Nazwa: Puchar Ziem Północnych
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 10.11.2012
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | STĘPIŃSKA Michalina | 0 | BUDOWLANI TORUŃ | 20.03.2003 |
2. | LUDWICZAK Alicja | 0 | BUDOWLANI TORUŃ | 01.05.2003 |
3. | STĘPIŃSKA Wiktoria | 0 | BUDOWLANI TORUŃ | 20.03.2003 |
4. | HAŁADUDA Maja | 0 | MKS KUSY SZCZECIN | 24.12.2003 |
5. | NAKLICKA Julia | 0 | MKS KUSY SZCZECIN | 20.11.2003 |
6. | BOLEWICZ Zuzanna | 0 | UKS GRYFEK SZCZECIN | 04.01.2003 |
7. | HEGERT Jana | 0 | ||
8. | PAPUŻYŃSKA Roksana | 0 | MKS KUSY SZCZECIN | 10.11.2003 |
9. | SABALSKA Ewelina | 0 | MKS KUSY SZCZECIN | 04.04.2003 |
10. | Dębicka Oliwia | 0 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.03.2003 |
11. | SIAŁKOWSKA Sara | 0 | BUDOWLANI TORUŃ | 13.11.2003 |
12. | CHYTROWSKA Maria | 0 | BUDOWLANI TORUŃ | 27.02.2003 |
13. | TOMASZEWSKA Natalia | 0 | MKS KUSY SZCZECIN | 18.10.2003 |
14. | MIZERSKA Natalia | 0 | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 14.11.2003 |
15. | NIZIO Aniela | 0 | MKS KUSY SZCZECIN | 29.08.2003 |
16. | Turbo Sonia | 0 | MKS KUSY SZCZECIN | 22.01.2004 |
17. | Adamska Martyna | 0 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 13.08.2004 |
18. | URBAŃSKA Oliwia | 0 | BUDOWLANI TORUŃ | 22.01.2003 |
19. | MURY Julia | 0 | BUDOWLANI TORUŃ | 26.06.2003 |
20. | Nowak Aleksandra | 0 | MKS KUSY SZCZECIN | 22.10.2004 |
21. | NOWAK Zuzanna | 0 | BUDOWLANI TORUŃ | 02.10.2003 |
22. | BŁAŻEWICZ Maja | 0 | MKS KUSY SZCZECIN | 16.12.2003 |
23. | JURKIEWICZ Natalia | 0 | UKS GRYFEK SZCZECIN | 23.04.2004 |
24. | WIŚNIEWSKA Maja | 0 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 24.09.2003 |
25. | WOJDYLAK Matylda | 0 | MKS KUSY SZCZECIN | 04.02.2004 |
26. | PIGALL Michalina | 0 | UKS GRYFEK SZCZECIN | 04.06.2004 |
27. | HERBUT Gabriela | 0 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 01.03.2003 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | HAŁADUDA Maja | MKS KUSY SZCZECIN | 24.12.2003 | zakwalifikowano |
2. | LUDWICZAK Alicja | BUDOWLANI TORUŃ | 01.05.2003 | zakwalifikowano |
3. | MIZERSKA Natalia | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 14.11.2003 | zakwalifikowano |
4. | BŁAŻEWICZ Maja | MKS KUSY SZCZECIN | 16.12.2003 | zakwalifikowano |
5. | BOLEWICZ Zuzanna | UKS GRYFEK SZCZECIN | 04.01.2003 | zakwalifikowano |
6. | HERBUT Gabriela | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 01.03.2003 | zakwalifikowano |
7. | Adamska Martyna | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 13.08.2004 | zakwalifikowano |
8. | NIZIO Aniela | MKS KUSY SZCZECIN | 29.08.2003 | zakwalifikowano |
9. | TOMASZEWSKA Natalia | MKS KUSY SZCZECIN | 18.10.2003 | zakwalifikowano |
10. | WOJDYLAK Matylda | MKS KUSY SZCZECIN | 04.02.2004 | zakwalifikowano |
11. | SABALSKA Ewelina | MKS KUSY SZCZECIN | 04.04.2003 | zakwalifikowano |
12. | Turbo Sonia | MKS KUSY SZCZECIN | 22.01.2004 | zakwalifikowano |
13. | HEGERT Jana | zakwalifikowano | ||
14. | Dębicka Oliwia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.03.2003 | zakwalifikowano |
15. | JURKIEWICZ Natalia | UKS GRYFEK SZCZECIN | 23.04.2004 | zakwalifikowano |
16. | CHYTROWSKA Maria | BUDOWLANI TORUŃ | 27.02.2003 | zakwalifikowano |
17. | MURY Julia | BUDOWLANI TORUŃ | 26.06.2003 | zakwalifikowano |
18. | Nowak Aleksandra | MKS KUSY SZCZECIN | 22.10.2004 | zakwalifikowano |
19. | PAPUŻYŃSKA Roksana | MKS KUSY SZCZECIN | 10.11.2003 | zakwalifikowano |
20. | PIGALL Michalina | UKS GRYFEK SZCZECIN | 04.06.2004 | zakwalifikowano |
21. | NOWAK Zuzanna | BUDOWLANI TORUŃ | 02.10.2003 | zakwalifikowano |
22. | WIŚNIEWSKA Maja | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 24.09.2003 | zakwalifikowano |
23. | STĘPIŃSKA Wiktoria | BUDOWLANI TORUŃ | 20.03.2003 | zakwalifikowano |
24. | NAKLICKA Julia | MKS KUSY SZCZECIN | 20.11.2003 | zakwalifikowano |
24. | STĘPIŃSKA Michalina | BUDOWLANI TORUŃ | 20.03.2003 | zakwalifikowano |
26. | URBAŃSKA Oliwia | BUDOWLANI TORUŃ | 22.01.2003 | zakwalifikowano |
27. | SIAŁKOWSKA Sara | BUDOWLANI TORUŃ | 13.11.2003 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | HAŁADUDA Maja | MKS KUSY SZCZECIN | 24.12.2003 |
2. | HERBUT Gabriela | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 01.03.2003 |
3. | BOLEWICZ Zuzanna | UKS GRYFEK SZCZECIN | 04.01.2003 |
3. | Adamska Martyna | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 13.08.2004 |
5. | MIZERSKA Natalia | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 14.11.2003 |
6. | BŁAŻEWICZ Maja | MKS KUSY SZCZECIN | 16.12.2003 |
7. | NIZIO Aniela | MKS KUSY SZCZECIN | 29.08.2003 |
8. | JURKIEWICZ Natalia | UKS GRYFEK SZCZECIN | 23.04.2004 |
9. | LUDWICZAK Alicja | BUDOWLANI TORUŃ | 01.05.2003 |
10. | TOMASZEWSKA Natalia | MKS KUSY SZCZECIN | 18.10.2003 |
11. | WOJDYLAK Matylda | MKS KUSY SZCZECIN | 04.02.2004 |
12. | SABALSKA Ewelina | MKS KUSY SZCZECIN | 04.04.2003 |
13. | Turbo Sonia | MKS KUSY SZCZECIN | 22.01.2004 |
14. | HEGERT Jana | ||
15. | MURY Julia | BUDOWLANI TORUŃ | 26.06.2003 |
16. | PAPUŻYŃSKA Roksana | MKS KUSY SZCZECIN | 10.11.2003 |
17. | Dębicka Oliwia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.03.2003 |
18. | CHYTROWSKA Maria | BUDOWLANI TORUŃ | 27.02.2003 |
19. | Nowak Aleksandra | MKS KUSY SZCZECIN | 22.10.2004 |
20. | PIGALL Michalina | UKS GRYFEK SZCZECIN | 04.06.2004 |
21. | NOWAK Zuzanna | BUDOWLANI TORUŃ | 02.10.2003 |
22. | WIŚNIEWSKA Maja | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 24.09.2003 |
23. | STĘPIŃSKA Wiktoria | BUDOWLANI TORUŃ | 20.03.2003 |
24. | NAKLICKA Julia | MKS KUSY SZCZECIN | 20.11.2003 |
24. | STĘPIŃSKA Michalina | BUDOWLANI TORUŃ | 20.03.2003 |
26. | URBAŃSKA Oliwia | BUDOWLANI TORUŃ | 22.01.2003 |
27. | SIAŁKOWSKA Sara | BUDOWLANI TORUŃ | 13.11.2003 |