZS POZNAŃ 13.03.1999 zakwalifikowano
3. STĘPIEŃ Hubert KU AZS-UAM POZNAŃ 12.11.1999 zakwalifikowano
3. Sosulski Piotr ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 01.04.2000 zakwalifikowano
5. Prokopowicz Mateusz UKS 13 BIAŁYSTOK 23.08.1999 zakwalifikowano
6. Dziublewski Maurycy KKSZ KONIN 22.07.1999 zakwalifikowano
7. Białecki Cezary MUKS VICTOR WARSZAWA 13.06.1999 zakwalifikowano
8. Mikołajczyk Bartosz KKSZ KONIN 18.01.1999 zakwalifikowano
8. ROWIŃSKI Dawid TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 30.11.1999 zakwalifikowano
10. IZDEBSKI Aleksander MUKS VICTOR WARSZAWA 13.04.1999 zakwalifikowano
10. WYSOCKI Krystian KKSZ KONIN 09.04.1999 zakwalifikowano
12. Ziarnowski Rafał ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 10.11.1999 zakwalifikowano
13. RYCZKOWSKI Michał DRAGON ŁÓDŹ 25.02.2000 zakwalifikowano
14. Troć Jędrzej O.Ś. AZS POZNAŃ 30.03.1999 zakwalifikowano
15. Borkiewicz Krystian KKSZ KONIN 01.07.1999 zakwalifikowano
16. Nowak Franciszek AZS AWF WARSZAWA 06.05.2001 zakwalifikowano
17. KORZYŃSKI Wojciech DRAGON ŁÓDŹ 07.04.1999 zakwalifikowano
18. ŁAKOMY Grzegorz ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 10.08.1999 zakwalifikowano
19. Glasner Hubert KKSZ KONIN 18.07.2000 zakwalifikowano
20. Broniszewski Jakub MUKS VICTOR WARSZAWA 05.05.2001 zakwalifikowano
21. PASZTALENIEC Andrzej AZS AWF WARSZAWA 12.08.1999 zakwalifikowano
22. JAMRÓZ Szymon KKSZ KONIN 23.10.2000 zakwalifikowano
23. KNAPIK Jakub TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 29.06.1999 zakwalifikowano
24. RZEPKA Antek UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA 22.06.1999 zakwalifikowano
24. SIROCKI Michał MUKS VICTOR WARSZAWA 08.01.2000 zakwalifikowano
26. KUCHTA Tymoteusz MUKS VICTOR WARSZAWA 10.02.1999 zakwalifikowano
28. WOJTASIK Szymon KKSZ KONIN 27.06.2000 zakwalifikowano
29. MIKICIAK VEL MIKITA Jeremi UKS SZABLA ZĄBKI 06.12.1999 zakwalifikowano
30. ZANDECKI Michał KKSZ KONIN 23.02.1999 zakwalifikowano
31. ZIMECKI Bartosz KS TEAM STARE MIASTO 22.03.1999 zakwalifikowano
32. ŚWIĄTNICKI Kamil AZS AWF WARSZAWA 04.10.1999 zakwalifikowano
33. SIERADZKI Aleksander AZS AWF WARSZAWA 27.02.1999 zakwalifikowano
34. BACHERA Szymon KS TEAM STARE MIASTO 28.07.1999 zakwalifikowano
34. PTAK Krystian KKSZ KONIN 14.07.2000 zakwalifikowano
37. GRABOWSKI Kamil AZS AWF WARSZAWA 24.07.1999 zakwalifikowano
38. BATOGOWSKI Michał KS KARABELA 27.03.2000 zakwalifikowano
39. KOPTAS Krzysztof DRAGON ŁÓDŹ 12.06.2000 zakwalifikowano
40. POWĘSKA Łukasz KS TEAM STARE MIASTO 29.08.2000 zakwalifikowano
42. JURKIEWICZ Mikołaj UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 26.11.2001 zakwalifikowano
42. SZYMAŃSKI Jan UKS 13 BIAŁYSTOK 25.04.2001 zakwalifikowano
45. FLORCZYŃSKI Łukasz DRAGON ŁÓDŹ 06.07.2000 zakwalifikowano
49. MALINOWSKI Krzysztof UKS 13 BIAŁYSTOK 30.04.1999 zakwalifikowano

Brak starć do wygenerowania drabinki.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. KUPCZYŃSKI Łukasz O.Ś. AZS POZNAŃ 13.03.1999
2. Prokopowicz Mateusz UKS 13 BIAŁYSTOK 23.08.1999
3. ZANDECKI Michał KKSZ KONIN 23.02.1999
3. WYSOCKI Krystian KKSZ KONIN 09.04.1999
5. Lademann Karol AZS AWF WARSZAWA 14.06.1999
6. Borkiewicz Krystian KKSZ KONIN 01.07.1999
7. Białecki Cezary MUKS VICTOR WARSZAWA 13.06.1999
8. KORZYŃSKI Wojciech DRAGON ŁÓDŹ 07.04.1999
9. RZEPKA Antek UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA 22.06.1999
10. SIROCKI Michał MUKS VICTOR WARSZAWA 08.01.2000
11. Mikołajczyk Bartosz KKSZ KONIN 18.01.1999
12. Broniszewski Jakub MUKS VICTOR WARSZAWA 05.05.2001
13. WOJTASIK Szymon KKSZ KONIN 27.06.2000
14. Sosulski Piotr ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 01.04.2000
15. BATOGOWSKI Michał KS KARABELA 27.03.2000
16. Troć Jędrzej O.Ś. AZS POZNAŃ 30.03.1999
17. STĘPIEŃ Hubert KU AZS-UAM POZNAŃ 12.11.1999
18. ROWIŃSKI Dawid TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 30.11.1999
19. KUCHTA Tymoteusz MUKS VICTOR WARSZAWA 10.02.1999
20. ŁAKOMY Grzegorz ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 10.08.1999
21. Nowak Franciszek AZS AWF WARSZAWA 06.05.2001
22. JAMRÓZ Szymon KKSZ KONIN 23.10.2000
22. Ziarnowski Rafał ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 10.11.1999
24. Dziublewski Maurycy KKSZ KONIN 22.07.1999
25. RYCZKOWSKI Michał DRAGON ŁÓDŹ 25.02.2000
26. PASZTALENIEC Andrzej AZS AWF WARSZAWA 12.08.1999
26. MIKICIAK VEL MIKITA Jeremi UKS SZABLA ZĄBKI 06.12.1999
28. IZDEBSKI Aleksander MUKS VICTOR WARSZAWA 13.04.1999
29. KNAPIK Jakub TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 29.06.1999
30. PTAK Krystian KKSZ KONIN 14.07.2000
31. GRABOWSKI Kamil AZS AWF WARSZAWA 24.07.1999
31. SZYMAŃSKI Jan UKS 13 BIAŁYSTOK 25.04.2001
33. FLORCZYŃSKI Łukasz DRAGON ŁÓDŹ 06.07.2000
34. KOPTAS Krzysztof DRAGON ŁÓDŹ 12.06.2000
35. JURKIEWICZ Mikołaj UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 26.11.2001
36. ŚWIĄTNICKI Kamil AZS AWF WARSZAWA 04.10.1999
37. MALINOWSKI Krzysztof UKS 13 BIAŁYSTOK 30.04.1999
38. SIERADZKI Aleksander AZS AWF WARSZAWA 27.02.1999
39. ZIMECKI Bartosz KS TEAM STARE MIASTO 22.03.1999
40. Glasner Hubert KKSZ KONIN 18.07.2000
40. POWĘSKA Łukasz KS TEAM STARE MIASTO 29.08.2000
42. BACHERA Szymon KS TEAM STARE MIASTO 28.07.1999

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content